• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Sari- s jazykem na vestě, ale šťastná, to jo :dizzy_face:

Žofi-jj- má ho jak soudek.. :frowning2:
31. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz
Žofi- tak to je fakt výstižný- s tím klíštětem :slight_smile:
31. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz
proto asi vy i my trpíme na to boleníčko no :unamused:
31. srp 2009 ve 20:55  • Odpověz
já si Evíku myslela, že už nám to ustupuje a prd...a to se ještě včera ani nemohl vykadit...
31. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz
Evi... tak v rychlosti sem vysyp, co a jak v Žiželicích... Kolik holky váží... A vůbec...
31. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz
:wink: Ahojda,teda dabli drž se to snad není možný ale bude líp určitě musí :wink: Míšo tak at je ko v pátek o.k. :wink: Woblu jo puberta ona jí ted přejde trošku začne škola :wink: Vysočanka a jak ty jdeš zítra na ET? :wink: Jdu ještě žehlit at maj do školy vše o.k. :wink:
31. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz
Jé maminy Vám to Všem sluší s mimískama. :slight_smile:
31. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz
Ahojda

Maju ahoooooooooooooj dvoj mamino :slight_smile: Ale stále píšeš souvislé věty, tak je to ok :grinning: :sweat_smile:

Sar deky objednány, dvě béžovky.

Holky co myslíte na ten stahovací pás po porodu??????????????????????????????????????????????????

Špuntice mě tlačí do žeber asi jsem ji při kratším běhu s trhačema trošku naklepala :grinning: Tak se jdu natáhnout.

Zítra dočtu paaaa
31. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz
autor
hoja hoja,
testování se nekonalo, od včerejška mi je dobře takže to nemělo s těhu asi nic společnýho. Mě taky jednou dojde trpělivost s tím čekáním na mimi, fakt , že jo..

Jdu vás dočíst :slight_smile:
31. srp 2009 ve 21:03  • Odpověz
No, rostou jak z vody a Esterka nejenže dohnala Andrejku, ale bych už řekla, že ji i předhonila..Na prohlídce v šestinedělí měli 4130 (Andrejka) a 4001g (Esterka)..teď bych to tipla určo u obou přes 4,5Kg..
31. srp 2009 ve 21:03  • Odpověz
Tady je taková stránka pro těhule, ale jsou tam i asi ty látkové plínky (ale nestudovala jsem stránku víc...)

http://tehulka.mimishop.cz/katalog.php?kategorie=26922

Pa
31. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz
Sanu- však si je po sobě řádně přečtu, než je odešlu :grinning: :grinning:
31. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz
Sanu- stahovací pás O.K., ale s mírou, aby ti "nezlenivěly" břišáky..Spíš doporučují to ležení na břiše, pokud ňadra dmoucí dovolí :sunglasses: :wink:
31. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz
Čao Agouši, ty stará vojno :wink: ...Kdy bude Váš soubor hrát něco u nás?? Že bychom šli s rodinkou dělat početné publikum :grinning: :wink:
31. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz
autor
jééééééé Evča, krásná fotečka

Dabli- :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: alespon víš ,že u vás to jde i přirozeně.Určo to brzo klapne.
31. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz
Sanu... ty kalhotky... nevím, jsou pod pupík a to je na prd... 2 béžovky stejný, joo???

Evi... to holky pěkně přibírají :astonished: :wink: :slight_smile: ...
31. srp 2009 ve 21:11  • Odpověz
autor
Evik- my hráli v Chlumci a to je asi nejblíž vám viď???? A já bych teda radši už seděla v tom publikum taky jako divák s dětičkama.
31. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz
Agi- tj- do Chlumce to máme coby kamenem..Však neboj- jak tu kdosi psal o tom unaveném štěstí- dočkáš se :wink: :slight_smile:
31. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz
Ahoj Agi a už Ti přišli ty výsledky? :wink: majerovi holčinky mají krásnou váhu :slight_smile:
31. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz
JInak Dani- "ochraptění" už máme také za sebou- jj, je to mazec.. :unamused:
31. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz
ahoj eviku :grinning:
31. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz
krasna vaha, to my meli ve trech mesicich... :grinning:
31. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz
Ahojky všem!
Ahoj Evíku!!!!!!! Moc Tě zdravím a teda koukám,jak ty Tvoje cácorky povyrostly! To je nádhera :dizzy_face:
31. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz
Jetšě jsem se chtěla mamek optat na nějaký "repelentní" tip- než zmizím..Raid do zásuvky bohužel moc nepomáhá a holky jsou chudáci dost poštípané..Víte o nějakém repelentu, co by mohla mimča, nebo zkrátka o něčem, co ty svině štípavý, bzučívý odrovná?? :angry:
Hoj,Soni,Věru- ráda vás "vidím" :slight_smile:
eviku skus na ty mrchy aromalampicku s olejicek na komary... :wink:
31. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz
Evi,vzácná chvilka že jsem tu já a zrovna i Ty... :wink: Ale u mě to už zase spadne do normálu,což znamená že tu budu po dnešním návratu z mamá-hotelu zase "naložená",kdežto Ty se chudáku asi vůbec neutrhneš... :confused: Dávají Ti zabrat,viď,ty Tvoje prďolky... :fearful:
31. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz
Soni- zkusím, snad nevyhoříme :grinning: ..díky za tipa :wink:

Věru- jj, je to tak..těch chvilek, kdy se urvu, je fakt jak šafránu...
31. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz
ajo veru zitra skola, co? :grinning: uz se tesite?
evi jestli mas dobrou lampicku tak rozhodne ne... ja jdu taky skrtnou smrdi nam tady zas prasecak... :angry: se asi zas zvrtl vitr... :angry:
31. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz
Soni,tak nějak,no... :confounded: Terezka už se "nemůže dočkat" a já ještě víc... :confounded: :unamused:
31. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.