• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Woblu, tak kdyby to byly jen fíky tak ještě jo, ale projímadlo určitě nééé. Já mám teda taky problémy se střevama a to dost hrozný, ale projímadlo fakt neber :wink:
26. srp 2009 v 10:14  • Odpověz
:::::: zpráva od dabli :::::

Tak tam mám dvě dutinky zatím bez zárodku. hcg odpoledne. Jsem 5tt, takže dutinky 3tt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Supeeeeeeeeeer!!!! :dizzy_face: Gratuluju :dizzy_face:
26. srp 2009 v 10:21  • Odpověz
Holky, chtěla bych vás poprosit o radu. Právě jsem si dávala špagety s omáčkou a dostala jsem se do půlky talíře a hned jsem běžela na záchod to vyhodit. Pocit, že by mi děcka koply do žaludku nebo něco takového, to jsem teda vůbec neměla. Neměla bych zavolat doktorce, jestli není něco v nepořádku nebo to je normální?

Už se mi to jednou stalo, že jsem jedla polívku a když jsem ji dojedla, tak jsem ji šla hned vyhodit. To bylo tak před 14 dny. :frowning2:
26. srp 2009 v 10:24  • Odpověz
Dabli, tak to jsou parádní zprávy. :sweat_smile:
26. srp 2009 v 10:25  • Odpověz
A ještě k tomu 2! No tak to je bomba :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Dabli, těším se na reakci manžela :dizzy_face:
26. srp 2009 v 10:31  • Odpověz
Dabli, dvě dutinky!!!!!!!!! :dizzy_face: no tak to je bomba zpráva :wink: :slight_smile:

Muchli, s tím teda moc neporadím, ale telefonátem Dr. nemůžeš nic pokazit, klidně bych ji zavolala a zeptala se + řekni, jak ti bylo včera :wink:
26. srp 2009 v 10:31  • Odpověz
Tak jsem volala k doktorce a ta mi řekla, že když čekám dvojčata, tak mám raději zítra ráno přijít, protože teďka už končí. Kdyby byly nějaké problémy ještě do večera, tak mám jet raději na pohotovost do nemocnice.
26. srp 2009 v 10:41  • Odpověz
Muchli, tak vidíš, radši lepší zavolat, ono 1 a 2 jsou přece rozdíl :wink: , hlavně ať to nic není a máš klid na duši
26. srp 2009 v 10:56  • Odpověz
Very, taky doufám, že to nic nebude. Ale je fakt, že je lepší dvakrát plašit než to jednou nechat být, a pak litovat.
26. srp 2009 v 10:57  • Odpověz
Jsem tu... plavky zakoupeny :wink: A nejen ty :grinning: :grinning: :grinning:

Dabli... no já koukám jako blázen :astonished: :astonished: :astonished: !!!To je mega super zpráva :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: !!!

Stačí zmínit a Muchla je tu :wink: :wink: :wink: ... určo to nic nebude, to zvracení... Holt máš plný břicho holek, noo :wink:

Very a ty taky neblbni... makáš a pak ti je blbě.

Woblu... to bude asi přírodní projímadlo, tak se neboj :wink: .
26. srp 2009 v 11:33  • Odpověz
Muchli, taky si myslím, že to nic nebude...prcci už prostě tlačí na žaludek..to víš, jsou tam 2, tak už maj málo místa :wink:

Tak my začínáme sklízet úspěch s nočníkem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Sice se počůrala mimo, ale asi za 5 minut mi hlásila, že chce čurů..já vařila a nevěnovala jsem tomu pozornost, pže 5 minut před tím čůrala a ona si sama sedla na nočník..v kalhotkách :sweat_smile: udělala bobek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Sarii, copak sis koupila???
26. srp 2009 v 11:37  • Odpověz
ahoj holky :wink:
woblu zkus si koupit lněny seminko, prodavaj ho už i drceny a mužeš ho dat třeby do jogurtu, ale tak jednu pul kavovy lžičky denně, víc radši ne :wink: mě to pomaha, taky jsem měla problem se zacpou a ted je to v poho :dizzy_face:
26. srp 2009 v 11:46  • Odpověz
jednu a pul :grinning:
26. srp 2009 v 11:47  • Odpověz
Luuc... skoupila jsem Litex, mají slevy :wink: . Pak čaje, na nich trochu ujíždím... mám jich plnou skříňku :confused:
26. srp 2009 v 11:50  • Odpověz
Dad... a jak ty??? Kdy jdeš na testy, UZ... Koukám, jména už máte vybraná :wink:
26. srp 2009 v 11:52  • Odpověz
:confused: ahoj sarii, na jaky testy myslíš?
26. srp 2009 v 11:53  • Odpověz
Dad... no PAPP testy, se dělají kolem 11. tt. A pak UZ... měření nuchální řasy a nosní kůstky...
26. srp 2009 v 11:58  • Odpověz
minuly tyden mi brali krev na nemoce :sweat_smile: a další kontrola až 15 zaří a pak hned velkej ultrazvuk :wink:
26. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz
ty jo dabli, tak to jste teda luxusne pohnojili... :dizzy_face:
26. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz
jo a jestli je vam povedli jednovajecne, tak to by byly prvni... :dizzy_face:
26. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz
Šari, ty jsi rychlík :wink: , s tebou budu chodit nakupovat, jde mrknout na plavky, hned koupí :slight_smile: super :wink:

Luci, tak to Anetka zaslouží odměnu a mamka na zadek, že nevěnuje pozornost při vaření Anetčině prosbě :sweat_smile: :grinning:

Dad, tak takovou pohodu jaká z tebe vyzařuje bych taky chtěla, jedna KO sem a druhá tam :grinning: , to já jsem teda plašan a mohla bych chodit pořád
26. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz
jinak se tu dělá pěkný pařák
od včera večer mě bolí ten můj vylomený zub a myslím, že až do příští středy co mám jít k zubaři to nevydržím :confounded: a holky nevíte jen tak náhodou jestli by mi mohl píchnout něco proti bolesti :sweat_smile: -asi nééé co? já tam umřu :pensive: :grinning:
26. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz
:grinning: very když ja si pořad říkam , že jestli to ma bejt všechno v pořadku , tak to prostě bude a nem,a smysl se nervovat :dizzy_face: tím že bych se nervovala si stejně nepomužu, tak je lepší bejt v pohodě :dizzy_face: jediny z čeho jsem měla vítr , je plodova voda, ale asi na to nepujdu :confused:
26. srp 2009 ve 12:15  • Odpověz
Dad, to máš naprostou pravdu - souhlasím:wink: , ale já jsem plašánek :sweat_smile: :grinning: . Jestli ti vychází dobře testy tak bych na plodovku taky nešla, ale je to věc názoru.
26. srp 2009 ve 12:31  • Odpověz
jen z těch testu nemam dobrej pocit, tak na to nepujdu :dizzy_face: a neplašankuj :slight_smile: nude to všechno OK :dizzy_face:
26. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz
Dobrá věc se podařila i bez podpůrných prostředků :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: akorát mě to tak odrovnalo, že jsem 2 hodiny spala :grinning:
Muchli, já si nevšimla, že zvracíš, reagovala jsem na to, jak pěkně rostete :wink: bude zase dobře :slight_smile:
Dad, tak tak, nervovat se stejně ničemu nepomůže :slight_smile: hele, když jsou špatně pospojovaný chromozomy, tak to vidí hned u toho emrya ne? (nám takhle 3 vyřadili z kultivace) Takže by teoreticky Down apod. neměl hrozit... ale tuhle teorii jsem právě vymyslela, tak to neberte moc vážně :sweat_smile:
Very a co zavolat, že to bolí, to Tě každý zubař vezmě hned... alespoň to budeš mít za sebou :wink:
26. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz
:grinning: wobludko neřeš špatně pospojovany chromozomy a věř tomu že je mate sparvně nalajnovany :dizzy_face:
26. srp 2009 ve 12:49  • Odpověz
No, pohoda je v těhotenství určitě hodně důležitá, takže si hlavně holky nepřiouštějte, že by nějaké testy měly vyjít špatně. :wink:
Já vpodstatě až doteď byla vklidu úplně. Nikdy mě ani nenapadlo, že by nějaké testy mohly vyjít špatně a už jsem asi i dost daleko, si myslím. Ovšem teď začínám asi už trošku plašit. Nebo se spíš malinko bát, protože přeci jenom, jak je člověk s tím břichem míň pohyblivý, tak to taky není žádna sláva.

No, je teda pravda, že kdyby to bylo jenom to zvracení, tak bych se na to asi taky vyprdla, ale přijde mi, že včera jsem měla to břicho častěji tvrdší, asi to bylo to tvrdnutí, ale přikládala jsem to spíš tomu, že jsem se víc pohybovala, ale i dneska s tím, že jsem skoro celý den v posteli, tak mi přijde, že občas taky tvrdne, tak proto jsem taky doktorce zavolala a když mě prohlídne a řekne, že to nic není, tak budu rozhodně klidnější. :wink:
26. srp 2009 ve 13:52  • Odpověz
Tak holky probojovala jsem se k doktorovi v pohodě. Na UZ se rýsují asi dva gest. váčky. Odběr krve na dvakrát. Doktorovi praskla žíla tak podruhé se sestra trefila. Hcg je 280,8 takže prý málo na dvě. Prý jsem těhotná jen asi chvilku nebo se tam něco děje. Prý se uvidí. Jsem objednaná na 9.9.2009
26. srp 2009 ve 13:53  • Odpověz
Já vůbec nevím, jestli třeba v tom pokročilejším stádiu není celkově to břicho pevnější než na začátku, právě kvůli toho, že už jsou holky větší, třeba je to opravdu normální.
26. srp 2009 ve 13:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.