• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Holky tak tomu nebudete věřit.Po tom co jsem Adélce zakázala stříhat tuhy u pastelek(sem je včera ořezávala a dneska jsou všechny odstříhaný),šla na balkon a ustřihla si pramen vlasů.Ke všemu na ofině takže je to krásně vidět.
:unamused: :unamused: :unamused:
31. srp 2009 v 16:13  • Odpověz
Zdravím,

jsem od dopolka naštvaná, na banku :angry: , chtěli po nás jedno potvrzení z banky, tak jsme jim ho minulý týden dodali a oni ho dnes chtějí znova, ale jinak formulované věty :confounded: , to by se z nich jeden po..., se mi udělalo fakt zle, když mi to manža volal a to nám ještě můžou říct, že už je posledního ať dodáme veškeré podklady znova :frowning2: , 50 tisíc fuč a pořád nic nemáme a nevíme, bych se na to nejraději vyprdla velebnosti :pensive:

no nic, radši toho nechám a nastartuju se něčím hezkým :slight_smile:
31. srp 2009 v 16:19  • Odpověz
... hm, Dabli tu nebyla, tak je na mě sdělit tu ošlivou zprávu.
Dabli začala krvácet, tak šla k doktorovi, je to v háji, musí na revizi. :cry: :cry:
31. srp 2009 v 16:20  • Odpověz
Tesinka, ještě 2in1, tak vaše hezké datum budu držet pěstičky :dizzy_face: , ale je to fuk, všechny datumy budou hezký :wink:

Smilky, téže 7.9. no to tady bude rušno - zase jednou :slight_smile: :dizzy_face:

Soni, tvoje IP včerejší mě dost pobavilo :grinning: :grinning: :grinning:

Madli, něco stříhat musí, když si ji zakázala tuhy :grinning: , nééé není to k smíchu, ale pořád lepší, než když jsem si já jako prcek čistila "dubičky" a vytopila celý byt v den odjezdu na dovolenou :wink:
31. srp 2009 v 16:23  • Odpověz
Dančo, to snad není možný, obě dvě jsou fuč ???:confused: :frowning2: , tak tohle jsou fakt ošklivé zprávy :frowning2: , dneska je fakt divný den :confounded: :pensive:

Dablíku, mocinky mě to mrzí :cry: :cry: :cry:
31. srp 2009 v 16:25  • Odpověz
dani tak to je smula, to snad neni ani pravda... :cry: :cry: :cry: moc ji pozdravuj at se holka drzi... :cry:
very me to taky moc pobavilo...
31. srp 2009 v 16:26  • Odpověz
Tesi, nám taky někdo vyměnil miminko. Z úplně zlaté Anežky je dnes nezkrotitelný pardál... :confused:

Od rána nosíme, přemýšlíme, krotíme... spala teď asi hodinu v kočárku ale od rána do dvou jsme nevěděli, co s ní... A protože kamarádi jsou od toho, aby si pomáhali, vkládám jednu radu na prdíky, kopie mailu od mé kámošky - je to ta, co mi poradila, jak se zbavit vyrážky. Vzhledem k tomu, že jsem dnes Anežce dala Sab Simplex 3x, což jsem normálně nikdy neudělala, tak možná vím, proč je tak moc mimo....

Doslovná kopie (kdo prdíky neřeší, ať to nečte):

No a taky s těma prdíkama, je to asi hodně individuální, ale můžu vám říct, že my jsme s tím bojovali asi do roku. Možná to budeš považovat za blbost, ale mě se podařilo vysledovat následující věci:
- jíst úplně všechno, kromě následujících věcí: fenikl a kmín (a za žádnou cenu feniklový čaj pro kojící matky proti prdíkům), cibule, porek, luštěniny, hrušky, švestky (ani povidla a povidlové koblihy!!!!), zelí, kapusta, květák, brokolice, řektvičky, kukuřice, uzené věci, vajíčka. A pozor na kořenící směsy (hl. grilovací koření a evo - které obsahují cibuli).
Dále jsem Marušce zásadně nedávala SabSimplex! Zkusili jsme to jen jednou a to řvala ještě tisíckrát víc. Bolelo ji bříško z miniaturních prdíků, které nemohla vytlačit ani za nic. Takže jsem se rozhodla, že jí nebudu měnit střevní mikroflóru a zvládneme to. Což se mi výše uvedenou stravou dobře povedlo. Rozhodně jsem nevylučovala mléčné výrobky z mé stravy. Naopak jsem jedla asi 4 ks jogurtů denně. Taky jsem v klidu jedla čerstvé pečivo, včetně kynutých domácích ještě teplých těst.
Opravdu mi to fungovalo - když jsem na to náhodou zapoměla a dala si třeba omylem koblihu s povidlama nebo u babičky snědla pečenou masovou rolku obsahující uzený bůček - tak byl pak šílený poprask a Maja prořvala půl dne.
Postupně jak jsme začali přikrmovat, tak jsem začala jíst to, co jsem Marušce zavedla do jídla. To jsou ty pórky, hrášky, kukuřičky a podobně.
Jinak proti prdíkům jsme bojovali cvičením nožičkama na kyčle, koníčkováním a v nejhorších případech nám pomohla autosedačka. V autosedačce to ale chvíli trvalo - někdy i třeba 20 minut, než to vyšlo s velkým rámusem ven. Jednou jsme už nasedali do auta, že jedem na pohotovost, protože jsme nevěděli co dělat - a v tu ránu provedla maruška hlučný hospodský prd a byl klid.
31. srp 2009 v 16:30  • Odpověz
s Dabli je mi to moíc líto .Prošla jse si tím taky tak si umím představit jak se cítí.Ale zase bude dobře.Drž se holka.

Very,není to k smíchu ale :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2009 v 16:32  • Odpověz
Dočetla jsem.

... to o těch prdíkách není pro Tesinku, ale oslovení mělo být pro Maralku. Sorry.

Tesi - krásné datum jste si vybrali :slight_smile:

Taky jsem měla vybrané 5/7/9 anebo nejaké jiné liché. No, Anežka je 8/7/9, tak proč ne, ono je to stejně jedno :grinning:

7/9/09 bude den dobrých zpráv!!!

Jdem ještě ven. Opatrujte se, holčiny. Ať už nejsou žádné špatné zprávy :wink:
31. srp 2009 v 16:33  • Odpověz
soni, díky za radu, asi to tak nakonec udělám :wink:

very, jj, pořád 2v1, uvidíme na jak dlouho, máš pravdu, každý datum je krásný :wink:

dani, no uvidíme, jestli alespoň v tomhle Kubík poslechne, ale Anežka má taky hezký datum :slight_smile:

dabli, moc mě to mrzí :pensive:
31. srp 2009 v 16:41  • Odpověz
Danča, krásná fotečka s Anežkou :dizzy_face:

Tesinka taky nová image :wink: :slight_smile:
31. srp 2009 v 16:54  • Odpověz
Ahoj všem,

Dabli mooooooc mooooc mě to mrzí, zrovna dneska jsem o tobě mluvila a říkala, jak moc ti držím pěsti, svět je nespravedlivej :angry: :unamused:

no a já se ke špatným zprávám přidám, před chvílí jsem přijela z Jihlavy a i po koňských dávkách Estrofemu je moje sliznice pouhé 2,9mm, se na to vys....u, takže jsem dostala dvojitou dávku Agolutinu a ve středu znova a v pátek na KO
31. srp 2009 v 16:56  • Odpověz
holky zdravím jdu kouknout co nového :wink:
31. srp 2009 v 16:57  • Odpověz
dabliku prosím tě to sned neee :frowning2: svět je nespravedlivej :frowning2: :angry: :angry: :angry:
31. srp 2009 v 16:59  • Odpověz
Míšo, tak mi řekni co by tobě na tu sliznici zabralo???? to už je fakt člověk bezradný :frowning2: :pensive:
31. srp 2009 v 17:02  • Odpověz
Very nemám ponětí, jsem to obrečela, ale uplně beznadějný to není, asi potřebuju kombinaci více léků v koňských dávkách, beru 3 Estrofemy denně, a obden dvojitou dávku Agolutinu a když nic, tak Dr. říkal, že by jsme k tomu zkusili léky co jsou na IUI, tuším Fostimon, tak jsem zvědavá, páč ani Kontryhel nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2009 v 17:08  • Odpověz
Míšo, to se ti nikdo nemůže divit, že jsi to obrečela, já taky kolikrát šla ze Sanusu v slzách, nebo spíše až v autě jsem si pobrečela :cry: , kéž by ti aspoň ty koňské dávky pomohly :wink: a v pátek jsi to tu odstartovala dobrýma zprávama :slight_smile:

Gabča a Woblu by mohly o víkendu testit??? nebo budete čekat až na krev???
31. srp 2009 v 17:11  • Odpověz
jo a konečně jsem zjistila jakou jsem měla sliznici při ET, se držte 5mm, slovy pět a oni mi udělali ET, to je na přesdržku

se pak nedivím, že dopadlo, tak jak to dopadlo
31. srp 2009 v 17:11  • Odpověz
no to by holky mohly testit, doufám, že se pak přidám :slight_smile:

zajímalo by mě co Agi :wink:
31. srp 2009 v 17:13  • Odpověz
Dabli to snad neeeeeeeeeee :frowning2: :frowning2: :frowning2: To není pravda.... je mi to líto. A teda nemůže být příčina nějaká zapeklitější...... máš všechna vyšetření???

Míšo čauky, tak potvoře sliznici se nechce jo :unamused: Ale snad aspoň přišli na to, že kombinace těch vícero medikamentů zabere..... :pensive:

Madli tak lepší ofina než záclona a podobně... ofina doroste :grinning:

Tesi jasan, že tě odvezou, jsem ti to už jednou psala, ale ty zmizíš jak pára nad hrncem a pak nedočítáš... :wink: To je nekázeň :sunglasses:
Doma tě rodit nenechaj se neboj, ale určo bych to chtěla slyšet od nich... nebo od dr... ten ti k tomu nic neřekl??? :confused: A co je to CS???????????????????????

Danča nové foto :dizzy_face: Ten odkaz o prdíkách jsem si pro případ nouze uložila :wink:

Sari asi to vypadá, že to objednám tady, maj tam docela různé druhy.... a ceny taky ok...
http://matysek.mimishop.cz/katalog.php?kategorie=16322
31. srp 2009 v 17:23  • Odpověz
holky mě to láká už teď testovat, ale to je ještě asi brzy co.Když to sečtu tak jse 8 dní i s ET..
31. srp 2009 v 17:29  • Odpověz
Míšo mě teda nikdo ani neřekl jakou mám sliznici .......
Jak ses měla u moře?
31. srp 2009 v 17:30  • Odpověz
Gabi zkus vydrzet aspon do středy do rána.. :slight_smile:
31. srp 2009 v 17:30  • Odpověz
Dotaz pro maminy:

Co myslíte na stahovací pás po porodu??? Kamarádka měla stahovací kalhotky a má teda břicho krásně zaatažený a nedá na pás dopustit, teda na kalhotky... Já bych spíš ale chtěla jen pás....
31. srp 2009 v 17:37  • Odpověz
Gabi, taky bych to viděla na středu :wink: s velkýma pěstma budu čekat holky :wink:
31. srp 2009 v 17:53  • Odpověz
Sanu, cože to tam vybíráš??? na tom odkazu jak jsi házela?
31. srp 2009 v 17:53  • Odpověz
sanu rada na predporodnim kurzu a na cvicu byla co nejdrive po porodu a co nejvice lezet na brichu... :wink:
31. srp 2009 v 17:57  • Odpověz
Very deku do postýlky a do kočíku. Ale fleecovou.

Soni no to velice ráda splním, miluju spát na břiše..... a teda tím pásem určo nic nezkazím ne..... :slight_smile:

Gab kolikátej den po ET jsi?
31. srp 2009 v 18:13  • Odpověz
A sakra... Dabli :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Sanu... SC je císařský řez... sectio caesarea. No a ten stahovací pás? Asi to není od věci... ono ležet na břichu, to kvůli prsům moc nejde :wink:

Madli... na co děti nepřijdou :grinning: :grinning: :grinning:

Dani... jsi vzorná :wink: :wink: :wink: !!!
31. srp 2009 v 18:19  • Odpověz
Sari CS 1 a pak je třeba CS najednou 3 před porodem....... to jsem myslela.... :sweat_smile:

Sar, tak si místo pod zadek dám nafukovací kruh pod prsa :grinning: Já se tak těším až si lehnu v poho na břicho :dizzy_face:

Tady je ještě pro těhule nějakej seznámek.
http://www.ecipisek.cz/index.php?page=vybavicka
31. srp 2009 v 18:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.