• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
teda uz tolik zoubku? :confused: :confused: :confused: no my jeste ani naznak... :sweat_smile:
dabli jen to hezky vydrz... :wink:
holky tak kamoske zas nedopadl ET, uz jsou na 3tim IVFku... :frowning2: a u nich ani neni jina moznost, museli ji vzit vejcovody, takze tohle je jedina sance... zbyvaj jim 7snehurek... :frowning2:
3. zář 2009 v 16:32  • Odpověz
Holky Ejminka jedla naposledy včera ráno rýži a večer ji vyzvracela.Dnes nic ani ten rohlík a mléko nechce dobroty prostě nic.Jen leží a kouká, trochu poběhá s Dušánkem a to je všechno.Teď ji taťka cpal do pusy krůtí maso a granule a pokousala ho.Léky ji pomohly na 4 dny.Hodně zhubla už nevím co s ní.Zítra ji vezmem do tý nemocnice .Poraďte teda kam ???

Neli moc na Vás myslím a ještě se držte pokud to půjde. :wink: Brzy budeš maminka...
3. zář 2009 v 16:33  • Odpověz
nelco a kdy se ti vraci? holka drz se... :wink:
3. zář 2009 v 16:36  • Odpověz
Neli si vzpomínám, že já s tímhle nálezem vydžela dva týdny....
3. zář 2009 v 16:37  • Odpověz
gabco ja jestli ti muzu radit a neni pro vas problem s ejminkou hradec tak jednoznacne dr. Ekrt, je to fakt trida... :wink:
3. zář 2009 v 16:39  • Odpověz
Gabi, my jezdíme s naší hafanicí na kliniku na Dukle, je to na konečné trolejbusu 5, za autoprodejnou směrem k lesu, jsme tam už 11 let moc spokojení.
3. zář 2009 v 16:40  • Odpověz
Gabi a když ležela hafanice v nemocnici, tak byla taky v Hradci, na psí klinice, ale už vůbec netuším, jak se to jmenovalo, poslali nás tam z té dukly, tam to bylo exkluzivní. Ani s lidma se tak hezky nejedná, jako tam.
3. zář 2009 v 16:42  • Odpověz
3. zář 2009 v 16:43  • Odpověz
Soni, dr. říkal, že přijede tak za 5 dnů asi, středa nebo čtvrtek. :frowning2:

Tak přežijeme předpovídaný úplněk, tak snad už pak vydržíme. :slight_smile:
3. zář 2009 v 16:44  • Odpověz
gab fakt jenom doporucuju, ekrt je opravdu kapacita a je hrozne hodnej... :wink:
nelco no tak to nevim nevim, ne ze bych vam neverila... ale to vis, pet dni je dlouha doba, kdovi co si kubik vymysli... :sweat_smile:
ty jo to se nam tady vyloupnou dva kubici po sobe... :sweat_smile:
3. zář 2009 v 16:46  • Odpověz
Soni díky díky jdu to zkouknout..
3. zář 2009 v 16:48  • Odpověz
Tak jsme doma :slight_smile: Přišly jsme akorát, začlo pršet

Gabi, k Ekrovi jsme s našima psama taky chodili, jak píše Soňa, je to fakt třída :wink:
3. zář 2009 v 16:50  • Odpověz
Nelčo, vydržte ještě chvilku s Kubíkem po hromadě :slight_smile:
3. zář 2009 v 16:51  • Odpověz
Aha tak Sonča ti už odkaz dala, tak fajn :slight_smile: Gab určo tam, ale už jsem ti psala do IP... :wink:

Já tady pokukuju po tom našem drobečkovi prvorozeným, pořád spí sem tam se klepe (to má asi po paničce, po narkoze mám taky zimnici), sem tam prokoukne a zase chrupe......Ale zoubky má v pořádku pěkně čisťonký.

Ale teda pěkně jsem se rosila, když mi vadnul v ruce, je to divnej pocit.....
3. zář 2009 v 16:53  • Odpověz
Nelčo tak to je první pozitivní věc z UTZ že jsi stále na jeden prst cooo??? :astonished: :grinning: Teda se tomu směju, ono to k smíchu není, ale to je fakt za celou dobu první pozitivum........ :sunglasses:
A do konce září, zase nebuď tak náročná jooo, stačí aspoň aby dr byl zpátky z Ostravy...... :wink:
3. zář 2009 v 16:56  • Odpověz
Nelčo, to víš, že přežijete :wink:

Jen koukám, je před bouřkou, tak kdybych nebyla, tak jsem zalezlá :grinning: Užijte si odpoledne a večer :wink:
3. zář 2009 v 16:58  • Odpověz
sanu no pro me byl sok kdyz jara dovezl domu nasi kocicandu jeste chrapajici, s vyplazenym jazykem vyvalenymi ocima... ja rvala jak pominuta ze ji zabil... :sweat_smile: byl to hrozny pohled, nastesti se nam behem cca 15-20 minut zacla probirat a chodit jak ozrala po baraku... tak mi odlehlo... ale uz nikdy vice... jsem rekla, priste jedine, odvezt a dovezt az druhej den... :sweat_smile:
3. zář 2009 v 17:00  • Odpověz
Sanu, já si trochu odpoledne pobulila, ale jinak se tomu už musím taky smát, je těch komplikací už tolik, že mě to nenechává ani vydechnout, jsem už taková lehce ironická.

Dobře, slevím, ze svých přání a budu moc ráda za těch 5 dní. :wink: Kubík je koumák, uvidím, co na mě zas vymyslí.
3. zář 2009 v 17:01  • Odpověz
Gab mi s pejsanem jezdíme na Duklu ,jak psala Nelča,jsme spokojeni. :wink:

Dabli tak at už je líp a líp :slight_smile:

Neli s Kubíčkem drž te se,at jste ještě porád 2v1. :wink:
3. zář 2009 v 17:06  • Odpověz
nelco to se ti ani nedivim, to uz jsi asi hezky ze vseho mimo... to tam snad ani jeste nemeli, ne?co vse jsi jim tam predvedla... :grinning: ale uz to doklepete, uz jenom kousek, podle toho co si kubik vymysli... :wink:
no jinak ja ted na veterinu tady v caslavi, jsou tady supr holky, ochotne, a hlavne kdykoli i o pul noci, ale kdyby bylo neco vaznejsiho tak urco vyrazim hradec, proste ekrt je povestny tim, ze za nim jezdi lidi z cele republiky...
:sweat_smile:
3. zář 2009 v 17:11  • Odpověz
Soni, na rizikovce pracuju 14 let, zažila jsem ledacos, ale takového exota, jako já nepamatuju.
Už mi nestačí jedny desky na chorobopis, mám dvoje. Hrůza.
Myslím, že na mé těhotenství tady nikdo nezapomene. :slight_smile:
3. zář 2009 v 17:17  • Odpověz
no neli vse je jednou poprve :grinning: :grinning: :grinning: akorat to zazivas z te druhe strany :sweat_smile:
3. zář 2009 v 17:18  • Odpověz
Neli, no dokonce září, už fakt asi nevydržíš :sweat_smile: , ale na svého dr. bych ti přála si počkat, takže Kubíček ať pěkně v klidu ještě užívá domečku zevnitř :wink: , 5 dní by mohl dát :slight_smile:

Dabli, jsi fakt statečná, drž se a odpočívej, to si piš, že tu na tebe všechny myslely.

My taky jezdíme do Pardubic na Duklu, ale je to nějaká klinika, tak nevím :unamused: , ale kocourek žije :wink:

Gabčo, no to je smutný, snad se to brzy urovná, radši bych s ní zajela.

Sanu, to věřím, že je to blbej pocit, mě taky těch našich zvířátek bylo vždycky líto, když byly po narkóze :confounded:
3. zář 2009 v 17:20  • Odpověz
ale kubik ti to urco vse vynahradi :wink:
3. zář 2009 v 17:20  • Odpověz
Nelčo :grinning: , tak to bylo vtipně napsané :grinning:
3. zář 2009 v 17:21  • Odpověz
holky mě už tu haraší. Sestřička mi řekla, že mi ráno vezmou krev na Hcg zda klesá tak uvidíme. Začala jsem číst knížku bílá masajka a je to fakt dobrý. Jdu se zase natáhnout. tak papá Zítra podám zase infošky :wink:
3. zář 2009 v 18:11  • Odpověz
Tak jak jsem psala, ošetřovatelka.... Tak jsem ní teď byla, to naše broučátko - citlivější žaludky pár řádek přeskočí - snad 7x během 20 minut zvracel a během toho zvracení udělal i bobka v sedě jak je ještě pořád mimo. :pensive: Teď už zase chrupe. :unamused:
To s ním teda pořádně zamávalo.
Měli jsme jít na véču, ale řekla jsem manžovi, aby to kámošovcům odřekl, že ho tady samotného nechat nemůžu.....

Nelčo to si piš, že na tvoje těhu tam nikdo nezapomene!!!!! Zítra se na tebe těším, a dáme si spolu toho pribiňáčka jo :wink:
A teď navečer je krááááááááááááááásně viď :slight_smile:
3. zář 2009 v 18:13  • Odpověz
Neli taky si myslím, na tebe jen tak nezapomenou :sweat_smile: co jsi tam toho prožila, však to s tebou prožívalo celé oddělení.
3. zář 2009 v 18:14  • Odpověz
Dabli no jo to musej, aby zjistili, jestli to provedli správně :confounded: Vydrž holka, je to těžký....
Ale jsi ženská, to zmákneš a jak psala Gab.... do třetice všeho dobrého!!!! :wink:
3. zář 2009 v 18:15  • Odpověz
Sanu tak to si trač teda užil, chuděra..........
3. zář 2009 v 18:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.