• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Dabli, tak uvidíš, jak to dopadne. Hlavně se teď šetři a budeme držet pěsti, aby to dopadlo dobře. :wink:
26. srp 2009 ve 13:56  • Odpověz
Muchli, tak to může být to tvrdnutí? ty bereš nějaký magnesium?

Dabli, držím pěsti, at všechno dobře dopadne :wink: šetři se :wink: dneska už to řekneš manželovi?
26. srp 2009 ve 13:58  • Odpověz
zdravím všechny

muchlíku tobě ty týdny pěkně naskakují :slight_smile: uplně čučím na to že jsi už 32

verunka ted spinká tak mám chvilku
dáblíkovi gratulace jen tak dál . .

luci uspěch s tím nočníkem :slight_smile:

příkrmy verunce chutnají, včera jsem zkoušela dát ke svačince jablíčko a to moc ne no třea časem uvidíme..
26. srp 2009 ve 14:01  • Odpověz
Luci, jo, beru 4 tablety denně, ale teď, když mi tvrdne, tak si beru ještě tak jednu nebo dvě navíc, to si myslím, že asi uškodit nemůže.
26. srp 2009 ve 14:05  • Odpověz
Muchli... v takový dávce uškodit nemůže :wink: ... a koukej se šetřit, fakt!!! Artep rodila ASI v 36. tt.

Jaji... tak sláva příkrmům!!! Kupuješ je? A jak židlička? Si nedokážu představit, že už v tom Verunka sedí ...

Dabli... moc moc ti přeju ať je to všechno o.k.
26. srp 2009 ve 14:11  • Odpověz
šári ted jsem příkrmy kupovala tu první lžičku od hami a ted už je budu dělat sama, je to dost finančně náročné, verunka mě s ní denně 2 skleničky :fearful:))
židlička dobrý je super, verunka v ní jen pololeží, nelíbí se jí ten jídelní pultík tak ho tam zatím nemá
jinak už nejsem na mateřské ale začíná mi sockový rodičák :unamused: :unamused:
26. srp 2009 ve 14:16  • Odpověz
Dabli, tak ještě jednou gratulka :dizzy_face:, mohla jsi mít dýl ovulku a proto je ještě brzy :wink: a podej info co na to manžílek :wink:

Muchliku, ty se opravdu šetři a mohla bys hodit fotečku bříška :slight_smile:

jinak já si volala ke své Dr. jestli mi u toho zubaře můžou něco píchnout a prý ne :frowning2: , jen něčím postříkat z vrchu :confounded: , tak to si užiju, celou dobu se zubama nic a když mi nemůžou nic píchnout tak tohle :angry:

a zítra při kontrole mi UTZ dělat nebudou :frowning2: , takže si budu muset počkat, ach jooo :frowning2:

tak jsem si pro radost usmažila pár palačinek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
26. srp 2009 ve 14:30  • Odpověz
Jaji... už toho sní tolik? Nemám ponětí, kolik ty lahvičky stojí... ono to vaření taky bude něco stát, kór když bys kupovala Bio zeleninu...

Very... tak to tě s tím zubem upřímně lituju :frowning2:
26. srp 2009 ve 14:37  • Odpověz
Jaji, týjo 2 skleničky za den :astonished: to nesní Anetka do ted :wink:

Ikdyž dneska obědvala před spaním..těstoviny se smetanovo sýrovou omáčkou a ted jedla ještě a dojedla se pribińákem :sweat_smile: je jak protržená :sweat_smile:

Very, se zubařem tě lituju :pensive: já tam taky musím, ale nějako se nemůžu dokopat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já u zubaře všechno jen s injekcí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2009 ve 14:46  • Odpověz
Dabli super zpráva, tfuj tfuj tfuj :grinning:

uvidíš za 2 týdny, třeba tam budou obě dvě a jestli jsi 3tt tak 280 je celkem dost pokud jsem něco blbě nepochopila :wink:

mě se blíží KO v pondělí, tak jsem zvědavá a napnutá jak kšandy :dizzy_face:
26. srp 2009 ve 14:48  • Odpověz
Míšo a v pondělí dr bude zkoumat sliznici a podle toho naplánuje KET?
26. srp 2009 ve 14:50  • Odpověz
Dabli, těhotenství potvrzeno, to je důležité :slight_smile: :dizzy_face:
Míšo, tak pak hlásit co a jak - já jak nejsem v práci, tak úplně ztrácím ponětí, co je za den a kolikátého...
já si jdu asi zase lehnout :sweat_smile: jsem dneska děsně unavená...
Gabča jela na dovču :confused: vím, že se loučila, ale úplně mi vypadlo proč
26. srp 2009 v 15:24  • Odpověz
Ahoj holčiny,
rychle jsem dočetla, hlavně Dabli mě zajímá, psala mi SMS, ale nebyla jsem u PC, tak Luci vyřídila, dík. :wink:
Dabli, doktor měl radost, viď?? Podle mě 208 vypadá nadějně. Asi si měla ovulaci fakt hodně pozdě, takže si čerstvá těhulka. Je to bomba, stejně... :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:

Muchli, kolem 1600 g je tak normální miminko, to je fajn. A šetři se, jo?? :wink: Zvracení - hele, dvakrát za těhotenství se mi to stalo, asi je to normální, jen Ti to nesedlo... Ale jasně, lépe volat a zkontrolovat.

Woblud - psylium (to je vláknina, kupuje se v lékárně, dává se do teplé vody, na lačno) anebo švestky sušené, přes noc do vody, ráno vypít nebo aspoň pojíst. To psylium je jistota... :wink: Lněné semínko rozhodně! A ještě lépe namočit přes noc, ráno 5 min. povařit a ten vývar vypít (dát do jogurtu, uvařit v něm těstoviny apod.) - mimochodem, tohle pomáhá zvláčnit porodní cesty, takže před porodem vesele popíjejte, těhulky, opět rada od porodní asistentky :wink:

Luci, Anetka je šikovná :dizzy_face:

Wobludko, teorie je pěkná, ale chromozom je tak malej, že ho fakt neviděj... si myslím. Viděj buňky v embryu, ale každá buňka má v sobě chromozomy... Ale podle mě máš v bříšku ty NEJ bojovníky a na chromozomy se můžeš vykašlat :grinning: :wink:

Woblud, jak nejsi v práci, nevíš, kolikátého je... a bude hůř!! To mi věř :grinning: :grinning:

Jdem s manžílkem ven. Večer budu :wink:
26. srp 2009 v 15:32  • Odpověz
woblu jasně, nahlásím co a jak, snad to bude ok :wink:
26. srp 2009 v 15:59  • Odpověz
Díky Dani, já jsem si říkala vlákninu, ale jako na potvoru tu nemám ani jablíčko... s tím lněným semínkem jste mě pobavily - koukám, co tu máme za semínka a všechny možný, jen to lněný jako na potvoru ne :grinning:
No embryoložka právě říkala, že 3 z kultivace vyřadila, přestože se vyvíjela, ale neměla správně spojené chromozomy :confused: no to je fuk :slight_smile: no já doufám, že ty zblblý vyřadila a dala nám dobrý :grinning: jen mě zajímalo, jestli se tím výběrem snížilo riziko Downa apod., nebo jestli to stejně nepozná... no třeba si někdy vzpomenu a zeptám se jich :slight_smile:
k večeři bude ryba, mňam mňam, a nemusím ji vařit, to je na tom vůbec to nejlepší :grinning:
26. srp 2009 v 16:36  • Odpověz
No tak to je venku hnus fialovej, přijela jsem ze spichnutí s kámoškou totálně KO. Jdu si natáhnout kostru. Špuntice se vrtí a vrtí asi toho má taky plný dásně.

Dabli souhlas s Míšou, teda jestli ti to vychází na 3tt, tak si myslím, že přes 200 není špatný číslo.... :wink:

Very taky mám půl zubu, ale už dlouho, tenkrát mi to umrtvil a tu půlku vnitřní strany stoličky "nahradil" tou bílou hmotou. No a minulej týden se mi odlomila.......................
Bez injekce já k zubákovi nepáchnu, tak jsem zvědavá...........................

No a ještě jeden postřeh, kamarádce dělal zubař nové zuby a injekce jí dával..... teda jako v teěhu......... :sweat_smile: :confused:
Tak teď nevím :unamused:

Já mizím, jsem total. zatím pa
26. srp 2009 v 17:15  • Odpověz
:astonished: :astonished: :astonished: máme v okolí jednu holčinu, co chodí taky do Sanusu HK, a teď přišla mamka s tím, že měli mít transfer, dali jí normálně toho andělíčka, a když tam tak ležela, tak se jí přišli omluvit, že se jim podělal nějaký přístroj nebo co a všechno je v pr... kolik bylo embryí nevím, ale vajec 20 :astonished: Prý jim vrátili peníze a má přijít v říjnu :sweat_smile: Se pak budu muset vyptat na podrobnosti, protože to je hustý....
26. srp 2009 v 17:24  • Odpověz
woblu nepozna se to, nektere choroby se daji vyresit predimplantacni genetikou, ale nbe vsechny, proto ackoliv jsme prosli IVF tak se delaj ty PAAP testy atd... :wink: neco se poznat da, ale neco stejne ne... :sweat_smile:
injekce v tehu na zuby, jdou, ale to zubari vedi ktere muzou a ktere ne, nebojte... :wink:
dabli taky myslim ze jsi mela OVU pozde, proto tak male cislo, i kdyz co by za nej nektere dali... :wink: ale holky neplete to... 3tt je vyvoj embryjek... jinak by mela byt 5tt :wink: tak to i psala... ale to je podle MS, az se rozjedou, tak to upresni ultrazvuk... :sweat_smile:
26. srp 2009 v 17:27  • Odpověz
holky co to přesně znamena ty PAAP testy?
26. srp 2009 v 17:33  • Odpověz
Biochemické vyšetření ze séra matky. Hladiny dvou hormonů (volného ß-hCG a PAPP-A) se stanovují z krve získané odběrem ze žíly těhotné. U těhotenství s Downovým syndromem, častěji nacházíme zvýšené hladiny volného ß-hCG a snížené hladiny PAPP-A.
26. srp 2009 v 17:45  • Odpověz
sari díky za vysvětlení :dizzy_face:
26. srp 2009 v 17:47  • Odpověz
Woblud, to je teda hustý, s tou známou... To si člověk fakt uvědomí, jakou má kliku, když se to povede tak nebo jinak (myslím přes IVF nebo IUI)...
hmmmm, kdybys řekla špatně spojený buňky, tak to beru, ale špatně spojený chromozomy, to mi nesedí, rozbor chromozomů se snad dělá jen v Plzni, Ostravě a ještě někde, to je snad ta metoda PDA... ale nevím

Žužlinka žužlá dudlík, tak jí ho vemu, tím jí naštvu, vykoupu, přebalím, nakrmím, vypravím manžela do práce a ještě juknu. Přeju krásný večer :wink:
26. srp 2009 v 18:32  • Odpověz
Tak holky manžovi jsem to řekla asi před hodinou. Teda neřekla. Dala jsem mu krabičku na dno zprávu na to UZ a na to ponožtičky a do každé jeden testík. Měl úplně slzy v očích a do teď ho musím nechat, protože to nemůže rozdýchat a má strach stejně jako já aby se to neopakovalo. Jinak když jsem volala doktorovi tak říkal že jsem těhotná nanejvýš 14 dní. Tak uvidíme

Jinak už to ví naše mamka. Byla se ségrou u doktora a z rozhovoru to pochopila. Hned mi volala
26. srp 2009 v 18:45  • Odpověz
Jdu si lehnout jsem unavená
26. srp 2009 v 19:07  • Odpověz
Dabli... to je dobře, že to už manža ví :wink:
26. srp 2009 v 19:35  • Odpověz
Ahoj, zdravím :slight_smile:
26. srp 2009 v 19:39  • Odpověz
Sarii: Zdravím, snad to neva, podívala sem se na fotečky a máte hezké mimi, jak jsou Pardubice malé, pozdravuj manžu :slight_smile:
26. srp 2009 v 19:43  • Odpověz
Ahojky,

dneska byl teda venku hnus fialovej :stuck_out_tongue_closed_eyes: byly jsme jenom nakoupit a pak doma čekaly na manžu a šli na pivko :dizzy_face: Jinak na příští sraz mám typ..Velvet má dobrou zahrádku a je tam dětský koutek a tam to Anetku docela baví :slight_smile:

Dabli, jéé, tos to manžovi hezky oznámila :dizzy_face: je jasný, že se bojí :pensive:

Woblu, týbrďo, to je teda drsný s tou známou :astonished: :astonished: :astonished:

Very, mě se vlastně v těhu taky rozlomil zub, ale byl mrtvej, tak jsem opravu nechala až po porodu :sweat_smile:
26. srp 2009 v 19:44  • Odpověz
Ahoj Luucia, jak se vede? :slight_smile:
26. srp 2009 v 19:45  • Odpověz
Ahoj Sarik, taky chodíš do Sanusu?? Ještě jsem tě tady asi neviděla :confused: :wink:
26. srp 2009 v 19:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.