• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Takže jste plně na UM? Evi seš dobrá, jak to zvládáš :wink: a teda, že Petrovi rodiče se nemaj k pomoci :confused: to je škoda :frowning2:
24. srp 2009 ve 14:48  • Odpověz
Evíku zabýra až tak po 14 dnech...

my máme taky Lefax i Baby calm i probio kapičky,,,i tak to někdy nestačí....
24. srp 2009 ve 14:49  • Odpověz
Luci- už kojím jen 1x denně- většinou nad ránem..víc se mi zkrátka už nevytvoří.. :unamused:

A Petrovi rodiče nás oba strašně zklamali...tam je to hlavně o tom, že má Petr ségru s dítětem, která je tak trochu neschopná si uvědomit, že není jediná, kdo potřebuje babičku..Ale to je spíš na ústní pokec.. :frowning2:
24. srp 2009 ve 14:50  • Odpověz
Ahoj Evi :slight_smile: je to dřina, viď, ale fotečky máte krásný :slight_smile: teda hlavně holky na nich :grinning:
mně připadá, že v těch nemocnicích snad malujou každej měsíc :sweat_smile:
24. srp 2009 ve 14:51  • Odpověz
Evíku jsi statečná :wink:
24. srp 2009 ve 14:51  • Odpověz
Žofi- však mě je jasné, že tyhle "medicíny" jsou spíš podpůrné, než, že by něco vyřešily, ale v zoufalství nad svíjejícími se tělíčka a hysterickým pláčem dětiček, by člověk vyzkoušel snad i odvar z muří nohy.. :rolling_eyes:
24. srp 2009 ve 14:52  • Odpověz
My jdem ven, jedem na Kunku..to mě mrzí, že zrovna když je tady Evča musím :frowning2:

Evi, drž se :wink:
24. srp 2009 ve 14:54  • Odpověz
pa LUci...

Evíku ono je hodně holek na srazu víš :slight_smile:
24. srp 2009 ve 14:56  • Odpověz
Luci- užijte si to :slight_smile: ..Já využívám vzácné chvilky, kdy spí obě současně, ale myslím, že mě odsud dcery taky brzy vypískají :grinning: ..títmo se dopředu omlouvám, když zmizím bez rozloučení...
24. srp 2009 ve 14:57  • Odpověz
Evíku, ale neztrácíš dobrou náladu a to je dobře :slight_smile:
24. srp 2009 ve 14:57  • Odpověz
Žofi- bez té to nejde, i když někdy je to pravda spíš černý humor :sunglasses: :grinning: ..Jsme např. s Petrem při jednom z jejich vzteklém záchvatu zkonstatovali, že se domákly o naší životní pojistce a chtějí dědit :grinning:
24. srp 2009 ve 14:59  • Odpověz
všichni tady na tebe myslej a držej pěstičky :slight_smile:

jsem tuhle přemýšlela, jak je možný že někdo ty koliky má a někdo vůbec.... :astonished:
24. srp 2009 v 15:00  • Odpověz
Jo,jo, je to tady- budu muset..Tak zatím, snad se zase někdy urvu a zdravím i později dorazivší srazilky :wink: :slight_smile:
24. srp 2009 v 15:01  • Odpověz
zase přijď :wink:
24. srp 2009 v 15:03  • Odpověz
Ahoj holky,
Dani, děkuji za rady ohledně plínek. Vyzkoušela jsem ten měsíčkový krém od Weledy a je fakt super. Za tři dny bylo po opruzenině. Už budeme používat jenom Weledu, i když mám doma železnou zásobu Rybilek. Ale přece nenechám naši prdelku trápit.
Jinak ty koliky jsou fakt potvory, takhle ty naše drobečky trápí.
Žofi, taky jsem přemýšlela, proč některé mimi tím trpí a některé ne. My používáme Sab simplex a nemyslím, že by to mělo nějaký efekt. Ve středu nám bude měsíc, tak koupíme ty probio kapky. MUDr. nám řekla, že se může až od měsíce, tak jsem zvědavá.
24. srp 2009 v 16:02  • Odpověz
Ahoooooooj tak já se hlásím jako první ze srazu :slight_smile: A jako poslední z odcházejících :wink:

Jdu dočíst a pak poklidit....
24. srp 2009 v 16:33  • Odpověz
Tesi no mi neříkej, že když máš rodit v pcích a oni malujou, tím pádem je automatiko zavřeno, tak ti řeknou ne my pro vás nepřijedeme když jste pardubická, roďte doma....... to je kravina neee??? :confused: :sweat_smile:

Maju tak žiješ, jeee to je fajn, jak píšeš, snad to už bude jen lepší, k horšímu to snad už ani nemůže jít :sweat_smile: A ta fotka jak tam s malou spíš vypovídá za vše..... :pensive:

Nelčo, tak ty bojovnice jedna, i Lady mi psala, že jsi na tom o něco líp, tak jsem ráda a snad za tebou zase budu moct dorazit.......
Jinak jsem teda zvědavá, jak se dr rozhodnou, jestli Kubíka nechaj do konce "u tebe" teda resp "v tobě", páč mi přijde, že týden od týdnu, ti přibývá neduhů :frowning2: a přece jen Kubajz je už kus chlapáka :wink:

Gab držíme pěsti.............

Srazík byl fajnovej, jsme zase všechno probraly, nacpali si břícha, já krásně zhřešila a bylo nám fajn :slight_smile:

Lady mi psala, že má teplotu, tak frčela dom. Psala mi sms, ale první sms mi nedorazikla....... :unamused: Tak jsme nebyly zavčasu informované :pensive:

Já KO, vše ok, špuntová má 1799 g tak si dovolím zaokrouhliti na 1800g - samo odhadem..... Ale tak nějak to pořád odpovídá 31+5 - 31+3........... tak trošku starší, ale to je ok.....

Zofiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii??????????????? Holky něco říkaly, že Vašík měl ve 30tt taky 1800????? :confounded: :confounded: :confounded:
24. srp 2009 v 17:01  • Odpověz
Sanuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

jo jo myslím 1780 gramů to bylo.... :slight_smile:
24. srp 2009 v 17:26  • Odpověz
nechci tě strašit, ale taky to vypadá na 4 kg mimíska :wink:
24. srp 2009 v 17:27  • Odpověz
Taky jsem tu... srazík byl moc příjemnej :dizzy_face: Mari nezavřela oči, což neznám... asi to bude správná baba :wink:

A tady se nezahálelo... Evík sem zavítal!!! Však už bude jenom líp!!!

Žofi... Danča už strašila, ze by Sanuska mohla mít druhýho Vášu :grinning: :grinning: :grinning: ...
24. srp 2009 v 17:48  • Odpověz
Zofi nevadí, jakmile tam padnou 4 kila, tak neporodím jinak než císařem, teda mám to tak v plánu :grinning: :sweat_smile: :wink:
24. srp 2009 v 17:51  • Odpověz
Tady se povídaloooooo a tolik stránek, oouu a i Evík nás navštívila, jdu dočíst :wink:

Srazík super jako vždy :wink:
24. srp 2009 v 17:57  • Odpověz
jsem dočetla

Evi fotečky krásný a opravdu moc přeju ať se to brzy zlepší. Na ostatní co se týká rodičů ani reagovat nebudu, to je fakt na pokec osobní :wink: , držte a Kubíka chválím a je to moc dobře, že ti pomáhá.

Jinak sanusky, ty vaše mimnka jsou božský - trochu závidím :sweat_smile: a už se fakt těším na to svoje, ale já vím už to nebudu moc vrátit :grinning:

Danče děkuji za prohlídku kočárku, manžu prý mile překvapil a to je jsem ráda, moje dušička má pokoj a manži taky :grinning: , jinak bych tomu prodavači asi měla jít vysvětlit rozdíl houpání, tvrdil jak implast nehoupe a jak ten 3cross se houpe, to je nebe a dudy, nechci předbíhat, ale je rozhodnuto :wink:
24. srp 2009 v 18:18  • Odpověz
Tak jsem dorazila dom,ze srazíku jsme s milďou jeli do SIKA,juknout na dlažbu,pak nakoupit.
Srazík byl supr!!!! :sunglasses:

Neli to je neuvěřitelné čím ty všim musíš projít. Myslím na vás, drž te se s Kubíkem :wink:,už je to pěkný 31tt

Míša vydovolenkovaná :sunglasses:.Budou ňáký fotečky?

Gab tak hezky si hlad bříško,at se tam krásně zavrtají

Woblu správný přístup-dělám jenom co se mi chce :wink:,nezapomínej odpočívat,hezky hejčkej embroušky :wink:

Evi nádherný fotečky :wink: Ses šikula, moc ti přeji ,aby už bylo líp :wink:
24. srp 2009 v 18:32  • Odpověz
Ahoj holčiny,
tak jsme v pořádku doma. Zapovídaly jsme se trochu s Pavlou, Verčou a S. v Afi, takže jsem nestihla dojet před kojením. Stavěla jsem v Holicích, ale Anežka to zvládla skvěle a teď dospává cestu. Jdem koupat a dám ji spát, pak dočtu a snad stihnu i vložit fotky.
Srazík byl moc fajn :slight_smile: :slight_smile: Jo a koukala jsem na účet, někoho jsem "pozvala" na mochito a někdo platil moji vodu. Tak snad to neva.

Evčo, jen jsem proběhla Tvoje příspěvky.... Držím palce!!
24. srp 2009 v 19:11  • Odpověz
Tak my jsme taky doma z výletu...jsem pěkně vyřízená :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale bylo to fajn :dizzy_face: Anetce se na Kuňce vždycky líbí

Potkala jsem holky ze srazíku...všem to moc slušelo a dětičky jsou krásný :dizzy_face:
24. srp 2009 v 19:22  • Odpověz
autor
ahoj koukám jak srazík a evidentně se moc vydařil. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Těšim se na fotky.
Evi- to je fajn, že je Kubík taková chůva. :slight_smile: :slight_smile: Pomalu to bude lepší a lepší. Holčinky jsou moc krásný a rostou jak z vody.

Mě je zle, blivno, břicho jak balon, asi nějaká chřipka. Cpu do sebe rennie a čaje, snad to povolí.

Very- jukla jsem do alba a moc vám to s manžou sluší . Už máš taky pěkný bříško . :dizzy_face:
24. srp 2009 v 19:44  • Odpověz
Very, musím teda zkonstatovat, že na fotkách to bříško vypadá větší..dneska bych si ho ano nevšimla, kdybych to nevěděla :wink:

Agi, prosím tě.. a nesnědla jsi něco? :confused:
24. srp 2009 v 19:54  • Odpověz
autor
luuci- já vůbec nevím. Včerá jen meloun a kuřecí steak.
24. srp 2009 ve 20:01  • Odpověz
nazdárek,

Luci dovča byla dobrá, krásné prostředí, ale můj drahý tatík mě točil už když jsme odjížděli, takže už nikdy víc :grinning:

bery ty chceš mít noční můry?? moje fotky v plavkách?? :grinning:

Evi to tak bývá, ne nadarmo se říká "po přízni řízni" ale ty jsi šikula a máš doma pomocníka, tak to zvládnete :wink:
24. srp 2009 ve 20:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.