• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
sanu jsem zvědavá jestli budou tvoje reportáže i z porodnice :slight_smile: , takhle aspoň víme co malá dělá i v bříšku :slight_smile: a je to fajn pročítat co se děje :grinning:
25. srp 2009 ve 20:11  • Odpověz
Já jsem po cvíču :dizzy_face: , nám zas dala do těla :dizzy_face:

Tak mám radost, že se tady zase objevily dobré zprávy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: teď jen, ať další přibývají :wink: ...
25. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz
Sarii, ted bude těch pozitivních zpráv hooodně :wink:

Sanu, počkej až se ti pod žebrem zašprajcne nožičkou :wink: :grinning: to je moooc příjemný :sweat_smile:
25. srp 2009 ve 20:17  • Odpověz
Hmmm, taky jsem zvědavá, až Sanu bude líčit porod :wink: . A holky, těhule, nééé že sem pak přestanete chodit :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
25. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz
Sanu, prosím tě, proč je zavřenej ten Nap??
25. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz
zdravím...teda Dabli, to zpráva dnešního dne, tak ať to dopadne tak jak má :dizzy_face:
25. srp 2009 ve 20:55  • Odpověz
Sanu z 5. KETU? prvního, druhýho, neříkej, že už jsi nebyla trochu odevzdaná :confused: Verča ta už taky pomalu nedoufala, viď, no o Danče a Věrce ani nemluvě :grinning:
Jdu si dát sprchu a zalezu do pelechu, háčkuju takovou jako čtvercovou deku a jsem u druhýho čtverce :grinning: jsem zvědavá, jak dlouho mi to nadšení vydrží :sweat_smile:
25. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz
holky moc děkuju neuvěřím, než mi to doktor potvrdí a přehoupnu se za třetí měsíc
25. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz
Dabli... kostky jsou vrženy :wink:
25. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz
Přeju dobrý večer. Zkrátka nestihám, odpoledne u našich (bazén byl ledový, jsem tam nevlezla), teď koupání, krmení, uspávání. Zkusím dočíst. Ale mezi tím budu asi odbíhat...

Wobludko, Aneta je Sanuska :wink:

Některé fotky byly příliš velké, až je zmenším, přidám je a dám vědět. :wink:

Dabli :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Držím palce dál! A koukni do IP. :wink:
25. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz
Dani díky zkusím se nenechat odbít :slight_smile:
25. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz
Díky Dani, už se přiznala - ale já jí to nevěřila :grinning:
25. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz
Já doufám, že porod nebude moc co líčit..... vini vidi vici :grinning: Přijela jsem zatlačila jsem zvítězila jsem :grinning:

Woblu no 5. KET byl vlastně první z 2.IVF a ten 4.KETík dopadl tak, že jsem měla duchařskou čárku která zmizela úplně, ale dr říkal, že každé těhu připravuje tělo na to další i když je nezdařené..... tak jsem tak nějak uvvnitř doufala, že to tak bude.... :wink:

Pro dnešek se loučím, špuntová má pořád vrtochy, tak jdu natáhnout kostru.

Mějte se a brou
25. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz
... dočítám - si to, holky, představujete, jak Hurvínek válku, ať si Dabli dojde na krev - do HK to máme 50 km, a tady v RK se musí nejdřív probojovat přes sestru k doktorovi, aniž by sestře řekla, o co jde, protože to by to taky manžel mohl vědět dřív z tamtamů, než od ní. Takže jsme s Dabli po IP řešily, jak se dostat k (našemu společnému) doktorovi bez objednání a bez "keců" sestry... Ale věřím, že to dopadne a že to třeba už bude vidět na UTZ - vždyť 37. DC, to je 6. tt, takže váček určitě, srdíčko tak za 5 dní, jestli dobře počítám :wink: :slight_smile: Je to bomba zpráva... :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak a jdu zaujmout polohu ležmo. Tedy, ještě mám nějakou práci, pak bych... no, mám chuť stáhnout žaluzie... jestli do té doby neusnu :grinning: :grinning: Ráno jdu na rehabilitaci se zády, pak za kámoškou, odpoledne kouknu. Užijte si noc a den :wink:
25. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz
Ahoj holky,
Dabli - to je super zpráva :dizzy_face: potichounku gratuluji
26. srp 2009 v 07:18  • Odpověz
Dobré ráno,

sanu, sorry, že otravuju, ale dotaz po 3. - Nevíš proč je zavřenej Nap? díky
26. srp 2009 v 08:14  • Odpověz
Krásné a dobré...
dopolko zalítnu do města. Chci mrknout na plavky...

Luuc... snad je z Napu jen penzion :confused:
26. srp 2009 v 08:23  • Odpověz
Kdepak máme Muchlu???????????????????????????????????????????,
26. srp 2009 v 08:27  • Odpověz
Sarii, dík :wink: jo a musím ti dát za pravdu..obchod s holínkama je zrušenej :frowning2:
26. srp 2009 v 08:29  • Odpověz
bré ranko všem

:slight_smile:

v HK je pod mrakem, jak u vás?
26. srp 2009 v 08:29  • Odpověz
hooooooooj,

co to čtu??

Dabli moooooooc držím pěsti, to je super bomba a potichounku gratuluji at je vše v pohodě, já mám takovou radost :grinning:

dej pak info :wink:

a jak již tady někdo řekl, je to pohnojené těma hormonama :slight_smile:
26. srp 2009 v 08:33  • Odpověz
Luuc... NO SLÁVA!!! Přeci jen na tom nejsem tak špatně :grinning: :grinning: :grinning:

Žofi, u nás taky, ale nás to snad mine :wink: ...
26. srp 2009 v 08:39  • Odpověz
Zdravím děvčata.
Dabli, taky potichounku gratuluju.

A kdo se teď v nejbližší době chystá na krev nebo testovat? Jaké pak máme čekat další těhulky? :sweat_smile:
26. srp 2009 v 08:41  • Odpověz
Tak my jsme byli ve čtvrtek na tom ultrazvuku, který se dělá zhruba v tom 30 tt. Všechno je vpořádku. Já jsem byla 30+6 a holky byly 32 + 3 a druhá 31 + 2, ale u té druhé si myslím, že byla i starší, protože mi přišlo, že když měřil obvod hlavy, že jí trochu ubral. :sweat_smile: Váhu ani délku holek nám doktor neřekl. Když jsem se ptala, tak říkal že jestli váží 1600 g nebo 1550 g, že je to jedno, že to není podstatné, takže jsem z toho ultrazvuku odcházela trošku rozčarovaná, ale hlavně, že jsou děvčata vpořádku. :wink:

No, co se týče mého zdravotního stavu, tak včera jsem se cítila docela zvláštně. Už jsem se začala bát, že budeme muset v blízké době dojet do porodnice, ale doufám, že to tak nebude. Včera jsem byla na procházce 1,5 hod. a asi to nebylo zrovna neideálnější řešení, takže dneska si dávám raději klidový režim a na žádnou procházku nepůjdu.

Jo, ještě jsem se chtěla holky zeptat, v kterém týdnu rodila Artep?
26. srp 2009 v 08:45  • Odpověz
taakkk a u nás začalo pršet a to jsem chtěla vyrazit do města :confounded:
26. srp 2009 v 08:50  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

To je dneska kráááásně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Snad to tak vydrží.

Luci promiň já mám hlavu teď na baterky...... no pořádně nevím, jen řekl, že maj restauraci zavřenou, tak jsme usoudili že to maj jen jako penzion a na ty snídaně co tam udělaj jim to asi stačí.......... jeho jsem se konkrétně neptala.

Muchli no sláva, tak to se holkám daří to je super a teda takové maxi procházky s dvojčatama po 30tt radši už ani neeee :sweat_smile:

Dabli myslím na tebe, aby jsi se probojovala přes neprůbojnou sestru - my takovejm sestrám říkáme např doktor Nováková. Protože ony strašně rády za doktory rozhodujou, co a jak :grinning: :rolling_eyes:
26. srp 2009 v 09:09  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

včera jsem nějak neměla sílu večer psát, byli jsme zase sbírat hrušky a nebylo mi nějak valně :confounded: , takže jsem jen v poloze leže dočetla a šla spát :wink:

Dabli, ty se dnes drž a snad odběr dopadne bez problémů a výsledek bude stát za to :dizzy_face: teda jestli jsi to vydržela neříct manžovi, tak ten se z toho dnes pomine :slight_smile: :grinning:

Muchli, no tak hlavně že jste v pořádku i holky a takovou procházku s 2 bych fakt už neriskovala, i když ty jsi taky na tohle akční :wink:

Holky a to ten Nap už jako nikdy nebude fungovat jako restaurace??? nebo to je jen přes prázdniny? :confused:

tady je pod mrakem, pár kapek asi spadlo k ránu, tak to vypadá, že se dnes dám do žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
26. srp 2009 v 09:43  • Odpověz
Dobré ráno,
Sanu ahá :wink: myslím na Tebe, mám děsnou zácpu :zipper_mouth: :pensive: a už to bolí. Manžel mi přivezl nějaký projímadlo, ale moc se mi do něj nechce - ještě jsem ho v životě nemusela použít :sweat_smile:
Dani, dobrou taktiku jste s Dabli zvolily, už se těším na výsledek :slight_smile:
Muchli, dobré zprávy :slight_smile:
26. srp 2009 v 10:03  • Odpověz
Woblu, projímadlo????? myslíš, že to teď můžeš??? :confused: já bych to teda asi neriskla :pensive:

Holky, už se to blíží to testování :wink: :slight_smile:
26. srp 2009 v 10:05  • Odpověz
Very já to taky neriskuju :sweat_smile: má se to žvýkat, jsou to jen nějaký fíky nebo co, tak jsem uvažovala, že bych si uloupla jen kousíček... sakra kdyby byly tak švestky v okolí... kefír nepomáhá :sweat_smile:
26. srp 2009 v 10:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.