• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
autor
ahoj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
týýýýýýýjo Woblud to je krása a ta čárka je opravdu pěkná. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
holky tady se to rozjelo, to je skvělý.
3. zář 2009 v 18:17  • Odpověz
Dabli, šetři se :wink: co říkal doktor :confused: ?
Neli, nikde necourat a ležet, teď už to doklepeš :wink:
Tý brďó Jaji 4 zoubky, a zvládá malá prořezávání dobře?
Gabi, vzala bych ji zase k veterináři, většinou když pejsanovi není dobře, tak je bývá otázka jednoho dvou dní, u Ejminky se mi to zdá už dlouho...
3. zář 2009 v 18:19  • Odpověz
autor
Beryk- to 4.IVF už musí být poslední!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Jaji- to je hrozný s tou tchýni. :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:

Udělala jsem manžovi k večeři fazole a hodila jsem ven kytky, krásně prší tak se aspoň pořádně zazelenaj.
Dnes jsem byla shánět nějkaou garderobu na svatbu a jsem moc ráda, protože první šaty jsem zkusila a jsou mi. Jen mají drobnější vady ve vazbě tak nevím zda si je mám koupit. Stojí 1 600 kč a slevu mi na ně prý nedají. :confounded: :confounded:
3. zář 2009 v 18:21  • Odpověz
Gabi... určo bych neváhala a s Ejminkou jela hned :wink:

Sanu... prej to má po paničce :grinning: :grinning: :grinning: ... Hele, mě napadlo... sháníš samý riflíky... by to chtělo i šatečky :wink: :wink: :wink:

Neli... nebul :wink: , máš "výhru" na dosah :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dabli... to je dobře, že ti je o.k. :wink:

A teď už jdu mrknout na mladou Jajíčkovou :wink: :wink: :wink:
3. zář 2009 v 18:27  • Odpověz
Agi zdravím se máš svatba samé dobroty :wink:
Woblu včera zas přestala jíst.A zle jí je už druhý týden.. testíš zítra ???Já jo tak doufám, že bude čárka lepčí, si říkám, aby mi nezmizela......
holky a trpím staršnou nespavostí dnes jsem se převalovala do 2.30h, zato jsem to dohnala ráno od 8-12h a do školky jsem přišla zmuchlaná jak Rudý právo :sweat_smile: Woblu už máš záchodovou běhavku??
3. zář 2009 v 18:28  • Odpověz
Gabi, těhu příznak :grinning: , já nespím od začátku těhu, přesně jak píšeš, večer třeba padnu brzy, ale zatov noci nesmím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: , tak teď se snažím být vzhůru dlouho, abych pak lépe spala a zatím se mi to 2 dny už daří
3. zář 2009 v 18:32  • Odpověz
Agi... když ti padnou :wink: , tak při placení zavři oči :grinning: ...Věrka taky měla jít na svatbu???
3. zář 2009 v 18:35  • Odpověz
Nespavos je normální, já tím trpěla pořáááád to byl děs, pak se to trošku uklidnilo a teď to samé, než zaberu a když už zaberu, tak mě budilo otáčení a čůrání. Teď už jsem si docela zvykla, že se ani při otáčení ani cestování na záchod pořádně neproberu :slight_smile: Ale teplo mě budí řádně..... :confounded:

Jaji malá je krásná :dizzy_face: To je děs jak ty dětičky rostou!!! A co ten co tchyni srazil? To byl mlaďoch?
3. zář 2009 v 18:36  • Odpověz
Jooo a Agi teda jáááá nevím jak velké vady tam jsou, ale za 1.600 bych očekávala že to bude piko bello!!! :fearful: :rolling_eyes:
Já bych do nich asi nešla. Ale říkám, nevím jak velké vady jsou....
3. zář 2009 v 18:40  • Odpověz
Ahas... já myslela, že jediná vada je ta cena :fearful: :fearful: :fearful:
3. zář 2009 v 18:43  • Odpověz
teda agi ja bych do nich za ty prachy nesla, kdyz nejsou v cajku... a navic kdyz nedaj slevu... :angry: to si radsi jeste dej praci a poohlidni se po jinych... :wink:
gab a volalas tam alespon? maj tam dolu na strankach i tel. na pohotovost... :sweat_smile:
3. zář 2009 v 18:47  • Odpověz
Joo, a diabetičky můžou Pribase :astonished: :astonished: :astonished: ????????????????????????????????????
3. zář 2009 v 18:48  • Odpověz
A pořáááád to víš že můžou :grinning: :grinning:
3. zář 2009 v 18:49  • Odpověz
Gabi, jen testi - nezmizí, neboj :wink: já musím už zítra do Sanusu, protože mi dochází Utrogestan a přes víkend s ním už nevydržím - takže testovat nebudu a rovnou si tam nechám nabrat krev :wink: Běhavku fakt nemám :grinning: Ale zácpu jsem včera přeprala :stuck_out_tongue_closed_eyes: akorát jsem jak lemra unavená, ale to může být i počasím :wink:

Agi, ty jo, já bych šla na svatbu hned :slight_smile:
3. zář 2009 v 19:03  • Odpověz
Na doktora tam asi nemá smysl čekat - stejně asi na UTZ nic nevykouká co... nebo snad jo :confused: bude to 12. den po ET + 3 dny byla kultivace...
3. zář 2009 v 19:05  • Odpověz
Ahoooj,Woblu suuuuuuuuper :slight_smile: Woblu naberou krev a pak si o půl 2 zavoláš na výsledek a rovnou se objednáš k dr. :slight_smile:
3. zář 2009 v 19:12  • Odpověz
Gab zajděte zítra chce být sama a není jí dobře. :wink: dábli jsi moc statečná holka :wink: Nel vydržet se to řekne ale co :wink: Vysočanko je lepší ted než po Et :wink: Teda Bery ty se fakt nenudíš.Já jdu zítra do Sanusu ale v Hk :wink: Tak jsem si vzpoměla Woblu jde taky tak snad už pokecáme :wink:
3. zář 2009 v 19:27  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsme dnes byli u MUDr. na kontrole, Marrtínek je prý velký žrout, váží 4830 a měří 57,5cm. Blbý je to, že už mu začíná být spousta věcí jen taktak. Něco jsme neměli na sobě a už to neobleče. Ještě že jsem nenakoupila v 56 hodně věcí.
Dani - děkuji za rady od kamarádky ohledně bolení bříška. A musím s ní souhlasit. Autosedačka je úžasná věc, bříško se v něm uvolní a hned mu to jde líp. Vždycky když jedeme k MUDr. tak se daří. V čekárně jsem ho rozbalila, že ho přebalím a měl to až na zádech. :grinning: Dala jsem mu novou, aby jsme nešli do ordinace pokaděný a co myslíte...... no jen jsem ho zvedla, plína byla plná. :grinning: Ale dobře tak. Zlatá autosedačka.
A čaj pro kojící? Mám taky vypozorováno, že se pak kroutí, ale mně po něm taky nebylo moc dobře.
3. zář 2009 v 19:33  • Odpověz
Tak jsem si dala druhé kolo ošetřovatelství, chudák jak se probere, tak mu je zle. Teď už zase chrní.
Mezi tím mi peřinu počůrala kámošova fenka, tak peřina se už pere a pak jsem sprintovala aby nesežrala tomu druhému trhačovi žrádlo, tak aby měla svoje :grinning:
Uf.
Jdu pověsit plíny a umejt nádo, dneska asi budu spát :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
3. zář 2009 v 19:46  • Odpověz
Woblu asi by nic neviděl, max zvětšenou děložní sliznici si myslím...

Maral no tak super, že Marťovi chutná!!! A teda vajíčko si musím pamaatovat :wink:

Jdu pracovati.
3. zář 2009 v 19:47  • Odpověz
autor
holky zítra ještě uvidim, taky se mi to zdá už takhle drahý a ještě k tomu ty vady.Jsou tam jakoby zatrhnutý očka a je to asi na 3 místech no. Ještě bych se jela mrknout do Hk a nebo bych si koupila klasický pouzdrovky ,ty se vždycky hodí.
3. zář 2009 v 19:52  • Odpověz
brý večer...tak Veňďa hajá...

manža šel na 2.kolo zapíjení JUlinky :slight_smile:
3. zář 2009 v 19:55  • Odpověz
autor
tady tak krásně prší a mě začíná od pondělka dovolená 14 dnů huráááááááááááááááááá, konečně si trochu odpočnu ,ale zas nějak moc né. Švagr má střílení, pak lázně v Maďarsku a pak ta svatba. :sweat_smile: :sweat_smile:
Jo a do toho taky HK sanus.

Manža uvařil kotel čaje tak jdu za ním k telce.
3. zář 2009 v 19:57  • Odpověz
autor
Sanu- tak už máte vybrané jméno pro holčinku????
3. zář 2009 v 19:59  • Odpověz
Díky Sanu, já si to myslela...
Andi tak paráda - v kolik? Já bych chtěla tak na půl osmou, pak chceme pofrčet na chaloupku :wink: Hlavně do mě šťouchni, já Tě sotva poznám :sweat_smile: ikdyž manžel tvrdí, že ví, která jsi :grinning: Agi, ty jdeš taky zítra?
Žofi, moc vám to sluší :slight_smile:
3. zář 2009 ve 20:01  • Odpověz
autor
Andi- jsem moc ráda ,že ta hematologie je ok. On ten Mudr. Dulíček byl ve finále moc fajn. Napsal mi do zprávy , že čistě empiricky můžem zkusit anopyrin ,ale je to jen pro efekt.
3. zář 2009 ve 20:01  • Odpověz
sanu to vajicko si zas tak moc nepamatuj... :sweat_smile: ja nezazila ze by ji z neceho vic bolelo brisko nez prave z vajicka... :frowning2: :frowning2: :frowning2: to byl hrozny rev a plac, az jsem brecela s ni, nez jsme na to prisli :frowning2: :frowning2: :frowning2:
proste na nekoho zabere na nekoho obracene... :confounded:
3. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz
autor
woblud- zítra né až příští týden a to jde manža se zvířátkama. Jsem zvědavá jestli se ty potvůrky zlepšili. :sweat_smile: :sweat_smile:
3. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz
jo pan dr. Ekr je momentálně na Aljašce na medvědech, ale vet klinika samozřejmě šlape :dizzy_face:
3. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz
autor
Sanu- s těma pesanama to je někdy fakt trápení. Náš když musel nosit okolo krku ten límec tak jak všude s ním narážel tak ho úplně zničil.Dokonce jednou v noci se s ním prodral pod gauč a pak nemohl vylízt a hrozně kńučel. Se tam zasekl a nemohl ani sem ani zpátky. :pensive: :pensive: :pensive:
3. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.