• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Andi tak super, no jo KEtík tak snad to bude ok

Woblu ty už jsi po ET nebo ne??
24. srp 2009 v 11:31  • Odpověz
Míšo, včera mi dali 2 prďoly, měli se čile k světu, tak snad bude vše dobré :slight_smile:
Sanu, jak ty jsi tenkrát vyzrála nad tou zácpou :confused: ? Mám břicho jak Verča, ale tolik Ti dva zase nepovyrostli :grinning:
24. srp 2009 v 11:33  • Odpověz
Tak jsme doma z města :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ańetka dělala anschvály, tak nám cesta trvala 2x tak dlouho :unamused:

Ahoj Míšo, tak jaká byla dovča?? Tak a za chvíli už jdete do toho :dizzy_face:

Neli, teda ty si "užíváš" :confounded: gastroskopie, centrál,.. tak snad už bude jenom líp :wink:
24. srp 2009 v 11:45  • Odpověz
bré ranko všem----

jasně holky, všechno si pišme do IP :grinning:
24. srp 2009 v 11:50  • Odpověz
Neli držím pěstičky ať to dotáhnete co nejdál....
24. srp 2009 v 11:50  • Odpověz
žofi, viď :wink: to je tady na MK moderní :grinning: jak dneska Vašík s bříškem??
24. srp 2009 v 11:51  • Odpověz
Ahoj Woblu prosím Tě musím se na ten čt objednat.Mě dr řekl at prostě příjdu mezi tím 3-7dc.Tak ted nevím.Díky.
24. srp 2009 v 11:53  • Odpověz
čus Luci a Aneťáčku,

dneska si hraju na drsnou matku, rozhodla jsem se že se pokusím odnaučit Vašíka na nošení a aby přes den spal v 2.polstýlce, než v lehátku...tak jsem zvědavá jestli to vydžím ho nechat broukat....ale nedá se, já pak jsem ještě v poledne v pyžamu, neučesaná, nenajezená a co se týče domácích prací, to fakt nejde.....
24. srp 2009 v 11:58  • Odpověz
drsnou myslím jako "drsnou"
24. srp 2009 v 11:59  • Odpověz
Andi, nevím, asi je to jedno. Ale jestli Ti to nedělá problém, tak bych tam brnkla a objednala se... ono takhle tam Šilhán nemusí být, ale někdo by Tě vzal i tak :slight_smile: takže je to fuk :slight_smile:
24. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz
ahoj holky :wink:
andi ja jsem se měla objednat :wink:
24. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz
žofi, taky jsem dneska za drsnou :wink: Anetka dostala venku na zadek, pže začla běhat pod jedoucí auta :confounded: Pak to dělala vyloženě naschvál, když viděla, jak mě tím štve :rolling_eyes:
24. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz
luci bacha na tyraní dětí :grinning: dneska aby se člověk bal dat venku dítěti na zadek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2009 ve 12:05  • Odpověz
dad, no fakt :sweat_smile: Já to dřív nesnášela, když nějaká matka dávala venku dítěti na zadek :wink: ale to se někdy prostě nedá :rolling_eyes: Koukala jsem na bříško..roste, roste :dizzy_face: Jak ti je?
24. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz
tak tak, někdy člověk musí určit hranice :slight_smile:
24. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz
:grinning: zrovna nedavno jsem byla svědkem toho, že asi dvoulety dítě mělo histerickej zachvat v kramě , že něco chce, no matka nevydržela a loupla mu na zadek, což ja bych udělala taky :sweat_smile: a hned se do toho vložila cizí ženska,že jako proč to dítě bijete? :confused: no mlada paní ji trošku spražila :grinning: je mi stale dobře, ani nevím že jsem těhule,až na to že se do ničeho nevejdu :grinning: :grinning:
24. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz
Dad, tak měl mi někdo něco říct, tak ybch mu taky dala, jak jsem byla napružená :angry: :angry:
To je dobře, že nemáš žádný nevolnosti :dizzy_face: To se pak úplně jinak to těhotenství užívá :dizzy_face:

žofi, přesně..čím dřív je prckům nastavíme, tím to po tom bude jednodušší :wink:
24. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz
Ahoj Dad :slight_smile: no já takhle nedávno viděla hysterický záchvat dítěte u pokladny - a tomu dítěti bylo prosím pěkně tak 10!!! Spíš mě překvapilo, že mu máma jednu neloupla, potřebovalo to jako sůl :rolling_eyes: já tuhle říkám mámě, že si nepamatuju, že bych někdy dostala, a mamka na to, že nás jednou seřezala tak, že se pak bála, že nám něco udělala, a pořád nám kontrolovala ruce, jestli je nemáme zlomený :sweat_smile:
24. srp 2009 ve 12:28  • Odpověz
woblu, to je přesně ten případ, že maminka a si žádný hranice nenastavila :wink: Jako nejsem pro nějaký bití, ale občas šoupnout na zadek, se nic nestane..než aby prcek rodičům přerostl přes hlavu :confounded:
24. srp 2009 ve 12:31  • Odpověz
Holky díky tak jsem tam volala šilhan má dovolenou a sestra mě chtěla obj.na příští měsíc jenže jsem jí řekla že už mám tu zastavovačku a i ms tak se dívala do karty protože od zastavovačky se chodí na UZ až za 14dní jenže to už by bylo dlouho tak to pak počítala,že je to dobře tak mě objednala na pátek k štěpánovi.Tak u toho jsem ještě nebyla.Mě jde jenom o to abych mohla už stimulku.
24. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz
tak tak, dítě když se narodí, tak je dokonalý egoista (jinak by v přírodě nepřežilo :wink: ), no a my mu holt časem musíme nějak vysvětlit, že není středem vesmíru :slight_smile:
Andi, Štěpán je fajn. On s námi teď dělal celé ivf, i mi dělal transfer - je ochotný, všechno vysvětlí... Řekla bych, že je to takový neroztržitý Šilhán, takže nemusíš mít obavy :wink:
24. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz
woblu, Štěpán, že je neroztržitý Šilhan :grinning: :grinning: :grinning: zajímavý přirovnání :grinning: :grinning: :grinning:

Každopádně, Štěpán je fajn a odborník..jen z něj mám vždycky děsnej respekt :wink: má takovou přirozenou autoritu
24. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz
:stuck_out_tongue_closed_eyes: máš pravdu, on je taková záruka toho, že mu tam lidi nezvlčí :slight_smile: včera na sále se na mě moc hezky smál a fandil, ať to vyjde - bylo to takové opravdu upřímné, to poznáš, když to někdo říká jen tak ze zvyku :slight_smile: popřáli všichni a mile, ale od něj se mi to zdálo takové nejupřímnější :slight_smile:
24. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz
a kterýho Štěpána myslíte?

jsem pomáhala Veňdovi se vykandit :grinning:
24. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz
Žofi - primáře :wink: A podařilo se :grinning: ?
Jdu pustit pejsky a nasbírat pár ostružin, za chvíli jsem tu jak na koni :wink:
24. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz
woblu, jj, on je fajn :slight_smile: mě taky děsně pomohl s porodem :slight_smile:

Já zas pro změnu dělám spáry :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale u pomalu bubu končit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz
jo jo je miloučkej...každýmu podává ruku.....
24. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz
Luci ty jsi pracant, já když vidím co všechno by bylo potřeba vyčistit, uff :astonished:

holky sousedka měla včera termín, jsem normálně z ní nervózní :confounded:
24. srp 2009 ve 13:30  • Odpověz
mi připadá že už tak nějak podzimně pofukuje :astonished:
24. srp 2009 ve 13:33  • Odpověz
Holky díky za optimistické zprávy o dr.ono když pak máte jít k někomu jinýmu a neznáte ho.Tak já to jdu valit do práce.A díky.
24. srp 2009 ve 13:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.