• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Dabli super, že jsi to manžovi oznámila, se asni nedivím, že z toho byl hotovej, kdo by taky nebyl :slight_smile: , ale teď to už dobře dopadne uvidíte :wink: :dizzy_face:

Luci, já jsem na sebe zvědavá jaká budu hrdinka, ale moc šancí si nedávám :unamused: :frowning2:
26. srp 2009 v 19:48  • Odpověz
JO jo chodím, k Dr.Provazníkovi,po příští mršce jsem na IVFko :slight_smile:
26. srp 2009 v 19:52  • Odpověz
Ahoj Sarik, Pardubice malé jsou, ale já tě neznám :fearful: ...
26. srp 2009 v 19:56  • Odpověz
To asi né, to je fakt mazec, tvůj manža byl před 14 lety moje první láska, ale nešťastná, haha ani nevím, proč sem se podívala na tvé fotky, jen tak,.... ha ha to je fakt síla...
26. srp 2009 v 19:58  • Odpověz
Hmmm... tak byla asi fakt nešťastná, nezná tě :rolling_eyes:
26. srp 2009 v 19:59  • Odpověz
Ahojdy tak dneska jsem byla nakupovat v c&a a měli tam usínáčky tak jsem si hned vzpoměla na sanusku, a byli moc hezký :slight_smile:
dáblíku hezky jsi to oznámila, chudák manža aby ho z toho neklepla pepka :slight_smile:
26. srp 2009 v 19:59  • Odpověz
Sarii, no jasně, vždyt to písu, ještě se kámoší se Sašou :slight_smile:
26. srp 2009 ve 20:01  • Odpověz
Ola ola, vylezla jsem na terasu, tak se tady dá docela dýchat.

Luci jsi pojužila na dnešní počasí stejnej výraz jako jáááá, byl to fakt děs.

Dneska jsem koupila v CAčku teplejší čepičku s ouškama (na zavazování :sweat_smile: ) růžovou.... když mám vše béžové :sweat_smile:
A pak nějaký ty radosti do porodnice pro mě a na kojení......
26. srp 2009 ve 20:05  • Odpověz
Sarik, tak at se zadaří :wink: co už máte za sebou?

Sanu, no ted už je malilinko líp..ale přes den :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já udělala k véče tzatziky a uzenýho lososa :dizzy_face: to je bašta :dizzy_face:

Dneska jsem taky Anetce zkoušela zimní garderobu,s e nakrucovala před zrcadlema za první bobek v nočníku jsem jí koupila korále a náramek, tak byla děsně důůůležitá :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2009 ve 20:09  • Odpověz
Luucia,
no docela dost, už 4 roky se snažíme, 2x potrat, zamlklé těhu, 6 tt a 11 tt, snad to ted vyjde
26. srp 2009 ve 20:12  • Odpověz
autor
ahoj :slight_smile: :slight_smile:
dnes je teda venku fakt hnusně. Tak jsem si kupila psyllium , že by mi to mohlo pomoc ,ale střeva to evidentně vůbec nejsou. Na zvracení je mi pořád a říhám jak šakal.Přitom jsem od pondělí neměla skoro nic v puse. :pensive: :pensive: :pensive:
Manža je objednaný na kontrolní SP do sanusu na 8.9 tak uvidíme co se bude dít dál.

Dabli- :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je super.
26. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz
Sariku tak ať se brzo zadaří....!!!

Luci no to si dovedu představit, jak je strašně dospělá :grinning: Za první bobek v nočníku :grinning: To ještě vyfoť a pak ten popisek dej pod foto :grinning:

Woblu tak to by mě švihlo, stát se mi to co té známé. Jasný stát se může cokoli, ale stejně člověk je psychicky naladěnej, že už jako třeba jo........ a pak ti řeknou ať dorazíš v říjnu :pensive:

Dabli, to je jasan, že se bojíte...... my jsme nezvládli ani ty slzy v očích, jak jsme se báli, aby to nebylo jak při prvním skoro zdařeném pokkusu..... :pensive: :sweat_smile:
26. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz
Sanuska: díky...... snad jo, už to začínám být docela psychicky náročné...
26. srp 2009 ve 20:16  • Odpověz
Agiii, takovej menší dotaz :wink: a dostala jsi už mrchu nebo se někde toulá???????????????? já jen, jestli tady nejsou 2 "neplánované" těhulky :wink:

Sanu, no Anetka se na ten bobek v nočníku vůbec hezky netvářila :wink: :sweat_smile: :sweat_smile: okomentovala to..fuuuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

Sarik, to teda máte za sebou hodně :astonished: držím pěsti, at to tentokrát vyjde až dokonce :wink:
26. srp 2009 ve 20:17  • Odpověz
Sariku a na příčinu se nepřišlo?

Agi ahoooj, a kdy má dorazit mrcha??? To jen tak pro info....

Musím mizet z terasy, žerou mě komáři :rolling_eyes:
autor
luuci- se musím děsně tlemit za ten bobek. :grinning: :grinning: Jo psali jste tu ,že už mají v Hk zimní věci ,však jsem chtěla vyrazit.
Tý jo když to čtu- k véče tzatziky a losos tak na oko to musí být lahoda ,ale jinak nejsem schopná nic pozřít.

Tady se zatahuje tak možnáááááááááááááááááááááá bude pršet.
Kdy má Bery testovat?????
Ja sem právě byla před 4 lety v Sanusu v Hradci a fakt hrůza, přešli jsme do Gennetu Prahy,a ted jsme zkusili Pardubice a Dr. Provazník je v pohodě, tak uvidíme :slight_smile: necháme se překvapit
agi a nejsi náhodou těhulka :sweat_smile: , nebudeš někdy testovat :slight_smile:
26. srp 2009 ve 20:18  • Odpověz
autor
Sanu- hoj hoj, no 2.9 takže to s tím nemá co společnýho asi teda. V tech počtech se nějak nevyznám, když bych měla být eventuelně těhotná.
26. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz
Luuc... parádu dostala joo :dizzy_face:

Agi... nechceš nám něco říct??? Ty příznaky a tak... :dizzy_face:
26. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz
sanuska: No představ si, že v Gennetu, tam jsme 3 roky mě udělali imunologii až ted, příští týden budou výsledky a taky jsem byla na hysteroskopii vše OK, jen mám menší dělohu, a ty potraty, prostě blbá náhoda.... Gennet mě zklamal, tak zkusíme Pardubice, už aby bylo září a já šla na IVF :slight_smile: ze 4 IVF 2 těhu, to není zlé, tak snad ted se to malé také uchytí...
26. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz
autor
hopi- testovat nebudu.
26. srp 2009 ve 20:22  • Odpověz
autor
Sarii- můžu akorát tak říct, že mám břicho jak pátrací balon a to vážně.A to se dá jako nějak poznat , když jsem teprve 22 den cyklu. :confused: :confused:
26. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz
agiiiiiiii, jééé, kéž by mrcha už nedorazila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Sarik, to jsme se možná v HK potkaly :wink: teda doufám, že jsem ti ten dojem nezkazila já :sweat_smile:
26. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz
Agatice: já měla zkraje na začátku bolení břicha jako při menstruaci a bolely mě trochu prsa :slight_smile:
26. srp 2009 ve 20:26  • Odpověz
autor
sariku- tak držím pěstičky. A to máš už 4. Ivf za sebou????? Kolik jsi měla ketů???
26. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz
Luucia:
Já jsem ted v Pcích a dobrý, ale v HK, hrůza, manžu tam absolutně ignorovaly, víš co mě dostalo, že mě ted Dr.řekl po IVF 3 dny ležet, fakt nechápu
26. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz
Agatice díky, já měla 2 IVF uspešně, 2 KET neúsně, poslední KET byl ted v květnu, jedna krásná blastocysta, ale mrazíkovi se tam nelibilo, a ted v záři další,
26. srp 2009 ve 20:28  • Odpověz
autor
holky já vám teda řeknu ,jsem asi blázen ,ale sny si prostě člověk nevybírá ,že??? V pondělí jsem se probudila s hrůzou , že mám prasečí chřipku. :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
26. srp 2009 ve 20:28  • Odpověz
Sarik a ke komu jste v HK chodili??
26. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.