• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
bré ranko všem...
25. srp 2009 v 08:04  • Odpověz
no jo, máte vzorná pohodová miminka :dizzy_face:
25. srp 2009 v 08:12  • Odpověz
Ahojky kočky,
tak včera to bylo moooooc fajn, nejen klábosení, ale i papáníčko, dneska tam jdem se skoromanžou na obídek a zase si dám tiramisu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hojky, mám prosbu, za chvíli vyrážíme juknout na kočárky a vím, jen o babycentru nad Jamallem na Karlovině, pak až u Aska u HK a pak ve Sladkáči, ale jinak už vím kulový, nevíte ještě o nějakém obchůdku? Jo a taky nějakým bazárku na kočárky? Děkuju mooooooc. :wink:
25. srp 2009 v 08:20  • Odpověz
ahooj všem,

holky děkuji za pochvalu :grinning:

Dani no doufejme, že to tak bude, zatím věřím, že ano

Sanu ještě jsme na operaci nebyli, čekám až budu po ET (pokud budu) zůstanu na neschopence a budu ho hlídat páč nebude moct chodit a rovnou nám budou trhat zoubek, novej už je venku a starýmu se nechce vypadnout :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. srp 2009 v 08:25  • Odpověz
Rozi... pak ještě v Hronovický anebo sjet do John Nellu do H.K. :wink: A pak holky dvojčatovek kupovaly někde v Kolíně, tuším...
25. srp 2009 v 08:26  • Odpověz
Díky Sariku, tak ještě do Hronovický, tam někde u divadla? Já nevím, jestli nemyslíš tu ve Sladkovksý, je hned vedel sexshopu. Kolín a HK zatim ne, máme na to jen dopolko.Jinak já dnes cvičit půjdu, poněvadž k nám přijede kamarád Pepy, tak je kluky nechám, ať můžou žvanit sami a já asi budu muset na dvě hoďky, aby vše stihli probrat.
25. srp 2009 v 08:32  • Odpověz
Jo, to bude asi on, u SexShopu :grinning: :grinning: :grinning: ... Tak vybírejte, pak se ozvi, jestli Vám něco padlo do oka :wink:

My razíme ven, máme spicha s kámoškou s dvouletým Honzíkem...
25. srp 2009 v 08:38  • Odpověz
Jo, Dani, fotky jsou nádherný,všem to tam moc sluší (až na mě :frowning2: )
Myslim na Beryka, v pátek testuje. A Maruška by měla příští sobotu rodit :grinning: tak tfujtfujtfuj hojky!!!!
Jo Bery, až pojedu příští týden někam k polabinám, dám vědět a dám ti ty Crinony, ju?
25. srp 2009 v 08:39  • Odpověz
Díky,Sari, tak to jsem furt tam kde jsem byla :grinning: :grinning: :grinning: a v tomhle obchodě navíc nemaj kočárky pro dvojky, už jsem se tam ptala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Co ty? Půjdeš cvičit?
25. srp 2009 v 08:41  • Odpověz
rozi, určitě se stavte v HK v tom Nellovi..ale nevím, jaký tam maj výběr kočárků na dvojky
25. srp 2009 v 08:43  • Odpověz
díky luci, vyrážíme.
25. srp 2009 v 09:15  • Odpověz
Ahojda :slight_smile:

Fotky super až teda na tu jak si tam krásně otáčím čuchometr ke stropu ach jo :grinning: :pensive: Ale fotky jak od profíka suepr.

Dančo, tak Anežka byla celej den hodná, tak si to musela vybrat aspoň večer.... :wink: Snad ale chrupala v noci....

Sar to se budíš ještě před Mari jo? To jsi držák, já bych určo spala co by to nejdýl šlo :sweat_smile:

Rozi já bych to udělala tak, že bych jukla na netu na dvojkový kočíky, pak vybrala několik (jestli takovej výběr vůbec je) favoritů a vyzjistila kde je vůbec maj a tam bych jela hodit očkem.
I když takhle si uděláte výletík s pěknou tečkou v Toscaně :wink: :dizzy_face:

Tesi mluvila jsem o tom s Nelčou a je to jak jsem včera psala, že když zavolláš sanitu, tak tě samo odveze když v pcích budou malovat...... :wink:

Dneska jsem sama doma, tak to chci využít na poklidné fackování, tak budu během dne nakukovat :wink:
25. srp 2009 v 09:42  • Odpověz
Míši i srazíkový fotky paráda :dizzy_face: akorát jsem zapomněla, kdo je Aneta :zipper_mouth:
Já včera odpadla brzo, zapluli jsme s manželem do postele a.... poslušně hráli scrabble :wink:
25. srp 2009 v 09:45  • Odpověz
Taaaak nakukuju, nikde nikdo. Tak já jdu dál píglovat tramta ddddaaaaaaaaa, chjo mi k tomu hraje Pavlík Dykůůů :grinning: :sunglasses: :sunglasses:
25. srp 2009 v 10:56  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem zde. Kontrola dopadla v ramci možností dobře, sliznice dorůstá, folíky nic moc, ale pokrok tam je. Musím píchat ještě Menopur, ve čt. další kontrola a o víkendu nebo v pondělí max. to je na OPU. Nejvetší folik je 15 a nejmensi je jenom 12. Uvidime. Snad ti kluci ještě krapet povyrostou.
25. srp 2009 v 11:03  • Odpověz
Už jsme zpět z procházky... jsme s kámoškou poklábosily :dizzy_face:
25. srp 2009 v 11:34  • Odpověz
Vysočanko... tak dobré zprávy :wink:
25. srp 2009 v 11:34  • Odpověz
Pěkné skoro poledne,
já dneska spala jako medvěd až do 10:10 :sweat_smile: , protože jsem samo zase od půl 4 téměř do 5nemohla spát, já nevím co to mám za spaní teď :unamused: , hlava mě bolí jak po flámu :grinning:

Fotečky, super a ty vaše miminečka jsme teda měly vyfotit, my jsme truhly :grinning: , tak fakt příště :wink:

Holky, když kouknu na tu fotku s bříškama, tak to teď bude mazec s tím roděním, pak bude chvilku klid a pak začne nová vlna počínaje Berykem.....

Woblu, jak dneska je? tobě teď končí ten 3den po, držím pěstičky a šetři se :wink:

Gabi, ty samozřejmě taky, dneska s nožkama hore :wink:

Luci, užij si nákupy a nehty :slight_smile:

Rozi, šťastnou ruku při výběru kočíku a dobré pořízení :wink: :slight_smile:
25. srp 2009 v 11:44  • Odpověz
No jo, teď byla okurková sezóna, ale Maruška začne rození a Beryk těhulení :wink: :wink: :wink:

Very, tak ty jsi prospala zaváření :astonished: :astonished: :astonished:
25. srp 2009 v 11:53  • Odpověz
Šári, neprospala, mamka to měla zavařený už když jsem přijela ze srazíku :wink: , je to poklad, asi budu těhotná více let vkuse :grinning:
25. srp 2009 ve 12:01  • Odpověz
Tak zase nakukuju.

Very no ono to s tím spaním nebude sem tam valný.... :unamused: Bohužel to k tomu asi patří noo, ale třeba to byla jen jedna noc a bude to ok....
No jo co broskve a švestky? Ale když na to budete dvě, tak to půjde rychle..... :wink: Musíš toho během zzavařování hodně sníst :grinning: To já bych praskla mít před sebou umyté švestky a broskve... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:

Já si k o udělám rýži a brokolku a na to cmrndnu sojovku a trochu strouhnu sýrem. Manžu bych tím nepohostila, tak toho využiju když jsem doma sama....

Tak jdu na to.
25. srp 2009 ve 12:04  • Odpověz
Mně můj vynikající těstovinový salátek od včera právě sežral pes :angry: , takže jsem si musela udělat polívku a že by se mi zrovna povedla se říct nedá :zipper_mouth:
Very, je mi docela fajn :slight_smile: jen tak se poflakuju :slight_smile:
25. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz
Ach jo :frowning2: volal manžel, že mu není dobře - že je zahuhňanej, cítí se na teplotu a bojí se jet domů, aby mě nenakazil :frowning2:
25. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz
Woblu... manžela zavřít do izolace... teď bys to potřebovala nejmíň!!!
25. srp 2009 ve 13:23  • Odpověz
Ahoj holčiny,

ještě jsem nestihla dočíst, odpoledne to zvládnu, už se těším. Jen, Sanusko, Tvé věty jsem si všimla, ano, ano, v noci spala dobře, zlobila jen večer, takže pohoda.
Ráno jsme byli u kámošky na zahradě a teď se přesouváme k našim. Snad konečně že bych se vykoupala?
Přeju krásné odpolene :slight_smile:
25. srp 2009 ve 13:58  • Odpověz
Dančo to víš, že se už vykoupej, je hic, udělá to dobře a pak se třeba doma jen "ošplouchnout" Rosalginem bo jak se tomu říká..... :sunglasses:

Woblu no radši manžovi nasadit roušku a tobě taky.... i když já na začátku měla taky straaaašnou rýmu, že jsem myslela, že špuntovou vykejchám a vykašlu....., ale udržela se bojovnice... :wink:
25. srp 2009 ve 14:05  • Odpověz
Holky já vám musím něco říct. Mám hroznej strach, ale vám to říct můžu. Jsem 37DC a teď jsem si udělala testík mamtest a je tam znatelná druhá čárka. Nemůžu tomu uvěřit a zároveň mám strach zda jsme něco nepohnojili. Pomóóóc :sweat_smile:
25. srp 2009 ve 14:55  • Odpověz
Dabli... CO??????????????????????????????????????????????????????????????????????
Mazej k Dr. :wink:
25. srp 2009 ve 14:59  • Odpověz
Sari joo jsem úplně vybobkovaná. Manžovi to chci říct, ale až to budu mít potvrzené
25. srp 2009 v 15:00  • Odpověz
Máte to v albumu
25. srp 2009 v 15:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.