• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
very tak dej fotku a my budem hadat... :grinning:
27. srp 2009 ve 21:07  • Odpověz
Dani... to nám říkaly v porodce, na prsa jen vodu!!! Ani sprcháč, ani mlíko :wink: :wink: :wink:

Žofi... ty už ležíš v příkrmech :astonished: :astonished: :astonished: , tak to já budu muset taky :fearful:
27. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz
Soni, já nemám fotečku, byla to rychlovka, protože za 10 dní jdeme na ten velký UTZ, tak až asi od tamtud bude možná fotka :unamused:

jsem sama napnutá jako kšandy, už kvůli tomu co vychazí doma babče a ségře kyvadýlkem a i na svůj vnitřní pocit :wink: , jinak moje mamka konstatovala, že tahle Dr. se neplete, že ji to řekla taky hned od začátku a měla pravdu, tak uvidíme, doufám, že bude prťule spolupracovat a 7.9. budeme mít jasno, už bych ráda kvůli nákupování :sweat_smile: :dizzy_face:
27. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz
No, zkusím ty slovenský slimouše a Be-Be střechu...

Very... takže hrubý odhad Dr. je stále stejný??? Hele, na kyvadýlku jsem já stroskotala :grinning: ...
27. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz
Šári, jj odhad stejný jako minule a kyvadlo hlásí oboum ženám z rodiny to samé a jsou každá na jiným konci republiky, tak jsem zvědavá :grinning:
27. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz
nikde nikdo, tak já asi taky jdu
pěknou dobrou noc :slight_smile:
27. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz
Dobrou noc :wink: taky jdu změnit kulisy :wink:
27. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz
ahojda holky, jsem v prd.,no zas úplně na dně,ted dva dny,bolesti,od úterý krvácím,už to vypadá na mrchu,testovala jsem ráno a nic,slzičky tečou......
27. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz
sarii hrubozrna sul je na to supr :wink:
a neboj se toho cesneku... :wink: teda ale ty to pak moc nepapej, marince by se to asi moc nelibilo... :grinning:
no veru... :unamused: nas taky napinas, co? :grinning:
bery... :frowning2: :frowning2: :frowning2: bude zas lip... :wink:
27. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz
Soni jakou dáváš kašičku Karličce? mléčnou či nemléčnou?
27. srp 2009 ve 21:45  • Odpověz
Beryk to mě mrzí....
27. srp 2009 ve 21:45  • Odpověz
jsem kúkla ještě po ordinaci a zprávy nic moc :frowning2:

Beryku, tak to je mazec, to je docela brzo krvácení??? :confused: , moc mě to mrzí :frowning2:

Soni, nenapínám, vždyť jsem na srazíku říkala, jak to vypadá :wink:
27. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz
Tak těstoviny se vyjasnily :grinning: :grinning: a mochito neřeším, tak jsem aspoň Anežku zapila :grinning: :grinning:

Dabli, to je normální, že máš strach, vydrž, bude to dobré a bude líp... strach člověka (na chvíli) opustí po prvních pohybech a pak po 36. tt, na chvíli, pak už nikdy :wink:

Holkýýý, kde mají v HK slevy na plavky? Na příští rok potřebuju, tak proč je nevzít ve výprodeji (příp. v Pardubkách). Dík.

Tak, na zítra držím palce Berykovi. To už musí dopadnout!! Hm.... a ono nedopadlo. Ach jo... Nevím, co na to říct. S touhle beznadějí se nedá nic moc dělat. Jen čas to vyléčí... :frowning2:

Tak dobrou
27. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz
very tak ja se to nedovedela... :confounded:
zofiku mlecne, ze zacatku urco mlecne... ono dej cas at si vasik zvykne na novou chut... :wink:
ja sice mam i jablecnou nemlecnou, ale tu ji micham se sunarem... :wink: jinak moc vsem chutna bananova a ja objevila ted ovesnou od 4mesice s jabkama a cernym ribizem a ta ji taky smakuje... :wink:
27. srp 2009 ve 21:59  • Odpověz
díky SOni, já špekulovala který jsou lepší...no Vašík je jen na UM, tak si mylsím, že od 5 měsíce už budu moci přikrmovat....i
27. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz
zofi kdyz je naUM tak klidne od ukonceneho 4teho... :wink: my taky tak zacali a to jsem ji to michala... :wink:
nejdrive kase, pak zeleninka... zacit mrkvickou, pak brambor, pak treba spenat, brokolici... michat to ruzne dohromady... :wink: ja ji tu kasi redila sunarem... :wink: no a vcera jsme varili kotel polivky kureci... a nacpala tam kotel zeleniny, tak mame plnej mrazak polivky... :grinning: a tu ji kdyz ji ohreju zahustuju ryzovou krupickou co se muze od ukonceneho 5teho mesice :wink:
sice je to herecka, ze dela kdyz ji neco nechutna ze se tim davi, ale ja jsem si to precetla nastesti pred tim, ze to deti delaj, ze se to rychle nauci, uz umi i kaslat... :grinning: potvora usata... :grinning: s bananovou kasi se ji to nikdy nestalo... :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2009 ve 22:13  • Odpověz
Soni, tobě to ještě nikdo ze srazíku nevykecal :grinning: , tak promiň - to mi nedošlo, že se to nerozšíří :pensive: , tak to mášv IP :wink:

a už fakt brouuu :slight_smile:
27. srp 2009 ve 22:18  • Odpověz
Dobrý večer,
tady je mrtvoučko :confused: My si dali s našima kalsický drink a jdu zalehnout :wink: Anetka zase celý odpoledne řádila ve vodě, párkrát se potopila..nechtěně, ale okomentovala to, že dobrý :grinning: Večer padla :slight_smile:

Bery, achjooo, moc mě to mrzí :pensive: :pensive: :pensive:

žofi, já bych být tebou ty kaše zatím nechala....když Vašík trpí na bříško, po těch kaších bude ještě víc zabetonovanej :unamused: My začínaly s mrkví, brokolicí,...pak ovoce a kaši až naposled :wink: Tak to radí i naše dr :wink: Pediatr by ti měl poradit :wink: a rozdíl mezi nemléčnou a mléčnou kaší je..že mléčná se dělá do mlíka..takže do Nutrilonu a nemléčná se dělá z vody :wink:

Very u mě kyvadlo taky dopadlo opačně :wink: :grinning: podle kamarádky by jsme měli mít jen jedno dítě a to kluka :sweat_smile: doufám, že ani v jednom neměla pravdu :slight_smile:

Sanu, tak který riflíky jsi objednala?? Ty jak jsi sem házela odkaz jsou božííííííí :dizzy_face:

Dabli, ted už se budeš bát pořád :wink: or po tom, co se vám stalo :pensive: ale bohužel ten strach ani po porodu nezmizel, řekla bych, že ej snad čím dál tím větší :pensive:

Tak dobrou všem
27. srp 2009 ve 22:40  • Odpověz
Bery chjo to mě mrzí, jsem si myslela, že aspoň jeden bojovníček to vybojuje..... :frowning2: Ale ono bude zase líp.

Luci objednala jsem oboje, ty jak jsi sem vkládala ty (hledala jsem je i ve větším čísle, mě se prostě strašně líběj) a ty jak jsem vkládala potom.
Ty od tebe jsou 68 a ty druhé jsou 74, tak to snad stihnem unosit....... :wink:

Dani mě přišlo že maj velkej výběr ještě v Afi nevím jak se to jmenuje, ale je to myslím když zaparkuješ na Dčku vyjedeš po schodech, tak tam je květinářství a pak na té samé straně myslím směrem k DMku to by jsi už viděla.... :wink: Bohužel víc nevím.
ALe Sari byla na lovení plavek, tak by ti třeba poradila líp. :wink:

Je mi zase teplo, tak čumákuju........ Noooooooooooooooooooooo a všem přeju hezký pátek :grinning: :wink:
28. srp 2009 v 00:01  • Odpověz
Krásný pátek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ... víkend je tu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...

Soni... a máš ten parní hrnec???

Dani... plavky teď budou mít ve slevách všude... já pořídila v Litexu :wink: .

Beryk... neblbni! Ještě není nic ztraceno!!! Rozhodující bude krev!!! Moc moc ti přeju, ať se alespoň jeden silák udrží :wink: :wink: :wink:

Jdu se nasnídat, Mari ještě spí :wink:
28. srp 2009 v 07:05  • Odpověz
No holky :angry: ? Vy snad ještě spíte :astonished: ? Já jdu ven, jdu pořídit dárky k narozkám a svátku :wink:
28. srp 2009 v 08:37  • Odpověz
..hoj dobre rano...
sarii nemam... :sweat_smile: nejak jsem ho tenkrat vypustila z hlavy... :sweat_smile: ale urco si ho chci poridit... :sweat_smile:
sarii a kde je litex v pardubkach? ja si tam vyhlidla cele plavky na netu... :sweat_smile:
no my jdem ven... dokud se neuvarime... :sweat_smile:
jo a je nam 5 mesicu... :grinning: to leti... :sweat_smile:
28. srp 2009 v 08:59  • Odpověz
http://www.litex.cz/plavky-2009/plavky-2009-21.asp
sarii tyhle se mi moc libi, uz jsem totiz vzdala ze si najdu nekde s takovymto vrskem polovicni co by se mi libili a vesli se mi do nich kozenky... :confounded: a hlavne abych u toho neskrachovala... :confounded:
28. srp 2009 v 09:05  • Odpověz
Dobré ráno, hned jukám, co beryk, optimistické to není, ale krev to rozsekne...
Very, kyvadlo :grinning: se zeptej spíš manžela, co vypotil :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Dabli, držím palce, strach je hrozný, ale pořád lepší, než kdyby jsi byla netěhulka :wink:
28. srp 2009 v 09:05  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:

Tak v rychlosti jukám.

Sar to budete mít nějaké oslavičky viď :slight_smile:

S manžou jsme po půl druhé usoudili, že se zapne klimoška a měli jsme to udělat dřív, nemusela bych čumákovat...

Přeju hezký pátek, asi bude hicík zase...

Zatím pa
28. srp 2009 v 09:12  • Odpověz
Dobré ránko,

my budeme trávit den klasicky u bazénu :dizzy_face: tak to bude snad příjemný..jedu rychle nakoupit, než bude pařák :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Soni, gratulka k 5ti měsícům :dizzy_face: to teda zírám, jak to letí :astonished:

Sanu, já ty džínečky taky horko těžko scháněla...měly jsme je v 74 a ted máme 92 :wink: Jsou fakt moc příjemný, měkkoučký :dizzy_face:
28. srp 2009 v 09:15  • Odpověz
dobré ránko,

Soni, to nám to opravdu letí, gratulace k 5 měsícům :dizzy_face:

holky pohlaví je fuk, hlavně ať je to zdravé :wink: :dizzy_face:

za hodinu už mě bude mučit zubařřřřřřřřřřř :frowning2: :frowning2: :frowning2: , bojím,bojím a moc :confounded:

všem hezký den
28. srp 2009 v 09:22  • Odpověz
Very, tak at tě zubař moc netrápí :pensive:

Já letím na ten nákup, už ted je vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. srp 2009 v 09:28  • Odpověz
Soni... litexácká prodejna je v Pernerově ul. od CaA směr k zimáku :wink: ... Panečku, už 5 měsíců :slight_smile: ... tak vše nej. Jen tak dál, holky...

Very... tě lituju :fearful:

Jo, jo, oslavička bude zítra... večer se pustím do kuchtění...
28. srp 2009 v 10:30  • Odpověz
Ahoj holky hlásí se lenoška Gabča :sweat_smile: :grinning:
Měla jsem týden leháro manžel se o mě ukázkově staral tak doufám, že ho odměním aspoň jedním miminkem :wink:

Dabli tobě moc gratuluju :wink: :wink: :slight_smile: no vidíš zázraky se dějí a našel si i tebe :wink: tvůj strach chápu, neboj každý těhotenství je jiný a tohle je přirozený :wink:
Holky to je hrůza se tak bojím verdiktu jak to všechno u nás dopadne jestli jooo nebo neee :pensive:
28. srp 2009 v 11:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.