• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Luci no asi 62-68(je další číslo?)
Na to pidimímo úplně neee...

Dani já teda vzpomínat nebudu, já miluju podzimní počasí, rifle, tríčo, lehkou bundu nebo svetr.... jak šustí to listí pak pod nohama...... úúúplně to vidím :dizzy_face:
27. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz
Ahoj,
dneska jsem byla akční, zvládla jsem návštěvu u ségry a nákup, teď si jdu dát Utrogestan, tak si poležím :slight_smile: vyzkoumala jsem, že tu zácpu mám od té doby, co beru ten Utroš :angry: lněný semínko neměli, ale sehnala jsem sušený švestky, tak uvidíme.
27. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz
Woblu zácpa je na prdlačku no :unamused: A ono to je celkově jak je člověk víc v klidu......
Já čekám na zácpu teď, prý to ke konci bývá........ zatím chodím ukázkově, tak to musím zaklepat. Jinak zkusím to semínko taky, kdyby bylo nejhůře. Jsem si to nechávala ještě od Danči jednou vysvětlit.....

Jak asi Maruška a Beryk a Tesinka vlastně :slight_smile:

Jdu na to nádobí, pak juknu.

Luci mě se tam některé rifle líbí, ale není to na 100% :unamused: Jsem já to náááročnááá, no nic, zase juknu pak.

Na MMB, jsem si velice oblíbila pro změnu recepty :grinning: Těch tam je moc moc moc :pensive:
27. srp 2009 ve 13:43  • Odpověz
Anetka je vzhůru, tak za chvíli vyrazíme :wink:

Sanu, mrknu se po riflících zítra večer :wink: jj, recepty tam jsou taky dobrý :grinning: :dizzy_face:

Zatím papa
27. srp 2009 ve 13:45  • Odpověz
Sanu, jen v rychlosti jsem mrkla a tady maj ty jak se ti líbily na Anetce :wink: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23406572&tab=0
27. srp 2009 ve 13:47  • Odpověz
... přidala jsem poslední 3 fotky ze srazu, jen to řazení mi pořád není jasné, takže jsou na konci... :wink:
27. srp 2009 ve 13:55  • Odpověz
Jo Sanu, ségra už si taky stěžuje (35tt)...
27. srp 2009 ve 13:57  • Odpověz
zdravím

taky se někdo potíte jako já, jak to prasátko, fuj :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak v Tescu maj slevy 30 % na všechno Cherokee :slight_smile:
27. srp 2009 ve 13:58  • Odpověz
,,Zácpa je v těhotenství velmi častým problémem. Hlavní příčinou je zvýšená hladina hormonu progesteronu, který zpomaluje pohyb střev (střevní peristaltiku). Později v těhotenství může být zácpa způsobena tlakem zvětšující se dělohy na oblast konečníku. Někdy může být příčinou zácpy malý obsah vlákniny ve stravě a malý příjem tekutin. Preparáty železa, které těhotné někdy ve velké míře a v dobré víře konzumují, mohou taktéž způsobovat zácpu."

Tak už mi to je jasný, když mi dávají koňský dávky progesteronu :rolling_eyes:
27. srp 2009 ve 14:00  • Odpověz
Krásný den!!!

Tak předávám zprávičku od Muchlinky. Všechny Vás pozdravuje, zrovna ji sem přijímají, leží na vedlejším pokoji. Jak jí včera tvrdlo bříško, tak se jí zkrátil čípek a je to. Tak jsme to teď společně probraly.
Ale shodly jsme se, že to prostě vyležíme a dotáhneme to dál.

Mě je malinko lépe, moc bych si přála zlepšování. Kubík byl dnes na monitoru a děsně na něm vyváděl, očividně se mu nelíbí omezování.
27. srp 2009 ve 14:26  • Odpověz
Nelčo ahoooooooooooooooooooooj, na tebe myslím dneska snad pořád (teda proč to fakt nevím :grinning: ).
Je aspoň ten průjem lepší????!!!!

Muchlinka bude u tebe jeeee holky, tak to vezmu pak dvě pacientky jednou návštěvou :grinning:

Holky kdy maj miminka č 68??????????????????????????????????????????????????????????????????

Dančo fotky můžeš přehazovat když jsi v albumu, tak u každé fotky máš nahoře myslím křížek a ještě něco a na pravé a levé straně fotky máš šipečky, tak na ty klikáš a fotka ti postupně poskakuje kam potřebuješ :wink:

Zofi já se potím jak ten čuník ve chlívě :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
27. srp 2009 ve 14:31  • Odpověz
sanu my ji mame ted, teda uz jen na doraz, ale my jsme byly drobinek :sweat_smile:
27. srp 2009 ve 14:59  • Odpověz
Jsem tu, jdu dočítat... se tady brebentilo :dizzy_face: ...
27. srp 2009 v 15:00  • Odpověz
No neva, tak jsem hodila na paní ještě dotaz, aspoň holčička bude mít něco dražšího jak 250,- :grinning:
V 68 je třeba unosíme, jsou krásný.
Ještě jsem padla na jedny v 74, jiný, tak to taky třeba unosíme..... A tím bych měla rifle z krčku.

Jdu dělat rajčatový salát.
27. srp 2009 v 15:01  • Odpověz
Tyhle v té 74ce....

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24996980

Za chvilku jsem tu.

A špuntová opět šťuká, ale nevím jak je možný, že úplně dole v podbřišku :sweat_smile: To je jako by měl škyytavku močák :grinning:
27. srp 2009 v 15:03  • Odpověz
nely to je dobre ze ti je alespon trosku lip, drz se... :wink:
a muchlika pozdravuj a at holky jeste nejakou tu chvilku vydrzi pohromade... :wink:
27. srp 2009 v 15:03  • Odpověz
Takže naváženo 4 480g... prej dobrý :wink:

Vysočanko... tak vidíš :wink: , nakonec je ze čtyř- šest :wink: !!! V sobotu si v zpomenu :wink: ...

Sanu... co je na tom fajnový, když maj chlapi život bez postupujících levelů :grinning: :wink: :slight_smile: :dizzy_face: Špuntová bude mít tolik riflí??? To bude druhej Aneťáček :grinning: :grinning: :grinning: Na ty úplně malý mimi, mně příjdou kalhoty do pasu nepraktický... jedny jsem na Mari ani nenatáhla, páč bych ji asi přeřízla v pase :confused:. To je jako s těma polodupajdama... ty s gumou jsou taky na prd.

Luuc... teda ty v tom lítáš :astonished: :astonished: :astonished: ... Si myslím, že Anetka má na sebe víc věcí než já :confused: :confused: :confused:

Dani... zrovinka včera jsem říkala, že si tepla musíme užít :dizzy_face: , protože za měsíc už budem topit v kamnech :astonished: A jak Anežka? Co ta vyrážka?

Cooo? Muchla je v nemocnici? To je dobře, bude o ně postaráno!

Neli... jako jsi měla na monitoru hory- doly???
27. srp 2009 v 15:29  • Odpověz
Tý jo, jakto, že já nevím, že jsou na MMB recepty :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: ??? Potřebuju něco spáchat na víkend... slaný i sladký... jdu to tam prošmejdit :sunglasses:
27. srp 2009 v 15:33  • Odpověz
Siss tu dlouho nebyla :astonished: , není na dovolený???
27. srp 2009 v 15:35  • Odpověz
Sari no nádherný recepty tam jsou, přímo luxusní, mám jich už několik uloženejch v oblíbených :slight_smile:
Riflíky noooo 62 by měla lacláky, 68 ty jak mi sem vložila Lucka (mi nepřijdou v pase nějak moc gumovatý) a 74 ty s tím motýlem ty tmavé. Tak toho není toliká najednou neee??? :sweat_smile:

A táha dobrá pár miminek se s takovou třeba narodí... :grinning: Je vidět, že se Mari daří :slight_smile:
27. srp 2009 v 15:40  • Odpověz
Sanu, kde jsou ty recepty??? Jsem slepá :confused: No, tak to máš akoráte, ty rifličky :wink:
27. srp 2009 v 15:44  • Odpověz
:grinning: Sanu, třeba můj manžel :sweat_smile: Ten měl 4 900 :sweat_smile: Marinka vypadá spokojeně :slight_smile:
Soni, Dani, díky za vysvětlení :slight_smile:
Ty dvě jsou prostě záhul, ale muchla to zmákne :wink: alespoň tam Nelče nebude tak smutno :slight_smile:
27. srp 2009 v 15:47  • Odpověz
Sanu, takový dítě bych po pravdě rodit nechtěla... obvod hlavy má 37 cm :grinning: :grinning: :grinning: Při porodu měla 27 cm :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. srp 2009 v 15:48  • Odpověz
http://www.maggi.sk/Recepty/Recept/r6218-Cesnakove-slimaky.aspx
sariii skus tohle, mam vyskouseno, fakt moc dobre.... :wink:
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=46384
a tohle je naprosto uzasne... lehoucke... a mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2009 v 15:52  • Odpověz
Sar to je ono, Sonča byla rychlejší :wink: Je toho tam mraaaaaaky a snad všechno :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2009 v 16:08  • Odpověz
Tak manža jde v sobotu pařit, tak holčička bude mít oboje riflíky :grinning: :dizzy_face:
A já to asi spojím s mamulhotelem....... a zhřeším langošema a je to. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2009 v 16:16  • Odpověz
Pěkné odpolko všem,
od rána rozlítáno, dočtu večer.

Jen hlásím, že na KO nakonec UTZ byl :dizzy_face: , paní dr. mrkla na srdíčko a tak celkově jsme Ok, neměřila ani nevážila, a její odhad na pohlaví je 80% :sweat_smile: :grinning: , takže zase nic nevíme :pensive: , ale to neva hlavně že jsme v pořádku :wink:
27. srp 2009 v 16:28  • Odpověz
Tak jsem tu, jsem byla ve sprše, poprvé mě sprchoval manžel, jsem se málem utopila, jsme se vyblbli. :grinning:
No a průjem, včera jsem byla jen 14x, dnes zatím 5x, tak třeba to už bude lepší. Ale mám hned lepší náladu, už mám dovoleno chodit okolo postele, co mi hadička od centrálu dovolí.

Sari, na monitoru se zaznamenávají pohyby a já to měla úplně plný a bylo to slyšet, jak tam protestuje.

Muchli mezitím dostala infuzi s Gynipralem, tak máme útrum s návštěvama, ani jedna nemůžeme na jiný pokoj. Zjistím si její číslo na pevnou a budeme aspoň telefonovat místníma linkama.
27. srp 2009 v 16:37  • Odpověz
jeee nely tak ti dali alespon vychazky kolem postele? to je dobre... :wink:
jinak my meli s monitorem uplne opacny problem, jakmile slysela svoje srdicko, tak usla... a sestricka mohla delat i kotrmelce a stejne to nepomohlo... :grinning:
very a reknes to nebo ne? 80% je uz docela dost... :grinning:
27. srp 2009 v 16:48  • Odpověz
Very a co to teda na těch 80% je??? :grinning:

Nelčo tak ty už můžeš takhle tůrovat no to je super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A musím se chechtat, jak píšeš, že jsi se málem utopila a jak jste se s manžou vyřádili, šak to je hned spestření, když tě může ošplouchnout manža cooooo :dizzy_face: :grinning: :sunglasses: A to že si budete volat s Muchlou z pevných linek :grinning: :grinning:

Já jdu vyžehlit manžovi pár triček, aby tady na ten jeho volný víkend co budu asi u mamul, měl nějakou parádu nažehlenou....... :wink:
27. srp 2009 v 16:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.