• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ahoj tak Ejminka se zdá být lepší...uf, spadl nám kámen ze srdce.Jo Very byl to záhul tenhle měsíc.Potlučenej brácha, chudál hlavu má promačklou už do konce života a je to vidět, ještěže má delší vlasy a na oko vidí tmavě musí ho trénovat.čeká ho další kontroly CT, Eeg no má toho moc, žádný sport, taneční, kolo a měsíc škola zdá se mi pořád unavenej a smutnej, přijde mi, že to už není ten kluk co dřív :frowning2:

Já jsem na tom zdá se stejně jen mě bolí břicho no spíš pálí a tahá a nemůžu v noci spát...jinak ještě žádný příznak na mě nejde :confused:
29. srp 2009 ve 12:43  • Odpověz
Very, jak kdy..některý ženský to maj fakt jako sport a když si umanou, že tu věc dostanou, tak kolikrát přestřelej, že by nová stála míň :sweat_smile:

Ono, dkyž přihodíš myslím 1 minutu před koncem, tak se to automaticky nějak prodlužuje, ale nevím ejstli o 2 minuty nebo dýl :wink:
29. srp 2009 ve 12:43  • Odpověz
holky tak nakupujete přes aukro??Já pátrám po tašce do školy a ještě nemám nic nachystanýho do školky ....jooo to je to moje povalování .Jsem se dneska zmohla na nádobí.Manžel kraloval v kuchyni :sweat_smile: noo nevím, proč jsem před transferem uklízela.....zbytečné to bylo, drobky se mi lepí na pantofle :sweat_smile:
29. srp 2009 ve 12:47  • Odpověz
Luci, jj o 2 minuty tam bylo :grinning: , fakt adrenalin pro ženy :grinning:

Gabi, tak to je moc dobře, že je Ejmince líp, bude vám hned veseleji :slight_smile: , s bráškou to sice asi není tak rychle pozitivní, ale musí si říct, že na tom mohl být mnohem hůř a než se ožení se to zahojí :wink: :grinning: , tak půjde do tanečních o rok dýl, holky mají stejně radši starší kluky :slight_smile: - musíš mu na všem najít pozitivum :wink:

a to tahání v břichu je taky docela dobrý příznak :sweat_smile: :wink:
29. srp 2009 ve 12:47  • Odpověz
Gabi, víš co doma bude drobků až tam poleze špuntě s piškotama :grinning: , nějakýdrobek sem a tam, to chce klííííd
29. srp 2009 ve 12:49  • Odpověz
Gabi, super, že je pejskovi líp :dizzy_face: U chlapa promáčklá hlava tak nevadí, kor, když mu to zakrývají vlasy..to už bude dobrý :wink:

Gabi, přes Aukro ne...přes Mimiaukci..tam maj víc věcí na dwtičky než na Aukru :wink:

Very, no adrenalin je to fakt dobrej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz
Gabi, drobky mi ani nepřipomínej :rolling_eyes: já uklízím ráno, pak když jde Anetka spát a někdy ještě večer..tím myslím vysávám :wink: stejně mě furt nějaký drobky píchaj do nohy :angry:
29. srp 2009 ve 12:51  • Odpověz
holky díky , že jste mě hodily do klidu :sweat_smile: :wink: vysavač vyfasuje Dušan...
29. srp 2009 ve 12:54  • Odpověz
Dušánek :confused: :sweat_smile: , to bude mamko nadšenej, ale chce sourozence, chce, tak jim to musí hezky doma uklidit :grinning:
29. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz
Správně, at si Dušánek zvyká...jednou to jeho manželka ocení :grinning: :grinning: :grinning:
29. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz
autor
Luuci- netestla jsem , mracha má přijít až 2.9.

Very- štrůdl bych si taky dala. Děláš z listovýho nebo domácí těsto?? Tchýně dělá tažený a to je teda přímo luxus. Já udělám dnes tiramisu.
29. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz
autor
Gab- hlavně ,že je pejsek v pořádku. Já když čtu, že někde nějaký pes trpí tak mi je z toho fakt do breku. Náš pes tuhle honil sršeň, jsem ráda, že jsi to ta ohyzda rozmyslela a ulítla pryč, protože ten náš blbeček by byl schopnej do ní kousnout. :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Holky během týdne tady poblíž nás už 2 případy co se někdo napil slenice vody a byla v tom vosa a zemřel. :pensive: :pensive: :pensive:
29. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz
Nakukuju...

s tím vysavačem... kamarád si na to konto pořídil ještě jeden vysavač... akumulátorový, ten ani neuklízí :grinning: :grinning: :grinning:

Agi... a že těch vos letos je :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. srp 2009 ve 13:24  • Odpověz
Nejen, že jich je, ale jsou nějaký zblblý :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ty vosy :grinning: :grinning:

Sarii, jééé, to je můj sen..bych ho ráno zapla a večer vypla :sweat_smile: a nikde by nebylo ani smítko :grinning: :grinning:
29. srp 2009 ve 13:26  • Odpověz
Luuc... kde je Siss, tu dlouho nebyla...

Jinak jsem se dověděla, že DC Žabka je zrušené... okukuju, kam bychom mohly chodit...
29. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz
Sarii, Siss tady měla přítele :wink: ale už je pryč :wink: ona se ukáže :wink:

jj, Žabka je zrušená :wink: Tak chodte do Kulihráška :wink: Anetce se tam moc líbilo..od září půjdem do větších dětí :wink: A na plavčo se nechystáte?
29. srp 2009 ve 13:41  • Odpověz
No, do Kulihráška už jsem psala mail... prý se v září ozvou... podle počtu dětí...

Plavčo mám předjednané U Majáku. Taky, že se ozvou... tam se plave od 4 měsíců věku...

Jo tááák, Siss byla zaneprázdněná :grinning: :grinning: :grinning:
29. srp 2009 ve 13:47  • Odpověz
Kde je Maják? :confused:
29. srp 2009 ve 13:49  • Odpověz
29. srp 2009 ve 13:52  • Odpověz
Jo, tady :wink: tam chodí kamarádka a je moc spokojená :dizzy_face:
29. srp 2009 ve 13:54  • Odpověz
Ono víte jak to je, příznaků už jsem měla... a zajímavý je, že po Pregnylu - hcg - mi nebylo nikdy nic :grinning:
Ty vosy jsou hrozný, ale koupili jsme takovej lapač a nemůžeme si ho vynachválit - ani v tom nemusí být originál náplň, my do toho nalili nějaký domácí šťávy po dědečkovi, oni tam vždycky pěkně vlezou a už nevylezou
29. srp 2009 ve 13:59  • Odpověz
Agi, štrůdl byl z listového, takže rychlovka a manža ještě oloupal jablka :wink:

Jinak prvně byl štrůdlík a až teď má přijít žehlení :grinning: , jsem zvědavá jestli se k tomu fakt odhodlám, protože manža ještě pustil pohádku Z pekla štěstí :dizzy_face: , ale jo musím tak jdu na to :wink:
29. srp 2009 ve 13:59  • Odpověz
holky, o vosách mi ani nemluvte, jak chodíme s manžou sbírat ty hrušky, tam jich je :stuck_out_tongue_closed_eyes: snad statisíce :confounded: , ale je fakt, že jak chodíme večer tak oni jsou úplně oblblé asi přežrané :grinning: a stačí do nich fouknout a oni spadnou, ale za tu dobrůtku "hruškovici" to stojí, jen mám pocit, že já z ní asi toho moc mít nebudu :sweat_smile:
29. srp 2009 ve 14:02  • Odpověz
Ahojda nějak nám blbnul net asi z tepla bo co. :angry: Teda holky ten dr.štěpán je opravdu fain akorát jsem myslela že bude starší.Snad byl mladší než já ale to neva ale vysvětlí vše ohledně UZ což teda šilhan neřekne nic jenom že je to v pořádku.Všechno je o.k. i krev tak ode dneška píchám akorát jdu na kontrolu až ve čtvrtek což mi připadá docela dost dlouho. :wink: Woblu to jsou dobrý příznaky hele měla jsi při stimulce ten prednison nebo až po OPU?Mě ho nikdo nedal a dneska jsem volala do Sanusu a žádnej dr tam není až večer nebo sestra to neví jestli se musí když je imuno v pořádku. :wink: Beryk-počkej ještě na krev :wink: No dábli to se většinou stává,že po revizi a další ms je těhu.Ale neboj ted to už bude jen a jen dobrý. :wink: Gab at je pejsánkovi líp.Já to pak taky děsně prožívám i když nemáme psa ale zakrslýho králíka a když jí něco je tak se bojím. :wink:
29. srp 2009 ve 14:58  • Odpověz
Ahojky,

Very, můj dr. má dovču až do 21. září. To budu 34+5, kéž bychom s Kubíčkem dokázali na něj počkat.

Stoupají mě jaterní testy, v noci mě svědí celé tělo, ale pořád doufám, že se to ještě léčbou zvládne.
29. srp 2009 v 15:04  • Odpověz
Andi, tak vidíš, že jste to zmákli :slight_smile: ten prednison mi dali až těsně po skončení stimulace, až když jsem dostala Pregnyl :wink: prý nikdo neví, jestli se to má nebo nemá dávat, většina center to dává, tak to prý dávají taky :wink: že prý vedlejší příznaky nebývají, tak to pro sichr dávají :slight_smile:

Neli, teda na Tobě se doktoři vyřádí :confounded: ale teď už to doklepete :wink:
29. srp 2009 v 15:31  • Odpověz
Woblu dík.Já jen že jsem ho měla minule už při stimulce.Ale tenhle dr.se díval do počítače tak si myslím,že kdyby tam byl napsanej tak ho nasadí.Protože říkal,že jsem borka že už to vše znám.Tak jsem mu řekla jo až na to že jsem měla před tím krátkej protokol a kolikátý dc jsi šla na OPU?Mě připadá ten čtvrtek moc dlouho to bude 6den stimulky aby mi ty vejce dřív nepraskly. :slight_smile: Nel,když jste to zmákly doted tak to už dojedete. :slight_smile:
29. srp 2009 v 16:04  • Odpověz
mám dožehleno, hurááá a ještě jednou hurááá :grinning: + vyžehleno, vyleštěný zrcadla, uklizenou koupelnu a čau práce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Neli, to je teda ještě docela dlouho :frowning2: , ale budu vám moc držet pěstičky, aby jste vydrželi co nejdýl samozřejmě, ikdyž ty jaterky nic moc teda :confounded: , to měla i Soník, taky psávala, že se drbe :frowning2:
29. srp 2009 v 16:11  • Odpověz
dívejte jak mi z toho hrabe :grinning: , mělo tam být + vyluxováno :grinning:
29. srp 2009 v 16:12  • Odpověz
Muchlík všechny pozdravuje, drží se, už nemá infuzi. Dnes jsem se s infuzní pumpou vydala za ní na pokoj, zvládla jsem to jen na otočku, ale došla jsem tam. :slight_smile:
29. srp 2009 v 16:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.