• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
jee ahoj Peto, jsem rada, ze jste vsichni spokojeni :slight_smile:

Holky, jak probiha transfer - muze u toho byt manzel? To jste byly 2 hodiny samy? Co jste tam delaly krome lezeni?
22. srp 2009 ve 22:17  • Odpověz
Woblu ty bys tam chtěla manžela přímo na transfer? až budeš mít dokyho mezi nožkama?
22. srp 2009 ve 22:18  • Odpověz
Arti to zvládáš pěkně s třema dětmama :slight_smile: a jsou pěkný :sweat_smile:
22. srp 2009 ve 22:20  • Odpověz
Dani díky moc, seženu, zkusím se rozkojit :wink: moc hodná :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Tak to je dobře, že je Anežka hodná a máte se fajn. Tak hlavně že porod nakonec dopadl a smekám, páč KP jsem se fakt bála jako čert kříže :grinning: :grinning: :grinning:
Tak Evíka pozdravujte a že jim držím palce, ať jsou holky hodnější :slight_smile:
22. srp 2009 ve 22:20  • Odpověz
ježiš jsem chtěla napsat že to zvládáš dobře :slight_smile:
22. srp 2009 ve 22:21  • Odpověz
Zofi ach jo, kdyby měla aspoň manžu poruce.... :frowning2:

Arti no fakt, vypadáš jako by jsi byla na návštěvě a s miminkama se jen vyfotila :grinning: :slight_smile:

Wobllu přímo u transferu nevím, já byla pokaždé sama, ale je to tak na minutku a jela jsem zpět...... a pak tam s tebou na ty 2 hodiny může být manža, nebo můžeš jukat na tv.
Já koukala do zdi a po hodině a půl jsem mazala dom :wink:
22. srp 2009 ve 22:21  • Odpověz
Woblu nazdárek ... :slight_smile: no po zákroku pak budeš na takovém pokojíku a tam může být s tebou, mezi nožkama asi neeeeeeeeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning:
Žofi díky, no teď mají něco kolem 3,5 kg ... vím že jsou malé, ale oni to doženou. Všichni doktoři je moc chválí,. jak jsou šikovní, krásně drží hlavičky a MIki se včera 2x přetočil cíleně na břicho :grinning: :grinning: :grinning: je to divočák :grinning: :grinning: :grinning:
22. srp 2009 ve 22:22  • Odpověz
Zofi ty jsi manžu u vyšetření neměla? Já joooo :confused:
Poprvé když jsem byla před OPU, tak se Šári ptala, jestli mi to neva. No jelikož mě už viděl několikrát v poloze s nožkama do V, tak mi to bylo fučík a podruhé když mě Václav vyšetřoval když jsme přijeli s krvácením do Sanusu.....
22. srp 2009 ve 22:24  • Odpověz
chlapáci jsou raubíři viď?
22. srp 2009 ve 22:24  • Odpověz
Žofi já si toho ani nevšimla :grinning:
Sanu ale fakt jsou moje, holky můžou potvrdit že jsem břicho měla :grinning: :grinning: :grinning:
Holky jdu do hajánek, ráda jsem s vámi poklábosila, budu se snažit častěji ... no ale fakt je to makačka, však to znáte.
Moc všechny Sanusandy zdravím, držím palce všem snažilkám, těhulkám a maminkám a všechny moc celá rodinka zdravíme.
Pa pa pa pa pa pa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. srp 2009 ve 22:25  • Odpověz
Arti tak pa a zase se ohlaš, když ti to raubíř a raubířová dovolí :wink:
22. srp 2009 ve 22:26  • Odpověz
žofi fakt že jsou, říká se že holky jsou šikovnější, ale Amy je hodně spavá, tak mi připadá, že ten šikovnější je Miki, Amy prostě pořád chrupká a nemá čas nic předvést.
Sanu já u transferu chlapa nevyžaduju :wink: myslím jako na sále...nemyslím v ordinaci...
Sanu jásná pasta, myslím na vás často, ale času je holt pomálu a za chvíli ještě začne škola ... :sweat_smile:
Ta pááááááááááááááááááááááá
22. srp 2009 ve 22:27  • Odpověz
Zofi neměla jsi ani u produ?????????????????????????????????????????
22. srp 2009 ve 22:28  • Odpověz
Pa Arti
22. srp 2009 ve 22:29  • Odpověz
měla Sanu, ale tam jsem to neřešila, pač jsem byla mimo :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. srp 2009 ve 22:29  • Odpověz
a ke všemu spolupracoval s personálem proti mně :grinning:
22. srp 2009 ve 22:30  • Odpověz
Zofi s personálem proti tobě jo, tak jsi mu to doma pak aspoň vytmavila? :grinning:
22. srp 2009 ve 22:33  • Odpověz
dobrou kočky :wink:
22. srp 2009 ve 22:33  • Odpověz
ále já jen chtěla něco proti bolesti Sanu, nic víc, se na mě vyprdli všichni :grinning:
22. srp 2009 ve 22:34  • Odpověz
Tak dobrou.

Já dočtu sladké recepty a jdu taky.

Pa, zítra juknu.
22. srp 2009 ve 22:34  • Odpověz
né, tak on za to nemohl...
22. srp 2009 ve 22:35  • Odpověz
... jsem zapomněla napsat, že Arti obdivuju, jak to zvládá! A fotky jsou krásný!!!

Evík... moc, moc na ní myslím... (myslíme oba, manžílkovi občas říkám, ať si to představí dvojnásobně... a ještě kdyby 4 dny dělal a jen 4 dny byl doma) ... a je mi to vůči ní až blbý, jak my máme hodný dítě. Má to těžký.... ale věřím, že i tam bude líp. :wink:

Sraz: pojedu směr Holice, Sezemice, v Pardubkách na novém kruháku u hospody do centra a někde kolem divadla k Afi. Kdyby někdo chtěl vyzvednout... mám v autě 2 místa, jedno s výhledem na Anežku :grinning: :grinning:

A už fakt jdu :slight_smile:
22. srp 2009 ve 23:03  • Odpověz
Šla jsem pít a otevřít okno... tak jsem se tady sekla :wink: :wink: :wink:

Arti... IP :wink:
23. srp 2009 v 00:23  • Odpověz
Báječnou neděli přeji všem :sunglasses:
Dneska se mi krásně spinkalo,žádné buzení ,žádný ošklivý sen. Jdu dočíst
23. srp 2009 v 07:52  • Odpověz
Jůůůů Atrep se tu byla podívat,je to šikulka,obdivuji jak to vše zvládá.Krásné fotečky, moc to rodince sluší :wink:

Very paráda první pořádný kopanečky :wink:

Woblu myslím na tebe,držím pěstičky :slight_smile:

Gab doufám,že je ti zas ještě líp a dnes ti řeknou jen dobré zprávy :wink:
23. srp 2009 v 08:06  • Odpověz
Ahóóój...

Já dnes v noci byla na srazu ze základky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Samo, že ve snu...

Razíme ven... konečně neprší :wink: A na zítra hlásí 25°C a slunečno :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. srp 2009 v 09:10  • Odpověz
A ještě....

Woblu... ať je to good :wink:
23. srp 2009 v 09:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.