• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
jeee zofi, ale to jsou krasne spravy... :dizzy_face:
sanu da se jednorazovka a na to se daj dve ctvercove plinky a svchni kalhotky, anebo existuje spesl. splina ktera se na to pouziva a da se pres ty papirovky a na to pak obleces co chces, nebo spise do ceho se vejde... :grinning:
28. srp 2009 v 18:37  • Odpověz
Odbíhám od pečení :wink:

Žofi... no to štěstí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: s těma dvojkama... to asi koukali :astonished: :astonished: :astonished:

Soni... aha, jsem kytky na fusaku jaksi přehlídla :astonished: :astonished: :astonished:

Sanu... ještě že nás máš :wink: ...

Gab... ať je pesánkovi líp :wink:
28. srp 2009 v 18:52  • Odpověz
Nikdo???

Šneci alias slimáci sú naozaj chutné :wink: ...
28. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz
no holky radši budu jíst tu HA...ona se to nezdá...ale když se na to nemyslí, tak to na just jde :dizzy_face:
28. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz
Žofi... vždyť je to krásný :dizzy_face:
28. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz
Sari a je a není :wink:
28. srp 2009 ve 20:48  • Odpověz
sarii to jsem rada ze chutnaj... :sweat_smile:
28. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz
koukám že všichni jsou někde v hospůdce :dizzy_face:
28. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz
Holky, jdu spát jsem k.o.

Dobrou s kobrou...
28. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz
... jsem mrtvá. Celý den jsem nic nedělala, lítala po městě a starala se o Anežku, a teď jsem se pustila do úklidu a jsem odrovnaná... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale nestěžuju si, za chvíli jdu spát :dizzy_face: :dizzy_face:

Dočetla jsem.

Woblud, ta holčina jde na laparku proto, že se tam chce Šilhan podívat. Ona je po operaci čípku, tak že prý něco odeberou z dělohy na rozbor, víc nevím. Ale přiznávám, že mi to přijde "nestandardní" ve srovnání tady s námi, když ona nemá vůbec žádný problém... No ale to Agi nemá taky a taky byla na laparce. Tak proč ne.

Neli, Kubík je krásnej :dizzy_face: :dizzy_face: A držím palce na rozhýbávání. Pozrav Muchlíka, myslíme i na ni!

Smilky, reklamovat, rozhodně. A... si přihřeju trochu svoji pracovní polívčičku, něco takového je na odebrání certifikátu systému řízení jakosti. A konec s prací, už jsem 3 měsíce doma, jsem potřebovala vyventilovat napětí :grinning: :grinning: :grinning:

Jo, s kobrou??? Nemám ani pomyšlení... tedy, pomyšlení je, ale fyzicky to stojí za prd. Ale to je na delší povídání po dva a dvacáté hodině. :grinning: :grinning: Dobrou a krásný víkend :wink:
28. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz
Bré ráno...
no a je to tady!!! Počasí na nic... kdo tady celý týden volal po ochlazení, nechť si to dnes užije :confounded: ... já budu trpět :angry: .
29. srp 2009 v 07:38  • Odpověz
Ahojda tak včera jsem dělala odpoledne testík a druhá čárka tmavne. Jsem hrozně vybobkovaná. Na kontrolu jdu nakonec 7.9
29. srp 2009 v 08:48  • Odpověz
Dobré ráno,
Sarii, no já třeba už konečně vyžehlím :grinning: v tom teple se to nedalo.... ale zase kvůli dešti nemá cenu jet na chaloupku :frowning2:
Dabli, bude to dobré, určitě :wink:
Zofi, ono proč ne, třeba my jsme jasní případi na ivf, tam prostě není co řešit, ale otěhotnění absolutně vyloučené není - jednou za reprodukční život s bůhvíjakým výsledkem by se to klidně povést mohlo :slight_smile: a takových párů je myslím většina :slight_smile:
Dani, díky za info, mě právě přišlo, že do dělohy se líp leze spodem, ale Šilhán určitě ví, co dělá :slight_smile:
Dobrou s nažranou kobrou :grinning: Kolegyně mi v práci vypravovala, že nějaká její známá spala s hadem v posteli, byl to prostě miláček, no a jednoho dne přestal žrát a nežral, i na hada, strašně dlouho. Tak s ním šli k doktorovi a prý se připravuje na nějaký hóóóódně velký sousto :grinning:
Gab, ať je prdelce líp :slight_smile: já s těma našima blbounama taky trpím, když jim něco je :pensive:
U mě dobrý, akorát začínám cítit prsa :confused:
29. srp 2009 v 09:28  • Odpověz
Sari, promiň ale já jsem spokojená...

Vašík spal od 8 večer do 5 ti ráno-nevídaná věc, pak jsme nakrmili a jsem ho zastlala a spolu jsme chrupčili ještě do půl 9 a znovu nakrmili a už zase spí...možná je to jen náhoda...ale já to připisuju počasí...a pro mě super, pač se stihnu aspoň učesat dřív než ve 12 :dizzy_face: :sweat_smile: :dizzy_face:
29. srp 2009 v 09:34  • Odpověz
..hoj
sarii me je taky lip a ani ten dezd nam neskazil vychazku :grinning: dokonce ji skoro celou prospala a uz zas spi, a ja se po hoooodne dlouhy dobe v klidu zivim... :grinning:
zofi to je pocasim to spani... :grinning:
dabli parada, to bude dobre, uvidis, proste myslim si presne to co pred tim, ovulka byla hodne pozde, proto si jenom na zacatku... drzim pesticky... :dizzy_face:
29. srp 2009 v 09:48  • Odpověz
Dabli mačkám pěsti :wink: teda to tvoje tělíčko se teda pěkně nastartovalo....
29. srp 2009 v 10:01  • Odpověz
koukám že všichni spěj :slight_smile:
29. srp 2009 v 10:17  • Odpověz
Já teda nespím :wink:

Žofi... třeba to není náhoda... Mari na spaní celou noc taky přešla ze dne na den :wink:...
29. srp 2009 v 10:45  • Odpověz
Ahoj holčiny :wink:
Anežka dnes taky líp spala, přisuzuju to počasí, Žofi, Soni, tak ať nám to vydrží :grinning: :wink:

Woblud, to, že cítíš prsa, by mohlo být dobré znamení :dizzy_face: :dizzy_face:
29. srp 2009 v 10:59  • Odpověz
No jo no... jen do mě :rolling_eyes:
29. srp 2009 v 11:14  • Odpověz
Dobré poledne :wink:

my máme po obědě :slight_smile: Byla koprajda :dizzy_face: a odpoledne se chystáme na houby, prý začly růst..tak snad najdem :dizzy_face:

Taky jsem ráda, že se ochladilo :slight_smile:
29. srp 2009 v 11:35  • Odpověz
autor
ahoj všem :slight_smile: :slight_smile:
Luuci- mnam, mnam koprajda, tu jsem neměla strašně dlouho. A ještě k tomu začly růst houby jůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů .

Holky manža se vrátil z Phy z tenisu, byli hrát zápas a skončili s bratrem na 3 místě z 12 dvojic. To je si myslím skvělý. Za to ho čeká sladká odměna. :grinning: :grinning: :grinning:
29. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz
autor
my máme dnes k obědu květák a k tomu si dáme kefírek s brambůrkama. A odpolko děláme u nás na hřišti krůtu.
Dani- večer hrajou rychnováci v Javornici Dalskabáty. Já je v RK propásla tak na ně jedu, moc se na to těším. Nevím zda si je viděla.
A souhlasím s váma počasí je o hodně lepší a mě je už taky lépe.
29. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz
Agi, tak jak ti je??? a co testík?
29. srp 2009 ve 12:15  • Odpověz
aha, tak už čtu, že ti je líp..tak to jsi asi netestila, vid?
29. srp 2009 ve 12:24  • Odpověz
pěknou sobotu všem,

včera večer jsem dočetla a pak projížděla MMB :grinning:

Dnes počasí good, jak píše Woblu, přijde na řadu žehleníčko, upekla jsem štrůdl a po vyžehlení dáme čajíček a štrůdlík :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

Gabčo, doufám že bude pesánek brzy v pořádku, vy teda máte veselo, u vás se musí pořád něco dít, ale víš jak mě to tenkrát psala Luci, miminko přichází v nejmíň vhodnou dobu :wink: , běháš kolem brášky, pejska ....tak by to mohlo vyjít :dizzy_face:

Woblu, prsa???? hmmmm, že by první příznak :sweat_smile: :wink:

Luci, aukce sleduješ přímo na aukcích???mě to tam přijde takové divné, ale na MMB musím zase listovat stránku po stránce, ale je tam víc odkazů snad než na té mimiaukci :unamused: , zatím teda jen koukám, ale už se připravuju :grinning:
29. srp 2009 ve 12:31  • Odpověz
maminkám a miminkům se určitě uleví při takovém počasí :wink: , i já se cítím líp, docela to bodne to ochlazení

Luci, koprovku bych si taky dala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Agi a ani netestneš??? kdy měla mrcha přijít?
29. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz
Very, jj, na aukcích :wink: ty aukce jsou lepší, když už scháníš něco konkrétního :wink: Zadáš si tam velikost, značku a co scháníš..třeba mikinu, bundu, panenku,... :wink: a vyjede ti to, pak si to dáš jen do sledovaných a je to :wink: Kdykoli pak chceš, tak klikneš na sledované aukce a máš je tam uložený :wink:

Very, na štrůdl mám už taky pár dní chut, ale nějako se mi do něj nechce :sweat_smile:
29. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz
Nelčo, koukám na Kubíkův domeček :wink: :dizzy_face: ještě chvilku a budete spolu, do kdy má ten tvůj Dr. tu dovču?
29. srp 2009 ve 12:35  • Odpověz
Luci, je tam totiž fakt levněji :sweat_smile: a některé věci o dost, jen jsem včera sledovala nějakou akci a tam se nějak prodlužovalo, to jsem nepobrala :grinning: , asi jak ve sportu :grinning:
29. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.