• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
žofi, tojo...dneska je studenej vítr :astonished: jsem včera koukala do starýho tématu, co máme z TP a v polovině září vloni jsme dávaly prckům fusaky :astonished: ještě, že už má mdoma pro Anetku zimní bundu :sweat_smile:
24. srp 2009 ve 13:45  • Odpověz
žofi, a na bordel kašli..stejně ho za Tebe nikdo neudělá a Vašík je ted přednější :wink:
24. srp 2009 ve 14:08  • Odpověz
já už jsem též vybavená Luci, zimní fusak dorazil min. tejden a 3 kombinézky mám....

v polovině září?uff....
24. srp 2009 ve 14:16  • Odpověz
já právě koumám, jestli si mám do golfek kupovat fusak :confused: ale asi ještě jo
24. srp 2009 ve 14:19  • Odpověz
Luci a tys měla ten emitex ne?už nemáš?
24. srp 2009 ve 14:20  • Odpověz
žofi, už nemám..prodala jsem ho s kočárkem :wink:
24. srp 2009 ve 14:23  • Odpověz
Pěkné odpoledne přeji,
myslela jsem, že se konečně dostavím na dnešní srazík, ale doktorka si mě objednala na odpolední kontrolu, tak bych to nestíhala :unamused: .
Dozvěděla jsem se super informaci, od 11-19.9. porodnice v Pardubicích bude zavřená, protože se maluje, tak teda nevím, kde nakonec budu rodit. :sweat_smile:
24. srp 2009 ve 14:23  • Odpověz
Ahoj tesi, týjo, to je teda pech :unamused:
24. srp 2009 ve 14:26  • Odpověz
no jo Tesi teď zas domalovávaj HK.....
24. srp 2009 ve 14:30  • Odpověz
tj Luci, protože nemáme 2x pojízdné bezpečné auto a sanitka si myslím, že mě neodveze, navíc nevím jestli mám teda spíš zvolit Chrudim nebo HK. Na dřívější porod to zatím taky nevypadá, CS mám pořád 1. Takže budeme muset Kubíka přemĺouvat, aby to do toho 10.9. stihnuul, ale při mým štěstí tomu moc nevěřím :sweat_smile:
24. srp 2009 ve 14:30  • Odpověz
Ahojda kočky, tak zas po odmlce zdravím :slight_smile:

Protože už se mi nevejdou fotečky tady do albíka- hodila jsem jich pár na rejče, tak můžete mrknout :wink:

http://majercata.rajce.idnes.cz/Majercata/#album
24. srp 2009 ve 14:31  • Odpověz
Tesi sanitka tě musí odvézt....ale jen do nejlližší porodnice...Evík to zjišťoval...
24. srp 2009 ve 14:32  • Odpověz
no Evíku, konečně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
zofi, aspoň, že nemalukou obě porodky současně :slight_smile: . Snad to nějak zvládneme.
jééé, ahpj Evi :slight_smile: jdu juknout na fotky :slight_smile: Tak povídej...

Tesi, třeba budeš přenášet..ne, že bych ti to přála a zas už budou pce otevřené :wink:
24. srp 2009 ve 14:34  • Odpověz
Jinak platí to, co tu ž Žofi tlumočila- holky jsou zkrátka malé harpijky a mají mě na mušce :sunglasses: :wink:

Dělám si legraci, ale legrace to tedy zatím moc není..Nechci si stěžovat- ty trable už jsem popisovala minule a situace se zatím nemění..Navíc Petrovi rodiče se do nějaké pomoci vůbec nehrnou, mamka už nemá dovču, takže mi to v těch dnech, kdy Petr je v práci, fakt dává zabrat.. :unamused:

Ale co, zatím žiju a doufám, že horší už to snad nebude a pomalu se to bude ustalovat.. :slight_smile:
24. srp 2009 ve 14:34  • Odpověz
jasný Evi, bude to jen a jen lepší :slight_smile:
24. srp 2009 ve 14:35  • Odpověz
zofi, no právě, to jsem taky zjišťovala a protože bydlím v centru Pardubic, logick by mě musela odvést max. do pardubický porodnice, ale když ta bude zavřená, tak nevím, jestli se na to vztahuje nějaká vyjímka, no mohla by, ale spíš asi ne.

ahoj Evi :slight_smile:
24. srp 2009 ve 14:35  • Odpověz
to bude tesi určo vyjímka...povezou tě tam, kde je to nejblíž....
24. srp 2009 ve 14:36  • Odpověz
Musím hrozně pochválit Kubíka- ten mi ty trable vynahrazuje tím, jak je úžasněj a k sestřičkám se moc hezky má a chrání je- to jsem fakt nečekala a mám z toho obr radost :dizzy_face:
24. srp 2009 ve 14:37  • Odpověz
krásný Evíku....to je super že ti pomůže :wink:
24. srp 2009 ve 14:38  • Odpověz
Luci, no uvidíme, Kubík je větší, je o týden napřed, ale je fakt, že to ještě neznamená, že nakonec přenášet nebudu, ale 5ti kilový mimčo bych teda rodit nechtěla, to je fakt :grinning: :sweat_smile: , tak pořád doufám, že to bude dřív.

Evi, moc a moc držím palce, aby se to brzy zlepšilo :wink:
Jinak držím palce všem stimulantkám a všem, co to potřebují (abych někoho nevynechala :wink: )
Evi, fotky jsou krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je dobře, že ti Kubík tak pomáhá, je to šikula a velkej brácha :slight_smile:
24. srp 2009 ve 14:39  • Odpověz
Evi, holky jsou kouzelný :slight_smile:
24. srp 2009 ve 14:41  • Odpověz
Jinak Esterka má od těch kolik a řvaní už pupeční kýlku, takže jsem včera ve zdravotnických potřebách kupovala ten kýlní pásek.. :unamused:
24. srp 2009 ve 14:42  • Odpověz
Děkuji za pochvalu foteček...a taky za písemnou podporu, že na mě myslíte :dizzy_face:
24. srp 2009 ve 14:43  • Odpověz
no jo, jak pochovat obě najednou :astonished:

Evíku a přemejšlela si o tom nutrilonu comfort?
24. srp 2009 ve 14:43  • Odpověz
Evi a ty kojíš? nebo jste na UM?
24. srp 2009 ve 14:46  • Odpověz
Žofi- už jsem ho i vyzkoušela, ale efekt nic moc a jak je nahořklý, tak jim navíc ani moc nešmakýruje :unamused:

Jinak ale vidím zlepšení, i kdyžy minimální po tom Lefaxu a včera jsem ještě objednala na vyzkoušení ten Baby Calm, tak uvidíme..
24. srp 2009 ve 14:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.