• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Nakukuju.....

Jsme dali otočku do Globu, aaaaaaa byla tam Šári, no jsem ji těsně míjela, ale teda s pánem vypadali jak po čerstvých líbánkách, tak jsem ani pozdravem nerušila..... :grinning: Ale jako vždy Šári to seklo........

Venku je hnus fialovej, ale něco jsem zahlíídla, že by snad mělo být chladnějc a sem tam kapička deště :dizzy_face: :dizzy_face:
To by bylo bááááječnééééé :dizzy_face:

Tak a zase mizím.
1. zář 2009 v 17:24  • Odpověz
Very tak super!!! A hoď boba na pomazánku a natáhni páteř neeee....!!! A jakou že to děláš pomazánku??? :grinning:
Ale jak píšeš, jsem stejná, jak to jinýma slovama nedržím v ruce, tak taky nevěřím..... Bojím se radovat předem.... :wink: Ale věřím, že to u vás klapne!!! :slight_smile:
1. zář 2009 v 17:26  • Odpověz
Sanu, pomazánka je moc dobroučká, ale někdo to nemá rád :sweat_smile: ,:
najemno nakrájený porek, kukuřice z konzervy (bez šťávy), a najemno na struhadle nastouhaná vajíčka (uvařená natvrdo), majolku, okořenit trochu solí, sojovku nebo worcester - jen pár kapek kdo co má rád, na večku a plátek rajčátka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2009 v 17:32  • Odpověz
very takze to dopadlo? supr... :wink:
1. zář 2009 v 17:52  • Odpověz
Verčo, pokud Tě bolí břicho, se na pomazánku vykašli a jdi ležet. Jo??
Hm, pórek, tak to nemůžu :grinning: Ale recept si píšu, vypadá to zajímavě :slight_smile:
A gratuluju k hypotéce. Tak ať to má dobrý konec :wink:
1. zář 2009 v 18:00  • Odpověz
Ahoj, je prolítávám - hledám recept na ty rajčátka od Danči :wink: Marušce veliká gratulace a Muchle ať vše dopadne, jak nejlíp může :dizzy_face:
1. zář 2009 v 18:07  • Odpověz
ahojda,

Maruško velikánská gratulka,kočky přeji vám všechno nej, nej, nej.... :slight_smile:

Muchli myslím na vás,držím pěstičky,at to máte holky bez problémů :wink:

Woblu, Gab držím pěstičky až budete testovat ,at je tam krásně vidět dálnice :wink:

Dabli je mi to líto :frowning2: ,at už to máš za sebou a čas at ti rychle utíká a nová naděje ..... :wink:

Já jsem včera byla na krvi a nulová HCG,zítra jdu do sanusu na konzultaci ,co dál......
1. zář 2009 v 18:13  • Odpověz
Dančo, pomazánka už je hotová :sweat_smile: a už se chladí,ale manža krájel a strouhal, já jen přicmrndávala :grinning:

teď jdeme zakrýt hrušky, pak to manža namaže na večku a kopejtka hore a jen se bříško poměje dobrůtkou:slight_smile:
1. zář 2009 v 18:31  • Odpověz
ahoj Bery to mě mrzí :frowning2: tak co teď dál viď, budu na tebe zítra moc myslet ať s doktorem něco vymyslíte......
Mě teď taky hlodá nejistota co bude když nic, páč manža je takovej slabej bojovník a řekl mi na tvrdo, že když se teď nezadaří tak končíme :sweat_smile:

To testování asi odložím páč si nechci kazit náladu .Mám tucha, že to nedopadne páč žádnej náznak ani příznak tak připravuju mozek na nejhorší :unamused:
woblu jak ty ??? máš ňákej příznak??
Veru ty odpočívej konečně jsi doma a můžeš :wink:
1. zář 2009 v 19:03  • Odpověz
A ta naše Ejmina zase nežere, ale je každopádně lepší :wink: Rohlik a mlíko už taky nechce , granule teda vůbec a krůtí maso taky ne.Tak já už fakt nevím co by si dala?????,
1. zář 2009 v 19:05  • Odpověz
Veru dneska jsem u nás viděla hezounký médi asi usínáčky :dizzy_face: bych ho brala i sobě :sweat_smile:
1. zář 2009 v 19:06  • Odpověz
Bery, tak hned napiš, co jste s doktorem vykoumali :wink: Je to boj, ale kdo neuteče, vyhraje :slight_smile:
Gabčo, kromě zácpy nic. Trochu cítím bradavky, ale řekla bych, že si to spíš vsugerovávám :confounded: Radši na to nemyslím - jak píšeš, nechci si kazit náladu :grinning: Hele naše Annie nežere skoro nic, dostává jen granule nad kterýma ofrňuje, ale než jde spát, tak je obvykle dojede. Zato Tonda má vybílenou misku hned. Psovi vůbec neuškodí, když nějaký den nejí, i my lidi někdy prostě jen nemáme chuť :slight_smile:
1. zář 2009 v 19:17  • Odpověz
Ahojda,tak Maruško velká gratulka. :slight_smile: Muchli držím pěsti :slight_smile: Bery a u dr.pořádnou konzultaci :wink:
1. zář 2009 v 19:32  • Odpověz
Ahoj...
cvičení jako vždy supr :dizzy_face: . Míjely jsme se s Rozi... nejde jim net, tak jsem ji vysypala co se tu událo.

Beryk... ta 0 je :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Zítra se nahlaš :wink:
1. zář 2009 v 19:47  • Odpověz
autor
ahoj :slight_smile: :slight_smile:
Muchla už rodí jůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů ,to je super.
Tak jsem vyčistila okna a to byl teda humus vám povim.

Andi- už bych tady měla mít výsledky z tý hematologie a pořád nic. :fearful: :fearful: :fearful: Počkám do příštího týdne a pak tam zavolám.

Dani- moje skoro spolužačka z Rk má adoptovanou holčinu a vůbec jsem to nevěděla. Tuhle jsem jí potkala s kočárkem a říkala jsem si, že jsem jí vůbec neviděla s bříškem a najednou mají holčinku. Byla děsně štastná ,že si jedou pro mimi.
Holky nějak mě poslední dobou hlodá ta adopce ,ale manža to nikdy nedovolí a moje gyndařka mi říká, že at ještě počkám, že není důvod nemít vlastní mimi. Tak jsem z toho jelen.
1. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz
autor
a Maruška má holčinku to je krása. A nevíte jméno?????
Kámoška chce mít Beatu,ale to se mi děsně blbě vyslovuje.
1. zář 2009 ve 20:01  • Odpověz
Ahoj Agi ty výsledky trvaj tak 3týdny a příjdou Ti domů.Ale klidně i zavolej Ti řeknou.Agi chce to čas a Ty ho ještě máš.To já se zase dneska od mámy dozvěděla,že jejich nějaká známá byla po 4IVF a nic a po Nativu má krásnou holčičku.Jenže oni neradi ten nativní cyklus dělají.V HK mi ho dr.hned zamítl,že by nemuselo vůbec dojít k ET. :wink:
1. zář 2009 ve 20:21  • Odpověz
Agi... kámoška má děti rovnou dvě. Sourozence. Ale brali si je už jako 2 a 3 leté. Se jim ze dne na den změnil život :dizzy_face: . Oni jsou věřící a tak pomoc CAR nechtěli...
1. zář 2009 ve 20:24  • Odpověz
Tak hlásím, že z Muchly je maminka!!!!
1. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz
Porodila hladce spontánně, 1. holčinka má 1800 gramů, druhá 1920 gramů. V počítači ještě nejsou ani jména, ani míry. Narodily se teď ve třičtvrtě na osm.
1. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz
A mě v půl osmé vypadl steh, tak jsem otevřená a čekáme, ale šanci pokračovat ještě pořád máme. :angry:
1. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz
tyyyyyyyyy jooooooooo nadherne spravicky... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: obr gratulace, je to holka sikkovna... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a ty se drz, nebo tady mame do zitra dalsiho broucka? konecne chlapaka? :sweat_smile:
1. zář 2009 ve 20:37  • Odpověz
Bery, ach jo :angry: :confounded:
1. zář 2009 ve 20:43  • Odpověz
Tramtadadááááááááááá... Muchli... grtulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Neli... no pane jo :astonished: ... to je ten uvolněný režim :fearful: ...
1. zář 2009 ve 20:44  • Odpověz
Žofka... chválím fotky. Váša má pěknou máničku :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 ve 20:46  • Odpověz
Muchlík je maminka :dizzy_face: :dizzy_face:
A jména byla jaká?? No, Neli nám je napíše. Tak to zvládla spontánně, to je šikula. Malí dětičky jsou prý snáz (že, Žofi...). Další maminka :dizzy_face: :dizzy_face:

Neli, prosím Tě, opatrně, jo? Ležet. Chtěla si přece vydržet... a máš ještě minimálně tři hodiny (a pár dní k tomu), třeba do toho 21/9 počkáš...
1. zář 2009 ve 20:46  • Odpověz
Muchli obrovitananananská gratulka :wink: :wink: :wink: ,seš šikula,tobě i holčičkám vše nej :wink: :wink: :wink: :wink:

Neli , Kubíčku myslím na vás,drž te se :wink: ,at je i u vás vše OK :wink:
1. zář 2009 ve 20:49  • Odpověz
No já tady čtu s otevřenou pusou normálně!!!

Muchla už je mamina, tak to moc gratuluju to je jasný a do tabulky hodím, až budou přesné infošky...... fíha.

Nelušáčku a ty máš steha venku???!!!! Tyjo už slyším dr, no jo kdyby jste ležela, tak steh drží..... ale nevadíííííííííí Kuba ví co dělá a když už půjde ven, tak max bude na stejno s Muchlovic holkama noooo :grinning: :sweat_smile: A nebo taky ne a pěkně tam bude držet...... :wink:

No jsou to věci, najednou.... Věru ty mede, to tady budeme muset do toho 40tt odkroutit třeba samy :grinning: :rolling_eyes:
1. zář 2009 ve 20:53  • Odpověz
Tahle holčina musím mít taky nervy jak ze železa..... holky nevzdávat to nevzdávat to nevzdávat to!!!

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=294029&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1
1. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz
A já se pro dnešek loučím, jdu kácet boubín, poúředničit připravit sváču do dia poradny a padnout do peřiňáku.

Zítra se nějak nahlásím, snad budou dobré zprávy jen od stimulantek a čekatelek na //. Od těhulí snad ani neeee :sweat_smile: :grinning:

Dobrou
1. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.