• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
oprava -bob
26. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz
žofi, no dražím..ona ho miluje, jakmile jede v telce, tak ho sleduje :slight_smile:

No, kámoši je přehnaný slovo, udělala do něj 1 bobek, ale je to dobrej začátek :wink:
26. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz
já zas čumákuju na čepici, dneska jsem dala Vašimu 2 na hlavu, a jsou mu malý :unamused:
26. srp 2009 ve 21:11  • Odpověz
Tak jsem dočetla.

Sarik, vítej mezi námi a držím palce.

Agi, 28. DC testni, jo?? Třeba se přes Rychnov přehnala těhuvlna :dizzy_face: :dizzy_face:

Žofi, vidíš souvislost mezi jídlem matky a prdíkama?? Podle mě souvislost neexistuje... :wink: Aspoň u nás ne...
26. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz
žofi, no zrovna ty čapky jsou lepšá zkusit :wink: já loni koupila Anetce na zimu čepici a letos jí bude dobrá :sweat_smile:
26. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz
Jen nakukuju, museli jsme jít s trhačema bo by šiblo jim i nám z nich.....

Luci jak to děláš, že dražíš? Já bych určitě nic nevyhrála. Jak víš kolik přihazovat...... mě by pak štvalo, že jsem to nevyhrála :rolling_eyes: Ještě jsem snad na aukci ani nebyla :sweat_smile:
Já radaši to svoje jistý.....

Agi no bylo by to fajn, víš jak to je s těma ovulacema...... sice 22DC, ale to je všechno tak zamotaný..... :wink: Držím pěsti!!!

Tak tady ani kapička, tak jsme zase na suchu, jsem se těšila, že sprchne. Nevadí.

Mějte se a dobrou!!! :slight_smile:
26. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz
Jo Agi je 28DC??? Ahaaa tak to jsem špatně přečetla. No Agiii, tak tfuj tfuj tfuj!!!

A mizím brou.
26. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz
Dani já souvislot viděla, ale když jsem jedla skoro tvrdý pečivo a pila minerálku a Vašík stále vyváděl, myšleno měl boleníčko stále a stále, tak jsem si řekla že to asi na to nemá vliv :unamused: jako u nás
26. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz
sanu, právě že ty aukce jsou lepšejší :wink: je to adrenalin a taky tu věc můžeš koupit za mnohem mín než je třeba na MMB :wink: příhoz je nastavenej a jen si určíš limit a přes ten nejdeš...teda většinou :grinning:
26. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz
Tak aukci jsem vyhrála..nikdo se se mnou nepřebíjel, takže nuda :wink: :sweat_smile:

A můžu jít v klidu spát, že mám pro ní první dárek k narozkám :dizzy_face:

Dobrou
26. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz
Taky jdu do hajan, dnes dřív. Se těším... Přeju krásnou dobrou :wink:
26. srp 2009 ve 22:09  • Odpověz
á že bych byla dneska první :slight_smile:
27. srp 2009 v 07:36  • Odpověz
Hola, hola... bude krásný den :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Žofka se nám vyspala do růžova, viď :wink: ?
27. srp 2009 v 08:07  • Odpověz
bré ránko,

luuci se omlouvám jsem včera tvůj dotaz nějak zazdila :grinning:

ano budou zkoumat sliznici a podle toho se bude plánovat KET, ale myslím, že budu muset ještě na minimálně jednu KO

Dabli držím pěsti moooooooooooooc, to už klapne, přirozeně je přirozeně :wink:

Agi taky bych si udělala test, přiznám, že to bylo první co mě napadlo, když jsi psala, že je ti na zvracení :grinning:
27. srp 2009 v 08:12  • Odpověz
Dobré ránko,

už by se mohlo malinko ochladit, pže se nedá spát :stuck_out_tongue_closed_eyes:

My máme dopoledne doma tatínka a po obědě jedem k našim :dizzy_face:
27. srp 2009 v 08:21  • Odpověz
Sari s Vašíkem do růžova?

:grinning:

dneska razíme se ukázat do mojí práce, to jsem zvědavá.....
27. srp 2009 v 08:52  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

Já jsem docela spala, podvystlala jsem se kojícím polštářem, manža spal velde v pokojíku, protože pořád prská, tak to šlo jak se i větralo.... :wink:

Dneska zase má být sluníčko a 27 stupňů........ no jo nevadí jsem doma...

Luci no juknu na to a nějakou aukci zkusím....

Zofi a byla noc s prdama nebo bez????

Pak juknu.
27. srp 2009 v 09:06  • Odpověz
Já letím s Mariňákem k Dr. na převážení...

Sanu... ty AUKCE jsou pro mě taky neznámá :confused:
27. srp 2009 v 09:21  • Odpověz
... přidávám se k těm, co jsou dnes vyspinkané do růžova, krmila jsem v polospánku a přesvědčila Anežku, že budem vstávat v půl desáté :dizzy_face: :dizzy_face: zítra mám zas masáž v 9, tak se nevyspím...

Přeju všem příjemný sluníčkový den :wink:

Aukce - tak to je pro mě taky španělská vesnice... a nevím, zda se do toho budu pouštět, podezřívám se z gamblerství už preventivně :grinning: :grinning:
27. srp 2009 v 10:38  • Odpověz
Ahojky folíků je nakonec 6, OPU v sobotu ráno .. držte pěsti.
27. srp 2009 v 10:57  • Odpověz
Tak nakukuju po o.

Sari tak to jsem zvědavá, kolik Mari bude mít. Drobínek... :slight_smile:

Dančo panečku, tak to Anežka spolupracuje, to je fajn. Nevíš jak to mám vysvětlit těm našim trhačům, aby jsme spali aspoň do 8 aniž by mě po šesté hodině budili? :grinning: :rolling_eyes:

Vysočanko tak fajn, držím pěsti :slight_smile:

Já jdu dál pokračovat, dneska chci udělat rajčatový salátek, teda ten se salámem a majonézou.... spíš jogurtem... Snad se mi povede.

Zatím pa zase juknku.

Agiiiiiiiiiiiiiiii myslím na tebe!!!!!!!!!!!!!!!!!! :sunglasses:
27. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz
Pomoooooc, zablokujte mi někdo přístup na MMB!!! :astonished: :astonished: :astonished:

Vysočanko, 6 je krásný číslo :dizzy_face:

Sari, tak kolik??

Já čekám až se Anetka vzbudí a vyrazíme :slight_smile: už se těším, ve městě je hnusně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz
Luci a co tě tam tak moří, já tomu nějak nepropadla :sweat_smile:

Tak už jsem zase sama doma, chjo, ty chlapi to maj tak fajnový, že se jim v životě nic nemění...... no tak dost stěžování jdu mejt nádo, prát a dělat rajčatovej salát.

Luci je zase dusno cooo, kam razíte??????????? Joooo vlastně k vašim, už vím :grinning:
27. srp 2009 ve 13:23  • Odpověz
Sanu, jsem zas objednala Anetce džíny :astonished: tyhle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25821927&tab=1 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To je fakt mor! bud ráda, že jsi tomu nepropadla..ale co není, může brzy být :grinning:
27. srp 2009 ve 13:25  • Odpověz
Sanu, jo, je teda děsný vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes: ráno jsem pustila klimošku a za chvíli jsem začla kejchat a teplo mi z nosu :angry:
27. srp 2009 ve 13:26  • Odpověz
Luci tak ty jsou kožanský!!!!!!!! Kdybych na ně padla v 62, tak je vemu taky. Zrovna včera jsem říkala po marném bloudění po CAčku, že musím juknout jestli na nějaké riflíky nepadnu na mimáči.
Jinak to jsou docela katastrofy :sweat_smile:
A něco ještě objednat musím, protože holčička má jen jedny lacláčky a to je všechno. A to si myslím, že jsem jediná nastávající matka co toho má tak sporadicky nakoupeno pro prvorozeného človíčka...... :pensive:
27. srp 2009 ve 13:28  • Odpověz
Takhe to mám taky, klimoška sice v krajní nouzi čupr věc, ale pak mám většinou nos jak bambitku :rolling_eyes:
Včera jsem si ji pustila v autě když jsem v tom nedejchatelnu jela dom a do večera jsem prskala. Ale to se jinak nedalo.
27. srp 2009 ve 13:30  • Odpověz
sanu, v jaký velikosti chceš riflíky? se ti po nějakých na MMB kouknu :wink:
27. srp 2009 ve 13:31  • Odpověz
Sanu, mě ten MMB taky nějak extra nebral, dokud byla Anetka v kočárku, tak to oblečeníčko stejně tak nevyniklo..ale jak začla chodit, vyloženě na tom ujíždím :grinning: úplně k těm riflíkům vidím nějaký pěkný kozajdy :dizzy_face:
27. srp 2009 ve 13:33  • Odpověz
Pěkné odpoledne :wink:

Vysočanko, dobrý, jen tak dál!

Je zas vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... ale, v září budem vzpomínat na sluníčko a stýskat si, že se musíme oblíkat, co? :wink:
27. srp 2009 ve 13:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.