• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
zofi nás to taky hrozně mrzí, ale drží nás naděje, že to může přijít nečekaně samo. A hlavně věděla jsem to jen týden tak to není tak strašný jako u toho prvního. :wink:
1. zář 2009 v 09:56  • Odpověz
to víš že jo dabli, do třetice už to vyjde...
1. zář 2009 v 09:57  • Odpověz
Dabli a máte nějaká mrazáčky?
1. zář 2009 v 09:58  • Odpověz
madli my jsme měli 4 vajíčka a dvě byla zavedena. Víc nic. takže bych pak kdyžtak musela podstoupit druhé IVF.
1. zář 2009 v 10:01  • Odpověz
Hoj kočky, tak zas nakukuju :wink:

Nejprve velká gratulka Marušce a Muchlíně držíme pěstičky. Určo to bude v poho- jak psala Artep- měla stejný termín :slight_smile:
1. zář 2009 v 10:12  • Odpověz
Holky, díky za protikomárové tipy, jsou to fakt bestie a jsme všichni samej štípanec- děs :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2009 v 10:24  • Odpověz
Ahoj holky,
Majer - my jsme nechali udělat sítě do oken, jak psala Danča, je to to nejlepší. Než nám je udělali, používali jsme Biolit do zásuvky, ale já jsem z toho měla blbý pocit, že dýcháme nějakou chemii. Tak jsme zvolili sítě.

Maruško gratuluji k holčičce.
1. zář 2009 v 11:02  • Odpověz
Ahoj holky,

nejdříve véééélká gratulace Marušce k holčičce :dizzy_face: :dizzy_face:
Muchli tak ať to všechno zvládnete na jedničku :wink:
tady to teda jede to bude dětiček a kdopak bude dál na ředě :confused: ???

Zdravím Evu a holčičky jsou teda nádherný :dizzy_face: Jsme je s Dušánkem okoukli a chce přesně takový :wink: :dizzy_face:
1. zář 2009 v 11:42  • Odpověz
Jukám jukám

Maju čaaau, hele neejsi tady nějak moc často??? :grinning:

Zofi dej pokoj se čtyřkiláčkem :confounded: Já bych klidně a velice ráda následovala Marušku - myslím tím v těch mírách holčičky..... :dizzy_face:

Nelčo jsem se musela smát, jak jsi psala, že když tě dr viděl v okně, že málem omdlel :grinning: Se divím, že nevolal, aby tě zase přikurtovali zpátky..... Která dobrá duše tě osvobodila od lůžka????

Jdu se nacvaknout.
1. zář 2009 v 11:50  • Odpověz
Sanu, já jen jestli se někdo taky nadře jako já :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2009 v 11:56  • Odpověz
Hoj...

Evča se snaží... na fotce přibyl Kubík :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dabli... fakt je to pech :frowning2: , však jsme to tady včera konstatovaly...

Neli... další meta bude dosažena :wink: :wink: :wink:
1. zář 2009 v 11:58  • Odpověz
Sari dávalas Marince pneumokoga?
1. zář 2009 v 11:59  • Odpověz
Zdarec, :slight_smile:
tak nejdřív velká gratulace Marušce k holčičce a Muchlíkovi držím palce, ať to zvládne v pohodě, co nejlíp to jde :slight_smile:

Sanu, no, doktorka mi na ohledně tý sanitky nebyla schopná nic říct a sestra vlastně taky ne, prý mi to do pondělka do další KO zjistí, ale já pořád doufám, že to nebude potřeba a příští týden odrodím. :sweat_smile:

Jo, jinak jsem se chtěla zeptat, holky, vy co jste používaly ty stahovací poporodní kalhotky, jak tady řešila Sanuska, jak jste odhadovaly velikost? Já jsem našla jeden super odkaz, ale nevím, jak odhadnout velikost. Jestli volit menší, větší nebo jak... Taky nevím, kde bych je event. mohla sehnat po Pardubkách za rozumnou cenu :confused:

Jdu na nákup a pak zase juknu. :slight_smile:
1. zář 2009 ve 12:03  • Odpověz
Sanu, hned jak vytáhnul paty, tak dr. Lísová zavelela vztyk, pak se raději šla přiznat docentovi, ten s ní souhlasil a ted mě honí všichni, pak se jim to ale rozleželo a ted mě zase honí do postele, že prý jen na wc, ale já jsem jak urvaná ze řetězu, šla bych nejraději do kantýny na zákusek. :grinning: :grinning: :grinning:
Chápu, ani to nejde, zatím neumím ani chodit po schodech, chodím i po rovině jak kačena a už dvakrát jsem málem omdlela, ale už je to veselejší, než koukat do stropu.
1. zář 2009 ve 12:03  • Odpověz
ahojda holky,
včera večer nešel net :angry: , zrovna když tu bylo tak rušno a všichni se tu objevily :frowning2:

Marušce, obrovská gratulace!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ještě to jméno a míry by to chtělo :grinning:

Muchlíkovi, hodně pěstí ať to s holčičkama dají bez problémů :wink:

tady bude zase miminek :dizzy_face: -to je super. Jen když mrknete do té tabulky, pěkně nám ubývají těhulky a skáčou do maminek - některé trochu přeskakují :grinning:, tak doufám, že po neděli začne těhu vlnka :slight_smile:

Neli, vy se ještě s Kubíčkem taky držte a zákuseček ať donese manžílek, šetři se :wink:

Evíku, hezká fotečka i s Kubíkem :dizzy_face:
1. zář 2009 ve 12:15  • Odpověz
Neli tak to je super, že už pochoduješ :wink: a koukala jsem , že příště je řada na tobě a sanusce co :wink: no jasně, že ještě tesinka :wink:
1. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz
Neli... fakt "step by step", ať si něco neuženeš :wink:

Žofi... myslíš ten Synflorix? Už jsem se na to ptala sestřičky, prý se to hodně dává... ještě si připravím otázky na Dr. co ta na to. Děsím se reakcí po očkován :confounded: í... Soni a co ty? Ty jsi to Káje dala??? A Luuc... měla to Anetka???
1. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz
čau holky, moc sem ted nechodím...respektive čtu vás jakž takž, ale nějak se mi nelíbí styl diskutování zde na koníku..nemyslím vás :wink:

sarii: já nejsem za žádná očkování typu prevenar atd, jen u rizikových dětí...tahle očkovací mánie mi přijde spíš nezbepečná...a Anetka tuším neměla též nic navíc :wink: mimo neštovic v MMR :wink:
1. zář 2009 ve 12:24  •  2 děti  • Odpověz
jo jo Sari myslím, Luci to nedávala, s ní už jsem to probírala...
1. zář 2009 ve 12:29  • Odpověz
čus Sis....už to vypadalo, že si na nás zanevřela...
1. zář 2009 ve 12:30  • Odpověz
zofik: ee :wink: ale neměla jsem se konkrétně k čemu vyjádřit, a jen tak plkat se mi nechtělo :wink: já si ted zas dávám od koně pauzu, přijde mi, že se furt řeší jenom bejkárny o kojení apod. a všude se jen dohadujou, z toho už jsem vyrostla :wink: já jen, že se bavíte o tom očku, tak já bych fakt nedala nic, pokud bych neměla mimi předčasně, nebo by netrpělo na rýmy a ouška :wink: je to hodně zase o prachách, farmaceutický firmy ti to chtěj vnutit..jedna holčička ze září 2007 měla to okčování na pneumokoka..a po první dávce ho okamžitě dostala :unamused:
1. zář 2009 ve 12:32  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj kočky,

my byly včera s Anetkou za tatuldou v Praze a byli jsme v ZOO :dizzy_face: Jen se nám stal menší kolaps s kočárkem. vjeli jsme na čertsvě nastříkanou silnici asfaltem..tak si dovedete představit, jak vypadal kočár a boty :rolling_eyes: takže jsme zbytek odpoledne drbali kolečka, ty už jsou OK, ale Anetky boty jsou na vyhození :angry: nojo, za blbost se platí :angry:

Ted už jsme u našich a rácháme se v bazénku :dizzy_face:

A pozoooooor, včera dorazila mrcha..takže se snažím dovolat do Sanusu a objednat se na prevenci a domluvit se se Šári, co a jak dál :dizzy_face: :dizzy_face:

Koukám, že tady se vesele rodí :dizzy_face:

Gratuluju Marušce k holčičce :dizzy_face: a držím pěsti Muchle :dizzy_face: :dizzy_face:

Dabli, to snad neee :frowning2: To je fakt smůla...mrzí mě to :frowning2:
1. zář 2009 ve 12:33  • Odpověz
Pneumokoka bych taky nedala, ale je to na každým :wink: Já ted musím objednat Anetku na to MMR, už ted se děsím reakce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A od pátka zase začínáme chodit na plavčo :dizzy_face:
1. zář 2009 ve 12:34  • Odpověz
luuci: čáááu..jsem ti zrovna chtěla psát, že si určitě někde užíváte :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tý jo..tak už do toho půjdete jo? Normálně mám radost za tebe :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. zář 2009 ve 12:35  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Siss...
Hmmm... tak já uvidím, co na to Dr. :wink:
1. zář 2009 ve 12:35  • Odpověz
Aaaaaa, koukám, Nelča pomalinku pochoduje :dizzy_face: konečně změna, vid :wink: Ted už to s Kubíkem zvládnete :wink:
1. zář 2009 ve 12:35  • Odpověz
Sarii, mě to očko vyloženě dr nedoporučila :wink: že je spíš až pro starší a ty prcci maj už tak dost očkování :wink: doporučujou to spíš dětem, co maj starší sourozence ve školce :wink:
1. zář 2009 ve 12:36  • Odpověz
siss, no spíš až v říjnu..ted musím na prevenci a to se v září už nestihne :wink: uvidíme, kdy to vyjde :wink: já si ty 2 prcky furt nedokážu představit :confused: ale ono od otěhotnění bdue ještě 9 měsícům, to bude už snad OK
1. zář 2009 ve 12:38  • Odpověz
čus LUci, už si mi chyběla :slight_smile:
Jsem vás tady trochu zahltila :sweat_smile:

siss, co ve čtvrtek??
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.