• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
zofik: teda když jsem začla s příkrmama, tak mu sice moc chutnaly, ale fakt se u toho jídla kroutil bolestí :rolling_eyes: ale pak už to teda bylo lepší, než když byl jenom na mlíku :wink: ale hlavně nedávej kaše dřív jak v těch 6-7m, to je beton :unamused:
1. zář 2009 ve 13:07  •  2 děti  • Odpověz
siss, no právě, že jak jsme furt někde v tahu, tak přes den nejí a dojídá se v noci...večer vyžahne 300 kaše a pak hodnu ještě 150 mlíka, pak 2-3x v noci mlíko, tak pak má přes den jíst, kdyžc se cpe v noci :unamused:

Soni, ty dr jsou v tomhle děsný, každej ti řekne něco jinýho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2009 ve 13:08  • Odpověz
luuci: no jednou by mi to nevadilo, ale 3x je fakt dost už :unamused: Tygr ted jedl docela dobře tak týden..a od včera zas nic nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: jen kaši, chleba a jogurt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2009 ve 13:09  •  2 děti  • Odpověz
jo jo Sis,však už zas čekám kdy se vykandí...začnu zeleninkou.....kaše až poslední...

Luci a já myslela, že Anetka už jen v noci spinká.....
1. zář 2009 ve 13:10  • Odpověz
zofik: ted už se teda doporučuje bejt na mlíko do 6m, i na UM :wink: za nás to bylo už od 4m :wink: kdyby měl bejt Tygr jen na mlíku do půl roku, tak asi zešedivim..ale Vašíkovi mlíčko chutná ne? :confused: :grinning:
1. zář 2009 ve 13:12  •  2 děti  • Odpověz
chutná, ale by asi potřeboval víc zasytit, si myslím....
1. zář 2009 ve 13:13  • Odpověz
zofik: tak když vypijou víc jak 1l denně, tak už je prej čas na příkrmy :wink: kdybych se tím měla řídit já, tak je asi na mlíku doted :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
1. zář 2009 ve 13:14  •  2 děti  • Odpověz
bere se to i s nocí?
1. zář 2009 ve 13:16  • Odpověz
zofik: jj, za 24h :wink:
1. zář 2009 ve 13:16  •  2 děti  • Odpověz
zofik: ale Vašík je stejně malej ještě, nejdřív v těch 4m :wink:
1. zář 2009 ve 13:17  •  2 děti  • Odpověz
já vím, alemyslím že už to vypije...
1. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz
zofik: myslíš? :confused: Ty jo, to je fakt hodně totiž..Tygr pil ve 2m 60ml 8x denně..ale tak zas Vašík je kus chlapa :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 ve 13:20  •  2 děti  • Odpověz
siss ono jde dr. o to ze ve dvou letech to musi hlasit ze jsi to odmitla a maj z toho problemy... ale nekteri to zas az tak neresi, uvidime... :wink:
ja mela i spalnicky i priusnice a pamatuju si ze jsem u priusnic mela krasny cerveny teckovany satek a litala venku... tak si vyber... proste nic tak hrozneho... :grinning:
jinak my kase uz od ctyr mesicu a v pohode, ale my jsme kadili i pred tim v pohode i nekolikrat denne... :grinning:
ted kdyz ji krmim, tak nez doji tak na predchozim sedi... :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz
já vám teda to kadění závidím :sweat_smile:
1. zář 2009 ve 13:27  • Odpověz
tak s kaděním problémy neměl naštěstí nikdy, u nás je rekord v nekadění 1den :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ty prdy mi fakt stačily až až až :rolling_eyes:
1. zář 2009 ve 13:29  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holčiny.
Od rána jsem se nedostala, byly jsme s malou venku, dnes je zas jak vyměněná, naprosto zlatá. Jdu dočíst :wink:
1. zář 2009 ve 13:33  • Odpověz
zofi to neni ale vse... vis ja taky kolikrat az s ni brecela, kdyz ji trapili prdiky, i ted ji to jeste obcas chytne...
a mam pocit ze je to horsi po caji fenyklovem, ale jiny mi nechce... :confounded: asi se vratim k tomu od hippu, ten byl dobrej...
1. zář 2009 ve 13:36  • Odpověz
soni: fenykl, ač je na prdy, je právě spoustě dětem zhoršuje..tak jestli to máš vypozorovaný, tak to tak fakt může bejt :wink:
1. zář 2009 ve 13:38  •  2 děti  • Odpověz
siss vim, uz jsem to slysela... a fakt mam ten pocit... ale ten od hippu pro spokojene brisko ten byl dobry, to nebyl cisty fenyklac, tak asi proto... :sweat_smile: asi se k nemu vratime... :sweat_smile:
nebo skusim jeste jablickovou stavu... :slight_smile: naredim ji a uvidime... :sweat_smile:
1. zář 2009 ve 13:41  • Odpověz
Maruško :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A jak se holčička jmenuje??

Muchla rodí!! Tak to moc držím palce!!

Neli, už jen pár hodin :wink: Skvěle si to zvládla! Jsem si na začátku prázdnin říkala, zda vydržíš do konce prázdnin a ono jo. Je to fajn :wink: A už pochoduješ... :slight_smile:

Já Anežku očkovat dám (myslím toho pneumokoka - Synflorix). Mívala jsem zánět středního ucha i třikrát do roka, poprvé ve dvou měsících... takže tohle očkování asi jo. Ale chci až později, tak kolem půl roku, ne teď.

Luci si užívala... :slight_smile: A držím palce na snaženíčko :wink:

Evčo, pěkná fotka, jste komplet :wink:

No a jdu něco dělat. Odpol. vozí tchyňka, tak budu hlídat zprávy od Muchli :slight_smile:
1. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz
Soni, Anetce fenyklovej čaj taky prdíky zhoršoval :unamused:

Tak jsem se dovolala a jdu příští úterý ve 13:45 :dizzy_face:
1. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz
Muchla nemusí rodit dnes, je naopak žádoucí ještě dnes v noci píchnout druhou dávku na to dozrání plic a udělat řez až zítra. Ale stát se může cokoliv, tak to budu sledovat.
1. zář 2009 ve 14:25  • Odpověz
nelco proc ji ji nedali uz driv? :confused:
ale jen hezky sleduj a podavej spravy... :wink:
1. zář 2009 ve 14:29  • Odpověz
Soni, to se dává , když je třeba velikánskej nález na čípku a ten porod reálně hrozí, mě to třeba dali už tenkrát v červenci před stehem, kdy měli velký obavy, že porodím. U Muchlinky to nebylo hned nutné, neměla kontrakce, ale do odtoku vody, do toho nevlezeš, přijde to jak rána z čistého nebe, tak je fajn, že nenastoupily hned kontrakce a je prostor pro to napíchání, aby se kočičkám pak lépe dýchalo. :slight_smile:
1. zář 2009 ve 14:33  • Odpověz
no jo, ja prave ze kdyz ji prijimali tak ji ho preventivne daji, prave ze holka z IVFka ji taky dostala preventivne v 26tt, protoze to vypadalo ze to bude coby dup :sweat_smile:
no tak kazdopadne at se holky drzi, moc na ne myslime a ty to taky zvladni jeste teda chvilku... :wink:
1. zář 2009 ve 14:36  • Odpověz
Neli, že se tak blbě ptám, to už má Kubík zralé plíce? To nevadí, když se to dá takhle hodně brzy, třeba v tom 26. tt jak píše Soník?
Jasně, snad Muchli vydrží do zítra. Jak to je, bude rodit spontánně nebo císařem? Na čem to v Pardubicích záleží??

Jsem zvědavá. Tchyňka s Anežkou odjela a já místo žehlení sedím u PC :confused:
1. zář 2009 v 15:10  • Odpověz
Dani, vysvětlili mi, že to opravdu jednou za těhu stačí, takže by to mělo být dobré. Podporuje to tvorbu surfaktantu, který pomáhá držet plicní sklípky v rozepjatém stavu. Víc tomu nerozumím, ale asi to má tak dlouhou dobu působení.

Muchli si mohla vybrat a rozhodla se pro císařským řezem, taky bych tak v jejím případě volila. Pro holčinky je to nejšetrnější.
1. zář 2009 v 15:22  • Odpověz
Aha, jasný, s těmi plicními sklípky, má to logiku... :wink:

Muchli se podle mě rozhodla jak nejlíp mohla. A přeju ji, aby měla průběh císaře takový, jako jsem měla já - takže naprosto v pohodě - operace, vstávání po operaci, hojení i vše další. Muchli, držím palce!
1. zář 2009 v 16:22  • Odpověz
Jen nakukuju...
Za chvilku jdu na cvíčo :dizzy_face: , manža má hlídku :wink:

No a Maruška se neozývá :confounded: , nás pěkně napíná :angry:

Taky myslím na Muchlu, ať to má hladký průběh a holčulky ať se dostanou v pořádku na svět :wink:
1. zář 2009 v 16:52  • Odpověz
jsem doma z města :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale bylo to fajn, prolezly jsme s mamkou kde co :grinning:

usínáčky jsem v tescu viděla, ale nevím barvu :grinning: , takže nic, ale stejně mě nadchli ještě jiný, ale odměníme se radši až po velkým UTZ :wink:

dočtu později, teď jen kvůli Muchlikovi nakukuji

Muchli, držte se a ať je průběh hladký, jak psala Danča a holčičky jsou i s tebu jsou v pořádku :dizzy_face:

a snad dobrá zpráva je, že nám potvrdili hypotéku :sweat_smile: , doufám, že už se z toho nedá couvnout, ikdyž dokud nebudou převedené peníze na účtě a byt přepsaný, tak tomu neuvěřím :wink:
je mi z toho pěkně blbě, rozbolelo mě břicho a už se ani nedivím, když někdo chce pořád vyhrát ve sportce a nakonec vyhraje, že ho z toho šlehne :grinning:

jdu dělat pomazánku, pak juknu :slight_smile:
1. zář 2009 v 17:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.