• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Sanu, ty deky jsou o.k. a za pěknej peníz :wink:
31. srp 2009 v 18:24  • Odpověz
Sar joo viď, ještě večer na to juknu podrobnějc kterou.
31. srp 2009 v 18:28  • Odpověz
ahoj Gabi,

no mě to hlásí pokaždé páč u mě to je diagnoza, nízké endometrium, primárně, nikdo neví proč a nic nezabírá, takže se na to soustředí, ale když se na KO zeptáš, tak ti to řeknou, ale pokud by byla nízká, tak ti to určo řeknou, je to celkem důležitá věc

jinak poře pohoda, ale s rodičema už nikdy

s tím testováním, teoreticky už by to mohlo být vidět i 8 den po ET, já testovala 9 den :wink:

woblud už by taky klidně mohla :grinning:
31. srp 2009 v 18:33  • Odpověz
Sanu doufejme, že kombinace těhle dvou případně ještě toho třetího přinese kýžené ovoce

mě spíš zaráží, že mi doktor udělal ET na jaře, když jsem sliznici neměla zdaleka dostačující, bych ho kopla, s chutí :unamused:
31. srp 2009 v 18:34  • Odpověz
tyyyjooo slyseli jste to? :confused: :confused: :confused:
holcicka skoro sedm kilo a 60 centaku... :confused: :confused: :confused:
31. srp 2009 v 18:47  • Odpověz
Sanu... aha.... tak to je jiná... to je cervix score :wink:

Soni... kde? kdo? co? :astonished: :astonished: :astonished:
31. srp 2009 v 18:50  • Odpověz
Míšo... a ptala ses na to? Na tu 5mm sliznici a provedený ET???
31. srp 2009 v 18:53  • Odpověz
sarii pry v bukuresti, bude vecer ve spravach... :confused: :confused: :confused:
31. srp 2009 v 18:53  • Odpověz
Sanu... ten CS ti zapisuje Dr. do průkajdy :wink: ... Se jukni, je tam na to kolonka :wink:
31. srp 2009 v 18:54  • Odpověz
zdravím kočky...

měli jsme trošku opět boleníčko....tak abych nepsala furt to samý...

jinak Dabli :frowning2:
31. srp 2009 v 18:58  • Odpověz
Soni, tak to je mazec :confused: :astonished: :astonished:

Žofi, hezká fotečka - teda holky ta naše diskuse se obléká do nového kabátu :wink: :dizzy_face:
31. srp 2009 v 19:01  • Odpověz
Sari neptala, ted už stejně nic nevyřeším a mám pocit, že můj doktor je mimozemšťan, takže by to nemělo smysl :pensive:
31. srp 2009 v 19:23  • Odpověz
... maminy, SOS, naše miminko tak řvalo, že ochraptělo. Je to normální??? :confounded: :confused: A pak si v poloze tygříka ( z Něžné náruče rodičů) odříhla a prdla a teď už spí. Tak já nevím.
Pro zasmání - v Tescu si vyřvala okamžitý přístup k pokladnám (jasně, byla nakrmená, přebalená, jinak bych tam nešla), no a jak jsme vylezly ven, byl klid - asi nesnáší nakupování (po mě :grinning: :grinning: ).
Půlmazec - to si pořád opakuju....

Gabi, dva dny před krví už je testík jistota. Čtyři dny před krví je to jen test, může a nemusí tam něco být. Dřív bych na to kašlala.

Sanusko, ptáš se Dabli, zda tam není jiná příčina - ona tady je příčina jasná - revize je vyčištění dělohy (včetně sliznice). To, co tam za měsíc stihlo narůst, nestačilo. Zkrátka to je pech, že tam zrovna byla embrya, ale neměla se čeho chytit. Tady je příčina jasná, zkrátka po revizi se nemá (tuším 3 měsíce) těhotnět, protože to dopadne takhle... Ale na ochranu bych kašlala. Tohle je důkaz, že to jde, hcg bylo, embrya byla, přirozeně. To je přece bomba :dizzy_face:
31. srp 2009 v 19:42  • Odpověz
pěkné nové fotečky - Tesinka, Žofi.

Žofi, asi je to dnes ve vzduchu nebo nevím...

Míšo, podle mě 6 mm na uhnízdění stačí. Ale nejsem doktor, nevím.

Sanu, CS je délka čípku. Před porodem je nula. Jo a jestli tu kolonku nemáš vyplněnou, tak se neděs, můj doktor na to kašlal a psal to do zprávy, ne do průkazky, anebo to Tvůj jen "ošahá" a neřeší, pokud je to v pořádku :wink:
31. srp 2009 v 19:50  • Odpověz
Dani a Žofi nové fotky :wink: pěkné :slight_smile:

holky do středy určo vydržím...
31. srp 2009 v 19:55  • Odpověz
ahojdy nejdříve Vám musím pochválit nové fotečky :grinning: musela jsem kouknout jestli jsem ve správné diskusy :dizzy_face:
dábliku ach jo :frowning2: tak snad se tělíčko umoudří a bude líp
a co bery neměla jít dnes na krev :wink: a ta agi se né a né ozvat :grinning:
31. srp 2009 ve 20:02  • Odpověz
Hopi, Bery byla na krvi už v pátek... výsledek nenahlásila, takže asi tak, jak to vypadalo, takže 0. :cry:

Sanu, v Tescu mají usínáčky. Růžové :wink: ale... kdybys ho chtěla koupit, pošlu tam manžela, už tam nejdu, zbouření na vsi nehodlám opakovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Anežka spí :confused: :confused: Se nedivím, po celým dnu řvaní... jsem tu větu dopsala, uběhlo 10 minut, co jsem uklidňovala, nosila...

... se Vám svěřím, mám nabídku na práci, až bude malé 10 týdnů, celý den v Praze, přednášet pro MBA. Anežka může samozřejmě se mnou, přestávky si určuju sama. Pár minut od školy bydlí ségra, je tam postýlka, zázemí. Manžílek by běhal s kočárkem, ke konci září bude třeba slušně... No, myslíte, že po tom, co dnes předvedla, to můžu říct doma???

Jdu něco dělat, radši :wink:
31. srp 2009 ve 20:04  • Odpověz
Pěkný večer,
teda nejradši bych do něčeho třískla, to snad není možný, čím ta naše Dabli musí projít :angry: :pensive: Já už nepamatuju, co je u nich příčina neplodnosti - sliznice, imuno?
Míšo, to je potvora ta peřina :angry: ale snad Ti dají něco, co konečně pomůže :wink: neuspěchejte to... lepší si počkat na pěknou duchničku, ale věřím, že to zmáknete :slight_smile:
Já testuju docela ráda, ale teď se bojím :confused: Teď mám ještě pocit, že je všechno ok a nějak si ho nechci kazit :sweat_smile: Ale na krev se mi čekat taky nechce, takhle to kdyžtak budu mít šanci rozdejchat v soukromí... ale teď myslím, že by tam nemusel být ještě ani náznak, ikdyž by to dopadlo, tak bych byla třeba zbytečně zklamaná... vidím to na konec týdne, tak pátek? Uvidím, jak budu mít odvahu :pensive:
Andi, pubertu pánbůh stvořil proto, abychom si dětičky nechtěli nechat navždycky :slight_smile: Je to protivný, ale zdravý :wink:
Madli, máte doma střihorukou Edwardici :grinning: zkuste ji postavit s nůžkama před živý plot :slight_smile:
31. srp 2009 ve 20:12  • Odpověz
Dani... to ochraptění taky znám :wink: No a s tou prací... věřím, že ty bys to zvládla :wink:

Woblu... to je fakt, je ti o.k., tak s testováním vydrž :wink:

Žofi... taky pěkná fotka

Tááááák kdo si ještě obmění foto???
31. srp 2009 ve 20:21  • Odpověz
Brejvečír :slight_smile:

Se také na chvíli hlásím v novém kabátku :wink:
31. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz
Ďábli-je mi to líto, hlavu vzhůru- je vidět, že to jde a to je pozitivní..bohužel,jak psala Danča- holt peřinka asi nebyla dostatečná..
31. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz
no to je hotový nový mamaklub, ale krásný, moc vám to maminy všem sluší :dizzy_face:
31. srp 2009 ve 20:48  • Odpověz
Jinak Baby calm jsem musela vypustit, protože měl na holky přesně opačný efekt a ty prdy to ještě zhoršilo- pokud to vůbec jde :rolling_eyes:
no Evíku :dizzy_face:
nám zabírá teda....
31. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz
No téééda... ahoj Evi :dizzy_face: Krásná fotečka, šťastná mamka na ní je :wink: ....
31. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz
Žofi- ono to je asi indivindi, ale jak jsem to přestala dávat a zůstala jen u toho Lefaxu, tak se to zase zklidnilo- v rámci možností...
Evíku koukám na foto ve vaničce a máte stejný bříško jak VAšík..
manža říká, bříško jak napitý klíště :slight_smile:
31. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz
to je má Sari recht, šťastná mamina Evík :wink:
31. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.