• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Tys tomu prostě věřila, že vám tohle vyjde a vyšlo, to je superrrr :dizzy_face:

Gabi a co manža????a kolikátý den jsi?
2. zář 2009 v 10:01  • Odpověz
no je teda slabá, ale je tam, dokonce ji viděl i můj špatně vidící taťka........ tak uvidím jaká bude v pátek..

Vysočanko díky :slight_smile:
holky já se z toho tak klepu, že se z toho snad nesrovnám :sweat_smile:
2. zář 2009 v 10:02  • Odpověz
vysocanko ano, jezdím do Jihlavy, mám tam 3 mrazáčky a pokud přežijou všechny 3 probuzení, tak si je dám všechny

Gabi náááááádhera, to je super bomba, držím pěsti a potichu gratuluji :grinning:

Woblu co ty??? nenapínej
2. zář 2009 v 10:02  • Odpověz
Gabčo, čárečka musí sílit ať můžeme na pondělí tipovat HCG, to už tu dlouho nebylo, tak aby jsme to nezapomněly :grinning:

Wobludko, ještě ty // a je to paráda :dizzy_face:
2. zář 2009 v 10:04  • Odpověz
holky díkas, radovat se budu až v pondělí a hlavně až budu držet miminko v ruce, však víte musím to doklepat do zdárného konce :wink: a velkou motivací je pro mě Nelinka s Kubíčkem :wink:

Míšo a Vsočanko moc Vám přeju ať ty // taky najdete a jasný, že i Woblu :wink:
2. zář 2009 v 10:05  • Odpověz
Veu jsem 10 den v pondělí jsem byla na ET, přeci jak jste byly na srazíku :wink: Manžel už to ví ráno volal no tak jsem to řekla, aby se těšil domů.. měl velikou radost.
2. zář 2009 v 10:07  • Odpověz
Tak tedka jsi mě Gab naladila tak krasně :slight_smile: to je paráda :slight_smile: :sunglasses: Woblu držím moc palčáky.
2. zář 2009 v 10:08  • Odpověz
Gabčo, to je jasný s tím miminkem v ruce, to už tu bylo mockrát řečeno, nejprve ať tam jsou //, pak ať sílí, hcg ať je good, srdíčko atd. a už se jen bojíš a bojíš a jak psala Danča od narození se bojíš ještě 2x tolik :grinning:

A vzpomeň na Nelču a Sanusku, jak porovnávaly holky // a kde už jsou dnes :wink: :dizzy_face:
2. zář 2009 v 10:08  • Odpověz
Gabi, superrrr,superrrr, hlavně ať manža cestuje opatrně :wink: a 10 den // to už je good
2. zář 2009 v 10:09  • Odpověz
jdu se konečně najíst :grinning: , mám takovou radost :slight_smile:
2. zář 2009 v 10:10  • Odpověz
to je paráda, hned ráno pozitivní zprávy, člověk má hned lepší náladu, věřím, že to klapne :wink:
2. zář 2009 v 10:10  • Odpověz
Gabi-teď to čtu a tichoulililnká gratulka-neklepej se a z hluboka dejchej a hlavně lež a odpočívej jak můžeš, fakt to dodrž, já po ET ani nešla nikam ven tak 7dní, jsem se bála , abych je nevyklepala :grinning: a těch 5 dní jsem fakt jen seděla a ležela a učila a vím,že ty jsi pracovní superwoman a furt něco šůruješ, tak teď se na to vykašli a nech se hýčkat. Jsem zvědavá na HCG :grinning: kolikátý den jsi vlastně testovala?
2. zář 2009 v 10:11  • Odpověz
Míšo k jakému lékaři chodíš?
2. zář 2009 v 10:12  • Odpověz
Veru-ty jsi už 20tt to je supeeeeeeer-tp letí viď? Něco ještě nového v z práce?
Míšo-na kdy plánujete KET? Na září-říjen?
2. zář 2009 v 10:13  • Odpověz
Holky doma mám bordel jak v tanku od teď mě z gauče zvedne jen chození na záchod :sweat_smile: S Dušánkem jsem ležela od podzimu do jara a vyplatilo se to :wink: žádný courání a makání nebude budu se šetřit to je jasný :wink:
2. zář 2009 v 10:14  • Odpověz
jasný Gab jen pěkně odpočívej
2. zář 2009 v 10:21  • Odpověz
vysocanko chodím k MUDr. Kučerovi, takovej mimozemšťan

Rozi já beru konský dávky Estrofemu a v pondělí a dneska mi píchali dvojitou dávku Agolutinu páč mi nechce růst sliznice, klasika, v pátek jedu na KO a když to bude ok, tak se bude plánovat KET, takže to vidím tak někdy během 14dnů max.
2. zář 2009 v 10:25  • Odpověz
jojo taky jsem u něj jednou byla na utz vskutku zážitek.. neřekl mi ani slovo...
2. zář 2009 v 10:27  • Odpověz
vysocanko mě teda hlásí, od začátku, ale přijde mi, že až ted po roce co tam jezdím si pořádně přečetl moji diagnozu, no jouda jak vymalovanej
2. zář 2009 v 10:29  • Odpověz
no Ono si tam asi moc nevyberes.. Ja chodim k FIkerovi ten si zase ze vseho dela srandu..
2. zář 2009 v 10:30  • Odpověz
Gabi s tím odpočíváním souhlasím, mě řekla moje Dr., že si to ted taky odležím, minimálně první 3 měsíce určitě, samo pokud to klapne, že :wink:
2. zář 2009 v 10:32  • Odpověz
vysocanko, pro mě by byla asi příjemnější ta sranda, jsem pak klidnější, Kučera je divnej pavouk, věřím, že ví co dělá, ale mám ráda lidi co mluví a ne co na mě čumí jako bych byla z Marsu
2. zář 2009 v 10:36  • Odpověz
Tak 14 dní Míšo-to je za pár, budu moooooooc držet pěstičky :wink: :slight_smile:
Já byla v pondělí na KO a nechala si natočit DVD-fakt super. A snad mohu říct, že je už cítím, takový vlnitý šimrání :grinning: jinak zatím, kdyby takhle leželi, tak jdu na sekci, páč ten blíž ke vchodu je koncem pánevním a druhej hlavičkou- tak by se prý zpříčili hlavičkama, ale ještě je prý to brzo říkat, že se ještě můžou přetočit, tak snad se ještě překoulí ten první :dizzy_face:
2. zář 2009 v 10:37  • Odpověz
jj taky jsem si tak u něho pripadala Miško, zkus se domluvit s Oltovou, ono to jde změnit nemusíš u něj bejt když ti nesedí. :confounded:
2. zář 2009 v 10:37  • Odpověz
už jsem o tom přemýšlela, dojedu ten KET a pokud to nevyjde tak přejdu k Fikerovi a pokud ano, tak jedině dobře a bude vyřešeno :grinning:

Rozi jj, to už je chvilka, pak budu doufat, že za 9 měsícu budu štastná mamina :wink:
2. zář 2009 v 10:47  • Odpověz
Ahóóój...

Gabi... to je SUPER :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , Verča tě odhadla :wink:
2. zář 2009 v 10:50  • Odpověz
Rozi... ty ještě chodíš do práce :astonished: ? Asi jen dodělávky, ne??? A co děti? Už vědí, že čekáš dvě miminka???
2. zář 2009 v 10:57  • Odpověz
Rozinko ahojjj :slight_smile:
no koukni do tabulky na předchozích stránkách, do těhulek - letí to strašně a my dvě jsme poslední :grinning: a když vidím jakým tempem to postupuje, tak jsem se včera trochu zarazila a říkám ajaj ono to fakt letí a vzhledem k tomu, že vás je víc - tak mě ještě předběhnete :grinning:

Rozi, ty se taky šetři, jseš pořád akční,ale to jsme asi všechny :grinning:

Gabčo,na uklízení budeš mít času, 8,5 měsíce :grinning: , byla v klidu stejně to za tebe nikdo jiná neudělat :grinning:

Míšo a za chvíli budeme držet pěstičky tobě, to je moc dobře :wink: V pátek hlavně ať je good kontrola a pak to půjde samo :slight_smile:
2. zář 2009 v 11:00  • Odpověz
Čauves, ¨

Tak jukám a co nevidím, Gab má dvěěě no tak to je báječná zprávička...... :dizzy_face: Gab gratulka :wink:

Já jsem trošku připitomnělá jak jsem vstávala v 5.30, ale spala jsem jak ŠPALEK!!!, tak jsem stejně dobře fungující.....

Mám chuť na gulášovou polívku, tak ji ukuchtím a na mimáči juknu jestli nenajdu recept na vdolky....

Budu nakukovat. Tak zatím
2. zář 2009 v 11:00  • Odpověz
Sanu a jak na kontrole???
2. zář 2009 v 11:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.