• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
autor
já to taky zjistila až okolo 9.hod ranní. Tak ted večer zkus jít k sousedům nebo ke kámošce. Kdyby si přijela ke mně taky by to šlo,ale stačí , že manža vyhodí mne až to uslyší. :sweat_smile: :sweat_smile:
1. čer 2009 v 19:11  • Odpověz
autor
very- a jak jinak teda v práci ?????? Kolik Vás je v kanclu????
1. čer 2009 v 19:12  • Odpověz
Hele Very ne žádnou moc teplou!!!!!!! Nezáviď taky tam za chvilku pošupajdíš :wink:

Agi neva, bych si prohlídla klipy po 10 001 :wink:
1. čer 2009 v 19:13  • Odpověz
agi, třeba je to dobrý znamení...pokud si vzpomínám, tak naposled byly příznaky a prd z toho :wink:

Holky, loučím se, za chvíli dorazí návštěva

dobrou všem a moc moc myslím na žofi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. čer 2009 v 19:13  • Odpověz
Luci paaaa A kdo bude podávat infošky??? :confused:
1. čer 2009 v 19:14  • Odpověz
Ahoj holky,tak jsem dočetla, Sarii díky a máš IP:slight_smile:
Byla jsem dnes v té nemocnici na předporodním kurzu, žádné extra novinky teda nemám,dnes tam byl pediatr a příště gynekolog,pak už jen prohlídka sálů..
Žofi, ty jo, já myslela,že už odrodíš a on je ještě čas,jo?!? Tak snad to půjde pak rychle na sále,teď se drž!!!
1. čer 2009 v 19:15  • Odpověz
sanu, kdyby žofi písla sms, tak samo hned napíšu...návštěva nenávštěva :wink: ale myslím, že píše ještě Evče :wink:
1. čer 2009 v 19:15  • Odpověz
autor
jdu si umýt vlas a hodit na to masku.
1. čer 2009 v 19:23  • Odpověz
autor
joo a Miso- tý vago , to jsou levný letenky do Kanady, já bych tam jela hned. Ti tak děsně,ale fakt děsně závidim, samozřejmě v dobrým. :wink: Já bych tam chtěla tak 2 měsíce strávit někde u jezera v roubence a potkávat jen soby a všechny možný zvířata.
1. čer 2009 v 19:26  • Odpověz
jdu s Maxíkem ven tak zase ráno
1. čer 2009 v 19:27  • Odpověz
Dabli už je ti to jasný s těma týdnama těhu??

Luci no jasan, já vím, že by jsi nás nenechala čekat... :wink:

Tady tak přemejšlím, že asi pojedu v pátek do mamahotelu a vrátím se až v neděli, jen mě štve ten net, že tam mamina nemá :angry:
1. čer 2009 v 19:33  • Odpověz
Tak já se dneska taky odpojuji, večer ještě juknu, jestli nejsou zprávičky...

Mějte se, zítra se zase nějak nahlásím...
1. čer 2009 v 19:37  • Odpověz
Tak jsem zpět- byla jsem pro Kubajze na tenise :wink:

Tak já taky přiložím polínko do ohně- ta moje kámoška je moc pěkná- ale takovým tím přirozeným způsobem, žádná trandína- vkládám do albíka foto, tak snad to Luci stihneš :grinning: ..No, co se týká vzdělání, tak SŠ-průmyslovka a pak dálkově vejška ekonomka..Byť "pražanda", tak i když to maskuje- duší holka do nepohody z vesnice :grinning: ..Myslím, že celkem přesně ví, co chce, na chlapa má dost vysoké nároky - tidíž dobré předpoklady být krotitelkou :dizzy_face: :sunglasses:
1. čer 2009 v 19:39  • Odpověz
eviku ten tvuj pupik je fakt uzasnej... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a kamodka fakt pekna...
to aby si luci zacala zbirat fotecky a nabidla pak braskovi... :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 v 19:50  • Odpověz
Evi, kámoška je moc hezká :slight_smile: ale to ta moje taky ... no uvidíme, kterou si vybere, kruciš, musím taky někde sehnat fotku, ať jsem dohazovačka se vším všudy :slight_smile: :grinning:
žehlím, nakukuju, až odejde drahá polovička na noční, budu tu... asi sama, že :grinning: :grinning:
1. čer 2009 v 19:59  • Odpověz
Ahoj berušky, tak se hlásím. A dočítám.
1. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz
Jo- ještě jsem zapomněla napsat, že kámoška je toho času bruneta, ale jak ji znám, nebude to na věčné časy :wink: :sunglasses: (ne, že by jí, byly blízké nějaké signální barvy, ale ve škále přirozených odstínů docela experimentuje :wink:

Dani- "Znám jednu dívku, ta má dukáty, máááá dukáátýýý :grinning: :grinning: :grinning: :wink: "
1. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz
Soni- jo pupek je fakt úžasnej- už by to chtělo ten zmiňovanej batoh na záda, jinak budu rejt bradou brázdy v hlíně :grinning: :sunglasses:
1. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz
no teda holkyyyy tady se rozjizdi normalni seznamka... :grinning:
a nebyl by i nejakej normalni pro me? :grinning: :grinning: :grinning:
no zofik se nam nejak nehlasi asi vyrazili co? :sweat_smile:
1. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz
JJ,- Žofík zatím nic...ale dorazil jí domů manža, tak jí to asi pomáhá snášet, než udělají nájezd č. 2 na hradeckou porodnici..

Soni- bohužel-chlapa žádnýho na skladě momentálně nemám, ale budu na tebe myslet :wink: :sunglasses:
1. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz
eviku tak to ti verim, ale vzdyt uz to mas za par... :wink:
ale je proste nadhernej... krasnej :dizzy_face:
rozi tak co? vydrzela, nebo testla? :confused:
autor
Rozi- co testík?????????????????
autor
já mám taky její foto v pc, ale je to ze svatby a je tam i nevěsta a další jiná žena a tak to tu radši nechci moc ukazovat kdyby náhodou víte co....

Luuci- kdybys měla icq nebo skype poslala bych ti to přes to. Tam jí to moc sluší :grinning: :grinning:
1. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz
autor
tady to bude jak na trhu kde se nabízejí ženy. :grinning: :grinning:
1. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz
Holčičky už ráno ve 4:22 jsem musela - bylo to silnější :wink: udělala jsem si ten nejcitlivější test 10mlU/ml a byla tam i ta druhá čárka, ake taková slabá. Byla jsem z toho zmatená. Pak přijela kamarádka a nahlodala mě a zkusila jsem to tím normálním testem 25mlU/ml ve 13h a byla silnější :slight_smile: , tak jsem si oddechla,ale zároveň mám stále obavy :frowning2: - to asi znáte
1. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz
evi ja si delala prdel, normalni uz vymreli nebo jsou zadani... :grinning: :grinning: :grinning:
no jo hotovy trh s bilym masem... :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz
autor
Soni- já znám jednoho je rozvedenej a je mu 38.let , žena ho soustavně podváděla. Má 2 děti a je moc pracovitej, jen kouří no. Je to takovej romantik bláznivej.
1. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz
Soni- pozdě- už jsem tě zařadila do systému... :grinning: :grinning:
1. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz
Rozi- tak to vypadá nadějně- budeme držet pěstičky :wink: :slight_smile:
1. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz
autor
Rozi- ty vogo to je super,tenhle měsíc to je samá dobrá zprávička. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.