• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Dani tchýňka se snaží viď?ale aspoň přijde povozit....
2. zář 2009 v 15:04  • Odpověz
fakt Very občas to cejtím, ale v zrcátku nic nevidím :confused: :sweat_smile:
2. zář 2009 v 15:05  • Odpověz
jako ještě pořád to cítíš??? :confused: mě z toho omejou :grinning: , óóóó co mě čeká v lednu?
2. zář 2009 v 15:07  • Odpověz
ale neé Very, nic bolestvivého, fakt nic, ani na funkci to nemá vliv :grinning: jen to občas procitne....
2. zář 2009 v 15:11  • Odpověz
Veru- já jsem taky docela ještě v klidu- nějaký bodýčka od Tchiba už mám, pak hračku od Tchiba a ve slevě 2 deky a 2 nechodící botičky-toť vše- kočárek je jen vyhlídnutej ve Vesně v Opatovicích, ale tak někdy kolem 22tt ho pojede chlap objednat - záloha 5000,- a pak nám ho tam zdarma nechaj uskladněnej jak dlouho budem chtít. Zatím mi přišlo, že to byl jedinej obchod s kočárky, kde uměli vše vysvětlit a složit i rozložit, v babycentru drahé a v Afi na tp byly 2 prodavačky a ani ho nerozložily :rolling_eyes: a ani nevěděly, že je to jen sporťák, fakt hustý :grinning: :grinning: :grinning:
Ještě máme čas, já to nechci zatím uspěchat, teď mám ještě nějaký plány a akce a soustřeďka a návštěva Jablonce a Jeseníků, gže tak od říjen/listopad začnu shánět :wink: :slight_smile:
2. zář 2009 v 15:13  • Odpověz
aha, tak jo Žofi no, budu ti věřit :sweat_smile: , ale prdelka v lednu začne cvakat :grinning:
2. zář 2009 v 15:13  • Odpověz
Dočteno... a už přemýšlím, co budu vyrábět k večeři :unamused:

Žofi... :grinning: :grinning: :grinning: ... prej, že už chtěj večer zapíjet :grinning: :grinning: :grinning:

Dabli... na revizi se jde jak na popravu :frowning2: :frowning2: :frowning2: . Znám, v Pardubkách jsem byla jen po dospání narkozy.

Sanu... stahovací pás bude určo lepší... ale myslím, že ho tu žádná z nás po porodu neměla. Budeš prgo :wink: . Co Maruška??? Nedoplnila chybějící údaj???

Dani... tak jdeš do toho přednášení? A ještě něco... máš snad v hlavě computer nebo tak něco... si všechno tak přesně pamatuješ :astonished: :astonished: :astonished:
2. zář 2009 v 15:15  • Odpověz
Rozi, tak to jo, no my jsme s manžou prozkoumali kočík Danče, tak myslím, že už asi jiný ani radši prohlížet nebudeme :grinning: , sice bych do té vesny ráda, ale oni tam ten náš prý nemají, takže bych se stejně neměla čím kochat :confounded: , asi pro něho pojedeme do Prahy, ještě uvidíme.

A výbavičku, já začnu ladit až budu vědět pohlaví, protože jinak já mám výbavu kompleto, dokoupím jen něco, ikdyž machruju a v záložkách mám tisíce věcí, tohle bodynko, tuhle soupravičku, laclíky - bundičky, no prostě blázen "Melesio", ten prcek to ani neunosí :grinning:
2. zář 2009 v 15:19  • Odpověz
Veru- tak to jo,vidíš taky už máte vyhlídlej a výbavička je už taky skoro kompletní, tak buď stále v klidu. Mě každej zakazuje něco kupovat, že prý hodně dostanu, tak ať šetřim, mamka a skorotchyně pletou jak divý :grinning:
2. zář 2009 v 15:30  • Odpověz
Sari těžko říct, zda budou zapíjet viď? :astonished: :grinning:
2. zář 2009 v 15:34  • Odpověz
Dabli, tak ať to dobře dopadne!
Hele, v RK se zkrátka zůstává dýl, i po tom císaři, asi se na tom snaží vydělat (každý nocleh jsou penízky navíc) :grinning: :grinning: Ne, žertuju, já jsem za to vděčná, že mě tam drželi týden, aspoň jsem se všechno naučila, u Tebe chápu, že Tě to štve, ale takový je holt postup.... A je to naposled, pak už jen porodnice :wink:

Sanusko, dietářka může vdolky?? :confused:

Luci, ano, látkovky můžou i za špatné počasí :grinning: :grinning: Holčiny, díky za podporu v tom boji, ale říkám tomu spíš hra :grinning: :grinning:

Jasně, že si manžílek bere maminku s sebou, kdyby přišla krize, aby měl kdo zasáhnout. Ale mě to neva, pro mě je důležité, že pojedem :slight_smile: Sari, to je snad první přednáška, kdy základní strach byl, zda to unese manžel, něž že bych měla strach, zda to nezvořu. Ale to přijde, dva dny předem... Naštěstí to je hodně z praxe, tak mě kdyžtak zachrání historky z auditů, kdyby nebylo zbytí. :grinning:

A s tím vařením se přidávám. Co budem zítra baštit?? Věšteckou kouli by to chtělo :grinning:
2. zář 2009 v 15:39  • Odpověz
Rozi, bych řekla, že jsi v půlce. Ještě jednou 17. tt a můžeš jít na věc :wink: :wink: :wink:

Žofi... noo :grinning: , a manža... myšleno její je s ní???
2. zář 2009 v 15:44  • Odpověz
jasně je s ní...

ale si myslí že bude zapíjet večer už s mým....takový předkolo, jako seousedský...no jsem zvědavá :astonished:
2. zář 2009 v 15:48  • Odpověz
Tak milá děvčátka je vše jinak, volala jsem v jednu a to treti je pouze petibunecné od soboty takze snim nemam pocitat a ta dve se embryolozce moc nelibi pry jsou mensi nez by mela.. tak nevim co si mam o tom myslet :( prej budem radi, kdyz vubec dve nebo jedno k tomu transferu bude nevim na co ceka kdyz puvodne ET melo bejt v utery a posouvaj to az do čt. :frowning2:
2. zář 2009 v 16:09  • Odpověz
Dani může dietářka vdolky, ale odvážený :grinning: Ale já se dneska odměním.... :wink:

Vysočanko hlavně to nevzdávat, embryjka i horší kvality se pak u maminy v bříšku chytla...... držím pěsti!

Sar co jsi vymyslela k véče? My měli původně v plánu chleba s vajíčkem na tvrdo.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A budu prgo, no jo to mě nepřekvapuje, všechny hlavně aby mělo všechno miminko a vše okolo miminka a já se sháním, aby mi zase pak splasklo břicho :grinning: :sweat_smile:

Jdu na ty vdolky asi se mi bych řekla docela povedly :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. zář 2009 v 16:19  • Odpověz
Sanusko, jasně, odměň se :wink:

Jo, Sari, s tou pamětí je to tak, že na kraviny mám paměť skvělou, ale na důležitý věci moc nemyslím :grinning: :grinning: Moje mamka říká, že na blbosti mě užije, a má pravdu.

Vysočanko, hele, když nebude transfer, nebude se Ti ten pokus počítat a budou Ti pořád zbývat 3 IVF. (Slabá útěcha.., to vím). Takže na to asi čeká, zkrátka chtějí vidět, zda ta embrya mají vůbec šanci. Navíc pokud přežijí 5 dní, jsou to hodně dobří jedinci a s velkou pravděpodobností se chytí (Evča má holky z takhle dlouhé kultivace). Tak to nech na nich a doufej. Jedno krásné 5. den je lepší, než aby byla tři špatná zavedena dnes :wink:

Moje mamča přinesla burčák :dizzy_face: :dizzy_face: Jdu si dát skleničku. Za půl hoďky krmím, to se do mlíka nedostane, a do osmi to zas vyprchá :wink:
2. zář 2009 v 16:37  • Odpověz
Sari- to snad ještě vydržej dýl, aspoň do 37tt :frowning2: pak ať se děje vůle boží :wink:
Vysoč-já mám 2 embrya zavedená taky až 5. den a zatím se držej miláčkové :dizzy_face:
Jo, tak genetika i v 17 tt je v pořádku, ale říkala, že je to matematický výpočet, že se ty hodnoty dělej dvěma, gže mě uklidnila i ne, ale tak snad OK, Maju-jak jsi na tom byla s genetikou ty?
Holky jdu na véču od práce tady přes pole do Počápel- dělaj tam výborný bramborový housky. Nevim kdy dorazim, tak zas asi zítra, papa a jen pozitivně :slight_smile:
2. zář 2009 v 16:57  • Odpověz
no já vím, může se to v dobré obrátit, ale vzalo mě to a dost to přiznávám. :(
2. zář 2009 v 17:00  • Odpověz
Ahojky,všechny vás zdravím,novopečeným maminkám přeji samozřejmě vše nej....nej... nej... :slight_smile:
Gab,potichoučku,polehoučku :slight_smile:
Beryk nesmutni,příště to budeš určo ty :wink:
Jinak já to bohužel dostala,pořád doufám,že třeba se to povede samo,ale ne a ne a každý měsíc si nadávám na co čekám,že pořád hledám nějaké výmluvy,ted mě zas rozhodila Vysočanka s Míšou,protože nebudu vědět ke komu se raději objednat ach jo,babo rad.Snad já nebudu jednou nejstarší prvorodičkou v Česku. :cry:
2. zář 2009 v 17:20  • Odpověz
pokud si můžeš vybrat hodně chválený je pan Škurla.
2. zář 2009 v 17:22  • Odpověz
Véču už mám v troubě :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... zapečený hejk ve smetanové om. a k tomu v.b. Ale nejdřív se musí napapkat slečínka :wink:
2. zář 2009 v 17:31  • Odpověz
Vysočanko,já si tam už volala pro informace jaká je doba objednání a zeptala jsem se na možnost objednání přímo k někomu a bylo mi řečeno,že to jde.Nikoho osobně neznám,mrkla jsem na výběr na netu a z okolí znám holčiny co chodili ke Kučerovi,chválili,že jo hodný,ale o tom to asi neni,že?
2. zář 2009 v 17:35  • Odpověz
Je divný, nemluví je tichý já nevím mě by asi nevyhovoval. ale kazdý má jné nároky.. :sunglasses:
2. zář 2009 v 17:43  • Odpověz
Dani jak to máš vypočítaný s burčákem jsi prostě dobrá :wink:
ahojky neboj ono se to určitě povede :wink:

Jinak Všem moc děkuji za projeveno radost a vidím, že jste mi držely pěsťáky opravdu poctivě :wink: Už aby bylo aspoň pondělí...
2. zář 2009 v 17:44  • Odpověz
Sanusko testík jsem vyfotila, ale asi mám blbej foťák páč je to rozmazaný a nejde to moc vidět...
2. zář 2009 v 17:47  • Odpověz
Žofi a Vašíkovi jak to sluší :dizzy_face:
2. zář 2009 v 17:49  • Odpověz
gabco tak znovu, skus jakoby z boku a hod to tam i kdyz je to naprd... :wink: :grinning:
2. zář 2009 v 17:50  • Odpověz
No právě,já jsem taky taková nemluva,bojim se zeptat,aby jsme tam nebyli jak dvě léklé rybičky,potřebuji povzbudit,se vším seznámit,vše vysvětlit,trošku usměvu,získat důvěru i když hodně pochytím od vás ted už se vyznám co jet ET,KET,OPU atd.,tak snad tam nepůjdu úplně za blbečka,který neví co od toho očekávat.
2. zář 2009 v 17:51  • Odpověz
čusik,

Gab týýýýýýýýjo,paráda,velikánská gratulka,at ta druhá čárka pěkně tloustne

Woblu jak ty,testilas? Moc držím pěstičky.

Andi jak ty jsi na tom?

Míšo koukej tu sliznici ukecat,at nedělá fóry a hezky naroste.

vysocanko držím ti pěstičky

ahojkyholky přeji hodně štětí at to vyjde

já dnes v sanusu na konzultaci-domluvený jsme na IUI, v pátek jdu na ultrazvuk,žádné vyšetření mě nenapsal,řekl mi že IVF,holt nejsou stoprocentní a chce to zkoušet,4 IFV naplánováno asi na listopad

Rozi jaký kočík sis vybrala(za sebou ,vedle sebe)?
2. zář 2009 v 18:19  • Odpověz
Bery, Ty jsi bojovnice. Věřím, že to přinese ovoce!! Tedy... miminko :wink:
2. zář 2009 v 18:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.