• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Veru, ty provokatérko :grinning: já mám akorát složenou půlku puzzle :grinning: ale taky jsem trochu žehlila, ale jen chvíli, moc se dnes necítím :unamused:
Andi, kolik to bylo na dni přesně nevím - mrkni ke mně do alba, tam mám datumy a podle nich se to dá spoočítat :wink: Ale neboj, neslyšela jsem o nikom, komu by to popraskalo :wink: ke konci na mě koukali už každý den :slight_smile:
dostala jsem další rajčata :sweat_smile: nemáte tip na nějakou mňamku z nich? Už jsem dělala klasický rajčatový salát s cibulí, plněná rajčata i zapečená s mozarellou...
29. srp 2009 v 18:32  • Odpověz
Neli, zpravodajko... dík za infošky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ... To je dobře, že je Muchle líp... a ty domluv játrům, ať neblbnou :wink: ...

My jsme po oslavičce... dneska to vidím na večer u TV potažmo PC :wink:
29. srp 2009 v 18:33  • Odpověz
Tak nějaký houby jsme našli..sice nic velkýho, ale na smážu zítra k obědu to dá :dizzy_face: K večeři máme kung pao :dizzy_face:

Neli, jste s Kubíkem šikuly, jak to zvládáte, ted už těch pár týdnů dáte :wink: a dík za info o Muchle :wink:
29. srp 2009 v 18:53  • Odpověz
tady je mrtvoučko

Neli, pozdravuj Muchlíka a držte se tam všichni :wink: :dizzy_face:

já jsem po večeři, opět krupičná kaše :grinning: , ale já se dojím ještě chlebíkem :wink: :grinning: , ale ty houby bych si taky dala

všem hezký večer :slight_smile:
29. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz
Dobrý večer... jsem si konečně sedla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem nějká vyřízená a to už druhý den po sobě... asi si toho beru moc :confused: A to chci jenom, aby Anežka moc dlouho neplakala, když náhodou pláče, aby byla v čistém a vyžehleném, aby byt byl uklizený, aby bylo uvaříno, abych já k něčemu vypadala (jak já, tak to, co mám na sobě). A zvládat to všechno a k tomu ještě úsměvy na všechny okolo, to je pořádná dřina... :pensive: :unamused:
Ale co, máme, co jsme chtěli. A ještě, že mám zlatýho chlapa :wink:

Měli jsme sraz od základky (7 lidí je slušný úspěch :grinning: :grinning:), vydržela jsem tam chvíli, než se Anežka rozhodla protestovat proti vožení v kočárku, pobytu s tatínkem a vůbec proti všemu. Teď už spí, dost dlouho, a já už mám "všechno" hotovo... Jdu relaxovat u dočítání. :wink:
29. srp 2009 ve 22:31  • Odpověz
Sari, už od rána jsem chtěla napsat (ale nedostala jsem se k tomu), že mě se bude po sluníčku taky stýskat. A to proto, že je konec s pávením. V dešti a zimě to není ono. Tak na jednu stranu jsem ráda, že není vedro, na druhou se děsím zimy a mlhy a toho ošklivýho počasí, co nás čeká :wink:

Mi něco povídejte o těch drobečkách na podlaze... a bude hůř. :unamused: Se mi ježí chlupy už teď. Koberce vysává manžel, ale lino v kuchyni a předsíni je moje práce a zametání ob den nezvládám. Noooo, se chci vidět, až tu bude Anežka pobíhat... chjo :confounded:

Neli, drž se, drž! A s játry to zkus prodiskutovat, že je teď potřebuješ, ať se srovnají...

Jsem tele, pořád mám pocit, že s každým a se vším jde diskutovat... zkouším to i na Anežku. Už mi hrabe... :confused:
Ale čtu, že Sari radila totéž, tak to třeba se mnou ještě tak zlý není :grinning: :grinning:

Andi, za 6 dní Ti folikuly neprasknou, to se neboj, to by bylo moc rychlé a ty vajíčka by snad ani nemohla být kvalitní, si myslím. :wink:

Nelčo, pozdravuj Muchli :wink: To je fajn, že jí je líp. :wink:

Končím, cvičit se mi nechce, ale musím. Pak rychlá sprcha a rychle spát, třeba vstáváme na krmení až v půl třetí, ale třeba v jednu, tak musím. Přeju krásnou dobrou :slight_smile:
29. srp 2009 ve 22:49  • Odpověz
Rajčata - rajčatový salát s vajíčky, ten miluju, takže: rajčata, vařená vejce, kdo nekojí, dá tam cibulku, dále sůl a pepř, majonéza nebo jogurt a je to. S tmavým rohlíčkem luxusní večeře :wink:
29. srp 2009 ve 22:50  • Odpověz
Krásné a dobré jitro...

No sláva, zase to vypadá na slibný den... já taky jako nemusím ty 30, ale když prší, tak je to na nic... a přesně jak píše Danča, ještě si toho užijem... a brzy...

Mari už se vylíhla, uvidíme, co dnes podniknem...
30. srp 2009 v 07:33  • Odpověz
Ahojda tak v pátek jsme byli v kině "Líbáš jako Bůh" fakt sranda.

V sobotu jsme jeli k našim na oběd a na brigádku, ale lilo tak z toho byl jen ten oběd. Pak ke tchánovcům a tcýně se mě zeptala od čeho mám modřiny na rukou. Tak bez zadrhnutí jsem řekla, že jsem byla na gyndě kvůli hormonům nebo tak něco. Kdyby to bylo dobrý tak jí to řeknu 9.9. na její narozky a našim taky, ale víc lidem né kvůli práci
30. srp 2009 v 08:28  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: Tak jsem se z té únavy vyspala, Anežka vstávala na jídlo až ve čtvrt na čtyři :wink: ... ale od té doby už pořádně nezabrala... a já s ní. Ale co už.

Dabli, dobrý! Pěkně si to uválčila. Jen tak dál.

Sari, taky přemýšlím, co podniknem, chtěla jsem nějaké nákupy, HK nebo Pardubky, ale když je tak hezky, asi pojedem do přírody. Ale kam???

Přeju krásnou neděli :slight_smile:
30. srp 2009 v 09:56  • Odpověz
A ještě něco. Tak ta krásná plyšová červená plína http://www.branakdetem.cz/bitti-d-lish-all-in-one.htm
zas protekla :angry: Má bilanci 2:1, dvakrát nevydržela, jednou jo. Tak jsem řekla, že půjde z domu. A tchyňka - odpůrce látkovek - se za ni přimluvila, ať jí dám ještě šanci :grinning: :grinning: To mě pobavilo. A taky mi včera přišla tahle:
http://www.plienka.sk/product_info.php?products_id=1372 a to je, holky, paráda. Materiál, zpracování... :wink:
30. srp 2009 v 10:17  • Odpověz
Tak my se vrátily z projížďky... prošmejdila jsem okolí, kde jsem nikdy před tím nezavítala... po "o" nějaký vejletík, zatím neznámo kam...

No Dani... ta semiška :astonished: !!! Zítra jsem si pro ni chtěla jít :confused:. Tchýňka překvapila :astonished: :grinning: :wink: !!! Též se přimlouvám a pak dej vědět, jaký bude score :wink: :wink: :wink: ... A tu slovenskou jsi pořídila kde???
30. srp 2009 v 10:45  • Odpověz
ahojdy jen nakujuji co Agi jestli už testoval, řikala přece, že bude testi v neděli, tak abych neprošvilhla ty její // :sweat_smile: moc držím pěsti aby tam byly :dizzy_face:
30. srp 2009 ve 12:25  • Odpověz
Sari, kámoška objednávala ze Slovenska, tak jsem se přidala. Ale výroba není slovenská, myslím, že je to z Brinánie nebo USA, ale nevím. Je to značka POP-IN, mám od nich i přebalovací podložku: http://www.slune.eu/index.php?main_page=product_info&cPath=65_138_186&products_id=1566
oranžovou, a naprostá spokojenost. Teď kokám, jestli to nakonec není značka Popolini??

Jedem na výlet do Letohradu, jeden Rychnovák tam má výstavu obrazů, a pak na procházku do parku :wink:
30. srp 2009 ve 13:21  • Odpověz
holky tak OPU proběhla včera bylo jich 5. Z toho po dnešním telefonu 3 byly oplodněny, 2 byla nezralá. Zatím to vypadá ok, plánovaný transfer na utery.. ale zitra se domluvime presne.. tak snad to bude ok.
30. srp 2009 ve 13:36  • Odpověz
vysocanko tak držím palečky.

Jinak já mám holky docela depku. Nevím zda to je utroušem, ale jednou za den najdu na intimce trochu žlutého špinění. Je to hodně slabý. Nevím hormony se mnou cvičí. Už ať je 7.9
30. srp 2009 v 19:03  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
Vysočanko no vidíš tak to klapne :wink: držím pěsťáky :wink:
Dabli ahoj jak je mám z tebe jenom radost :wink: vydrž v klidu neboj bude to dobrý :wink: taky říkám v duchu ať už je 7.9. jdu na krev..
30. srp 2009 v 19:10  • Odpověz
vysočanko tak to zbydou ty nejlepší bojovníci :slight_smile: a za pár dní budou u tebe v bříšku :slight_smile: tak at to klapne
dáblíku vydrž neboj vše už bude jenom dobré :slight_smile:
gab a na kdy ty chystáš testíky :slight_smile: to by se už dalo v týdnu testit :grinning:
30. srp 2009 v 19:39  • Odpověz
hezký večer při neděli,

Dani, ty jsi mi tím svým salátem večer udělala pěkný chutě a manža musel jít večer mazat chleba a pro mističku s hroznovým vínem :grinning:

Dabli, jsi dobrá, že jsi to takhle zahrála, to já bych asi nedokázala :sweat_smile: , ale teď už to bude všechno dobrý :wink:

Gabčo, já jdu taky 7.9. na kontrolu do té samé budovy co je Sanus, akorát ty půjdeš asi na krev mnohem dřív :wink: , tak holka doufám, že si odtamtud obě odneseme jen samé dobré zprávy :pensive: :slight_smile:
30. srp 2009 v 19:40  • Odpověz
Já jdu taky 7.9. na krev :grinning: to tu bude masakr, doufám, že se to tu bude hemžit usměvavými smajlíky
Vysočanko, dobré zprávy - držím palce :wink:
Dabli, já bych řešila jenom hodně tmavé špinění a krev :wink: všechno ostatní bude normální - pochva je sliznice a přirozeně se čistí...
My dnes byli na chaloupce, tak jsem hezky vyvenčená. Počasí bylo fajn, teplo, ale ne vedro :dizzy_face: manžel má dovču, tak snad zítra vyrazíme zas :slight_smile:
30. srp 2009 v 19:47  • Odpověz
Ahojky,

my jsme byli dneska u známých v HK, byli jsme na zahrádce s dětským koutkem, tak jsme měli docela pohodu :slight_smile:

Dabli, výtok je v těhu normální :wink: Ničeho se neboj, to budeš mít klidně celých 9 měsíců :wink:

Vysocanko, držím pěsti na ET :slight_smile:
30. srp 2009 ve 20:11  • Odpověz
Woblu, tak to také doufám, že se tu tento smajlík :dizzy_face: objeví vícekrát :wink:

Vysocanko, na utérý tfuj,tfuj,tfuj ať jsou to ti pravý bojovníčci :wink: :dizzy_face:
30. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz
... tak dnes je tu ale super mrtvo :slight_smile: Jo, neděle.

Dabli, špinění je normální a zvlášť takhle slabé. Neboj. A chápu Tě, snad všechny jsme do 12. tt chodily na každé WC se strachem, že MS je tady... A nebyla :slight_smile: Nebo co tam najdem... :wink: No, přidávám se k info od Luci - celé těhotenství jsem měla výtok, celé těhotenství s intimkou.

Vysočanko, tak ať to jsou ti praví :slight_smile:

Doporučuju výlet do Letohradu. Jednak je tam do 13/9 každé odpoledne výstava obrazů (na zámku, jen tři místnosti, takže rychlovka, ale moc pěkné), dále je tam dobrá restaurace (na zámku) a pěkný park. No a kdo nebyl v muzeu řemesel, stojí to za vidění (to jsme dnes vynechali). Cestou tam jsme se stavili v obci Žampach, mají tam arboretum. Vůbec jsem netušila, jak je to tam hezké! Vhodné pro kočárek, určitě i pro malé děti, příjemná procházka.

Jdu něco dělat, ještě kouknu :slight_smile:
30. srp 2009 ve 20:22  • Odpověz
Dani, díky za tip na výlet, pravděpodobně využijeme, i za recept na pomazánku, taky se chystám využít :dizzy_face:
30. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz
Ahojda holky tak at ta sedmička je štastná a ona bude :slight_smile: Vysočanko,tak držím pěsti na ET. :slight_smile: Dančo dík do čtvrtka to vydržím zatím to jde :wink: Luuci,to se Anetka vydováděla v koutku vid.Dneska bylo venku fainově :slight_smile:
30. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz
ahojky, pridavam se taky k tem co melli hezky den... :grinning:
very neskytalo se ti? jela jsem zas kousek od tebe... :grinning:
30. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz
holky jak je dobrý teda ležet po ET???????? Já jsem teda ležela tři dny pak už jsem teda vstala a něco málo dělala, jako že uvařila a umyla nádobí a zase jsem poležela a tak, že jsem něco pošuchrala, ale pomalu a dnes už jsem akční.
Tak jsem si říkala, jestli jsem neměla ještě radši sedět na zadku :confused: No, ale zas si říkám, že když to má být tak to bude , když ne tak to nebude co...
30. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz
holky u nás je taky veselo :sweat_smile: naši se vrátili z dovči a řeší se ta bouračka............ach jo chudák brácha :frowning2:
30. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz
:wink: Gab no to je otázka jak ležet po ET.Já minule ležela fakt celý týden pak něco málo dělala ani ven jsem nešla a stejně nic.Přesně tak když to má být tak to bude když né tak ne.Ted mám v plánu až budu po ET/jestli budu/tak taky 3dny ležet a pak fungovat normálně teda netahat nic těžkýho apod. :wink:
30. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz
Čauky, tak se hlásím zpět z mamá hotelu.

Jak bylo, no samo báječně. Ráno vstanu, čerstvé rohlíčky, mezitím se postarala o trhače, pak jsme dali prochajdu, pak obídek, pohoda kávička, další prochajda, pořád jen ne nech to nedělej to netahej to, v noci spali trhači s mamkou, tak já se vyspala ( 1x čůrání v noci a budíček při každém otočení z boku na bok mě už pořádně neprobudí), takže já jsem do růžova..... :slight_smile:
No řekněte, jsem to měla bájo ne.... už se k mamul zase těším :wink:

Tady nic moc závratného, tak ono líp.....

Gab já od 6tého dne fungovala normoš :wink:

Počasí v sobotu (déšť už byl taky potřeba) i dneska bylo naprosto úúúúžasné.....!!! :slight_smile:

Já dneska končím, zítra asi spíš odpol juknu.
30. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.