• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3231108&vReferer=
tady je ta naše potvora vyblitá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dabli, jsi moc statečná holka :wink:
Neli, jak se cítíš?
Všem moc děkuju, že jste na nás myslely :dizzy_face:
3. zář 2009 v 08:56  • Odpověz
Vysocanko :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: .

Tesi, teď jsem se ptala na to malování. Sál se nemaluje, jen šestinedělí, prý od 14.9. Pokud tě přiveze sanita, tak čeká na tvé vyšetření a pokud se stíhá převoz jinam, tak tě pak převeze. Kdo přijede s velkým nálezem, rodí i přes malování tady.

Woblu - gratulace a přání, ať sílí. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. zář 2009 v 08:59  • Odpověz
Woblu kolikátý den po ET jsi?????????? Ji tam normálně vidím..... Joooo a samo tichá gratulka....

:wink:

Jo dobré ráno :grinning:

Nelču s Kubíkem chválím, jak hezky držej pospolu a jak pěkně podávaj info :slight_smile:

Tesi, tobě naoopak přeju, aby jsi se už rozsypala.... :wink:

Vysočanko, tak embroušci to vzdaly, ale jak psala Danča, pokus se počítat nebude a příště to už snad budou bojovníci..... Lepší teď nenž pak podstupovat neůspěchy...... :pensive: Držím dál pěsti!
3. zář 2009 v 09:00  • Odpověz
Tesi, to určitě bude :wink: , ale už by jsme tu mohli mít zase nějaké mimnko, máme jich přece málo :slight_smile: a nakonec budeme mít Kubíky hned dva :dizzy_face:

Woblu, potvora vyblitá :grinning: , hlavně že tam je a ať sílí // :dizzy_face:
3. zář 2009 v 09:01  • Odpověz
Woblu moc gratuluji :slight_smile: :sunglasses:
3. zář 2009 v 09:02  • Odpověz
Tesi neboj, malíři se otočej :grinning: :grinning:
Já vííím, na sále nebudou... :wink:

Very já pigárko dostala, aby mě vrtání pana dr v zubu nebolelo...... :wink: Ale on mi musel cpát nějakej plech za dáseň a mám tu díru hlubokou, tak jsem injekci ráda odsouhlasila když mi ji nabídnul..... Si to omlouvám co :grinning:
3. zář 2009 v 09:03  • Odpověz
Vysočanko, já bych to taky viděla, že lepší, že to vzdali hned a ne třeba těsně po ET :pensive: příště dostaneš jiné léky, budeš reagovat líp, prostě bude líp :wink:
3. zář 2009 v 09:03  • Odpověz
jj já vím já se z toho vzpamatuju a bude to dobry. Nechám si vypsat žádanky na vyšetření genetické, imunologické ať to máme do dalšího boje. Nicméně je to fakt zklamání. Asi jsem byla do toho moc natešená. :(
3. zář 2009 v 09:08  • Odpověz
Neluš, ty jsi teda zlatá informátorka, tak já řeknu manžovi, že v Pardubicích pojedeme na poslední chvíli, to budeme volat taxíka, snad mě nebude nutit jít pěšky :grinning:

Sanu, tys mě teda pobavila :grinning: :grinning: :grinning: , hele, stejně si myslím, že nemám nic, co bymalíři ještě neviděli :grinning: . Já jsem manžovi říkala, že když tak pondělí, úterý budeme sexovat a Kubíka vypudíme, tak snad to zabere :sweat_smile: .

Very, snad jo, a vzhledem k tomu, že Kubíkova odhadovaná porodní váha je kolem 4 kilo, tak už by ven mohl, ráda mu to umožním :slight_smile:
3. zář 2009 v 09:13  • Odpověz
bré ráááno,

vysočanko :frowning2: :frowning2: :frowning2: moc mě to mrzí

ahojko jestli nejsi upovídaná, tak se objednej k Fikerovi, jinak se od Kučery nic nedozvíš, já jsem tlamička :grinning: na všechno se ptám a hlavně mám stokrát přečtené svoje papíry a diagnozu

wobluuuuuud to je coooooooool, potichu gratuluji :wink:
3. zář 2009 v 09:14  • Odpověz
Beryku- kočárek vedle sebe. Myslela jsem na Tebe, beruško drž se, to musí vyjít!
Woblu-jestli netestneš, tak máš fakt pevný nervy, já to vydržela jen do 9. dne po ETa už tam byla docela výrazná a odpolko ještě výraznější, ale jiná značka. :wink:
Sanu-krupičku si asi dnes taky udělám, jsi mě nahlodala :grinning: jo a u zubaře jsem byla v létě a teď jdu ještě napodzim, když to máme v těhu 2x zdarma, tak toho nevyužít, že? :grinning:
Dabli-myslim na Tebe-ať to tolik nebolí!!!!
Neliku-jste fakt oba s Kubíkem bojovníci!!!!!!
3. zář 2009 v 09:34  • Odpověz
Sanu, mě tam taky strkal nějaký plech a něco tam šrouboval, ale bez injekce :confused: , ale to je fuk, hlavně že to máme za sebou a ve zdraví jsme to přežily :wink: :grinning:

Tesinko, to chápu 4kiláček je 4kiláček :grinning: , ale ono to taky přijde, budu na tebe myslet si zkrátka na řadě :wink: :dizzy_face:
3. zář 2009 v 09:50  • Odpověz
Sarik1-od Havelky jsem taky jedla ty Větnamský bylinky a myslim si, že mi taky pomohly se sliznicí i uhnízděním,aspoň jsem v to věřila.
Vysoč-je mi to moooooooc líto!!!!!!!Ale hlavu vzhůru a pozitivně bojovat dál!!!!!!!
Neliku- paráda stále jste v kupě, držte se ještě!!!!!!
Woblu-to je obrovská tichoulilinká gratulka, neboj bude sílit, ať tam je pořádná tlustá "lajna" a sílí den co den!!!!!!
3. zář 2009 v 09:53  • Odpověz
Tak jsem konečně dočetla a Woblu-omlouvám se - nejdřív čtu to dřívější a postupně na to reaguju, gže ten v 9.34 jsem četla ještě včerejšek a ten v 9.53 je reakce na dnešní ráno, tak se omlouvám, že jsem ti dnes ráno psala, jestli budeš testovat, když už jsi dávno testovala :sweat_smile: ale já bych si to fakt vše najednou nepamatovala :frowning2:
tak ještě jenou moooooooc gratuluju a čárka je vidět :slight_smile:
3. zář 2009 v 10:01  • Odpověz
Tak už jsem dočetla a všechno vím :wink: :wink: :wink:

Woblu... dobrá zpráva, jsou tam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Vysocanko... taky to nevidím jako tragošku, příště snad budou lepší konstalace :wink:

Rozi... šířka 79 je dobrá, to mají asi všechny kočárky pro dvojky, ne???... Ikdyž nevím, jak mezi kasama v obchodě nebo jak projedeš turnikety bo jak se tomu nadává... zkrátka, když vstupuješ do obchodu...
3. zář 2009 v 10:15  • Odpověz
Ahojda maminky,těhulky,snažilky

Woblu to je super zpráva!!!!!!! Tichoučká gratulka

Vysočanko je mi líto,vím jak to nase.. ,jj je to zklamání,bolest.Příště už to musí vyjít.

Neli s Kubíkem ,jste borci,drž te se

Dabli myslím na tebe,at už to máš holka co nejdřív za sebou

Tesi kontrola at dopadne OK ,pak hodně sexíku a přeji at ve středu máš mimińáčka v náruči

Soni užij te si prochajdu

Rozi kdy ty jdeš na UTZ a necháš si říct?

Jinak u mě žádná nuda,zas nemůžu moc chodit ,sedět a měla bych ležet,včera odpolko jsem si našla,teda spíš o sobě dala vědět bolestí boulička(na zadku),navštívila jsem chíru a hned mě řezali,bomba zážitek,bolest jako sviňa, ale po pár hodinách se mi pořádne ulevilo. dnes jsem byla na vyčištění a převazu,tak si zas užívám v posteli. Holky mě už tak z toho všeho hrabe,už abych aspon mohla do práce.Zítra jdu na do sanusu na UTZ v 7.30h. nebude te tam někdo?
3. zář 2009 v 10:29  • Odpověz
Andi držím pěstičky, at na UTZ je pěkný počet folikulů :wink: :wink: :wink:
3. zář 2009 v 10:32  • Odpověz
juuuuuuuu woblu.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tak a jeste do tretice bych to chtelo agiska... :dizzy_face:
hezky se to vyviji... uz to chce nejaky posun zas v tabulce, kdyz tehule ubyvaj... :grinning:
dabli, hele ber to tak, ze lepsi ted a mas moznost dalsiho pokusu, nez to dotahnout do konce a o jeden zbytecne prijit... :wink:
3. zář 2009 v 10:43  • Odpověz
Beryk... no sim tě :astonished: , si teď užíváš doktorů :unamused:
3. zář 2009 v 10:46  • Odpověz
Very, no říkám si, už abych to měla za sebou, tak snad se dočkáme :slight_smile:

Beryk, holka, tak ty si teda užíváš, tak ať tě to brzo přestane bolet a zítra čekáme pozitivní zprávičky z UTZ :wink:
3. zář 2009 v 10:51  • Odpověz
Wobludkooooooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Bomba, potichu gratuluju! Holky, to je těhuvlna jak má být. Jen tak dál!!

Neli nerodí, tak fajn. Jen jsem nakoukla, jdu vařit a odpol. ke kámošce, pak do města s mamkou a večer dvě holky na návštěvu, nestihám trochu, ale to neva. Anežka je dnes zase hodná, tak je to pohoda :wink:

Užijte si den! Jééééé, víc takových dobrých zpráv!
3. zář 2009 v 11:25  • Odpověz
Vysočanko, ach jo..... Nervy a peníze to stálo... No, musíš bojovat dál :wink:
3. zář 2009 v 11:28  • Odpověz
Bery no ty to máš taky fajnový s těma doktorama :unamused:

A mě přišli dneska oboje rifličky, jsou naprosto úúúúúúúúúžasný!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Už jsem je cpala manžovi do náruče, až bude malou nosit jak to bude vypadat :grinning: Tyjo snad se nesekli a bude to holka :grinning:

Luci kdyby jsi náááhdou padla na ty rifličky zase ve větším čísle, dej prosím zase echo....... nebo i kdyby byli na NEXTU.... :wink: Jsou super.

Já si dala zase k o gulášovou polču a jeden vdolek a jedla jsem jak Macháček jak tam hrál toho skina s rozštěpem rtu :grinning: Mi to teklo sem tam po bradě.... tak jsem manžovi říkala, aby na mě nekoukal, že hnusně jim :grinning:

Dančo to máš dneska nabité jak za starých časů :slight_smile:
3. zář 2009 v 11:36  • Odpověz
Volala mi Muchla, odpoledne přijde na návštěvu, tak budou aktuální infošky. :slight_smile:

My jdeme dnes na cervikometrii, tak uvidíme, co tam bude k naměření. Zase mám nějaké šolichy, ale třeba to bude pravidelná dopolední dávka emocí. :dizzy_face:
3. zář 2009 v 11:50  • Odpověz
Beryku, ty máš teda zážitky :confounded: :frowning2: , se ti ani nedivím, že se těšíš do práce, přijdeš na jiné myšlenky :wink:

Já teď proházela šatník, zjistila jsem do čeho se vejdu a do čeho ne :grinning: , ale kupodivu ještě do něčeho jooo :sweat_smile:, ale spoustu rifliček jsem odložila :pensive:

Neli, tak to jsem zvědavá co naměří, pozdravuj Muchlika a podejte infošky jak se máte :wink:
3. zář 2009 v 11:56  • Odpověz
Šolichy znamenaj jako stahy Nelčo??? :grinning: :confused:
3. zář 2009 v 11:58  • Odpověz
Very tak rifle jsem "zahodila" někdyyyyy hm tak 11-12tt??!!! Se mi asi nějak straššně rychle rozjela pánev bo co :grinning:
Ale nevadííí snad se do nich zase smrsknu, jsem byla dřív tak hubenááááá :grinning:

Muchlíka zdravíme určo všechny a Neluškooo sim sim ať ti nadiktuje ještě jednou míry a která holčička ty míry měla.... aby v tom byl pořádek.... :wink: Děkujuuuuu!!!

Já jdu na 14 hodinu s trhačkem na ty klafáky, tak snad mu nebude pak špatně po narkoze. Si budu hrát na ošetřovatelku.... :sweat_smile:
3. zář 2009 ve 12:01  • Odpověz
zdravím všechny...

Wolbu paráda :slight_smile:

Vašík už má sousedku kámošku, narodila se okolo 9 večer....

jiinak uklízím, pač všude jsou moje vlasy, dost mi padaj, masakr :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
3. zář 2009 ve 12:07  • Odpověz
Sanu ošetřovatelka :wink: ,at to pejsánka nebolí,pak to bude chtít ňákou odměnu :slight_smile:

Neli dík za info :slight_smile: ,moc moc Muchlíka pozdravuj :wink: a dej vědět ,jak si dopadla na měření :slight_smile:

Very co bude dnes k obídku? Já mám gulášek s čerstvým křenem a sýrem

Danča v akci,holka jedna ta se nenudí :wink: ,tiše závidím, jáuž se nemůžu dočkat až zas budu rajzovat

Sáry jak pak se má princeznička Márinka? :slight_smile:

Zofi co Váša? :slight_smile: Prdíky nezloběj?

Kdepak dneska máme Lůcu ?
3. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz
Žofi... tak se přeci dočkali??? Ale oslavička bude až dnes, ne??? A vlasy? Máš jich dost :wink:

Jéé, u Sanusky se chovaly rifle :grinning: :grinning: :grinning:

Dani... jak ty to všechno stíháš :astonished: ?
3. zář 2009 ve 12:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.