• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Siss- vy asi "volnější mantinely", než většina párů, viď?- o to hůř- protože příchod sviště zamává s každým vztahem-bez výjimky- minimálně v tom, že některé věci jdou stranou- na nějaký čas...průser je, když na těch"věcech" je ten vztah postavenej.....Nebo jednostranně postavenej..
1. čer 2009 v 18:18  • Odpověz
Hele, Luci- já bych o jedné- co přesně odpovídá těm požadavkům věděla..A fakt nemyslím sebe :grinning: :grinning: ..Je to má bývalá kolegyně z práce, kde jsem dělala před MD s Kubou...Akorát je z Phy...
1. čer 2009 v 18:20  • Odpověz
Žofi, aspoň, že víš, na čem jsi. Říkaly nám porodní asistentky, horkou vanu co snesem a buď se to rozjede nebo ne. Jak píše Soník, podle mě dnes v noci jedete, je jen otázka, zda v 11, ve dvě nebo ve 4.... Myslím na Tebe!!

Dabli, musí to být doma fakt otrava.... no, s těmahle vycházkama Ti poradím tak maximálně knížku.... a psa, nic jiného nejde... :unamused: Ale to zvládneš, to máš před sebou horší věci... :wink:
1. čer 2009 v 18:28  • Odpověz
teda to byla detektivka :grinning: , ale žofi dobře že jsi jela, pro jistotu, takže to může být vlastně kdykoliv, dnes v noci, zítra a já tu určo zase nebudu :frowning2:

Luci, že by seznamka??? :grinning:, ale přeju bráchovi brzo nějakou fajn slečnu :wink:

Kočky večer možná nakouknu, ale nic neslibuju :wink:
1. čer 2009 v 18:29  • Odpověz
Žofíku, držím pěsti ať to zvládneš :wink: :slight_smile:
1. čer 2009 v 18:30  • Odpověz
Dani nevíš o nějakém cvičení u nás?
1. čer 2009 v 18:33  • Odpověz
tak jsme zahradní prácičku zrušili, protože mě při každém kroku řeže v podbřišku :angry: Tak jsem tu a rychle jdu dočíst!!!! :slight_smile:
1. čer 2009 v 18:34  • Odpověz
Já znám jednu hezkou, chytrou a hodnou, taková hospodyňka, ale žádná puťka. Měla týden před svatbou, celý víkend rozváželi koláče a v neděli večer jí doma nastávající řekl, že se na tu svatbu moc necítí. Ona že to je blbý, ale že jí nedělá problém to zrušit a on že má sehnanej pronájem a druhý den se stěhuje... ach Ti muži :sweat_smile: Ale jestli potřebuje semetriku, tak to moc není...

Žofi, poradit nedokážu :frowning2: ale palce držím co to dá :wink:

Dabli, musíš se nějak zabavit - začíst se do knížek, něco tvořit... já když koukám do zdi tak na mě akorát lezou depky :wink:
1. čer 2009 v 18:39  • Odpověz
Dabli, cvičení (a plavání) je na Panče, v úterý odpoledne nebo ve středu dopoledne, pořádá to rychnovská porodnice. Doporučují nástup kolem 20. tt, ale já jsem se přihlašovala v sedmnáctém a pak jsem 7 týdnů čekala na místo. Zkrátka je to beznadějně plné a je úplně jedno, kdy se přihlásíš, kdybys tam zavolala teď, tak Tě stejně zařadí podle termínu porodu a holek, co se budou hlásit a jejich termínů.
Dál je v pionýráku cvičení (tuším v úterý odpoledne), ale tam jsem nikdy nebyla, mě se to krylo s tím plaváním. Něco je ve Vamberku - ve čtvrtek odpoledne, leták je u doktora, číslo jsem dávno ztratila... no a to je asi tak vše, co vím, do 12. tt se cvičit nesmí, pak až to bude aktuální, příp. bych ti napsala kontakt na Nové Město nad Metují, tam je skvělé plavání, ale chápu, že pro Tebe je to z ruky, já to z Jaroměře měla při ruce.

Jdu se věnovat drahé polovičce. Žofi, budu nakukovat :wink:
Jo a... MP znamená můj partner??? jestli jsme to pochopila správně jako Evík, nebo si to vykládám blbě????
1. čer 2009 v 18:40  • Odpověz
Luci, já bych o jedné věděla, fajn holka, tuším 31 let, už by potřebovala nějakého stálého partnera, jen nechce z IT branže, protože ti jsou prý divní... má dvě blbé zkušenosti. Jinak dálkově dodělala vejšku vloni, živí se logistikou, má svůj byt v Pardubkách, černovlasá hezká, inteligentní, zkrátka normální baba...
Jsem dohazovačka hadr, co? :wink:
1. čer 2009 v 18:43  • Odpověz
Holky, on by potřeboval fakt nějakou, která ho nenásilně, aby to moc nepocítil :sweat_smile: převychová :grinning: je to trochu sobeček, ale který chlap není, že :sweat_smile:

Tak jednohubajzny hotovy, vykoupem Anetku a přijde návštěva :wink:
1. čer 2009 v 18:44  • Odpověz
autor
ahoj kočule :slight_smile: :slight_smile:
Luuci- tak já mám kamarádku od nás z vesnice a tu bych si u něho dokázala představit. Je hodně vysoká, hubená, dlouhý tmavý vlasy a je moc hezká. Manžel od ní odešel , byl to pražák a na rovinu-byl zvláštní povahy. Ona má teda 6-tiletou dcerku no. Ale je moc fajn, potřebovala by konečně najít někoho k sobě.
1. čer 2009 v 18:47  • Odpověz
autor
Ona je pracovitá a i chytrá a musím říct, že má teda vkus co se týká oblečení.
1. čer 2009 v 18:48  • Odpověz
Holkyyyy, díky za dohazování...já se ho zeptám, jestli by třeba nechtěl nějakou vidět :sweat_smile:

agi, jak je???
1. čer 2009 v 18:49  • Odpověz
Luco teda kdyby to brácha čet :grinning:

Dabli tak já byla pořád ko, tak jsem byla ráda, že zvládám koukat na tv, ale chápu to. Zase teď si můžeš aspoň na zahrádkku nebo balkon...... Já nemohla nic, tak jsem byla ráda, že se mi chce aspoň spát....
A jak píše Sonča, když to potvrzovali na kurzu, tak klidně choď :wink:

Zofi a co na to ten manža??????????????????????????????????????????????????????????? Snad už ho má doma, aby tam netrpěla sama....

A nevím proč ji poaslali dom :sweat_smile: Známá tenkrát byla taky v termínu, že má bolesti atd atd dr že nic, ať jede dom a porodila pak doma :sweat_smile: :confused: :sweat_smile: Ale ona byla druhorodička... :wink: :pensive:
1. čer 2009 v 18:49  • Odpověz
majerovi:tak jestli tema vecma myslíš sex,tak to je jediný,co je v pořádku pořád,tyhle věci nesly nikdy stranou,spíš jsem se nějak odmilovala nebo co...
1. čer 2009 v 18:50  •  2 děti  • Odpověz
autor
tak koukám, že Žofka nám brzo porodí Vašíka. :dizzy_face: :dizzy_face:
1. čer 2009 v 18:51  • Odpověz
Agouš čusik, tak jak je??????????????????????????????????????????????

Rozi se neukázala.....

Kéž by bylo už za tejden touhle dobou...... :pensive: :dizzy_face: :pensive:
autor
luuci- dobře, vůbec nic mi není no. :pensive: :pensive: :pensive:
autor
a jooooooooooooooooooooooooooooooo kde je Rozi???????
1. čer 2009 v 18:52  • Odpověz
Sis čus

MP je jako zkratka jména?
1. čer 2009 v 18:52  • Odpověz
sanu co máš příští pondělí, Eliáše?

Rozinka nic :confused:
1. čer 2009 v 18:53  • Odpověz
autor
Sanuuuuuuuuuuu- dnes jsem od rána přilepená u telky,protože dávají na očku den s depeche moce a večer od 21. hod do 22.jhod je celá hodka s nimi. Tak tam budu zase přilepená, tak jen,abys věděl no. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
1. čer 2009 v 18:53  • Odpověz
sanus:ne,Mp je můj přítel,furt se mi to nechce vypisovat...
1. čer 2009 v 18:54  •  2 děti  • Odpověz
Hele Agouši a to mi říkáš až teď jako takhle jen tak?????????????????????????????? :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Very jo jo Eliáše, ale až nějak navečer o půl šesté myslím tak nějak......
1. čer 2009 v 19:03  • Odpověz
autor
sanu- coooooooo??????????????????????????????????????????????????????????????? Se na mne zlobíš :confused: :confused: :confused:
1. čer 2009 v 19:07  • Odpověz
No Agi chválit tě nebudu, že jsi mi to neřekla :angry: :grinning: To víš že nezlobím, ale mrzí mě to, že jsem to nevěděla :pensive:
A samo nám očko teď nejde jak na potvoru :angry:
1. čer 2009 v 19:09  • Odpověz
autor
sim tě, to byli jen samý klipy a bez tak už je stejně všechny 1 0000 vidělas. A oni napíšou v tv den s depeche mode a dají tam jednu písničku za půl hodiny. Takže si o nic nepřišla víš????????? Za to ted večer ,to bude nářez.
1. čer 2009 v 19:10  • Odpověz
Sanu, aha, tak to jsem zvědavá co ti všechno řekne, já ti závidím :sweat_smile: :pensive: :slight_smile:

jdu do vany, jsem zmrzlá :unamused:
1. čer 2009 v 19:11  • Odpověz
very a né moc teplou vanu :grinning:
1. čer 2009 v 19:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.