• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
holky dekuju moc.. jsem ráda, že jste mi to odsouhlasily..
23. srp 2009 ve 13:12  • Odpověz
Zdravím a děkuju :slight_smile: Šoupla jsem jim tam štrůdl a výbornou čínu (manžel měl jako puberťák brigádu u číňanů ve Futuru), takže umí :dizzy_face:
Andi, alespoň nemáš nervy ze zatoulané MS :wink: tak tfuj tfuj ať to pěkně roste
beryku, opatrujte se

Jinak manžel byl u většiny UTZ, když tam bylo něco zajímavého a byla jsem ráda, mezi nohy mi nijak necivěl, ostatně mu to ani nějak erotický nepřipadalo, ale vždycky s doktorem zkoumali folikuly a pak mi říkal, co tam bylo :slight_smile: a ke konci mě až chválil, když viděl, jaký byly z těch záprtků koule... myslím, že ten vztah to určitě upevnilo. Já bych to zvládla i bez něj, ale ze začátku jsem měla pocit, že se o tom nechce bavit, nechce to řešit, myslet na to a děsně se vztekal, takhle mu to pěkně doktor vysvětlil a nebyl to jenom nějaký můj výmysl. Takže nám to rozhodně prospělo :slight_smile: ale chápu, že někomu to příjemné není
23. srp 2009 ve 14:43  • Odpověz
tak jsme doma ,procházka byla úžasná,zmrzlina ještě lepší :sunglasses:

holky já zítra mám hlídat mé zlatíčko synovce Pétu(8let),nebude vám vadit,když ho vemu sebou na sraz?
Ségra musí do práce a on měl být odjetý na soustředění s fočusem,ale nakonec mají jen odpolko trénink.
23. srp 2009 v 16:48  • Odpověz
my jsme taky doma z procházky, bylo to příjemné, byli jsme ve Slatiňanském parku + zmrzlinka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Woblu, já jsem pro, aby u toho chlapi byli, oni si myslí, že je to hrozně jednoduchý a my ženský pořád něco máme, je dobře že byl s tebou, miminko chcete oba, tak to i spolu prožíváte a to je hezký :slight_smile:

Beryku, synovce vem, jen jestli se nebude bát mezi tolika ženskýma :grinning:
23. srp 2009 v 16:59  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nepiš do fóra to, co patří do interní pošty".
23. srp 2009 v 17:46 • lucy222
Tak my jsme taky doma :slight_smile: Anetka po obědě nespala, chvíli si hrála v posteli a pak vyskočila a byla zase fit :sweat_smile: Tak jsem byli celý odpoledne venku...bylo příjemný počasí :dizzy_face:

Manža se dneska stará, vařil oběd, ted dělá večeři :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. srp 2009 v 18:29  • Odpověz
Hoj... dnešek se fakt vydařil :dizzy_face:

Beryku... synovec bude určo rád, že mu tetinka koupí nějakou ňamku :wink:

Vysočanko... jsem stejnýho názoru jako holky :wink:
23. srp 2009 v 18:29  • Odpověz
Čauky,

Bery jo jo prochajda byla, teď dělám rýži s pečeným kuřátkem, ale jakoby na alá rizoto. K tomu rajčátka na cibulce (já samo jen ta rajčátka....).

Sar Marušce jsem psala na tu číslo mám, ale Rozi teda asi nemá nikdo................................ :unamused: :unamused: :unamused:

Dneska musím pokosit boubín a mám pocit, že bez zrcátka to už nepůjde...... :confounded: Se mi tak nechce.
Škoda, že není móda chlupatic - bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Vysočanko jasan, nevzdávat, píchat dál, bude stačit, když budou dobrá dvě embryjka........ držím pěsti :wink:

Jdu dál fackovat véču.
23. srp 2009 v 18:31  • Odpověz
holky já jsem zakousla kostku tiramisu s kopečkem a půl zmrzlinky a čajík, moc dobrý, ale sladký :grinning:
a teď se mi dusí na plotně lečo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , už teď vím, že se přecpu jako vepřík :grinning:

Sanu, hoď fotečky jak připravujete pokojíček
23. srp 2009 v 19:30  • Odpověz
Dadousi, krásný bříško :dizzy_face: , jsem tě odhalila :wink:
23. srp 2009 v 19:31  • Odpověz
autor
Sanu- se temim, moda chupatic :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ted jsem v týdnu byla s tchýni na koupálku a o na se ráda opaluje nahoře bez a ležely jsme hned vedle nuda pláže a můžu říct, že spousta žen má opravdu veliký boubín. Abych nevypadala jak úchyl , že na ně koukám ,ale ono opravdu i zdálky se ta černota dost vidět a člověk na to nerad zírá. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

tak sorry no........ :grinning: :grinning:
23. srp 2009 v 19:32  • Odpověz
Ahojda tak jsme nevýletovaly páč přijeli známý,že jeli okolo tak jsme poseděli u nás před hospůdkou venku ale bylo taky fain. :wink: Beryk tobě taky držím pěsti na testování ale to klapne :slight_smile: Woblu no nervy ze zatoulaný ms nemám,ale zase jsem ji čekala dýl.A stimulka se začíná 5-6Dc ted no uvidím ve čtvrtek na UZ.A domlouváš domlouváš. :slight_smile: Vysočanka-ahoj tak jak psaly holky nevzdávat to píchat dál.I ze čtyř folíků můžou být krásná embryjka :wink: Já sama nevím kolik ted budu mít folíků a i kdyby jenom třeba tři tak bych to nevzdávala fakt ne. :wink:
23. srp 2009 v 19:47  • Odpověz
Sanu, to bys snad ani nechtěla, aby byla zase moda boubínu :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nedávno jsme se o tom bavily s kámoškou jaká to byla hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ke konci těhu je to teda problém :wink:

Very, ty si teda dáváš :wink: mňam, tiramisu jsem už neměla pěkně dlouho
23. srp 2009 v 19:51  • Odpověz
holky tak ještě jdu kouknout co se tu děje :confused:
23. srp 2009 v 19:58  • Odpověz
Zítra už to asi nestihnu ráno vstanu a pak frčíme :wink: Já už se teda táák těším.Dušánek dneska u babičky rozprávěl, že bude mít dvě sestřičky :sweat_smile: spadla jí brada a pádila to zjistit k manžovi :sweat_smile: ten koukal jak puk a zatloukal, páč to nikdo neví :sweat_smile: nechcem zbytečně stresovat...to jí teda Důša nakrmil ucho, že z toho spaát nebude :sweat_smile:
Holky jinak mám teda pupek jak ve4 měsíci a pěně mě bolí kůže:sweat_smile:
23. srp 2009 ve 20:02  • Odpověz
Lečo bylo mooooc dobrý :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Gabi, na zítra teda tfuj,tfuj,tfuj...............to je dobře, že se těšíš, s chutí do toho a půl je hotovo :wink: :dizzy_face: , babička chuděra, bude celou noc přemýšlet jestli jo nebo ne??? :sweat_smile: :grinning:
břicho se ti připravuje na ten 4 měsíc :wink:
23. srp 2009 ve 20:08  • Odpověz
Gab na zítra 3x tfuj!!! To bude válečka :slight_smile:

Luci chraň bůh, boubínová móda, to by byl humáč :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jen teda jak píšeš, ve třetím trimestru, žádná sranda udělat ten zatracenej pruh :grinning:

CHtěla jsem vyfotit vanu (se divím, že Sar neurgovala :grinning: ), opět nemůžu najít foťák, tak musím počkat až dorazí manža a snad bude vědět :angry: :angry: :angry:

Maruška psala, že zítra dorazí, tak asi nerodí. Píšu asi, protože mi psala je to tak 2 hodiny a to je někdy dlouhá doba ...... :wink:

S Rozi nevím............................ :unamused:

Jdu hledat foťákk.

Veryyyyyyyyyyyyyyyyyy ňam Tirazisu, miluju miluju miluju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
23. srp 2009 ve 20:11  • Odpověz
Gab tak to je dobře že se těšíš přesně jak píše Very s chutí do toho :slight_smile:
23. srp 2009 ve 20:17  • Odpověz
Holky, na zítra tfuj tfuj tfuj :dizzy_face:

Sanu, jsem si říkala, že už dlouho nebylo foto pupajze :wink:

Jdu na film, tak zatím a možná i dobrou
23. srp 2009 ve 20:17  • Odpověz
holky jsem zapomněla máme nové zvíře :sweat_smile: Dušánek s Děědou chytli myš polní tak ji chová ve sklenici :sweat_smile: :sweat_smile: a jakou radost z ní má :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a bude je prej prodávat za stovku :sweat_smile: :grinning:
23. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz
Ach jo, foťák nikde :angry: Musím počkat na mužíčka.

Luci no po 3 týdnech..... :wink:

Gab, chudák myš, aby jí za chvilku nešiblo v té sklenici :grinning:
23. srp 2009 ve 20:37  • Odpověz
Gabčo, co vy jste doma ještě neměli???? :grinning:
23. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz
Very pánečku krásný fotečky vás třech :dizzy_face: :dizzy_face:
23. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz
Sanu, děkuju :slight_smile:
23. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz
Jůůůů, Very, krásný fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: moc ti to sluší :dizzy_face: to bude kluk jak vyšitej :wink: :sunglasses:

Já sleduju aukci na MMA :wink: Dražím Anetce mikču
23. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz
ahojda holky
tak já zítra snad dorazím taky,aspoň na chvilinku.Končím ve dvě v práci,tak na hoďku snad příjdu.Kdo tam bude?
23. srp 2009 ve 20:48  • Odpověz
Luci, tobě taky děkuji :slight_smile: , to už jsi dneska druhá, která to říká :grinning: , tak to bude určitě holka, když to tipuje moc lidí, tak pak je to pravý opak, my takhle předpovídali všichni kámošce kluka - a ona nakonec holčičku, ale hlavně ať je to zdravé :wink:

šťastnou ruku na aukci :wink:
23. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz
Sanu už má novej bejvák v piksle i s oknama :sweat_smile:
Holky co je to klidovej režim?? Jako ležet, jít na záchod, pochodit po baráku , lehnout.. a vařit asi nee nebo joo??
23. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz
Very, to máš pravdu..mě hodně lidí taky tipovalo kluka :wink: :grinning:
23. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz
Very moooc Vám to sluší :wink:
23. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.