• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Luci, je to tak, já bych tady všem maminkám těhulkám tipla kluka, protože dneska je taková doba, že to sluší všem těhulinkám, už to není doba zástěr :grinning:

Gabi, děkujem :wink:

Lady, no to je dost, že se taky dostavíš na dejchánek :wink: :slight_smile:
23. srp 2009 ve 20:55  • Odpověz
jdu hodit spršku, ať jsem nachystaná na Charliho andílky :slight_smile:

Dančo, ty sem ještě určo večer písneš, ale domluvíme se asi zítra po sms jak budete s Anežkou vyjíždět :wink:
23. srp 2009 ve 20:58  • Odpověz
Gabi, no hurááá, myšká má novou garsonku :grinning:
23. srp 2009 ve 20:58  • Odpověz
Luci :grinning: :grinning: :grinning: , taková garsoniéra hmmm, luxus :grinning:
23. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz
holky,ale taky čekám nějakou odpověď :cry: A ne,že tam budou jen samé těhule,těch mám celý prázdniny plnou hlavu :wink: Viď,Nelčo?
23. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz
Holky tak si to zítra užijte a dejte si za mě něco dobrýho :wink:
Kdo chcete myšáka hlaste se :grinning: je to sice ještě mimino :sweat_smile: k večeři dostal chleba ..
Tak za tři dny jsem tu jak na koni :wink:
Dobrou noc :slight_smile:
23. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz
Lady ahoj co Neli jak se drží?
23. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz
ahoj Gab, drží se zuby, nehty, Kubajs je statečnej, ale je toho už moc. Nemá to vůbec lehký. Jednou na ni napíšu hezkou ošetřovatelskou kazuistiku:slight_smile:
23. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz
Pošilhávám.... žehlila jsem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sanu... noo, neutrgovala, brala jsem to za hotovku!!!
23. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz
Lady čuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuus :slight_smile: Tak se těším :wink: Konečně tě holky uviděj na vlastní oko :wink:

Na Nelču myslím, je pořád na JIP? Jsem jí chtěla napsat sms, tak zítra. Dneska jsem ještě čekala, jestli nepodá info sama.....
neurgovala...
Sanu... pšt... ať Lady nevyplašíš! Však víš, že se bojí přiít...
23. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz
no moment,já nevím,že je Neluša na JIP :-O Co tam dělá? Já byla naposledy v pátek v práci a to byla ještě na našem oddělení. A šári,já se bojím i tak, takže mě nehleďte popichovat,ju:wink:
23. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz
Very... pěkný fotečky :dizzy_face: , ti to sluší...
23. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz
hoj všem,,,,tak nás dneska chytli prdíky, po dlouhý době...ráno se mě někdo na to ptal :astonished:
23. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz
Lady... fakt tě žádná neukousnem :wink: ...

Žofi... tak máte odbyto a na dlouho zase pokoj :wink: ...
23. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz
Jo a Sanu,díky za sms:slight_smile: Nemám na to vás každý den číst. Jste štěbetalky a moc toho nakecáte. No asi jak na neschopence,že:grinning:
23. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz
dočítám a viím že tu krásně rostou bříška a stimuluje se...
23. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz
Lady není vůbec zač, to je přece samozřejmost, že dám echo, když se mění místo..... :wink:

Jen na Rozi jsem neměla číslo

Holky já musím jít na ten boubín :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo a břicho teda pořád stejný ne? :sweat_smile: :wink:
23. srp 2009 ve 21:37  • Odpověz
a užijte si srazík :wink:
23. srp 2009 ve 21:37  • Odpověz
Zofi jinak Vášovi prdy povolujou??
23. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz
Sanu, bříško krásný :dizzy_face: a náhodou se změnilo, se více zakulatilo a už je to bombastický, se těším až si zítra špuntovou pohladím :wink:

Lady, ničeho se neboj, jen se trochu ošaháme :grinning:

Žofi, na tebe jsem si teď ve sprše zrovna vzpomněla, když jsem si koukala na bříško a na jizvu po laparce, jak jsem na prvním srazíku seděla vedle tebe a ty jsi mi ukazovala svoje bříško s jizvou :wink: , asi nějaký znamení :dizzy_face:
23. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz
Sanu prostě dneska trpěl jak zvíře a já sním.....jo jo jindy to je lepší :slight_smile: já se ani nedivím Evíkovi, je fakt strašnej rozdíl mít dítko s a bez trávících a břišních potíží :frowning2:
23. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz
a přitom nekojím, takže to nemá žádnou logiku kdy ho to chytne a kdy je v poho....
23. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz
Very jsem ti ukazovala jizvu? no teď bych ti už pneumatiku neukázala :grinning:
23. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz
Very,hele, tak to prrr.... Na mě nikdo šahat nebude :frowning2: Já to totiž nemám ráda :slight_smile: Jinak budu kopat kolem sebe :slight_smile: Koukám, že Sanusky jsou nějaký zvrhlí :grinning: To na těch srazech teda musí vypadat :wink: No nic, já se loučím, mizím do pelechu. Mějte se a dobrou noc všem:wink:
23. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz
Very dík :wink:

Zofi, tak snad jste měli dneska jen extra den a od zítra zase bude klid..... chjo.

Tak se holky mějte, jdu dělat jógu do vany. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zítra nevím jak juknu. Nejdýl v Toscaně se uvidíme :wink:

ROZI:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Srazík je v pizerce v Toscaně ---- nastala změna no :unamused:

Tak pa a brou :wink:
23. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz
Žofi, ale ukázala :wink: , no jo byl to zážitek tenkrát a když si to dnes promítnu, pěkně nám to letí :slight_smile:
s těma prdíkama je to boj, pamatuji si ségru, když byla malinká ta probrečela hrozných nocí, ale kojená byla do 3 let :pensive:
23. srp 2009 ve 21:47  • Odpověz
Lady, těhulkám se sahá na bříško pro štěstí :dizzy_face:

Sanu, dobrou a ať jóga dopadne co nejlepé :wink:

jdu koukat na telku, možná ještě juknu.............kdyby né tak taky všem hezkou dobrou noc :slight_smile:
23. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz
Taky jdu zaujmout spací polohu... holky, dobrou...
23. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.