• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Beryk už 4 IFV?Třeba vyjde IUI jak říkáte,když je pohnojeno,moc bych ti to přála stejně jako nám všem ostatním.
Jinak já bych potřebovala kopnout do prdelky,abych přistála někomu rovnou v ordinaci a pak už to snad půjde. :sweat_smile:
2. zář 2009 v 18:29  • Odpověz
Ahooj Muchli gratulka k holčičkám :slight_smile: Gab já to tušila že tam budou u Tebe dvě kolejnice.Super :slight_smile: A Woblu budou taky určo :slight_smile: Agi tak aspon víš že z hematol.je vše v pořádku. :slight_smile: Bery to je dobře jen tak dál.Já jdu zítra na UZ teda ale vaječníky moc necítím jenom mám nafouklý břicho a to fest cítím.Tak snad tam nějaký folíci budou uvidíme. :wink:
2. zář 2009 v 19:18  • Odpověz
Andi, hodně stěstí na UTZ. Neboj, budou tam :wink:

Agi, k té Tvé úvaze o adopci. Já zkrátka věřím tomu, že Ty budeš mít svoje děti, že u Tebe na adopci nedojde. :wink: Veřit, doufat, zkoušet, však víš...

Jen jsem nakoukla, zda tu nejsou fotečky Muchliných holčiček nebo zda není nějaký vývoj situace u Neli - nevím, proč mám pocit, že Kubík se narodí v pátek nebo do pátku... bude úplněk... Ale samozřejmě Nelče přeju, abych se spletla, ráda bych se spletla :slight_smile:

Holčiny, přeju krásnou dobrou :slight_smile:
2. zář 2009 ve 20:37  • Odpověz
Ahoj holčiny tak vás jdu jěště pozdravit před zítřkem. Když nezapomenu tak písnu Danče jestli neva. Mám šílený bolesti v kříži tak už to chci mít za sebou. Tak dobrou noc
2. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz
Dabli, napiš, předám info.
A ať to jde rychle a nebolí to!!
2. zář 2009 ve 20:44  • Odpověz
Až teď jsem se dostala k pc a co nevidím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Gabčo velikánská gratulace :dizzy_face: No uvidím, jestli se nechám vyprovokovat :grinning: každopádně do Sanusu musím už v pátek, protože jsem zjistila, že Utrogestan mi vystačí jen do soboty :sweat_smile: takže už v pátek se to musí rozseknout :slight_smile:
2. zář 2009 ve 20:48  • Odpověz
Dabli moc na Tebe myslíme :wink:
2. zář 2009 ve 20:48  • Odpověz
No tak abych dneska zhřešila s velkým Z, tak si dávám ještě lehce ocukrovanou krupicovou kaši....

Dabli, třeba si tě tam chtěj nechat dýl, že je to revize krátce po sobě.... ale, přeju ti, aby ti to tam co nejdřív uteklo!!!

Dančo nech toho, ty proroku jeden, nestraš, to všichni odroděj teď a já na to pak zůstanu sama neee :sweat_smile:
Ale Nelča se dneska nějak dlouho neozvala, na to, že se může už líp naštelovat k noťasovi.... :confused:

Woblu taky nic....

Mě dneska dole špuntová pěkně tlačí, tak počkám do desíti na manžu a půjdu si natáhnout hrba.

Jdu ještě jukat po jménách....
2. zář 2009 ve 20:49  • Odpověz
dabli, drž se :wink:

woblu, tak to necháš až na krev nebo před krví ráno testneš??
2. zář 2009 ve 20:50  • Odpověz
Jeee Woblu :grinning: Ještě jsi nepodlehla testingu??? Jsi dobrá. Mě svsěděla ruka pokaždé už osmý den, a taky že jsem to nikdy nevydržela.... :sweat_smile:
2. zář 2009 ve 20:50  • Odpověz
sanu, byla jsi na tý matrice?
2. zář 2009 ve 20:51  • Odpověz
Jo, jo... taky na tebe, Dabli, budu myslet...

Byla tu dnes vůbec Woblu?????????????
2. zář 2009 ve 20:51  • Odpověz
Sar jo o 5 příspěvků vejš asi tak před 3 minutama :grinning:

Luci nene nebyla :sweat_smile:
2. zář 2009 ve 20:52  • Odpověz
Jééé... jsem se zakoukala na TV a mezitím se tu Woblu vyskytla
2. zář 2009 ve 20:53  • Odpověz
No já vám nevím, jestli to zítra nezkusit s testíkem, přece jen už bude čtvrtek... ten Gabči úspěch mě nahlodal :grinning: no uvidíme kdyžtak ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. zář 2009 ve 20:55  • Odpověz
Jo a v 8 ráno jdu k zubaři, bude mi "domodelovávat" tu půlku stoličky co mi ulítla :confounded: A asi i rovnou převrtá plombu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. zář 2009 ve 20:56  • Odpověz
No joo, noo...

Maruška na nás pěkně peče...
Woblu a nějakýho tucha máš.....? :wink:
Fuj, k zubaři taky musím...ale to bych radši šla 100x na gyndu :sweat_smile:
Luci moje řeč :pensive:
2. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz
Sanu - mírný optimismus :slight_smile: Snad mi vydrží alespoň 9 měsíců :grinning: Musím jít sehnat manžela, trochu se mi přiopil - dovezla jsem si ho domů, ale nějak se nevrací z garáže :sweat_smile: Tak dobrou :wink:
2. zář 2009 ve 21:02  • Odpověz
Tak bude spát třeba v autě Woblu :grinning:

Jedna holčina šoupla test kočárků, ale nejsou tam všechny.....

http://zdravi.idnes.cz/specialni-priloha.asp?y=zdravi/test-kocarku-2009.htm
2. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz
Teda Dani, ty prorokyně. Já jsem se neozvala, protože se mi dopoledne rozbíhal porod, měla jsem bolesti, nález se opravdu změnil, ale chtějí to ještě zastavit, tak se o to pokusili. Trvalo několik hodin, než zabrala vysoká rychlost infuze, čípek už nemám vůbec, Kuba nacpal kebulku do pánve, tlačí se dolů.

No až teď začínám věřit tomu, že ještě vydržíme. Už volal i můj dr. z dovolené, chudák, že by přijel.

O Muchle nic nového nevím, jen jsem četla, že holčinky jsou ok.
2. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz
Dabli, budeme na tebe mysletˇať vše dobře dopadne a ať ti rychle uteče :wink:

Woblu, teda jestli netestneš tak si machr :sunglasses: , ale zítra by jsi už mohla a bylo by krásný mít tu opět tu samou dobrou zprávu :dizzy_face: , těch tu není nikdy dost

Sanu, tak ať tě zubař zítra moc netrápí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: , tře :confounded: ba budeš mile překvapená jako já, že to nebolelo :wink: až trochu doma, ale nic vážnýho
2. zář 2009 ve 21:04  • Odpověz
Nelu nech tohooooo!!!! :astonished: Mankote, tak to ale asi moc dlouho nevydrží cooo. No jooo, halvně, že jste dosáhly při nejhorším toho 33tt :wink: Moooc na tebe budu myslet.....
Přece jen někam dr odjel??
2. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz
Neli... no neke :astonished: :astonished: :astonished: ... tak to se snad Danča trefí... to v takový fázi jde, ještě to pozastavit???
2. zář 2009 ve 21:07  • Odpověz
Nelčo, tak tohle už nebude mít dlouhé trvání :confused: , ale samo budu držet pěsti ať třeba ještě Kubík vydrží - držte se oba :wink:
2. zář 2009 ve 21:07  • Odpověz
Very no abych z toho zubaře nerodila zítra já :grinning:

Tyjo tady se to zase rozjelo, jak to tady celou dobu skomíralo, tak teď se to zase naprosto opačně rozjelo...
2. zář 2009 ve 21:08  • Odpověz
Sanu, díky. Dr. jsem myslela jako z dovolené, kterou má. Je do zítra v Pardubkách, pak na 5 dnů odjíždí do Ostravy, tak to mám smůlu. Já bych tolik chtěla ještě vydržet, ležím jak přibytá, chodím jen na wc.
2. zář 2009 ve 21:10  • Odpověz
Neli, jste si plánovaly, že budete rodit se Sanuskou nastejno :wink:
2. zář 2009 ve 21:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.