• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
dobre rano, tak mame v brise 2 kousky, jedno desetibunecne a druhe dokonce dvanactibunecne. Jsou trochu napred, stacilo by osmibunecne. Transfer byl na sale, ale na pokoji je manzel se mnou, kouka na tv a laduje se chlebickama. Akorat se mi chce strasne curat :grinning: jo a v mrazaku jsou nakonec 4.
23. srp 2009 v 09:10  • Odpověz
Woblu paráda, embroušci at se hezky zahnízdí :wink:
23. srp 2009 v 09:25  • Odpověz
Woblud tak gratuluji k embrouškům.

Beryk kdy budeš dělat testík?

Jinak já jsem dnes 35DC pobolívá mě podbřišek a MS stále nikde. Už jsem z toho nervní a včera jsem byla úplně rozladěná :frowning2:
23. srp 2009 v 09:44  • Odpověz
Woblud, dobré zprávy! :dizzy_face: :dizzy_face: Jen tak dál!! A čůrat můžeš, to mimískům nevadí :wink:

Takže Bery, Woblud a kdo je další?? Gab, to bude těhuvlna :dizzy_face: :dizzy_face:

Dnes vařím a pak ten výlet. Pořád nevíme kam... Večer kouknu. Užijte si neděli :wink:
23. srp 2009 v 09:49  • Odpověz
Ahoj holky tak máme nakonec dvě embrijka kvality jedna, jsou prý moc pěkný tak zítra jedu v 10h na transfer.Do mrazáku nemáme tedy nic..

Woblu držím pěsti ať se hezky zakousnou :wink: a máš je teda už pěkný.
Holky a kolika buněčný je teda lepší dávat?? :confused: Já furt nic nevím....
Bery už je mi líp, břicho sice pořád cejtím, ale je to jiný kafe než v ten pátek :sweat_smile: a hlavně jsem už vzteklá z těch všech prášků a zavádění ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zdravm Péťu miminka máš nádherný a tlusťoučký :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Bery a jak ty kdy testíš??? co břicho??
23. srp 2009 v 09:54  • Odpověz
Dabli ahoj, to čekání to je šílený.... Já budu testovat 12 den
23. srp 2009 v 09:56  • Odpověz
Ahoj holky,

Woblu, super..držím pěsti, aby se embryjkům u tebe líbilo :wink:

Péto, miminka jsou krásný :dizzy_face:

Gabi, to je dobrá zpráva :slight_smile: Určitě nic z mražáčku potřebovat nebudete :wink:

My máme za sebou první noc ve velký posteli a Anetka spala do 7:30 :dizzy_face: s přestávkou na jídlo :wink: ale nepřišla, nespadla,... prostě pohoda :dizzy_face:

Užijte si neděli..my jdeme se známýma odpoledne na hřiště :wink:
23. srp 2009 v 10:02  • Odpověz
Dani užij te si výlet :wink:

Gab tak to je nádherný dva embroušci kvality jedna!!!! :slight_smile:
23. srp 2009 v 10:02  • Odpověz
bery a kdy budeš 12. den?
23. srp 2009 v 10:05  • Odpověz
Luci 12 den mám v pátek :wink: Luci Anetka je šikulka.Užij te si odpolko na hřišti :sunglasses:
23. srp 2009 v 10:12  • Odpověz
bery, tak tfuj tfuj tfuj..budu držet pěsti, at najdeš // :dizzy_face:
23. srp 2009 v 10:13  • Odpověz
dobré ranko všem :wink:
23. srp 2009 v 10:17  • Odpověz
Woblu mačkám pěstičky :wink:

a bery též....
23. srp 2009 v 10:18  • Odpověz
Jé Luci tak se Anetce v postýlce hezky spalo, to je dobře si zvykne hned od malinka :wink: je to šikulka to nen náš pohodář spí v posteli tak od 5,5let. A ráno peláší ke mě, strčí na mě studenej zadek a spí dál.Dneska brknul o lampu :sweat_smile:
No a já jdu dát prát prádlo ať tu mám čisto a hned to večer nastrkám do skříně.Dnes jsem sama kluci jeli za dědou s dveřma tak hlídám barák.Takovej den otevřenejch dveří :sweat_smile: no doufám, že je do večera přivezou...
23. srp 2009 v 10:18  • Odpověz
Žofi ahoj :slight_smile:
Co Vašík a prdíky? Už dobrý??
23. srp 2009 v 10:20  • Odpověz
Zofi ahooj,jak jste se na dnešek s Vašíkem vyspinkali?
23. srp 2009 v 10:21  • Odpověz
kukam jak Gabca a parada!!! Velka gratulace
23. srp 2009 v 10:48  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Gabčo tak tfuj tfuj tfuj!!!! :slight_smile:

Woblu tobě taky držím pěst!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile:

Bery tobě takyyyyy :grinning:

To bude teď zase testovací období, se těším :dizzy_face:

Dneska to vypadá na naprosto optimální počasí, jak pro kočárky, tak pro těhule..... :sunglasses:

Snad manžu ukecám na špacír, včera byl popít.......

Zatím se mějte, užijte neděli!!!!

Má někdo na tu Rozi číslo??????????????????????????????????????????????????????????????????????????
23. srp 2009 v 11:01  • Odpověz
autor
ahoj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Bery, Gaban, Woblud- no prostě holky moooooooooooooooooooooooooooooooc vám všem držím palečky. :dizzy_face: :dizzy_face: .To bude ted nových těhulek.

Koukám byla tu Arti , jukla jsem jaký má krásný fotečky.

Koukla jsem co psala zas ta Luuciiiiii22 a je fakt asi nějaká cáklá. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. srp 2009 v 11:33  • Odpověz
autor
My jsme včerá měli s holkama od SOU takový mini srazík. jedna holčina má po prvním IUI ze sanusu od Šárky holčinku. :dizzy_face: Suprově jsme pokecaly , bylo to moc fajn. Spolužačka se taky snaží přes půl roku a ted v září jde manža na sp tak se uvidí co dál.

Dnes máme k obědu kuřecí steak se salátem. Mnam, mnam.
Holky se máte , že máte srazík, moc ráda bych vás viděla a pochovala si ty vaše mrňousky krásňoučký.
23. srp 2009 v 11:39  • Odpověz
autor
a taky se hoooooooooooodně dlouho neozvala Troolice. :confused: :confused: :confused:
23. srp 2009 v 11:40  • Odpověz
Už jsem tu...

Woblu... držím pěsti!!!

Gabi... tak volba je jasná, co? Půjdou k tobě dvě :dizzy_face: ...

Sanu... a taky Maruška, ale snad sem holky ještě juknou :wink:
23. srp 2009 v 11:41  • Odpověz
Pěknou neděli,

Woblu, to je nádhera, takže další dva siláci co se pořádně zavrtají :wink: :slight_smile: , držím pěsti!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face:

Gabi, zítra bude tvůj den tak i tobě moc štěstíčka :dizzy_face: , kéž by se ta těhuvlna opravdu zvedla a nějakou dobu jela a pěkně vás sebou všechny smetla :slight_smile: obrazně řečeno :wink: ať tě neukradnou i s domem :grinning:

Luci, Anetku už na vás prdí, to víš - svoje postýlka je svoje postýlka :wink: :slight_smile:, je šikulka - na svůj věk, superrr :wink:

Beryku, ty už v pátek - tady to čekání je hrozný, držím pěsti ať přinese ovoce, ale my se uvidíme na srazíku :wink:

Všem hezký výlety, my dnes asi taky vyrazíme na procházku :slight_smile:
23. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz
Ahojda Woblu super tak ted jim pořádně domlouvej :wink: Gab taky super :wink: Holky Vy se máte to nejhorší už máte za sebou.Mě dneska dorazila ms po tý zastavovačce 28DC takže tak nějak žádný zpoždění takže ve čtvrtek jdu na UZ a měla by začít stimulka. :wink: Jo Troli ta by měla jít taky na KEt myslím ted v září a Jusinka tu taky nebyla dlouho.No a Míša Ketík. :slight_smile: Artep miminka jsou nádherný a je fain ,že se to tak nějak dá zvládnout.Když každý mimčo je jiný. :wink: Dneska je venku fainově tak si taky po dlouhý době uděláme někam výlet.Chtěli jsme do bab.udolí páč manža tam ještě nebyl.Tak se mějte krásně. :slight_smile:
23. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz
hoj tak jsem dorazila ze sanusu, bohuzel ne s moc dobrymi zpravami, jednak foliku je stale 5 z toho jeste jeden maly takze 4 a doktor říkal, že mám tri možnosti, bud to zkusit s tím co je s tím, že mám dál píchat menopur když nebude stačit tak dopořídit další a nebo jít místo IVF nebo na dalsí IUI-to nepůjdu protoze s naším spermio to nemá smysl.. a nebo to stopnout hned. jsem z toho trochu rozlazena a nevim jak to udelat. Je mi lito to cely stopnout kdyz už skoro tyden stimuluju. Stalo to penize, nervy a je mi to lito. Myslite ze i se 4 folikama se da "stavět"?? :confounded:
23. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz
Vysočanko já bych to nevzdávala, bojovala bych až do konce,vždyt jsou 4 :wink: a je naděje!!!!!
přeji hodně štěstí a síly :wink:

Anidi myslím na tebe a ve čtvrtek držím pěstičky :wink:

Very vychutnej te si prochajdu,já už se taky těším :wink:

Agi díky. Škoda ,že nemůžeš dorazit na srazík, snad příště.

Sanu tak co ,ukecalas manžu a vydali jste se na špacír?
23. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz
autor
ahoj vysočanko- určitě bych nic nestopovala a pokud to jde píchala bych dál menopur. Ale i se 4 folikama se dá určo stavět na úspěchu. :wink: :wink: :wink: nevěš hlavu bude to dobré.
23. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz
Vysočanko, já bych to taky nevzdávala :wink: 4 folíky sice nejsou moc, ale třeba zas budou kvalitnější než kdyby jich bylo hodně :wink:
23. srp 2009 ve 13:01  • Odpověz
Vysočanko já bych pokrčovala :wink: dyk i ty 4 stojí za to :wink:
23. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz
Holky zatím se loučím vyrážíme na procházku s pejskem a na zmrzlinu
23. srp 2009 ve 13:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.