• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ahoj Gabí :slight_smile: jak se cítíš? U mě dobrý, jenom mě trápí zácpa a nízký tlak (včera večer jsem měla jen 98/60 :sweat_smile:, jinak ho mám vždycky ukázkový...), ale to není nic, co by se nedalo zmáknout :slight_smile: Nic se neboj, staň se, co se má stát :slight_smile:
28. srp 2009 v 11:28  • Odpověz
Woblu já dobrý, od včera mě bolí břicho, s tlakem a zácpou jsem na to podobně...no ten ranní mord na záchodě je bez komentáře :sweat_smile:
28. srp 2009 v 11:43  • Odpověz
:grinning: já po minulém ,,výkonu" 2 hodiny spala :grinning: Ale mám slíbeno, že mi dneska mamka doveze nějaké to psylium (vlákninu), švestky se minuly účinkem :slight_smile:
28. srp 2009 v 11:47  • Odpověz
jsem zpět od zubaře :slight_smile: , ani to nebolelo, ale myslím že to začne, vždycky to po tom týden bolí :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale nestěžuji si, mohlo být hůř :wink:

návrat ztracené sanusky Gabči :slight_smile:

Gabi, jsem ráda, že jsi v pořádku, jsem měla docela lufta, když jsi neodepsala, ale čtu, že se o tebe manža staral, tak to je moc dobře a dobrý skutek bude odměněn :dizzy_face:

Woblu, přeju hodně štěstí, já konečně od úterý byla dnes ráno, trochu úleva a včera jsem vypila hrnek Kyšky, tak jestli to pomohlo??? :confused: :grinning:
28. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz
Nelčo, krásný fotečky Kubíčka :dizzy_face: a váha vypadá moc dobře :wink: , držím pěstičky ať to už krásně zvládnete do konce :wink: :slight_smile:
28. srp 2009 ve 13:13  • Odpověz
Very :grinning: stolice je vděčné téma :grinning: u mě ještě kousek a bude to :grinning: Kyšku mám denně, ale dobrý nápad, dám si další :wink: a jdu na procházku s pejsanama, to prý pomáhá pěkně setřást dolů :grinning: a to by bylo, aby nebylo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nemysli na to a za chvíli zjistíš, že to ani necítíš :wink: hlavní je, že to máš za sebou :slight_smile:
28. srp 2009 ve 13:16  • Odpověz
Soni, gratulace k 5 měsícům :wink:

Holky, díky za tip na plavky :slight_smile: Litex mám ráda, ale netuším, kde jinde je než v Litomyšli...

Přeju všem krásný den (jsem zapomněla pozdravit). My jsme trajdaly po městě - já trajdala, Anežka se vozila - a teď jdem ještě s taťkou, nějaké pochůzky, zajet pro babičku....

Jo a kámoška, co měla 3. KET z 1. IVF, má zase 0. Jen z ET měla 12. Takže jde na laparku a pak se uvidí....

Tak hezký pátek - ale je vedro, kdo to nerad, nevylézejte... já musím...
28. srp 2009 ve 14:30  • Odpověz
Gabčo, vítej zpět.

Holčiny, Wobludko a Gabi, jsem napjatá za Vás... a zácpu jsem tenkrát po transferu měla taky... :wink:
28. srp 2009 ve 14:34  • Odpověz
Dani, proč jde na laparku? Vejcovody se přece ivf obejdou, ne... :confused: nebo co chtějí zkoumat?
Jinak švestky s kysaným mlíkem se osvědčily :grinning:
28. srp 2009 ve 14:37  • Odpověz
holky vsem dekujem,
no je to teda... proste tak strasne to utika... holky tehule maminky, proste si uzivejte a vychutnavejte kazdou chvilku, nevrati se to a tak strasne rychle to utika... :sweat_smile: i kdyz kazdy okamih ma neco do sebe... je uzasne pozorovat jak se meni pred ocima, jak je ze dne na den o krucek vpred... :dizzy_face:
sarii dik za tipa, az se vyberu do pardubek, az nebude takovy hic, tak se tam pujdu asi mrknout... protoze asi tady na netu se vyprodeje nedockam... :confounded: at mame v cem do bazenku, teda mlada zatim ma... jen ja ne... :grinning:
a co sneky? povedli se? :sweat_smile:
28. srp 2009 ve 14:40  • Odpověz
AHojda,

Dnes je zase teplý den :stuck_out_tongue_closed_eyes: Luci si se představuju jak sedím vedle tebe u bazénu sem tam do něj hupsnu...... :confounded: :dizzy_face: :confounded:

Gabčo tfuj tfuj tfuj, tak manža měl dovču na opatrovnictví to je faj :slight_smile:

Dneska jsem proběhla melírama, tak jsem zase člověčí...

Jdu za manžou montuje komody...

Kdybych se nááááhodou nehlásila, tak jsem v Mamá hotelu do neděle :wink:

Zatím pa
28. srp 2009 ve 14:52  • Odpověz
28. srp 2009 v 15:04  • Odpověz
Ahoj, chci se zeptat, jestli s tím některá nemáte zkušenost. Dostala jsem na píchání injekce Decapeptyl 0,1mg, a te´d jsem si všimla že na injekcích je doba použitelnosti do 7/2009???? :angry: To mi to spletly, nebo se prodlužovala doba použitelnosti u tohoto léku nebo má ještě vůbec ten lék účinnost? Teď se tam už nemůžu dovolat a v pondělí mám v plánu na ně telefonicky zaútočit, ale chci mít na víkend trochu jasno. Prosím písněte zda o tom některá z vás něco víte. Díky moc. :slight_smile:
28. srp 2009 v 15:42  • Odpověz
Soni, ten móc vypadá dobře :wink:
Neli, koukala jsem na Kubykulu, paráda :dizzy_face:
Smilky, já myslím, že to není zase tak dlouho, aby se to nedalo použít, nemělo by Ti to nic nežádoucího udělat, ale něco jsi zakoupila a máš plné právo na to, aby to bylo kvalitní, takže já bych to ,,reklamovala" :wink:
28. srp 2009 v 16:06  • Odpověz
to wobludka: naštěstí jsem nic neplatila, tohle snad hradí pojišťovna :wink: také si myslím, že kdyby to nebylo použitelný, tak si to nemůžou dovolit mi to dát, ale pro jistotu tam v pondělí zavolám ať si to nepíchám zbytečně, náhoda je blbec, přehlédnout se může každý :frowning2:
28. srp 2009 v 16:09  • Odpověz
Hezké odpoledne.

Very, Woblu, moc děkuju za pochvalu foteček. Mám z nich velikou radost, dnes Kubík spolupracoval ukázkově. Paní doktorka z toho měla taky radost.
Vážíme už 1950 gramů, odpovídá 32+0, je tedy o 6 dní větší, vody trochu ubylo, takže paráda. TAky se otočil hlavičkou dolů, tak jsem ráda.

Čípek už taková paráda není, je jen 13 mm, ale stále máme šanci ještě vydržet.

Ode dneška už jezdím s pumpou na záchod, je to dřina, jsem pěkně unavená. Ještě jsem ani nevolala Muchlince, ale teď jsem koukala, že sedí s infúzí na chodbě asi s manželem, tak hodíme řeč zítra.

Taky jsem měla možnost se zvážit, tak jsem za tu dobu průjmů zhubla 5 kg, takže jsem v těhu zatím přibrala 4 kg.

Bery, moc na tebe myslím, je mi to líto. :frowning2:

Ostatním moc držíme palečky.
28. srp 2009 v 16:23  • Odpověz
holky u nás je zas pochmurno, ani jsem Vám to nechtěla psát :frowning2: :cry: s naší Ejminkou je zle...něco se jí stalo, ale nevíme co ...nekaká jen zvrací a je smutná a hubne trvá to týden, ale mezi tím se zas srovnala a dnes je jí zas zle :frowning2: .Jedem k dr. co s ní, snad ji dají jen léky nebo injekcui proti zvracení.Dušánek za ní brečí už teď.Je to hrůza...
Jí jen malinko a bolí ji asi zadeček..máme podzření, že ji někdo nakop...došlo mi to až teď...pže utekla když jsme byli v sanusu..
28. srp 2009 v 16:28  • Odpověz
Neli koukám na Kubíka je hezounkej a vypadá, že tlusťounkej :wink:
28. srp 2009 v 16:29  • Odpověz
woblu dik, fakt se mi zalibili, koukam sice na mmb ale mam dat za emitexovy pouzity sedm stovek, i kdyz se mi moc nelibi, nebo pridam ctyri a bude novej a takovej co se mi libi... :sweat_smile:
nely no kubicek je nadhernej, zas mi je lito ze mlada u toho nespolupracovala, mela jsem si dat vytisknout alespon to jeji "kavovy" zrno co na nas jedine ukazkove tenkrat otrcila... :grinning:
no a je to uz kus chlapa... ale jeste se drzte, kdyz to jde... :wink: a muchlika pozdravuj... :wink:
jinak skusili jsme uz konecne toho medvidka a teda holky fakt spokojenost... :wink:
gabi no snad bude v pordku, ale vyrazte co nejdrive...
28. srp 2009 v 16:55  • Odpověz
ahoj jdu vás dočíst...

řeknu vám jedno ta HA pro kojící matky je úplně na h,,,,,,furt krvácím nebo špiním či co...

takže na to zvysoka kašlu a musím se objednat a dojít si pro normoš...uff jsem si ulevila...
28. srp 2009 v 17:31  • Odpověz
Hoj...
konečně jsem se urvala :grinning: :grinning: :grinning: ... Manža není doma a Mari si myslí, že mě nenechá nic udělat :angry: ... Ale Be-Be střechu už mám, teď se pustím do těch slimáků :wink: ...

Neli... krásný fotky :dizzy_face: !!! Ty taky niic neřekneš, ještě, že to holky vydráply :wink: Se uvádíš v provoz :sweat_smile: ... tak ať to jde...

Ahoj Smilky... no, s tou expirací to je blbý, to by ti vůbec neměli dát!!!

Soni... jsem se tě zapomněla optat, jak dáváš normoš plíny... na "novorozenecký sklad"??? Jinak plavky sis vyhlídla extrovní :wink: No a fusak good, se hodí ke kočárku :wink:

Gabi... no to je trápeníčko, chuděrka psí malá :frowning2:
28. srp 2009 v 17:33  • Odpověz
Nelčo no sim tě taky nedáš echo, že vkládáš synátoraaaa :sunglasses: Mooooc mu to tam sluší, i když vypadá zamračeně, jste tam do něj určitě šťouchali :grinning:
Ona se fyzička vrátí, jen to chce vydržet nooo :pensive: Ale ty být bojovná tipa, ty to vabojovat se vším šudy :wink: :grinning:
Muchlíka zdravím až jí budeš volat :grinning:
A dneska to je hnus počasí coooo, ale snad se to má zlepšit aspoň na dva dny bo jak.....

Gab to je hrozný chuděra malá, co že jste nevyrazili už dřív..... :frowning2: Tak snad bude v pořádku, že jí daj nějaké prášky nebo pigáro....... bych taky brečela se Důšovi nedivím. Prošla jsem si tím jednou a stačilo.

Sar a je ta střecha těžká? Hrozně si ji všichni chválej, že je to dobrota.....
A teda ty slimáky bych já asi nezvládla, no kdybych si s tím pohrála....... ale asi neeeee. To je pro mě už moc piplačka..... :slight_smile: Tak ať se ti zdařej...

Woblu no v pondělí bych tam pípla, schválně to neudělali, ale pohlídat by si to měli. Oni ti daj jinej :wink:

Zofi já jsem slyšela většinou, že na tu HA nadávaj.... :unamused:

Já dělám ještě sekanou, půl nechám manžovi, aby mi tu nepadnul hlady a půl vemu k mamce.....

A tímto se do neděle s váma loučím, v neděli navečer bo večer juknu.

Paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
28. srp 2009 v 17:45  • Odpověz
Neli krásný fota...

Sanu doky Václav říká, že všechny miminka jsou v bříšku naprdnutý....
28. srp 2009 v 17:52  • Odpověz
sarii myslis ctvercovky jak skladam? na tri dily... :sweat_smile: jinak jak jsme byly na vylete a cely den byla skoro cely den v papirovkach tak chudak prdelka, se ji trosku zaparila a dva dni jsem se z toho dostavali... :angry: mrchy papirove... :angry: :angry: :angry:
jo sarii vyhlidla, ono je otazka jestli se mi je povede koupit... :grinning:
no fusak prave ze moc se ke kocarku nehodi, sice jsem nasla bezovy, ale ono si zas rikam ze zima je i bez toho smutna a tyhle kytickove jsou takove vesele... :sweat_smile:
zofi vzdyt uz nekojis, ne? tak si dojdi pro normos... :sweat_smile:
jo a sarii pak dej vedet jaky jsou sneci... :grinning:
28. srp 2009 v 17:57  • Odpověz
holky tak dostala léky na obnovu struktury žaludku.....uf, bude snad dobrá.. zřejmě snědla někde něco špatnýho, za dva dny by měla být lepší, když ne tak do Pce na krev...... no řekněte kdy já budu mít klid..jsem se teda o ni bála a s Dušánkek jsme tu buleli jak želvy.
28. srp 2009 v 17:59  • Odpověz
á koukám že se nakupují fusaky :slight_smile: pěkný.
Jooooooooooooooooooo ještě dotaz.

Jak maj miminka ty látkový plínky navíc kvůli kyčlím jo, tak to se dá jako nejdřív jednorázovka, přes to bodýčko a na to ty látkové plíny a přes to nějaký kalhotky, aby tty plínky držely??????????????????????????????????????????????????????

Děkujíííí
Gab tak to je dobře, snad jí to zabere. Tohle jsme měli podobně před 14 dny, ale to nebylo toliká, trhač měl průjma a druhej den zvracel ještě krev, tak jsem ho hned házela do auta a hr k Beránkovi. Zánět žaludku a střev, ATB a nějaký injekce a je ok a snad mu to vydrží.....
28. srp 2009 v 18:03  • Odpověz
holky a si představte, známí mají dítko z IVF asi 3 roky, pán samozřejmě že tam má kulový a co se nestalo, čekaj dvojčata, a dokonce jednovaječný, přirozeně :dizzy_face: ....to je fakt mazec :astonished:
28. srp 2009 v 18:07  • Odpověz
Gab ať je pejsek v pořádku :wink:
28. srp 2009 v 18:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.