• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Luuc... o.k. Hele a lepší zničený boty než kočár :wink:
1. zář 2009 ve 12:38  • Odpověz
1. zář 2009 ve 12:39  •  2 děti  • Odpověz
luuci: jj, čtvrtek můžem :sunglasses: snad bude nějak slušně :slight_smile:
1. zář 2009 ve 12:39  •  2 děti  • Odpověz
Sarii, to víš, že jo :wink: ale i tak mě to mrzí..ty boty měla na sobě Anetka asi 5x :unamused: no ještě to nějak zkusím

Ahoj žofi, tak jak Vašík?
1. zář 2009 ve 12:40  • Odpověz
zofik: koukala jsem na video, a Vašík je fakt rozkošnej :slight_smile: já mám novou fotku v albu, a normálně jsem se zděsila, jak to vypadá takhle na fotce..tak Tygr vypadá jak lízátko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2009 ve 12:40  •  2 děti  • Odpověz
siss, já ted už na MMA ani nepáchnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ted si potřebuju něco koupit na sebe..Honza bude mít narozky, Anetka narozky, Vánoce,... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz
luuci: já jedu nakupovat v tom říjnu teda..budu mít svátek, tak pochytám ještě nějaký peníze na víc :stuck_out_tongue_closed_eyes: zatím jsem si koupila jen pěkný lodičky na podzim, mám z nich radost, páč sehnat 35 je fakt peklo :rolling_eyes:
1. zář 2009 ve 12:42  •  2 děti  • Odpověz
jedu s mamkou na nákupy, já teda na čumendu baumax, obi atd

Luci, to je dobře, že do toho půjdete :wink: :dizzy_face:
1. zář 2009 ve 12:43  • Odpověz
siss, pěkná věci :wink: jsem byli v neděli u známých a jejich klučina měl ty džíny s kšandama :dizzy_face: vypadaly super :dizzy_face:
1. zář 2009 ve 12:44  • Odpověz
Siss... no joo, Tygr ve vaně :wink: ... Nebyli jste včera dopolko ve městě?
1. zář 2009 ve 12:44  • Odpověz
sarii: byli :wink: jsem nesla jedný paní věci, co si vydražila u mě :wink:

luuci: no na ty se těšim, akorát nevim, co mu dám jako vršek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2009 ve 12:45  •  2 děti  • Odpověz
Tak jsem Vás zahlídla... zacházeli jste do pasáže... Jsem si všimla Tygra :wink: a šel s blonďatou maminou... blonďatou a huuuuubenou. Pak po kom je tygr :wink:
1. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz
Luci tak tfuj, tfuj, tfuj ve snaženíčku :slight_smile:
1. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz
siss, oni k tomu měli nějakou košili :wink:

Jinak teda Anetka začíná drsně zlobit se spaním..předevčírem chodila po bytě do 9 a včera do 20:30 :rolling_eyes: V noci klidně 2-3x jí..takže i když je mi to proti vůli, budem to muset zase odnaučit :confounded: Pže ona kdykoliv se probudí, tak chce mlíko..dneska to bylo ve 23:30 a hned o půlnoci :rolling_eyes: takže se nebudí hlady :angry: no začnem zítra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2009 ve 12:54  • Odpověz
sarii: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no já byla taky chrt jako dítě...ale fakt jsem se tý fotky lekla :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...jinak já hubená od přírody nejsem, tak od 12 jsem začla pěkně kynout :stuck_out_tongue_closed_eyes: až před maturitou jsem měla na svejch 155cm 60kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže se snažim hlídat no :stuck_out_tongue_closed_eyes: páč kdybych žrala jak hrdlo ráčí, tak jsem na těch 60opět..ne-li víc :wink:

luuci: jo, o víku je ve Sportlife cvičení celý víkend zadáčo, maj zas ty narozky..mi to říkala Květa v Kaufu, když jsem u ní byla na pokladně :slight_smile:
1. zář 2009 ve 12:54  •  2 děti  • Odpověz
Luci není to jednoduchý...

mně dneska bolí hlava jak střep, Vašík celou noc šuchral v postýlce :unamused:
1. zář 2009 ve 12:55  • Odpověz
luuci: tak u nás je to ted lepší, poprvý se budí až třeba tak ve 3-4h :slight_smile: na pití, což je pro mě zázrak..ale dneska měl třeba zas prdy, takže nic moc :unamused: jak jí Anetka přes den ted, že zas tolik pije mlíčko přes noc :confused:
1. zář 2009 ve 12:56  •  2 děti  • Odpověz
Sis to mi chceš říct, že ještě máte prdy???
1. zář 2009 ve 12:57  • Odpověz
zofik: no v noci někdy jo :wink: ale jako to už nejsou ty koliky..ale prostě někdy v noci prdí a budí ho to :wink: ale to už asi bude mít do konce života :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
1. zář 2009 ve 12:57  •  2 děti  • Odpověz
sarii ne prevenar ani synflorix nemame a ani ho davat nebudu...
dr. sice musi poucit jak je to uzasne, ale za zavrenymi dvermi mezi ctyrmi ocima mi rekla, je to zbytecne, kdyz dite neni v rizikove skupine, coz jsou duchodci a velky kolektiv deti... :wink: takze proste do toho nejdu, jinak me naopak rekla ze to ma smysl do dvou let, pro vetsi deti uz pry ne... tak nevim, kdyz luci rekla obracene... tak si vyber...
ja bych ani to mmr nedala, kdybych mohla, ze... :confounded:
luci tak hodne stesti u sarky... :wink:
1. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz
soni: třeba se to do tý doby ještě změní, než půjdete na MMR..zkus to odložit na 2roky aspon :wink:
1. zář 2009 ve 12:59  •  2 děti  • Odpověz
Sis ty mě děsíš :astonished: :dizzy_face: :sweat_smile:
1. zář 2009 ve 13:00  • Odpověz
sis to mmr je? já vím, že si mi to už jednou psala....dík
1. zář 2009 ve 13:00  • Odpověz
zofik: ty nemáš někdy v noci prdy, když máš třeba čočkovku? :sweat_smile: :sweat_smile: hele, já si pamatuju, když jsem ještě před MP neprděla..tak jsem to celej den držela..a pak mě to taky v noci pekelně budilo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
1. zář 2009 ve 13:00  •  2 děti  • Odpověz
zofik: spalničky, příušnice a zarděnky :wink: nejagresivnější jsou v tom ty spalničky :wink: my naštěstí ta druhá dávka narozdíl od první úplně v pohodě, tak jsem zvědavá, co Anetka :confused:
1. zář 2009 ve 13:02  •  2 děti  • Odpověz
ale prdím to víš že jo Sis...já jen jsem si představila že by jakoby ty prdy a boleníčko Vašíkovi neskončilo....to by mě kleplo...ale jak píšeš, je to asi už"jiný"prdění...
1. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz
zofik: to pravý bolení ho přešlo asi v 7-8m, kdy už se začal převalovat a hejbat :wink: ale pokud bude Vašík mrštnej, a bude se hejbat dřív..tak ho to třeba přejde ještě dřív, než nás :wink: jako samo, že pak někdy prděj a bolí je břicho, ale to už je naštěstí slabej odvar :sunglasses:
1. zář 2009 ve 13:04  •  2 děti  • Odpověz
siss v to jsem rozhodnuta, klidne i dyl, ono je to podminene skolkou s skolou aby ji pak vzali... ale treba nektere to vubec nezajima... a krom toho my ty choroby normalne prekonali a bylo to myslim lespi... :wink:
1. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz
ok Sis....
1. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz
sonica: no já mám na to taky stejnej názor, spalničky jsem měla já..naprosto bezproblémovej průběh..Mp měl zas příušnice a dtto :wink: samo, že je to indivindi..někdo to může mít hrozný, ale stejně mi ta samotná nemoc přijde mnohem mín nebezpečná, než to očko :unamused: ale holt je to povinný tady, tak se nedá svítit...ale ten čas ukecat můžeš, dolní hranici ani horní MMR nemá, i když ti Dr. bude cpát, že jo :wink:
1. zář 2009 ve 13:06  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.