• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
zofik: třeba až bude rodit, tam bude jiná směna..já měla dobrýho doktora a jednu PA, ta druhá byla píííp.. :wink:
1. čer 2009 v 17:55  •  2 děti  • Odpověz
sonica: já jsem dřív hodně cvičila a držela dietu, takže jsem na vel. 34-36, jak co..ale to břicho je prostě striatý a vytahaný :unamused:
1. čer 2009 v 17:55  •  2 děti  • Odpověz
Holky promiňte, že budu trochu otravovat, ale mám nějakou depku. Jak jsem doma jenom se psem tak mě z toho haraší. Manža má po práci koníčky tak je v týdnu tak 2 dny odpoledne doma a já si nemám s kým pokecat. Neumím si to představit do konce těhu.

Jěště k tomu se ta moje rybička v břichu roztahuje a je to pěkně nepříjemný. :frowning2:
1. čer 2009 v 17:56  • Odpověz
dablik: já byla v těhu bez MP i 8týdnů v kuse :wink: ted se vidíme snad nejčastěji za tu dobu, co jsme spolu..a to je každý druhý víkend :wink:
1. čer 2009 v 17:56  •  2 děti  • Odpověz
holky jinak ty poslíčkové či kontrakce trvaj pořád a to je teda humus vám povím, když to jako nastoupí.....
Žofi- to nechápu- vždyť by si stejně tak, jako tak zítra ráno nastupovala, tak o co jde? Že by tě jako na tu dobu neměli kam dát?...
Žofi- zkus si dát zase horkou sprchu. nebo anu a tam se do ní naložit jak dlouho sneseš- ono ti to udělá dobře...
1. čer 2009 v 17:58  • Odpověz
dabli, tak začni chodit třeba na nějaký předporodní kurz nebo jdi s kamarádkou na kafčo,... za chvíli začneš vybírat výbavičku, tak se zabavíš :wink:

já mám stejnou váhu i velikost jako před těhu, ale to břicho je prostě povolenější, idkyž cvičím :unamused:

manža šel s Anetkou na poštu, tak jdu dělat ty jednohubajzny
1. čer 2009 v 17:58  • Odpověz
luuci: já jsem K.O, už se těším do pelechu :dizzy_face:
1. čer 2009 v 17:59  •  2 děti  • Odpověz
siss, no dneska jsem taky hotovson...ale budem mít tu návštěvu...tak smůla
1. čer 2009 v 18:01  • Odpověz
lucci já bych ráda někam chodila, ale s těmahle vycházkama to moc nejde
1. čer 2009 v 18:02  • Odpověz
Ale Luci- nikdo ti tady nevěří ani špeky, ani povolené břicho- seš jak drozd, ty kecko :slight_smile: :wink: ..Na druhou stranu chápu, že když má někdo bratra, na kterém jsou vidět i neexistující svaly a skorošvárovou, která by se schovala za telegrafní sloup, začne o sobě pochybovat.. :grinning: :sunglasses:
Ahojda holky :slight_smile:
vy jste toho napsaly, nevím jestli dočtu a neusnu :grinning: jsem totiž úplně KO :unamused:
A kontrola mě čeká až příští týden a to ještě možná, takže to mě pěkně s... :angry:
jdu se pokusit dočíst :wink:
siss tak to ja mam strie na bocich... :confounded: a fialovy... :confounded: ale nejak to neresim ani to ani bricho... stalo mi to za to... :dizzy_face:
zofi jj to je hnusny,ale zvladnete to, ja stravila par hodin ve sprse... :sweat_smile: dej si vanu dokud muzes a poradne horkou... :wink: ulevi se ti i urychli to... :wink:
sonica: no já se za to teda docela stydim, oblečená jsem hubená, ale do plavek teda nejdu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2009 v 18:03  •  2 děti  • Odpověz
Evi, skorošvagrová už není :unamused: oni se prý rozšeli..včera mi to řekla mamka :astonished: ale jsou prý dobří kamarádi, jsem z toho v šoku, byli spolu skoro 10 let :confused: :frowning2:

dabli, jak máš vycházky?? a hrozí, že na tebe přijde kontrola?

Strie se mě na štěstí vyhly :dizzy_face:

žofi, zkus tu vanu nebo to vyskákat na míči, jestli máš :wink:
1. čer 2009 v 18:05  • Odpověz
Ahoj Very, jak bylo v práci???
1. čer 2009 v 18:05  • Odpověz
luci vycházky mám od 11-13 a od 15-17h. Manža občas přijede až po čtvrté. Kontroly u nás chodí co vím.
1. čer 2009 v 18:09  • Odpověz
Holky, tak jsem zatím na starně 27, v práci to dnes šlo, ale od zítra to začne, jak jsem celý den seděla tak mi nebylo moc valně, pěkně mě bolelo břicho a ráno jsem si vzpomněla na Sanusku, když popisovala scénu s šavlí, trochu se mi navalilo na přechodě s cigaret.kouře :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale zatím dobrý
1. čer 2009 v 18:09  • Odpověz
siss tak me je to docela jedno, komu se nelibi at se nekouka... a ja to proste snazim brat ze na to kolik mi je a ze jsem v podstate dva mesice po porodu vypadam skvele... :grinning:
dabli jestli budes chodit na tehu kurzy nebo cviceni tak nam tam potvrzovali i propustky... takze klidne si to dej... :wink:
aaa verysek je doma... :grinning: tak co? kdy te ceka vstupka? a jak bylo? co prace? povidej... :wink:
1. čer 2009 v 18:10  • Odpověz
Tybláho,Luci- to čučím...Ale ono se to stává poměrně často- kor když se ty vztahy "táhnou" od hodně mladých let- člověk se může za tu dobu přeformovat, mít jiné cíle, nebo to prostě jen vyšumí atd... :unamused: :frowning2:
1. čer 2009 v 18:10  • Odpověz
majerovi: ehm :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je to samý u nás :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2009 v 18:10  •  2 děti  • Odpověz
jojo to znám bratránek chodil s holkou 12 let a rozešli se. On chtěl dítě ona ne. A teď je ženatý a má dvě děti.
1. čer 2009 v 18:12  • Odpověz
Siss- myslíš s tvým MP?- tedy, pokud jsem správně pobrala tu zkratku... :confused: :sweat_smile:
1. čer 2009 v 18:12  • Odpověz
Jdu si ohřát ovesnou kašičku s jahůdkama od mamči :grinning:
1. čer 2009 v 18:13  • Odpověz
majerovi: jj..já jsem s ním od 17 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale v poslední době to vypadá zas trošku líp..ale od porodu je to docela krize :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2009 v 18:13  •  2 děti  • Odpověz
jinak vám všem děkuju, Evi, Woblu, že jste na mě mysleli, ale prohlídka až asi v pondělí a jestli mi zítra řekne že ne, tak zahraju na pohotovosti divadlo, protože já už toho prťouska chci vidět :sweat_smile: :slight_smile:

Soni, dnes si povídání neužiješ, jsem úplně mrtvá, hlava se mi může rozkočit a vy pořád jedete, že já snad ani nedočtu, ale protože vidím Žofíka stále na MK tak vím, že ještě nic :grinning: , ale už to brzy bude :wink:
1. čer 2009 v 18:15  • Odpověz
já jsem s manžou od 16 a je fakt, že se lidé mění, ale nikoho jiného bych asi nesnesla vedle sebe. Už vím co od něj očekávat. Bude to znít blbě, ale zvykla jsem si být s ním. Miluju ho, ale přejde ten vztah v takový stereotyp
1. čer 2009 v 18:15  • Odpověz
nic, valim..pá sanusky...a myslim na žofika :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2009 v 18:17  •  2 děti  • Odpověz
Holky, dkybyste znaly nějakou hezkou, hodnou, ale zas ne moc :sweat_smile: holku, tak dejte vědět...brácha by potřeboval, aby mu nějaká trochu šlapala po krku a nedovolila mu všechno :sweat_smile:

Evi, no já si myslím, že to je tím, že se jejich vztah neposouval nikam dál..svatba, dítě,...prostě furt stáli na jednom bodě
1. čer 2009 v 18:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.