• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Dočítám pomaličku,
Evíku, holkám vše nej k dvouměsíčninám, snad je to tříměsíční kolika, takže máte snad 2/3 za sebou...
Neli, Ty se drž. Moc jsme na Tebe na srazu myslely, aby už to bylo za Tebou a Kubík byl u Tebe v náručí :wink:
24. srp 2009 ve 20:12  • Odpověz
Míšo, taky bych se mrkla na fotky :wink:

Agi, tak snad ti bude brzy líp :wink:
24. srp 2009 ve 20:16  • Odpověz
tak my jsme byli sbírat hrušky na zahradě, spíš manža já jen asistovala :sweat_smile: :grinning:

Agi, děkuju

Luci, no jo holky taky říkaly, ale po jídle se trochu vyvalilo :grinning: ono to přijde nebojte, pak to vyskočí naráz a budu jako ten balon co jsem měla místo fotky :grinning:
24. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz
jdu do sprchy :wink: , pak juknu
24. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz
Luci dala jsem tam pár fotek, na ostatních nic moc není, mám jich všeho všudy 6 páč jsem fotila jen mobilem a jen na projíždce lodí nebo ta byla luxusní a nádherná
24. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz
Míšo, fotky krásný, si děláš srandu, prý noční můry :grinning: sluší ti to, taková postavička se může veřejně ukazovat v plavkách :slight_smile:
24. srp 2009 ve 20:37  • Odpověz
Míšo, fotky jsou pěkný :wink: ty seš pěkná kecka, pže ti to sluší a máš krásný plavky :dizzy_face: :dizzy_face: Ta skupinka na lodi, to jste byli všichni společně na dovče?
24. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz
Very ani moc ne, ale jsem dobře lehla, není tam skoro nic vidět :grinning:
24. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz
brý večer...tak jak se líbila Sanusátka na srazíku? asi moc že :wink:
24. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz
holky děkuji, jooo Luci plavky jsou hezký, to je pravda :grinning: ještě mám jedny, stejný střih, ale smetanové :slight_smile:

ne ne, ten simpatický mladý muž je synem té starší paní a u té jsme bydleli, super ženská i on a jeho rodina jsou příjemní, takže se člověk cítil jako doma a ne u cizích a hrozně dobře paní vaří
naši už u ní bydleli loni, jinak by nás neubytovala, ona bere jen známe, jinak ani ťuk
24. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz
hrubka ... sympatický :grinning:
24. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz
jo a ta loď nebo spíš člun je jeho, si ho objednal ameeeriky, stačil by mi, fakt krásná lodička :grinning:
24. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz
nikdo nikde :astonished:
24. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz
žofi, já zas sedím na MMA :wink: :grinning: už jsem vydražila Anetce 2 mikinky :sweat_smile:

Míšo, tak to jste se měli krásně :dizzy_face:
24. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz
nakupuješ?tak to máš úspěch :wink:
24. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz
Já jsem taky tady... doma ticho klid, všichni spí... to je něco :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz
žofi, no z lonska má Anetka zelenou vestičku s bílejma puntíkama jako péřovou a nemám pod to mikču :wink: Tak jsem 2 vzala :sweat_smile:

Já jdu pomalu zalehnout, dobrou všem Sanuskám :wink:
24. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz
Sari máte foto Márinky a Anežky spolu?
24. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz
Žofi... to ne. No jo, musíme příště :wink:. To už tam bude i Váša!!!
24. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz
Já jdu taky chrupčit...

Dobrou...
24. srp 2009 ve 21:56  • Odpověz
brou jdu též....no jo až jednou to bude mít Váša nápadnic :grinning:
24. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz
Bdy večeeeer.

Jen mi došlo, že jsme nevyfotily mamky s holčičkama dohromady :unamused: :unamused: :unamused: Tak příště..... :pensive:

Míšo, co trhač, už byl na té operaci????? Náš se tomu asi taky nevyhne, protože nožku zvedá čím dál častějc.. :unamused: A objednala jsem ho na zubní kámen broučka, tak bude mít zase blýskavý chrup :grinning: :sweat_smile:

Tak a jdu do hajan.

Dobrou zítra.
24. srp 2009 ve 22:10  • Odpověz
Holky dobrou,jdu se natáhnout,pěkně mě bolí vaječníky,záda, bojím bojím,aby nepřišla mrcha.

Míšo ty holka ukecaná ,noční můry :grinning: ,krásný fotečky a ty jsi prostě kočka
24. srp 2009 ve 22:25  • Odpověz
Brý večer.
Jsem to zakřikla. Anežka usnula ve 21,45 - tedy, zatím doufám, že spí. Měla jsem to od žehlení k ní blíž, takže jsem místo u PC trávila večer u prkna (a přebalováním a krmením a uklidňováním). Ale teď to vypadá, že mám čas dočíst.
A koho tu nestihnu (moc Vás asi nebude) přeju dobrou noc :wink:
24. srp 2009 ve 22:26  • Odpověz
Předně - plínka, co ji tady na koni nabízejí, červená, velikost S, dnes neprotekla. Asi jsem ji minule blbě naštelovala. Dnes sto bodou :slight_smile:

Míšo, vítej zpět. A na příštím srazu se na Tebe těšíme jako na těhulku :wink:

Woblud, dělat jen to, co chceš, a jen tak rychle, jak chceš - tohle je podle mě ten správný klidový režim. Jen tak dál :slight_smile:

Dadouš, krásný bříško. Moc držím palce, ať vše pokračuje takhle zdárně a v klidu.

Luci, Woblud, jak jste psaly, občas na zadek, v odůvodněných případech, je podle mě to správné řešení, protože jinak děti přeroustou přes hlavu... tipuju, že mám ještě rok čas a pak budu "drsná matka" :wink: Žofi, plně chápu to Tvoje "drsná". :wink:

Tesi, s malováním porodnic jsou patálie... ale třeba budeš mít kliku :wink:
24. srp 2009 ve 22:40  • Odpověz
Maralko, jsem ráda, že Weleda pomohla. Já si ji taky chválím, opruzeniny žádné, vedra - nevedra :wink:

Agi, a test si nezkoušela? Možná se ptám blbě, ale víš co, zvrací se z různých důvodů...

Gab, miminka pořádně opatruj :wink: A mluv s nima, pomáhá to :wink:

Míšo, na té lodi Ti to sluší. A o špekách nemluv, žádné nemáš...

Hm, fotky miminek nebo mamin s miminky nemáme (myslím hromadně), tak příště...

No a mám dočteno. Cvičit (se mi vůůůbec nechce, tak to zkrátím), umýt a spát. Dnes si budík nedávám. Když bude spát do čtyř, tak bude. Uvidíme...
Přeju krásnou dobrou a kdybych ráno nekoukla, budu odpoledne. Jedem zas pryč. Jo, fotky... jdu na ně, když to půjde.
24. srp 2009 ve 23:09  • Odpověz
Tak fotky jsou vložené.
Omluvy:
- neumím to řadit, takže nejdřív jsou moje fotky (staré) a pak teprv ten nový sraz.
- bez popisek, nebyla síla...
- Maruško, tuším, že nejsi Maruška, ale křestní jméno jsem vypustila, promiň, ostatní jsem snad nepřekřtila...
- připomínky do IP. Dík. Dobrou :slight_smile:
24. srp 2009 ve 23:31  • Odpověz
daniku fotecku se povedli a myslim maruska je pavla, jestli se dobre pamatuju, kdyz ne omlouvam se... :sweat_smile:
my meli hroznou noc, uz jsme vzhuru skoro dve hodky...
25. srp 2009 v 06:51  • Odpověz
Ahoj...
Už jsem dočetla, nasnídala se a čekám, až se slečínka probudí...

Dani, fotky pěkný :wink: . Takže plenka "semiška" o.k.??? Asi ji taky pořídím :wink: .

Já mám Marušku furt za Marušku :grinning: :grinning: :grinning: ...
25. srp 2009 v 07:35  • Odpověz
Dobré ránko,

my už jsme taky vzhůru a snídáme :slight_smile:

Fotečky jsou moc hezký, všem vám to na nich sluší..nejvíc ale miminkům :dizzy_face:

My jedem za chvíli do HK, jdu na nehty a omrknout obchody, tak si užijte hezký den :slight_smile:
25. srp 2009 v 07:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.