• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Danča je ďábel :sunglasses:
Sanu- manža choval rifle :grinning: :grinning: :grinning: to stravování s Macháčkem je výborný- úplně jsem si Vás představila a fakt jsi mě donutila i k hlasitému zasmání :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 ve 12:38  • Odpověz
Venku to vypadá, že by mohlo spadnout i pár kapek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Zofi vlasy jsou a budou, prej zase padaj míň v těhu (což je možná pravda), tak to někdy vypadnout musí. Jen ten bordel z toho, to mě bude taky ničit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sar no jooo, jsem to potřebovala vidět :grinning:

Bery, trhač odměnu mít bude, dostane nažrat :grinning: 18 hodin před zákrokem nesmí žrát. Ale jemu to neva, protože žere stejně večer a přes den jen co mi "upadne z ruky"....
3. zář 2009 ve 12:38  • Odpověz
Bery, k obídku je čína :wink:

Žofi, nová fotečka s Vašíkem :dizzy_face: , moc hezká :wink: , jinak gratulace k nové sousedce :wink: :dizzy_face:

Mě má kolem 3 přijet kámoška s malou, tak bych se měla dát trochu dohromady :grinning: , ale se mi nějak nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jo a s těma vlasama, mě teda padej snad od začátku těhu, koupila jsem si nějaký vitamíny, tak je to trochu lepší, ale neumím si představit, že se to po porodu zhorší :confused: :astonished: :confounded:

Sanu, ať to trhač zvládne a ty jako ošetřovatelka taky :wink:
3. zář 2009 ve 12:43  • Odpověz
Luci, kde jsiiiiii?????????????? se tě chci zeptat na aukci :grinning: , dnes jedna končí a já bych se ji ráda zúčastnila :slight_smile:
3. zář 2009 ve 12:46  • Odpověz
Ahoj holky,

jsem zde :slight_smile: dopolko tady byla siss s Péťou a ted jsem trochu musela uklidit :wink:

Woblu, gratulka ke // :slight_smile: to se to tady krásně rozjíždí :dizzy_face:

My máme za sebou první odnaučovací noc..až na hodinovej brek, to bylo OK :dizzy_face: musela jsem Anetku jen půl hodinky hladit po vláskách, aby usla, ale mlíko měla až ráno :dizzy_face: šikulka :dizzy_face:

Sanu a jakou velikost těch rifliček máš? já už to zapomněla :wink:

Anetce dneska taky přišly ty kamínkový džíny, jsou boží, moc jí slušej, jen z nich vypadává :sweat_smile: takže je bude mít až tak na jaro :grinning:

Very, copak se chceš zeptat??
3. zář 2009 ve 12:49  • Odpověz
Ajo Very jsem taky chtěla hodit oko po aukci....

Luci teď mi dorazily 68, tak to je ok, ale až z nich vyroste, tak věřím, že se mi po nich bude "stýskat".... :sweat_smile:
To prostě s Anet umíš no, co na to říct. Mamka šikula :wink:
3. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz
sanu, no čekala jsem to horší :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ještě nemáme vyhráno :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak já se mrknu po 74, jo :wink: já je mám taky moc ráda, jsou takový měkkoučký :slight_smile: měly jsme 74 a ty jsme poslaly dál a ted máme 92 :slight_smile:
3. zář 2009 ve 12:54  • Odpověz
Luci hoj,
Anetka je na svůj věk náhodou borka, už zvládá spousta věcí :wink:
jen jsem se chtěla zeptat, když jsem ofiko zaregistrovaná jen 2 dny, tak jestli se můžu normálně zúčastnit té aukce, ještě nikdo nic nepřihodil, ale pár lidí to sleduje, končí to dnes chvíli po 22 hod a taky jak je to s těma příhozama, to můžu přihodit kolik chci??? nebo musím třeba dodržovat 1kč nebo 10kč? :sweat_smile:
3. zář 2009 ve 12:57  • Odpověz
3. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz
jo a Luci, ještě jsem té psaní poslala vzkaz a když kliknu na vzkazy, tak ho tam pořád vidím, to je jako good jo? :sweat_smile: jsem na tohle telátko :grinning: , mám to brát jajo, že je to odeslaná pošta.
3. zář 2009 ve 12:59  • Odpověz
Very, to teda nevím..zkus přihodit a uvidíš, já už si to nepamatuju :wink: a s tím příhozem..maj tam nastavený příhoz..třeba 10kč, tak se musí přihodit minimálně těch 10kč, ale když třeba jdeš spát a nestíháš to sledovat, tak můžeš přihodit víc a doufat, že tě někdo nepřehodí :wink:
3. zář 2009 ve 13:01  • Odpověz
teda to je překlepů :pensive: , pardon
Very, jj, to tak má být, že ty svoje odeslaný vzkazy vidíš :wink: jí to přijde na email :wink:
Luci jak to děláš, já když koukala po riflích, tak jsem je teda neviděla a ty mi najdeš rovnou dvoje :grinning: :confused:
Ale 74 mám teď ty druhé s tím motýlem a čupr kapsama na prdítku, tak 74 neeee.
Spíš pak vejš......Ale dík, je vidět, že máš na MMB praxi :grinning:

Luci kupovala jsi malé punčocháče když byla mímo??? Jako třeba 56, 68...?
Luci, aha díkes :wink:

Sanu, mě tam to hledání taky moc nejde :grinning:
3. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz
Very jsem na jednu aukci jukla a tam byl příhoz napsanej min 5,-, tak nevím jestli někdo si to určuje a někdo nee..

Luc a ten druhej vidí kolik přihodil ten první...???
3. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz
sanu, takže 80? :wink: to bude mít špuntová taka korát na léto asi :wink:

sanu, jj, kupovala :wink: punčocháče jsme dávaly celou zimu :wink:
3. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz
sanu, http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25757045&tab=0 :wink:

sanu, jj, vidí :wink:

Ten příhoz si určuje každej prodávající :wink:
3. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz
Lucko to snad není pravda :grinning:
Jo a 80 na léto jo, já počítala na léto se 74kou :sweat_smile: Nevadíííí uvidíme.

Jdu to zkusit, jestli je taky vyhledám.
3. zář 2009 ve 13:07  • Odpověz
Jsem nechápala, když holky psaly, že se s tím a tím kouskem oblečení neradí loučí... už chápu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. zář 2009 ve 13:11  • Odpověz
holky, ty velikosti jsou můj konec :frowning2: , těžko říct jak bude miminko velké, na ty jejich odhadní váhy se nemůžeme spolehnout a jak mám pak vědět co bude miminku na jaře a co ještě v zimě???

jsem si o tom včera psala se Žofi a taky jsem počítala s úplně jinýma velikostma :sweat_smile: a třeba Karlička od Soni - to jsou taky úplně jiné velikosti, tak teď babo raď :grinning:
3. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz
sanu, jj, vlastně, špuntová se narodí dýl jak Anetka :wink: to bude mít na léto asi 74, jestli to nebude obřík :sweat_smile:
3. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz
Luci za jak dlouho se dá počítat s tou 74 přibližně?
3. zář 2009 ve 13:13  • Odpověz
Very, no ty větší věcičky bych nakupovala radši až po porodu :wink: podle velikosti prcka :wink:
3. zář 2009 ve 13:13  • Odpověz
No, mám vyhlídnutou takovou pěknou vestičku, ale právě, že je moc malá a nebo pak moc velká, takže ještě uvidím a na dnešní boj na aukci jsem teda zvědavá :grinning:
3. zář 2009 ve 13:16  • Odpověz
Very, hod odkaz na tu dnešní aukci :wink:
3. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz
Já se nerada loučím ted už se skoro všema věcma, co Anetka nosí :pensive: nejradši bych si je nechala, ale kdybych věděla, že druhý bude taky holčička :dizzy_face:
3. zář 2009 ve 13:19  • Odpověz
Luci, je to kombinézka, trochu na nich ulítávám, mám jich v záložkách mraky :grinning: , ale tamčekám na pohlaví, ale tuhle můžou obě :wink:

http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3851824
3. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz
Very, ta je krásná :dizzy_face: a sleduje to jen 7 lidí, to není moc..to by mohlo klapnout :wink:
3. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz
Very no je to těžký odhadovat, ale tak většinou to chce kupovat věci kde si teď můžeš být sto pro jistá.... víš jak..... Jako že já vím, že když koupím 68 zimní bundu, tak ji špuntová ještě unosí ( i kdyby třeba chvilku... :sweat_smile: ) Ale snad to nebude paní obryně....

Nebo ty rifle si mylsímm, že se tím nic nezkazí, se unosej v každém ročním období. Jasný v létě za předpokladu, že ten den bude pršet nebo nebude léto jako teď v srpnu... :rolling_eyes: Ale červenec byl ok na riflíky..... :wink:
Tak to nějak beru já.....

Holky by bylo bylbé asi teď kupovat rifle 86ky cooo :sweat_smile: :grinning:
3. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.