• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Noo, Luci, od zítřka za 5 týdnů.... takže za tři týdny už by to bylo v termínu....
Sis, jasný, co nadělám....

Jinak pro zasmání - manžel se mě před chvílí zeptal, kolik kilometrů chci ještě do porodu najezdit, že jako kolik mi má natankovat, aby tam ta nafta nezestárla.... Bych ho kousla, co já vím, kdy budu rodit???
1. čer 2009 v 16:55  • Odpověz
rychnov: a ty se bojíš nebo ne? Já byla posraná děsně, ale jak to přišlo, tak už jsem byla v klidu, nejhorší je to čekání :wink:
1. čer 2009 v 16:58  •  2 děti  • Odpověz
bojím - nebojím.... no nebojím, nějak ven musí :wink:
1. čer 2009 v 17:01  • Odpověz
Dani, podle toho, jaks eš aktivní, tak ti nafta nezetárne :grinning: 5 týdnů je ještě doba :sunglasses:
1. čer 2009 v 17:01  • Odpověz
rychnov: tak to je fajn přístup, já si to malovala tak hrozně, že nakonec real byl v poho, už si to vůbec nevybavuju, takže člověk fakt zapomene..spíš bylo horší to po porodu, než porod :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci, asi poslední stříček, jsem nežrala a už mám nějakou lehkou hlavu a nemíním, aby mi bylo zas blifno zejtra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2009 v 17:02  •  2 děti  • Odpověz
hehe, tak to je dobry, tak ja se nebala vubec ale pak teda ty tri hodky to bylo peklo... :sweat_smile: ale dnes uz je zapomenute a kdybych mela jeste nekdy si to zopaknout tak znovu jedine tady a jedine v te stejne sestave... :grinning: :grinning: :grinning: teda prcek by byl jinej... :grinning: :grinning: :grinning:
dani mu rekni ze plnou, ne? a kdybys nemela kam vyrazit tak muzes i k nam aby teda nezestarla, ale o to u tebe strach teda rozhodne nemam a i kdyby tam kapicka zustala tak si te dokazu zive predstavit jak si to odridit do porodnice... :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 v 17:06  • Odpověz
Já se bojjím teda, jako bojím se já nevím, abych to zvládla udejchat utlačit....aby mi z toho stíhala pumpa :grinning:
No samo, aby se něco nevytelilo....
Ale uvidím pak budu třeba mít jiný starosti......

Holky jdem trochu popracovat na zahradu zatím pa pak juknu.
1. čer 2009 v 17:06  • Odpověz
Šmíruju co Žofka :dizzy_face:
special for Gába - právě jsme měli silniční kontrolu :grinning: měla jsem bobky, protože jsme včera absolvovali terénní jízdu s naší kraksnou, co sotva drží, na chaloupce, takže bláto až po okna, ale musím pány policajty pochválit - nebuzerovali, dali dejchnout, doklady, technická a ověřili si, jestli manžel není hledaný nebo auto :slight_smile: takže pohoda, měřit rychlost, tak jsme v prd..., protože já nejezdím předpisově v podstatě nikdy :zipper_mouth: ale o to zase bezpečněji - holt nečumím furt na tachometr ale na silnici :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2009 v 17:10  • Odpověz
sanus: já dejchala nák normálně, do žádnejch kurzů jsem nechodila..a tlačila jsem asi půl minuty..a Tygr byl venku..ale zas to byl drobínek, chlastej maliník :wink: já teda měla jen křížový bolestí..ale hnusný byly asi jen hodinu před porodem a ještě mi něco píchli...takže jako porod by mě neodradil od dalšího :wink:
1. čer 2009 v 17:10  •  2 děti  • Odpověz
sanu treba se prekyslicis jako ja... ja dejchala az moc... :grinning: :grinning: :grinning:
no ja tri kontrakce a blondynka byla venku, ten konec byl teda fakt fofr... :sweat_smile:
1. čer 2009 v 17:19  • Odpověz
sonica: blondýna byla taky drobek ne? To je tím :wink:
1. čer 2009 v 17:20  •  2 děti  • Odpověz
no právě, jak píše Sanuska, když se něco nepodělá, tak to bude OK, tak se člověk bát nemusí, jenže ono se může podělat tolik věcí.... Takže spíš doufám a věřím, že vše bude v pohodě.

To víte, že jsem chtěla říct, že plnou :grinning: :grinning: ale dali jsme půlku, no, já už teď vím, že to nestačí (tedy myslím si :grinning: )
1. čer 2009 v 17:26  • Odpověz
jj 2600 :grinning:
1. čer 2009 v 17:28  • Odpověz
No jsem zvědavá kolik bude mít Vašík :confused:
1. čer 2009 v 17:32  • Odpověz
sonica: Tygr 2940, ale v 41tt :stuck_out_tongue_closed_eyes:

na Vašíka jsem teda taky zvědavá :grinning: :confused:
1. čer 2009 v 17:33  •  2 děti  • Odpověz
dani ja si tim jsem jista ze nestaci... :grinning: :grinning: :grinning:
ty jo siss tak to byl prcek, my byly v 38 :sweat_smile:
1. čer 2009 v 17:35  • Odpověz
soni: tak to by asi stejně už moc nenabrala, to by byli tak stejně asi :wink:
1. čer 2009 v 17:37  •  2 děti  • Odpověz
no u me urco neee, hlavne kvuli nervum e ze jsem poradne nejedla a to mi zustalo, mam dalsi kilecko dole :sweat_smile:
1. čer 2009 v 17:40  • Odpověz
soni: tak to já papala teda pěkně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
1. čer 2009 v 17:40  •  2 děti  • Odpověz
no to ja co jsem i stezi nabrala tak jsem po vikendovych navstevach smiracky a pana pracoviteho zas shodila... :confounded:
no ale ted si rikam ze jeste ctyri a budu mit tu vahu co jsem mela sest sedm let spatky... :sweat_smile:
1. čer 2009 v 17:44  • Odpověz
čus kočky, jsem zpět...

takže mi natočili monitor, no jasně ráno nic nebylo, teď tam jsou kopečky podlě mě dost vysoké, ale prostě podle nich po dlouhé době, nějakých 6-7-8 minut v průměru....špinění je normální, pozůstatek po ranním vyšetření........takže prostě mám přijet buďto až mi praskne plodovka a nebo až to bude mnohem intenzivnější....takže planý poplach....
1. čer 2009 v 17:46  • Odpověz
sonica: já jsem taky hubenější asi o 4kg než před těhu, ale zůstalo mi hnusný břicho :unamused:
1. čer 2009 v 17:46  •  2 děti  • Odpověz
můžu vydržet do ráno, ale i nemusím, nikdo neví.....
1. čer 2009 v 17:46  • Odpověz
zofik: tak to je nepříjemný :unamused: mně praskla voda a bylo to jasný :pensive:
1. čer 2009 v 17:47  •  2 děti  • Odpověz
no vyšetřoval mě doktor, kterej vypadal tak na 26 let, radši to nebudu komentovat, kdyby mě náhodou rodil....
1. čer 2009 v 17:48  • Odpověz
zofik: oni s kontrakcema domů posílaj, s vodou už nemůžou :unamused:
1. čer 2009 v 17:50  •  2 děti  • Odpověz
žofi, achjo, to mě mrzí :unamused: ale dobrý je, že už aspon něco se děje :wink:
1. čer 2009 v 17:51  • Odpověz
první PA mě malinko vyto....., že nemám papírky v těhotenských průkazu chronologicky seřazené...aspoň ta druhá byla malinko vstřícnější....
1. čer 2009 v 17:53  • Odpověz
teda žofi tak ať je manža v pohotovosti
1. čer 2009 v 17:53  • Odpověz
zofi no vzdyt uvidis, podle me te tam jeste dnes v noci maj spatky... :wink:
siss no ja to taky tak vidim, ze na vahu se snad dostanu ale ne na stejnou velikost... :sweat_smile: a cvicit jsem zatim lina... :sweat_smile:
1. čer 2009 v 17:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.