• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Mě z toho už j..ne. Já prostě to ledový kafe neudělám. Ho dělám podle receptu a stejně není ňamozní.
Všichni maj kráásnou pěnu a já to mám prostě jak béžovou vodu :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: A chuť to taky nemá takovou jakou bych si představovala :angry: :angry: :angry: :angry:
No jsem já to ale kuchařka :angry:
27. srp 2009 v 17:21  • Odpověz
autor
ahoj kočky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Sanu- jsem 22 den cyklu.Rozhodla jsem, že když se to do neděle nezlepší tak testnu.
Dnes je teda hrozně venku,chvíli jsem doufala ,že bude pršet.Já sebou sekla na 3 hodiny do postele a je mi teda o hodně líp.

Nelča a Muchlik jsou spolu v nemocnici, to je fajn.
Neli- jsi moc statečná ,však za chvíli už budeš mít Kubíška u sebe. Muchlíkovi se to teda taky pěkně krátí.

A kde je Beryk a Gabi???????????,
27. srp 2009 v 17:31  • Odpověz
autor
Sanu- to nic, já kafe taky neumím . Dělá ho manža.
27. srp 2009 v 17:32  • Odpověz
Agi no to by mě zajímalo jak ho dělá. Jdu hledat další recepty :grinning: :rolling_eyes:
27. srp 2009 v 17:57  • Odpověz
Ahoj berušky!
Zase se na chvilku hlásím.
Pro ty,co byly na SRAZU....
Nebyl tam náhodou při placení nějaký problém,když jste odcházely???
Já jsem totiž až doma zjistila,že mi nebyly naúčtované ty těstovinky (těhudemence je hrozná věc... :sweat_smile: ),tak jsem se zhrozila,jestli jste za mě některá nemusely doplácet a jestli jo,tak komu budu dlužná...??? :confused:

A CO JINAK ???
27. srp 2009 v 18:11  • Odpověz
Soni... dík! To je po slovensky, hej :grinning: :grinning: :grinning: ?

Neli... aha, já myslela, že CTG zaznamenává tep dítěte a stahy dělohy :confused: No SUPER, konečně můžeš trénovat fyzičku... ať máš výdrž, až budeš běhat kolem Kubíka :wink:

Věru... nějaké neance s placením byly... Danča ví víc, platila poslední :wink:
27. srp 2009 v 18:35  • Odpověz
sarii je, ale budes si s tim na misce rozumet... :wink: :grinning: jsou vazne moc dobre, mam jich plnou misku a porad ujidam... :grinning:
ja tam mam taky par receptu, jeste nejake pridam abych dostala darecky :grinning:
27. srp 2009 v 18:43  • Odpověz
Berušky,jestli jste za mě některá ty těstoviny platila,napište mi určitě do IP !!! :wink:
27. srp 2009 v 18:45  • Odpověz
Věru ahoooooj, myslím, že je "cálovala" Danča :wink:

A co se teda pozná na monitoru??? Přece cejtím sama jestli mi tvrdne břicho nebo mám bolesti ne??? :sweat_smile: :confused:
27. srp 2009 v 19:03  • Odpověz
Nebo se necálovaly, že to ten číšník neřešil???? Teď nevím :sweat_smile:
27. srp 2009 v 19:04  • Odpověz
Ahoj, tak jak se dneska máte? :sunglasses:
27. srp 2009 v 19:15  • Odpověz
Sanu... myslím, že ty těstoviny nikdo neplatil :wink: ... jen Danča někoho pozvala na Mojito nebo co...
27. srp 2009 v 19:31  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem úplně unavená. Jsem rozhozená, zda se aspoň jedno mimi zvládne vyvíjet. Nevím mám radost, že jsem těhu, ale mám strach.
27. srp 2009 v 19:33  • Odpověz
Dabli... to je naprosto normální, zvlášť po tom, co máš za sebou...
27. srp 2009 v 19:38  • Odpověz
Já vím jen se nechci ani těšit. Jsem unavená jdu se natáhnout k televizi
27. srp 2009 v 19:40  • Odpověz
dabli a lepsi to uz nebude... :sweat_smile:
ja to taky tak mela, bala jsem se aby to nedopadlo jako u prvniho transferu... :sweat_smile: a pak jsem se bala aby jsme to zvladli do 12tt pak aby byly testy v poradku... atd atd... :sweat_smile:
drzime ti pesticky at je vse jak ma byt... :wink:
27. srp 2009 v 19:43  • Odpověz
Dabli je to normální, já jsem se relativně uklidnila, až když jsem začala cítit každý den pohyby :wink:

Sar ahaaaa, tak jsem to pomotala, tak asi platila Mojito :sweat_smile:
Koukala jsi na ty recepty????????????? Vybrala jsi něco?
27. srp 2009 ve 20:01  • Odpověz
Nikde nikdo :frowning2:
27. srp 2009 ve 20:26  • Odpověz
Ahoj holčiny,

no to jsou novinky - Muchlince moc držím palce. A věřím, že vše bude dobré a že se třeba ještě dostane domů.
Neli, jsem ráda, že je Ti líp.
Tak teď budeš informovat za dvě... hm, jenže asi nemůžete ani jedna chodit, tak nevím, jak se k sobě dostanete, budou Vás vozit s postýlkama??? Jasně, normální to není, ale když si tam skoro místní... :wink: Držte se obě, myslíme na Vás :wink:

Sanusko, praskání listí pod nohama, to bych si dala líbit, my začínali randit v říjnu, takže mám to barevné listí ráda, a budem mít výročí :dizzy_face: a nebude vedro :grinning: :grinning:

Sari, gratuluju k vážení.

Sanusko, v necelých dvou měsících stále vel. 56, některé kousky 62. Takže 68 vidím tak na půl roku :wink:

Vyrážka?? Žádná není!!! Fakt to zabralo. Takže, kojící matky (dříve nebo později všechny tady) - žádné tělové mléko a žádný sprcháč na prsa :wink:

Jdu ještě za manžílkem, pak dočtu :wink:
27. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz
Sanusko, miminka vždycky škytaj v podbřišku - i to moje, s hlavou nahoru. No fakt :grinning: :grinning:

Neli, už to čtu, místní telefon :wink: Aspoň tak... A vycházky kolem postele jsou fajn :wink:
27. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz
brý večer...

dotaz pro maminky, jaký je rozdíl mezi kaší mléčnou a nemléčnou, myslím která je lepší když se začíná s příkrmama, to teďka studuju...díkes
27. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz
Dančo ahoj :slight_smile: Škytaj v podbřišku jo ahaaa, já že mi minule pořád poskakovalo břicho vedle pupku, tak proto mi to bylo divný :wink:

A vyrážku máte pryč jo, no vidíš jak málo stačí coooo :confused:
27. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz
Neli a MUchli, to vám teda spolu bude fajn :slight_smile:
27. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz
tak se znovu hlásím, dočetla jsem v rychlosti :wink:

Muchlík je v nemocnici :unamused: , ale aspoň bude mít klid a dají na ni pozor a Nelče tam nebude smutno :wink:

Neli, kočko - tobě teda gratulka k chození kolem postele a sprcha mě pobavila :grinning: , ale je moc fajn,že ses odreagovala s manžou :dizzy_face:

S tím placením, to bylo přesně tak, těstoviny číšník zaplatit nechtěl, jen Danča za někoho zaplatila Mojito :wink:

Woblu, o zácpě my něco povídej, já už od úterý nebyla :frowning2: :confounded: žádná sláva

Šári, váha je krásná a jste s Marinkou šikulky :dizzy_face: , vůbec bych takovou váhu neřekla, ale super :wink:

Dani, tak to vidíš stačí ničím nemazat, to je teda lék :slight_smile:

Dabli, ničeho se neboj, musí to dopadnout teď už do konce :wink: , taky se bojím - to je jasný a mít za sebou to co ty, tak bych se bála ještě víc, ale musíte věřit, že si vás právě proto štěstí našlo samo :dizzy_face:
27. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz
co jsem to ještě chtěla?????

Sanusko, riflíky jsou božský :dizzy_face: dobře jsi udělala :wink:

Luci, ty taky krásný úlovek :wink:

a jinak včera se manža seznamoval s naším prckem, řádně mu ukázalo co v něm je :grinning: :dizzy_face: manža říkal, že prvně nic necítí a pak se mazlik ukázal v plném pohybu až se manžel ptal co tam dělá??? :grinning:

80% odhad je sice dost, ale já teda viděla něco jiného :grinning: , tak fakt nevím - a odhad je stále stejný :dizzy_face:
27. srp 2009 ve 20:55  • Odpověz
Very tak co kopanečky? :slight_smile:

A víme něco o Gab?????

Bery se taky neozvala..... zítra jí moc držím pěst!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
27. srp 2009 ve 20:55  • Odpověz
omlouvám se za tu hrubku v předešlém příspěvku my :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: , Woblu mělo tam být - mi :sweat_smile:
27. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz
Beryk a ani Gabča nic, zkusím Gabče písnou sms jak na tom je :wink:
27. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz
Very 19tt :fearful: Jako vždy, letí to!!!

Já si jdu natáhnout kostru do postele, co jiného dělat, než chrnět.

Mějte se a dobrou. Zítra se nějak nahlásím a doufám, že budou jen dobré zprávy..... :wink: :dizzy_face:
27. srp 2009 ve 21:03  • Odpověz
Sanu, letí, ale někdy se mi zdá, že se to táhne :grinning:

Dobrou noc :dizzy_face:
27. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.