• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
jinak já jsem včera roztřídila záložky a už jen potvrdit to pohlaví a začne masakr, se pošťačka zblázní :grinning:
jen jsem se ještě Luci chtěla taky zeptat, když bych se přestěhovala, dá se v registraci změnit adresa???
3. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz
sanu, já bych 86 nekupovala..pak budou mít třeba hezčí a budeš litovat

jj, tiflíky se unosej v každým počasí :wink:
3. zář 2009 ve 13:25  • Odpověz
Very, to asi dá :wink: ale kdyby ne, tak bys tý prodávající napsala, že adresu máš jinou :wink: ale myslím, že by to mělo jít :wink:

Mě dneska přišly 2 balíčky :slight_smile: ještě čekám ten batůžek
3. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz
Jako že bych nakoupila rovnou do 4 let špuntové hadřinec :grinning:
Ne to ne, ale padli mi tam riflíky do mého ctěného oka....
3. zář 2009 ve 13:27  • Odpověz
Sanu, ukaž :wink:
rifličky mám taky v záložkách, ale jen pro prťouska - jsou to laclíky :slight_smile: , ale těch kombinéz, svetříků, kompletů, ulítávám a kdyby se náhodou povedl kluk, tak jsem včera našla komplet a ten prostě musí mít :grinning: onojich je teda několik :sweat_smile: chudák manža včera povídal ať mažu už někam na brigádu ať na tohle nemám čas :grinning:

Luci, já doufám, že aukce bude úspěšná :wink:
Very, a půjdeš někam na brigošku?? :confused: a co vůbec v práci? jak to dopadlo?
3. zář 2009 ve 13:29  • Odpověz
na brigošku nemůžu když mám neschopenku ne? ikdyž vlastně jsem četla někde, že o vycházkách můžeš :grinning:
v práci zatím nic, řekla jsem že se tam stavím až po velkým UTZ, až budu moudřejší co a jak prcek, nechci předbíhat a radovat se předčasně :wink:
3. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz
Sanu, neprojížděj aukce, ale hoď odkaz na rifličky
3. zář 2009 ve 13:33  • Odpověz
No na druhej pohled se mi možná už tak nelíběj, si to musím nechat projít hlavou.....
Se mi zdá, že na holčičce jsou ty novahice tak nějak úzké???

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25626994&tab=0
3. zář 2009 ve 13:33  • Odpověz
Jsem je Very musela najít..... :wink: No tak to by tě všude přijímali s otevřenou náručí, kdyby jsi jim řekla, že můžeš jen o vycházkách :grinning:
3. zář 2009 ve 13:35  • Odpověz
Sanu jsou hezký :dizzy_face: , ale fakt dost velký :unamused:
to víš že jo, dnes když je o místa nouze by na mě určitě čekali :grinning:
3. zář 2009 ve 13:38  • Odpověz
Sanu... jsou pěkný, ale na 86 máš fakt ještě čas :wink:
3. zář 2009 ve 13:39  • Odpověz
No že jo, si říkám, že je to faakt trapný :grinning: Nevadí, snad takové budou i za rok... :wink:

No já se jdu chystat, jedu s tím trhačkem na veterinu. Bloutek to mi bude vadnout v náručí až mu daj uspávačku... :confounded:

Tak zatíííííííííííííííííííííííííííííííím :slight_smile:
3. zář 2009 ve 13:40  • Odpověz
Sanu, tak to zvládněte :wink:
3. zář 2009 ve 13:41  • Odpověz
ahoj holky, všechny moc zdravím a wobludce posílam gratulku ke // :dizzy_face: :dizzy_face:
3. zář 2009 ve 13:43  • Odpověz
Luci, ještě takový dotaz jak dlouho trvá na aukci ten příhoz, je to normálně hned třeba jako když odešlu tady příspěvek???
3. zář 2009 ve 14:11  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Koukám tak Woblu máš // :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je dobře moc GRATULUJI :wink: :dizzy_face:

Bery, koukám ty jsi samé trápení...už aby jsi měla taky klid a podařilo se miminko :wink:
Dabli na tebe jsem dnes taky myslela ať ti všechno dobře dopadne a můžete se zase snažit..a do třetice všeho dobrého :wink:

Woblu tak já mám tu čárku dá se říct stejnou :wink:
3. zář 2009 ve 14:43  • Odpověz
Sanu a co je s trhačem???Prosím tě, nevíš kde je v Pce veterinární nemocnice??
3. zář 2009 ve 14:45  • Odpověz
gabco copak? zas ji neco je? hele jestli mohu doporucit, tak pardubky neeee... my tam jezdili ctyri mesice a porad nam dokola rikali zanet zanet zanet a nakonec jsme jeli na doporuceni hradec k dr. Ekrtovi a pes mel rakovinu plic a pry kdyby jste prisli driv, tak se s tim neco dalo delat... :confounded:
proste do pardubek na veterinarni kliniku tu velkou by me uz nikdo nedostal... :angry:
3. zář 2009 v 15:15  • Odpověz
zdravím všechny
woblu gratulka ke dvou //

chci se zeptat holek maminek jaká je péče o první zoubky? Jinak už máme 4 :slight_smile:
díky za info, jdu koukam na mmb na něco od nextíku podzim se blíží
jo a včera na přechodu mi auto porazilo tchyni to je děs co? je chudák odřaná a má zlomenou stydkou kost :rolling_eyes: :rolling_eyes:
3. zář 2009 v 15:33  • Odpověz
Jaji... co :astonished: -o :astonished:??? Já padám, už 4 zuby!!! Čistit se mají po prořezání, ale jen gázou, kartáček pořídit až na stoličky :wink: Jaji, chceme fotku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. zář 2009 v 15:43  • Odpověz
Gabi... jak Vaše fenečka???
3. zář 2009 v 15:47  • Odpověz
šári bude jen co si na mě manža udělá časík a nebo já ted něco stáhnu z telefonu a dám tam ju ..
3. zář 2009 v 16:01  • Odpověz
tak šári už tam je pár fotek naší verunky, je to foceno mobil takže kvalita nic moc,ale alespon něco :fearful:))
3. zář 2009 v 16:18  • Odpověz
Ahojda tak konečně můžu na net. Máme tu Pc. Vše proběhlo v pohodě. Nic mě nebolí tak doufám, že mě zítra pustí.
3. zář 2009 v 16:18  • Odpověz
jo a rostou nám další 2 zuby takže jich asi na půl roce budeme mít 6 :grinning: :grinning:
3. zář 2009 v 16:19  • Odpověz
Dabli, jsi statečná, jsem ráda, že tě nic nebolí. Tak ti držím palečky, ať zítra můžeš dom. :wink:

S Muchli se míjíme s návštěvama, tak se setkáme až po večeři.

Já byla na tom ultrazvuku, komentář dr. zněl - žádná sláva, mazejte do postele a zvýšit rychlost infuze. Tak se rychlostí 110 podařilo zase děloze domluvit a Kubíček zůstává v domečku. :dizzy_face: Čípek není, ale jsem stále jen pro prst, tak se to nezhoršilo, uff.
3. zář 2009 v 16:24  • Odpověz
Holky děkuju, že jste na mě mysleli. Asi proto mi to nebolí.

Woblud testík je krásný neboj už bude jen sílit.

Neli a ty domluv Kubíkovi, i když můj odhad je pátek, bude myslím úplněk.Doufám, že se mýlím
3. zář 2009 v 16:26  • Odpověz
Dabli, tak to doufám taky, můj dr. zítra odjíždí do té Ostravy, ach jo, moc chci rodit až třeba na konci září. Ale děloha to na nás zkouší každý den. :angry:
3. zář 2009 v 16:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.