• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Soni, já ne :grinning: , ale naše mimi mělo vrťavou :grinning: , jste se mohly holky stavit a vy zase nic.

Holky, určitě když to má být tak to bude, já tahala těžké lavičky, stoly až nad hlavu, protože švára slavil v té době narozky a ještě se mě ptal: jestli to můžu a já na to ,jasný, když to má být tak to bude - a bylo :wink: :dizzy_face:
30. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz
very no nekdy priste... :wink:
30. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz
Týý jo Sanu tak to jsi měla fákt bájo den :wink:
30. srp 2009 ve 21:32  • Odpověz
Vrátili jsme se v čera.ztrávili jsme necelý týden v jižních čechách.Nebudete mi to věřit ale z celýho pobytu si nejvíc pamatuju záchod. .nekecám,od pondělíaž do soboty jsem měla sra..u.Omlouván se ale jaký kolo jiný výraz je slabý slovo.Do toho jsem měla jeden den teplotu.celou noc jsem vybrovala a ráno mi teploměr ukázal 38,5,Naštěstí to bylo jen jeden den.Už nás napadalo jako třeba jestli nemám salmonelu nebo klíště.Celý čtarz dny ze mě šla jen voda a nic proti průjmu nezabíralo.Stačilo abych se napila jen vody a už jsem letěla.Ani moc nevadilo že jsem si zapoměla zabalit plavky.Stejně bych se nemohla koupat.Byla bych víc na záchodě než v bazénu.Takže se dovolená vydařila.
30. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz
Sanu tak to věřím,že se zase k mamul těšíš.Ale ono je to potřeba si takhle pěkně odpočinout. :wink: Very teda už 19tt toto letí. :slight_smile: No dneska měla dcera hlášku,když viděla zase ty potřeby na ivf,že proč zase píchám,když se to zase stejně nepovede.Tak jsem jí řekla,že dokud můžem tak to do toho jdem. :wink:
30. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz
Madlina-tak to Ti věřím já zase když jsme jeli bud pod stan nebo na chatu někam tak jsem zase měla zácpu.Změna prostředí a záchod. :wink:
30. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz
Záchod je tu vděčné téma poslední dobou :grinning: :grinning: já se přidávám k těm, kdo změní prostředí a nemůžou (moje mamča říká, že správný hospodář hnojí doma), mám to po ní :grinning: :grinning:

Andi, hláška mé kámošky: "dětma nezatopíš". Já nevím, jak to přesně myslí. Ale má dvě, tak asi ví, co říká. :fearful: :grinning: :grinning:

Jdu spát. Přeju krásnou dobrou.
Zítra budu možná až odpol., manžílek má odpolední, takže dopoledne budem spolu celá rodinka :dizzy_face:
30. srp 2009 ve 23:12  • Odpověz
Dobré ráno, Růženky :grinning: :grinning: :grinning: ...
Včera už jsem neměla sílu psát... jen jsem dočetla.

No Soni... kdepak jste rajzovaly???

Sanu je odpočatá a svěží... to je dobře :wink:

Madli... no to sis užila dovolený :confounded: ...

Dabli... pokud by se ti ten výtok nezdál, cinkni Dr...

Taky jsem zvědavá, jak pochodí Smilky s těma prošlejma injekcema :unamused:

No a copak Maruška??????????????????????????????????????????????????????????????
31. srp 2009 v 08:01  • Odpověz
Dobré skorodopoledne :slight_smile:

Tak jsem doma a vyspalá zase na prdlačku :grinning: Manža celou noc řezal dříví, tak jsem ho vyhostila do pokojíčku, chudák šel bez protestů, psící pořád někam přecházeli a mě bylo samo teplo..... Ale usla jsem kolem druhé, tak to docela šlo.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dneska to vypadá na zatím příjemný den, venku 18 stupňů, sluníčko, no jak krásnej podzimní den :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dneska chci zase něco pro špuntici ulovit a možná se stavím na matrice......

A teď se loučím, páč, jedu na pedinu a jak jsem zmínila před chvilkou...

Zatím se mějte paaaaaaaaaaaaaa
31. srp 2009 v 09:40  • Odpověz
No tohle :astonished: ??? Co všichni děláte :astonished: ???

Já už jsem po nákupech... ovšem nepořídila jsem všechno, tak zítra musím znovu :wink:

Sanu... v takovým vedru ses vydala ven??? Jsem myslela, že špatně vidím :wink:
31. srp 2009 ve 12:01  • Odpověz
Ahojky, všechny vás zdravím a díky za tipy na tu dobu použitelnosti injekce, je to OK :slight_smile:
31. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz
Povedlo se tady některé z Vás otěhotnět po 1. IVF? :wink:
31. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz
Ahoj holky,
dneska nám "ufoni" vyměnili miminko. Martínek spí a spí. :slight_smile: A tatínek pronesl krásnou větu: Není mu něco? Museli jsme se oba zasmát. Když nespí a brečí, tak chodíme kolem něj a říkáme si, co mu je. A když spinká, tak máme opět strach, jestli mu něco není, když tak moc spí. :grinning: Člověk je tvor stále nespokojený.
Jinak koukám 7.9. bude velký den, tak vám všem snažilkám přeji moooooooooooooooooooc štěstí a těším se na obr těhuvlnu.
Smilkycz - nám se zadařilo při 1. IVF
31. srp 2009 ve 14:48  • Odpověz
Jukám po o. Kuře na paprice od mamul :wink:

Sar no jak jsem pak vylezla ven z Alberta, tak jsem se teda orosila a už mi je zase hic, dopolko bylo fakt příjemně.... :sweat_smile:

Smilky jo jo někomu se to podařilo, asi to spíš budou ojedinělejší případy, ale člověk nikdy neví.... :wink:

Maral, se má, já bych taky spala, ale mě v noci nikdo houpat nebude, až bych brečela, že nemůžu zabraat..... :grinning: :rolling_eyes:

Jdu pokoukat po dece pro malou a mezi tím šuchrat.....
31. srp 2009 ve 14:55  • Odpověz
Jdu pozdravit, zase po tydnu a mrknout se jak se máte :slight_smile:
31. srp 2009 v 15:00  • Odpověz
Taky jukám...

Sanu... pak dej odkaz, jakou deku jsi vykoukala :wink: .

Smilky... a jak jsi teda dopadla s těma injekcema :confused: ???

Maral... vidíš, bude čím dál tím líp :slight_smile:

Tesi... už se ti to blíží :dizzy_face:
31. srp 2009 v 15:17  • Odpověz
Sarii: jj, injekce dobré, dají se použít ještě 3 měsíce po době použitelnosti, nic špatného by mi nedali :slight_smile:
NO abych se přidala do klubu,tak 7.9. jdu taky na krev, ale před IVF :wink: tipuju, že ostatní jdou už po IVF, tak držím pěstičky ať je výsledek jen a jen pozitivní :slight_smile:
31. srp 2009 v 15:20  • Odpověz
sarii, no mě to povídej :grinning: , dneska nález poskočil z CS 1 na 3 :wink:
31. srp 2009 v 15:20  • Odpověz
Další na 7.9. :grinning:
Smilky... to slyším prvně, že po expiraci se něco může ještě použít :astonished: :astonished: :astonished: !!! Myšleno léčiva!

Tesi... no, tak čekáme každým dnem zprávu :dizzy_face: ... určitě pak dej vědět!!!
31. srp 2009 v 15:29  • Odpověz
Sariii: nesnaž se mě vynervovat :grinning: Tak jako nevím proč by mi to jinak dávali a říkali, kdyby to nemělo ty účinky co to mít má .. to si přeci nemůžou dovolit ..
31. srp 2009 v 15:31  • Odpověz
Sarii, na nikoho kontakt nemám, ale manžu zaúkoluju a on napíše, neboj, doufám v to krásné datum 09.09.09, tak uvidíme :grinning: :wink:
31. srp 2009 v 15:32  • Odpověz
Smilky... nee, nechci tě nervovat, to nee :wink: :wink: :wink: ... Účikny to ještě jistě má, ale dělala jsem ve zdravotnictví, tak vím, že se vše po expiraci musí likvidovat...

Tesi... o.k. manža nám to sdělí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ať už v to krásný datum, nebo jindy... pro Vás bude krásný každý, věř :dizzy_face:

Taky kde je Žofka??? Ani se nepochlubila, co na Vénu v práci :confused: ...
31. srp 2009 v 15:39  • Odpověz
No a Danča by si mohla změnit fotku v pase... všechny mámy tam jsme s potomkem :wink:

A už jdu, nebudu prudit. Jdu si udělat meltičku, houpat se a přelouskat Betynku... budu večer :wink:
31. srp 2009 v 15:43  • Odpověz
Sarii, jo, mě je to fakt jedno, kdy to bude, ale manža by si to datum přál, jsem mu říkala, že musí být spokojenej už jenom s tím, že je to kluk a ostatní stejně neovlivníme. Jen doufám, že to stihneme do tý doby, než se začne porodnice malovat. Dneska jsem se ptala sestřičky, jak by to bylo s tou sanitkou a odvozem, chtěla mi to zjistit, ale nezjistila nic. Číslo, který uvádějí v průkazce je číslo na ARO a tam sanitky pro těhotný nezařizujou a nikdo jí nebyl schopen říct, jak by to mělo fungovat a jak moc bude teda porodnic uzavřená, jestli úplně, částečně... Tak snad mi to do příští KO snad zjistí. Fakt na hlavu :angry: By se jeden picnul...
31. srp 2009 v 15:45  • Odpověz
Ahojky,
Smilky nám se to povedlo při 1.IVF.Dopadlo to na 2 KET ale bohužel jsem na 10tt sam.potratila.No a hned další KET se povedl taky.Je to už 2,5roku.
31. srp 2009 v 15:50  • Odpověz
smilky promin ale taky bych to chtela vymenit, kor leciva, ja sice delala s potravinama, tak vim co je min. doba trvanlivosti a co spotrebujte do... :angry: u potravin se da senzorickou skouskou zjistit jestli je to v poradku, ale pochybuju ze oni maj moznosti ty leciva vyskouset... :angry: a promin ale kvuli necemu to tam je... :angry:
ale neber to tak ze te tady chce nekdo vynervovat, to ne, ale ono ty samotne hormony maj mit nejaky ucinek a mas "jen" tri pokusy, a ja bych si rozhodne neriskla abych je takto propasla... :wink:
sarii pridavam se danca, my chceme fotku s anezkou... :grinning:
tesi sanita te musi odvezt do nejblizsi porodnice... :wink:
31. srp 2009 v 15:52  • Odpověz
soni, jj, to vím, ale Pardubice se malujou od 11-19.9.. A nikdo nebyl schopnej sestře říct, jak teda to bude fungovat a kam zavolat. Když bude nejhůř, zavolám na to ARO a snad někoho pošlou, abych doma neporodila :sweat_smile:
31. srp 2009 v 15:56  • Odpověz
tesi ja vim, ale jak rikam musi te odvez do nejblizsi FUNKCNI porodnice...
u nas se melo tenkrat prestavovat a nekoho to taky napadlo, tak se na to ptal... :wink: neboj na ulici te nikdo porodit nenecha... :wink:
31. srp 2009 v 15:58  • Odpověz
soni, to doufám, jsi mě uklidnila :grinning: :grinning: :wink:
31. srp 2009 v 16:00  • Odpověz
hele tak jeste jednu moznost mas, zavolej na dispecing a zeptej se nato... :wink:
31. srp 2009 v 16:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.