• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ahoj holčiny. Tak mám za sebou další masáž (prý mám říkat fyzioterapii, že doktor masáže nepíše, že píše rehabilitaci, fyzioterapii apod.). Manžílek hlídal a zvládnul to :dizzy_face: Tak jsem mu zrovna oznámila, že jedem na výlet do Prahy a já tam budu učit. Přijal to překvapivě dobře! Dokonce prý, jestli s sebou vezmem babičku, že by se tam ráda podívala. Tak budou na Anežku dva (no, vydržet od 9 do 17 pouze s pauzama na kojení je práce pro dva...) :wink: A já myslela, že to bude chtít před tchyňkou zapřít... Po 16 letech toho svýho chlapa neznám... :grinning: :grinning:

Gabi :dizzy_face: :dizzy_face: Bomba!!! Jdu dál dočítat. :wink:
2. zář 2009 v 11:03  • Odpověz
Dančo, tak vidíš a ty ses bála reakce a on tě manžílek skvěle převezl, Anežka s ním dělá divy :grinning: , to je moc dobře, že to takhle přijal, hned ti ta výuka půjde lépe :wink:
2. zář 2009 v 11:11  • Odpověz
Vysočanko, někdo kdysi (snad Dagi nebo Kačka) si stál za svým a chtěl to jedno zmrazit. Rozmlouvali jí to. No a je z toho holčička... Takže já bych mrazila :wink:

Neli, držte dál! A díky za info o Muchlíně :slight_smile:

Rozi, ráda Tě zas vidím :wink: A neboj, od 17. tt je na přetočení moře času, i u dvojčat. Majerce se jedna otočila tuším ve 33. tt :slight_smile:

To jsou bomba zprávy po ránu, Gabi, zvedla si mi náladu :wink:

A jdu, dítě volá :grinning:
2. zář 2009 v 11:14  • Odpověz
gabcoooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: drzime pesticky moc a moc :wink:
2. zář 2009 v 11:35  • Odpověz
no jo holky Verča to je starej čmuchal :grinning: :grinning:
ještě se z toho testu klepu, jdu pro Dušánka ten mě přivede na jiný myšlenky..
2. zář 2009 v 11:42  • Odpověz
Ahoj kočky- hlásím se jen, abych potichoučku gratulkovala Gabče- paráda,paráda a tfuj,tfuj,tfuj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,
no a samozřejmě Muchle, že to s kočkama v poho zvládly a samo přání všeho nej :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak, jak píše Danča- Andrejka (v bříšku větší!! ) se přetočila v 33tt během jednoho týdne hned 2x!! Stejně dodnes nepochopím, kam se do mě naskládaly s těma porodníma váhama,co měly.. :rolling_eyes: :sweat_smile:
2. zář 2009 v 11:58  • Odpověz
Maju-díky, jsem na to zvědavá. Už jsme i vyhlídli kočár pro 2jky a teď už docela roste bříško, budu fakt jak ten fitness míč s nožičkama :grinning: :grinning:
Jo a za 2 hoďky volám,jak dopadla genetika v 17tt. Holky, to se už bude rozhodovat o plodovce? Nebo až někdy kolem 20tt. Ve 22tt vím, že jdu na tu velkou měřící KO.
2. zář 2009 ve 12:24  • Odpověz
Gabi velikáááááááááááááale zatím tichoučká gratulace.
Prosím prosím pošli mi taky těhu bacílek. :wink:
2. zář 2009 ve 13:07  • Odpověz
tak mě navštívila kámoška, tak jsme jeli nakoupit a podrbaly jsme...a co to čtu Gab, super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jo j Saro přesně před 3 měsíci....uff...

holky nevíte když vyvolávaj porod, jak dlouho to trvá?
2. zář 2009 ve 13:16  • Odpověz
Gabi, mám z tebe takovou radost, moc držím palečky, aby sílila. To je super zpráva. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz
Ahoj kočky,

Gabi, supeeeer..mám velkou radost :slight_smile: jen tak dál :wink:

Žofi, všechno nej Vašíkovi k tříměsíčninám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Žofi, to je různý..u někoho to trvá dýl a u někoho to je hned..záleží, jakl má připravený porodní cesty :wink: mě tenkrát dr řekl, že by to u mě trvalo i 3 dny, kdyby vyvolávali :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky, Anetka dneska tak zlobí :confounded: v Carfuru vytřela pěkně podlahu, jak se vztekala a to jen proto, že chtěla být ještě v lékárně a my už šly s mamkou ven :rolling_eyes: a takhle to bylo asi 5x..snad se z toho dneska vyspí :rolling_eyes:

Sanu, jak jsi se ptala na ten pás, tak si myslím, že tím určitě nic nezkazíš :wink: jak někdo psal, co nejdřív po porodu se doporučuje, lehnout si na břicho :wink: když teda nerodíš císařem, to si moc nedovedu představit :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale řekla bych, že je to dost o dědičnosti, ta elasticita kůže, stejně jako strie :wink:
2. zář 2009 ve 13:43  • Odpověz
Žofi, jo, jo, vyvolávací tabletky dávali kámošce 4 dny po sobě a 5. den porodila. Druhé kámošce dali v 7 ráno prášek a v jednu byla holčička na světě (druhý porod).

Anežka je dnes taky taková nevrlá. No co už, nějak to zvládnem. Za chvíli je tu tchyňka, tak na dvě hoďky odjede s kočárkem... Jo a dnešní zpráva dne: Anežka je plačtivá, protože má v látkovkách ztíženou možnost pohybu. Má drahá tchýně se nevzdává a bude za pemprsky bojovat :unamused: Marně :grinning: :grinning:
2. zář 2009 ve 14:03  • Odpověz
Tak jukám jukám,

Gab nebude fotečka, aby jsme tozhodnotiliy?? :sunglasses:

Dančo no bájo, jen jesti manža není vykuk a nebere babičku, kdyby náááhodou byl nějaký stav nouze a mamka nikde.... :grinning: Ale je fajn, že ti to v poohodě odsouhlasil.... :wink:

Very nic zvláštního, cukr stále na stejno, ani to neklesá ani to nestoupá, zatím každou KO jsem v jedné rovině. Jen mi zase moč hlásila noční hlad, tak si mám dát ovoce nebo mlíko. No ale já byla ráda, že nejdu na záchod, jsem spala celou noc NON STOP!!!! Někdy od 23 do 5.30 bez probuzení!!!!!

Rozi a jakej kočík jste vybrali??????

Luci asi anetka bude tížit do toho zdravotnictví nooo :grinning: :wink:
A ten pás si asi objednám, ale teda nevím jestli vyloženě ten po porodu, nebo prostě klasika stahovací...... babo raď.?.?

Polívka se mi strašně povedla (já vím samochvála smrdí) a teď čekám až mi vykynou vdolky (našla jsem na MMB) a jestli se povedou, tak budou jak od babičky, protože ona do nich strouhala taky vařený brambor.... taaaak uvidíme.....

A jdu mýt nádo.
2. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz
Jéééééé Gabi držím palečky a hezky odpočívej

Holky zítra ráno mám nástup. Vůbec se mi nechce. Hlavně mě štve, že budu muset v nemocnici zůstat asi dva dny. Nechápu když v Hk to dělají ambulantně
2. zář 2009 ve 14:10  • Odpověz
autor
ahoj
Gab- to je super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

no a mě přišla zpráva z tý hematologie a vše je ok. Tak mám trošičku radost.
2. zář 2009 ve 14:15  • Odpověz
Sanu a neměla bys lepší ty stahovací kalhotky? s takovým vyšším pasem?

Mě se náhodou o víkednu taky vaření povedlo...koprovka byla exkluzivní, vývar taky a kung pao jsem lepší ještě neměla :dizzy_face: :grinning:

Dabli, držím pěsti, aby to proběhlo dobře :wink: :pensive: Ty 2 dny vydržíš :wink: ale chápu, je to opruz :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dani, ta tvoje tchýně je taky vtipná, podle ní látkovky můžou asi i za špatný počasí, ne :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2009 ve 14:18  • Odpověz
autor
Já se jdu vrhnout na dukátový buchtičky mňam mňam.
2. zář 2009 ve 14:19  • Odpověz
agi a neco noveho? :confused:
dukatovky bych si taky dala... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dabli drz se, no tak si rikej ze to mas jako odpocinek...
2. zář 2009 ve 14:22  • Odpověz
agi, tak super :wink: takže ted ještě půjde manža na to kontrolní spermio?
2. zář 2009 ve 14:28  • Odpověz
Luci no já si říkám, kdyby mě nafikli, tak bych je asi těžko nosila..... :sweat_smile: Ten pás by byl asi přece jen praktičtější...

Musím jít "omdlít" na gauč, padla na mě totální krize.
2. zář 2009 ve 14:30  • Odpověz
LUci a jak si zachovala chladnou hlavu?

holky jsem zvědavá, no to teda nevím,když píšete , že to může i takhle dlouho trvat, večer chtěj už chlapci zapíjet.....
2. zář 2009 ve 14:46  • Odpověz
autor
luuci- manža už je objednaný na příští úterý a já se tam rovnou objednám taky k Šilhánovi. :slight_smile: :slight_smile:
2. zář 2009 ve 14:51  • Odpověz
autor
Soni- zatím nic nového. :slight_smile: :slight_smile:
2. zář 2009 ve 14:53  • Odpověz
tak já jsem zase usmažila pár palačinek :grinning: , zase mám nacpaný břuch, ale taky moc dobrý :stuck_out_tongue_closed_eyes:

se to tady hemží dobrotama, dukátovky, vdolky, koprovka - to všechno můžu :wink:

Sanu, tak aspoň, že se to nehorší, ale je fakt, že zrovna u těch palačinek jsem si na tebe vzpomněla a říkala jsem si jestli mi zakážou jíst sladké :sweat_smile: to bude můj ámen
2. zář 2009 ve 14:55  • Odpověz
Dančo, tchýňka bojuje taky hezky, ale věřím že se to nevzdáš :wink: a hlavně fandím :slight_smile:

Agi, tak super, holka tak mi řekni v čem je u vás zakopaná sekera?? Už jste zkusili vyhrabat celou zahradu? :grinning:
2. zář 2009 ve 14:57  • Odpověz
Dabli, jinak se ti ani nedivím, nemocnice nesnáším :confounded: , ale co se dá dělat, hlavně ať jsi v pořádku a můžete se vrhnout do boje :wink:

Žofi, také se přidávám ke gratulacím :dizzy_face: a moje ségra nereagovala na žádné vyvolání - tableta, kapačka - prostě nic
2. zář 2009 v 15:00  • Odpověz
Sanu- není to žádnej luxusní kočár, ale líbil se nám z praktičnosti a cena 17 000,- se vším všudy(autosedačky, korbičky a pak sporťák), šířka 79cm a vše nacvakávací a vyměňovací. Barvu modrooranžovou-snad je to univerzální-jak pro holky tak pro kluky.
Jakpak se má asi Maruška? Mooooooc gratulujuuuuuu!!!
Agi- to je fajn- pozitiva :wink:
Já jsem teď vyhořelá kuchařka-už mě nějak nic nenapadá, co vařit :frowning2:
2. zář 2009 v 15:00  • Odpověz
holky já když si hlavou vzpomenu na porod, tak mě procitne nástřih tam dole, asi hrůzou:grinning:
2. zář 2009 v 15:01  • Odpověz
Rozi - a nemáš fotku nebo odkaz, že by jsme kočík okoukly a už ho jako máte doma nebo zatím objednaný???, já že jsem asi nějak pozadu a v klidu s těmahle věcma :sweat_smile: :grinning:
2. zář 2009 v 15:02  • Odpověz
Žofi :grinning: :grinning:
2. zář 2009 v 15:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.