• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Sanu, no to teda néééé, už to tak rychle holky nebalte, já fakt ještě nechci pokročit na první místo :grinning:

ale rozjetý to je super, kam se na nás hrabe "pendolíno" :grinning:
2. zář 2009 ve 21:10  • Odpověz
No, Neli, tuhle sis div z kopýtka nevyhazovala a teď už zasejc ležíš... Ka
2. zář 2009 ve 21:13  • Odpověz
Nel, no přála bych ti to, aby jsi na dr vydržela.... ale teda fakt nemůžu soudit... čipas je pryč.... ale víš jak, třeba to klapne a Kubajz vydrží těch 5 dní na dr....

Very no čéče mě se na to první místo taky nějak chce a nechce :grinning: I když je tam ještě Tesinka a Věrka, tak to je pohoda :grinning:
Říkají mi, že ještě šanci mám. No pro tentokrát se to podařilo, bolesti ustaly. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale je to dobrý napětí, manžel je už od včerejška na odvoz.
Ahojda Sanusky :slight_smile: dneska sem byla u Dr. a od příští mršky mě připraví na transfér, tak se moc těším :slight_smile:
2. zář 2009 ve 21:14  • Odpověz
Ka... Každobrďo kdyby něco, jsme tu ve dne v noci... tak určo dej vědět!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2. zář 2009 ve 21:14  • Odpověz
Sanu, jenže Tesinka to má za pár a Věrka taky, takže chca nechca budeme postupovat, ale zase až si to svoje budeš moc pomuchlat to bude něco :dizzy_face:

jdu za manžou, všem hezký večer a Neli tobě pokud možno klidnou noc :wink:

dobrou všem :dizzy_face:
2. zář 2009 ve 21:18  • Odpověz
Dneska to balím... ráno brzy vstávám :wink:

Pa, pa, pa...
2. zář 2009 ve 21:18  • Odpověz
Nelu no snad tě v pátk chytím ještě v celku!!!
Se manžovi nedivím chudák :grinning: :grinning:
2. zář 2009 ve 21:19  • Odpověz
Jo Šári, moc jsem si tý radosti z pohybu neužila. Včera mi dokonce zase přinesli mísu, no už ji nemůžu ani vidět. Můj dr. mi říkal, že on by mě v žádném případě nepustil ani na wc. Ale on tu není a jiní nařídili chodit na wc.

Sanu, to by byl velký zázrak, počkat na tebe, ale bylo by to moc fajn, já nechci nikoho předbíhat :angry: .
2. zář 2009 ve 21:19  • Odpověz
Nel no když se to veme, tak mě by jsi nepředběhla, máš TP o 4 dny dříve... :grinning: A to že třeba to bude o měsíc, dva, to budu brát jako výhodu, že mi budeš radit :wink: :sweat_smile:
S mísou to ještě přežij, třeba ti píchne na těch 5 dní vydržet... co je 5 dní oproti 5 měsícům bo kolikati.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak jako tak to už asi na dlouho nebude......

Sarik tak držíme pěst....
2. zář 2009 ve 21:22  • Odpověz
A všem co mizí, přeju brou noc, já ještě pobudu...
2. zář 2009 ve 21:22  • Odpověz
Neli ještě jsem jukla do alba... poslední fotka :wink: , na to, že jsi přibrala jen 4 kilča, tak máš bříško pěkný... pokud to nedělají zvětšená játra :grinning:
2. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz
Sanuska - díky, po těch 3 letech snažilkovaní a 2x zamlkém těhu, se nemůžu dalšího IVF dočkat. Byla jsem u Havelky, který mě dal v květnu bylinky z Vietnamu a Číny a ted se projevily vysledky, dneska jsem měla 7 mm sliznici a to bez Estrofemu,to se mě ještě nestalo, takže příští tránsfér nasadí Utroš, projistotu Estrofem a jeden ma novo, snad uspěšně :slight_smile:
2. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz
oprava: a jedem na novo, nejhorší je to čekání..těch 14 dní je neskutečně dlouhých
2. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz
Sarik jo jo je to někdy příííšernej boj, ale vzdávat se to nesmí nooo...

Já jdu taky kouknout Neluš na pupasa
2. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz
Tak kočičky dobrou noc, doufám, že se ráno ohlásíme stále jako 2v1. :slight_smile:

Sanu, v pátek se na tebe moc těším, ať už budu v jakkémkoliv složení. :grinning:
2. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz
sanuska: Naděje je vždycky :slight_smile:
2. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz
Nelušáčku, tak držíme pěsti, za všech podmínek!!!! Hlavně nějak sem tam podej infošku, aby jsme věděli jak jsi na tom a nedělali si hlavu. Hlavně teda jááá :grinning:
Pa Nelčo a Kubíku :wink:

Sarik jo čím blíž tím hůř......
Je to jako se záchodem, čím blíž jsi tím víc se ti chce :grinning:

Jdu projíždět ta jména je jich tam asi miliooooon :sweat_smile: :fearful:

Dobrou všem, Woblu když tak držím pěsti....!!!
2. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz
... ještě jsem nakoukla.

Neli, mě nemusíš poslouchat! Naopak, chci, abys neposlechla a aby Kubík ještě vydržel u Tebe!
... ale znáš to, o úplňku se rodí víc, jako při bouřce (noooo, Anežka prošvihla úplněk jen o 9 hodin a porod mi opravdu začal za úplňku, tak vím, o čem mluvím)

Woblud, držím palce a věřím, že to je tam :wink:

Ještě jednou, dobrou :slight_smile:
2. zář 2009 ve 22:08  • Odpověz
Krásné ranko, hlásím, že jsme stále 2v1, tak doufám, že pokoříme i ten úplněk. :slight_smile:

Dnes moc myslím na Dabli a Woblud.
3. zář 2009 v 07:19  • Odpověz
Hezké ráno přeji :slight_smile: ,
takže jsem v rychlosti prolítla, co jste napsaly, ale byla to fuška :sweat_smile: Takže:

Velká gratulace Muchlikovi, k holčičkách a přirozenému porodu, je to šikulka :slight_smile: :wink:

Neli: moc držím palce, aby Kubíček ještě vydržel :wink:

Gab: obrovská gratulace ke // :slight_smile:

Dabli: drž se

Woblu: držím palce na //:slight_smile:

Jinak já stále 2v1, dneska jdeme zase na monitor a v pondělí v 10.00 nás čeká KO, tak doufám, že Kubík příští středu už vykoukne na svět a nebude to moc dlouho protahovat. :sweat_smile:
3. zář 2009 v 08:09  • Odpověz
Tesi, děkuju, dobře pořiď na monitoru a myslím na tebe, ať to stihneš do malování. :slight_smile: Už se na tvého Kubíčka moc těším.
3. zář 2009 v 08:18  • Odpověz
Ahoj nemám dobré zprávy, bohužel všechna má embrya se zastavila ve vývoji, takže ET nebude :(
3. zář 2009 v 08:38  • Odpověz
jeee neli kubik je jeste u mamky, ty jo, vy to nakonec snad zvladnete a pockate si na sveho mudrce jako my... :dizzy_face:
dabli at to mas rychle za sebou... :pensive:
woblu jestli pozbiras odvahu tak tfuj tfuj tfuj... :wink:
my vyrazime na vychazku...
3. zář 2009 v 08:41  • Odpověz
No holky - nejdřív to bylo jasně negativní, jsem si říkala, do čeho jsem se zase nechala navrtat... ale asi za dvě minutky se tam ta potvůrka začala barvit :dizzy_face: no je to teda taková mrcha uťápnutá nevyfotitelná, ale manžel tvrdí, že něco tam je a hotovo :dizzy_face:
3. zář 2009 v 08:43  • Odpověz
Neli, no nevím, snad se Kubík nechá přesvědčit, ale evidentně se mu u mě líbí a nechce se mu :grinning: . To malování mě fakt děsí, raději bych rodila tady v Pardubicích :slight_smile:

Vysočanka: to je mi líto :pensive:
3. zář 2009 v 08:43  • Odpověz
Bré ránko,

Woblu :astonished: :astonished: , potichounku, ale opět veliká gratulace :dizzy_face: ať čárečka sílí :dizzy_face:

Nelčo, tebe ráda vidím po ránu 2in1 :wink: :slight_smile: , držíme pěsti ať tak ještě chvíli vydržíte.

Tesinko, ať dopadne monitor a kontrola tak jak ty si přeješ :wink:
3. zář 2009 v 08:52  • Odpověz
Woblu, to je paráda, když se vám to takhle povedlo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Vysočanko, to mě mrzí, tohle jsou vždycky smutné zprávy :frowning2:

Dabli, držíme pěsti-zvládni to :wink:
3. zář 2009 v 08:54  • Odpověz
Woblu: tak já se taky přidávám a potichu obrovská gratulka :slight_smile:

Very, děkuju, uvidíme, snad na monitoru bude vidět nějaká Kubíkova akce :sweat_smile:
3. zář 2009 v 08:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.