• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Dabli :astonished: :astonished: ..............tak to je něco :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: gratuluju!!!!!!!!!!!!!!
Co by jste měli pohnojit?
25. srp 2009 v 15:05  • Odpověz
Dabliku, to je pořádná čárka :dizzy_face:
25. srp 2009 v 15:06  • Odpověz
very měli jsme se snažením na konci srpna a my jsme se nehlídali hned po první MS. Říkali jsme si, že když to nešlo skoro tři roky no a ono tohle
25. srp 2009 v 15:07  • Odpověz
Dabli a doma viď :wink: , se tomu tady směju a mám hroznou radost :dizzy_face:
25. srp 2009 v 15:07  • Odpověz
já si to myslela, myslím, že málo který dr. by se zlobil, spousta jich to doporučí, protože néééé nadarmo se říká, že je to jako pohnojený :slight_smile: a vy jste přesně ten případ, Dabli já se z tebe picnu, no to je zprávička :dizzy_face:
25. srp 2009 v 15:09  • Odpověz
very jo doma asi jsem na to přestala myslet. Ani jsem si tu myšlenku nepřipouštěla. Jen mě dva dny bere podbřišek jak na silnou MS a bolí mě záda jako ty tři měsíce těhu tak jsem to musela zkusit zda se moje tělo nemýlí
25. srp 2009 v 15:10  • Odpověz
to vydržíš manžovi to neříct až po potvrzení od doktora???? :zipper_mouth: :confused: :sweat_smile:
25. srp 2009 v 15:10  • Odpověz
Dabliku, je to nádheraaaaa, počkej až si to přečtou ostatní sanusky :slight_smile:
25. srp 2009 v 15:11  • Odpověz
ahojdy dáblíku supr supr :grinning: a fotečky testíku jsou supr tak a ted to klapne určo moc vám to přeju
fotečky ze srazíku jsou krásný :sweat_smile:
25. srp 2009 v 15:12  • Odpověz
Já nevím zítra si budu volat sestřičce zda můžu přijít na krev a uvidím
25. srp 2009 v 15:12  • Odpověz
Dabli, já bych to asi nevydržela :sweat_smile: :grinning: a už vůbec po těch všech peripetiích a nakonec doma :wink:
25. srp 2009 v 15:13  • Odpověz
dabliiiiiiii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no tak koukam ze tehu vlna se rozjede prirozene... :dizzy_face:
25. srp 2009 v 15:14  • Odpověz
dabli to jsou dnes uplne nejhezci fotky... :wink:
ale tvuj strach chapu, taky jsem ho prezivala... :sweat_smile: ale hned rano volej a mazej na krev... :wink:
25. srp 2009 v 15:16  • Odpověz
Hopi ahojjjj a jak ty????
25. srp 2009 v 15:16  • Odpověz
kde jsou fotečky ze srazíku
25. srp 2009 v 15:19  • Odpověz
autor
týýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýjo co to čtu ,Dabli to je super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Soni- doufám, že ta přirozená těhu vlna bude pokračovat ještě aspoň dalších x měsíců.
Jdu mrknout na fotečky ze srazíku.
25. srp 2009 v 15:20  • Odpověz
u Danči v albumu, ale je pod těma žirafkama :wink:
25. srp 2009 v 15:20  • Odpověz
autor
Fotečky jsou krásný, moc vám to tam všem sluší. Holčinky jsou nádherný. :dizzy_face: :dizzy_face:
Nevím kdo je Martina?????????????????????????????

Sanu- musím říct, že ta fotka je opravdu povedená momentka. :sweat_smile:
25. srp 2009 v 15:29  • Odpověz
no agi tak u tebe doufam ze uz to stesti bude tak unavene ze u vas na prahu dveri zakopne a uz nevstane... :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
martina je rozi... :wink:
jj sanu se povedla... :grinning:
25. srp 2009 v 15:31  • Odpověz
autor
soni- :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. srp 2009 v 15:35  • Odpověz
Dablíííí, a ty jsi byla smutná, že MS nedorazila :grinning: do Sanusu na krev můžeš přijít i bez objednání, klidně o půl 8, v 8 a ještě ten den Ti řeknou výsledek! Ale myslím, že to je jasný :dizzy_face: No to je stejně bomba :sunglasses: Tentokrát už to dobře dopadne :dizzy_face: Takže evidentně jsi manžela přece jenom na milování zlákala :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2009 v 15:40  • Odpověz
woblud já půjdu na krev tady u nás. Jo zlákala a naštěstí ne jen jednou :grinning:
25. srp 2009 v 15:46  • Odpověz
No Dabliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ty vogo no tak to je bomba :grinning: :grinning: :grinning: To je super, to budou jukat v Sanusu. :grinning: :dizzy_face:
Bych si zašla zítra na krev a zítra po výsledku mu to řekla, když chceš čekat..... ale dýl bych to nevydržela :sunglasses:
To je super :grinning:
Maxovi jsi to už řekla, že bude mít sourozence??? :grinning:

To je zase teplíčko, ale v pět vylezu na terásku a budu hltat vitamín D :sunglasses:
25. srp 2009 v 16:32  • Odpověz
Dabli... zítra šupajdi na krev a dej vědět... Moc ti přeju ať jsou to ty pravý // :dizzy_face: Ty vydržíš to manžovi neříct??? Já bych to hned vysypala...
25. srp 2009 v 16:51  • Odpověz
Holky hned ráno chci jít na gyndu tak uvidím. Teď to mám takový divný s prací, do toho péče o Maxe, no asi jsem vypustila mimi z hlavy. Doufám, že to bude všechno v pořádku
25. srp 2009 v 18:18  • Odpověz
Ahoj holky,

týýýýýýýýjo, dabli, to je zpráva dne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: potichu gratuluju a držím pěsti, at je všechno OK :dizzy_face:

My jsme byly v HK, Anetka pak jela s mamkou domů a já šla na nehty :wink: A pak jsme se celý odpoledne koupaly :dizzy_face: Anetka skákala do vody a palavala v kruhu v protiproudu :dizzy_face: se vyřádila, to bude krásně spinkat :dizzy_face:
25. srp 2009 v 19:00  • Odpověz
lucci zítra podám zprávy
25. srp 2009 v 19:23  • Odpověz
Dabli, já myslím, že to vždycky přijde, když to člověk nejmíň čeká :slight_smile: na zítra držíme palce a čekáme na info :slight_smile:
25. srp 2009 v 19:38  • Odpověz
dábli souhlasím s tím co píše woblud, takže co nejdřív podat info jak jsi dopadla :grinning: a držím palce :sweat_smile:
25. srp 2009 ve 20:02  • Odpověz
Tak já jsem dneska skončila. Jen asi převlíknu postel dám vanu a rovnou do ní padnu....

No s tím když to člověk nejmíň čeká nevííím, já to teda čekala :sweat_smile: :grinning: :wink:
No asi to spíš platí u přirozeného těhu že.....

Před chvilkou to vypadalo, že špuntová mi chce vylézt pravým bokem se otočila zádíčkama z levé strany na pravou....
Dole si protahovala nožku/ky a v pravo na mě hrbila páteř se zadečkem :confounded: :sweat_smile: Na štěstí ji to moc dlouho nebavilo :slight_smile:
25. srp 2009 ve 20:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.