• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Tak infošky v počítači pomalu přibývají. První holčinka je Monika a má 42 cm a druhá je Nikola a míra tam není, ale to zjistím asi až zítra. Muchla je fakt dobrá. Zvládla to skvěle.

No a Kubík se zatím ven nežene, tak doufám, že mu to vydrží. Manža měl málem infarkt, když slyšel, že vypadl steh. Byl na tom hůř než já. Ale mám dál dovoleno chodit na wc, už je to prý o tom, buď vydrží nebo ne. Už to prý klidem neovlivníme.
1. zář 2009 ve 21:02  • Odpověz
autor
holky já vím no,ale musela jsem se zase nějak vykecat. Od toho tu jsme ne.Prostě někdy tak polemizuju co a jak a už někdy fakt nevím co proto víc udělat.

Muchla- je teda šikula, smekám před ní. To je nádhera. :dizzy_face: :dizzy_face:
1. zář 2009 ve 21:06  • Odpověz
Nakouknu a co nevidím :slight_smile:

Muchlince, veliká gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Nelinko a ty se opatruj a ležte s Kubíkem :wink:
1. zář 2009 ve 21:11  • Odpověz
Dík z infošky, Neli... Jsem na tebe zvědavá, kolik dnů ještě dáš :wink:

No a teď je na řadě Tesinka :dizzy_face:

Jsem naměkko :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ...
Jdu spát, pokud přes chrápot Mari zaberu :wink:
1. zář 2009 ve 21:11  • Odpověz
Sanusko, to, co si vložila, to je tedy síla... Ale jak je vidět, naděje je vždycky :wink:

Neli, díky za informace o Muchlince. A Ty se opatruj, jo? :wink:

Jdu cvičit, umýt se, jen co přijde manžílek z odpoledky, půjdu zalehnout k Anežce. Je to vzláštní, dnes spí jak nemluvně a celý den byla miliónová, úplně jiný den než včera... já snad začnu věřit, že se nesmím ani dotknout švestek (v neděli jsem jich snědla 6 a pondělek stál za prd....). Já vím, nebudu v tom hledat logiku, asi v tom není... :wink: No a... asi neochraptěla ze řvaní, ale nastydla... musím na ten průvan dávat pozor... :confused:

Přeju všem krásnou dobrou :wink:
1. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz
Muchlince velká gratulka.

Mně začínají zase bolesti tak jdu zalehnout dobrou noc :pensive:
1. zář 2009 ve 21:31  • Odpověz
MUchli, velká gratulace :slight_smile:

Sari jaká mánička????
1. zář 2009 ve 21:51  • Odpověz
Neli ty ještě vydrž a Kubíkem...
1. zář 2009 ve 21:54  • Odpověz
Jůůůů, máme další mimča :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Gratulka Muchle, je to šikula :dizzy_face:

Nelčo, ještě chvilku s Kubíkem vydržte :slight_smile:
1. zář 2009 ve 21:56  • Odpověz
bré ranko...

sousedka nastupovala teď v 7 ráno na vyvolání, tak na ni myslím....

HK zataženo....
2. zář 2009 v 07:30  • Odpověz
Dobré :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ... U nás taky, co nevidět bude pršet :angry:

Žofi... jako že má páčo :wink:

No, já se jdu nasnídat, slečínka ještě spí...
2. zář 2009 v 07:35  • Odpověz
Jóóó, Žofi... šak zavzpomínej :slight_smile: 3 měsíce zpět :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. zář 2009 v 07:44  • Odpověz
Dobré ranko.

Hlásím míru druhé holčinky od Muchly, 45 cm. Tak a údaje jsou kompletní.

My jsme vydrželi 2 v 1. Takže pokračujeme v boji. :slight_smile:
2. zář 2009 v 08:09  • Odpověz
neli supr, jen bojujte... :dizzy_face:
a muchla je sikula a uz se tesime na fotecky... :dizzy_face:
2. zář 2009 v 08:12  • Odpověz
Hezké ráno.
Neli super, že se s Kubíkem držíte moc Vám fandím :wink:
Muchli velká gratulace k holčičkám :dizzy_face: jste šikovný :wink:
Dušánek už je ve školce, ráno se mu nechce a hraje na mě břichobol, ale má smůlu.Ještě jsme ráno honili krtka, ale to je asi marnej boj se ho zbavit, trávník už zničil :angry:
2. zář 2009 v 08:39  • Odpověz
Hezký zamračený a trochu deštivý den,

Neli, děkujeme za infošky a vy s Kubíkem ještě bojujte :wink:

Muchi, ještě jednou velká gratulka a už se taky těším na fotečky :dizzy_face:

Žofi, jinak Vašíčka je kus a je to krásný chlapák :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Gabčo, Woblu nechce se vám testit???? Vím, že jste psaly, že si nechcete kazit náladu a naprosto chápu samozřejmě, ale přeci jen testíček nebude??? :sweat_smile: :pensive:
2. zář 2009 v 09:32  • Odpověz
Mohu hodit do placu takovou otázku ráda bych slyšela Vaše názory. Stále se nám kultivují tři embrya - nechám si zavést zítra dve otázkou zůstává co s tím třetím. Myslíte že jej mám nechat zamrazit? Má to význam? Děkuji moc a krásný den.
2. zář 2009 v 09:33  • Odpověz
hoj hoj,

Muchli velká gratulace a hodně zdraví všem třem :wink:

Neli držte se, to už zvládnete :slight_smile:

Vysocanko já bych si nechala dát všechny 3, mrazit jedno dle mého názoru nemá smysl
2. zář 2009 v 09:39  • Odpověz
Vysočanko a kdy jdeš na ET? Víš jakou mají kvalitu?Rozhodla bych podle toho.Čoveče tři jsou hezkej počet, podívej já z 9 měla dobrý jen dvě..ještě že si se nenechala odradit a pokračovala :wink:
2. zář 2009 v 09:40  • Odpověz
Míšo ty chodíš taky do Sanusu Jihlava??
2. zář 2009 v 09:41  • Odpověz
Vysočanko, s tím zamrazením bych teda taky moc nepočítala, ale jde o kvalitu, těžko říct co potom udělá rozmražení :unamused: a konec konců, určo by nebylo ani třeba :wink: , ty co dostaneš se přece musí chytnout a pořádně zavrtat :slight_smile:
2. zář 2009 v 09:42  • Odpověz
Gabiiiiiiiiiiii, já tě prosím už mi to napiš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. zář 2009 v 09:44  • Odpověz
Prosím, prosím IP a nebo sem, ale já věřím, že tam jsou // :dizzy_face:
2. zář 2009 v 09:45  • Odpověz
ET by mělo bejt zejtra stale mi to posouvaji tak je to snad dobry znameni zitra je to 5. den od OPU. Jinak mi dycky rekne ze se dobre vyviji dvě jednou je horsi a to je to treti prave. Ja se v tech bunkach a tak moc nevyznam takze by mi to stejnak nic nereklo.
2. zář 2009 v 09:45  • Odpověz
Gabčo nehoň krtka a písej :grinning:
2. zář 2009 v 09:50  • Odpověz
Gabčo a Woblu já jsem z Vás taky nervní jak pes. :slight_smile: Ale chápu, že máte obavy. :sunglasses:
2. zář 2009 v 09:51  • Odpověz
holky já chtěla testovat až v pátek, ale koukala jsem , že jste testovaly po ET už 6a8 den tak jsem to taky prubla a hádejte, ještě teď se klepu jak blbec.Nechci se radovat moc dopředu, abych to nezakřikla šáák to znáte :sweat_smile:

Našla jsem dvě//...
2. zář 2009 v 09:57  • Odpověz
NO Gabi a to říkáš jenom takkkkkkkkkk vyfot to a hod to do alba ježiš já mám takovou radooooooooooooooost to je báječnýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§ :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
2. zář 2009 v 09:59  • Odpověz
Gabčo, já to vědělaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , potichounku, ale velká gratulace!!!!!!!!!!!!
2. zář 2009 v 09:59  • Odpověz
Zdravím všechny, jsem opět zpět. Nejdříve z chalupy a od středy do včerejška v práci. Holky, nechápu jak někdo ještě může pracovat na plný úvazek-já vždy přišla, dala pozdní oběd a úplně padla tak na 2-3 hoďky.
Včera na cvíču jsem potkala Šárku, tak mi stihla říct poslední události, co se tu odehrály.
Muchla je borec, jsem zvědavá na sebe.
Nelaik koukám se furt drží teda spíš Kubík se drží u mamky
Jak je Sanu?Už 32tt :slight_smile:
Ahoj Gabi-krtka nedohoníš :grinning:
Dani- tak si s Anežkou hezky užíváš a třeba ty švestky logiku maj :wink: už se taky nemůžeme dočkat až budeme mít doma dva řvouny :grinning: :grinning: :grinning:
Šari-objednala jsem Vás na zítra 3.9. na 8:30, tak držím palečky ať se Vám to co nejdřív vyléčí :wink: ještě ti to radši pošlu na IP a na mobil.
Nevidim tu Beryka :frowning2:
2. zář 2009 v 10:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.