• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Woblu taky tak na půl osmou já jdu jen pro další léky.Dneska mě šilhan překvapil jsem se ho ptala jestli tam vůbec něco je a natočil monitor a vše vysvětlil sem se teda divila a nakonec no no vajíčka dorůstaj takže snížil dávku a pondělí na UTZ.Jo dlouhej protokol je fakt dlouhej. :wink: Woblu dobře štouchnu /dneska by ani nebylo do koho páč tam nikdo nebyl/a Agi jde taky zítra?
3. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz
Agi jo ve finále je dobrej prostě říct co chceme.Anopyrinem se nic nezkazí někde ho dávaj po Et normálně prý lépe prokrvuje sliznici. :wink:
3. zář 2009 ve 20:13  • Odpověz
Takže, vyřizuju hodně moc pozdravů od Muchly. Všem Vám moc děkuje za gratulace. Porod zvládla opravdu vyjímečným způsobem, říká, že to byla pohoda, žádné kontrakce, žádné nucení na tlačení, jen pobolívání v podbřišku.
Holčinky jsou v pořádku, dnes poprvé měli mlíčko od maminky.
Údaje pro Sanu do tabulky: 1.9.2009, A- Monika 1800/42, B - Nikola 1920/45.
3. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz
teda nei tak to ji uprimne zavidim, :sweat_smile:
to je supr ze to tak krasne holky zvladli... :wink:
3. zář 2009 ve 20:48  • Odpověz
Tak, návštěvy odešly, Anežka spinká, mám chvíli čas na dočtení.

Neli, koukám, že v celku, to je fajn :wink: Každý den dobrý.

Díky za pozdravy od Muchly. Tak to je skvělé, jak to zvládla a holčičky taky :slight_smile:
3. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz
Pro dnešek končím... velice ráda spadnu do postele.

Dobrou nocku...
3. zář 2009 ve 21:23  • Odpověz
Tak jsem dopracovala dokoukala na Jacksons klipy a jsem guma.

Soni uvidím, pamatovat si to radši budu, max to pomůže nebo ne... :wink:

Eckert na medvědech jo to mě pobavilo, dobrej veterinář :grinning: :grinning: Nebo je tam léčí??? :grinning:

Nelčo to snad není možný, vyřiď Muchlíně, že jí závidím :grinning: :rolling_eyes: Zítra ji třeba stihnu, když nebude mít návštěvu...
Údaje doplním zítra....

Zofi dneska bez těch protivnejch prďáků? Teda jako Váša :grinning: :pensive:

Dančo a ty uřčo budeš ještě dneska cvičit viď. Teda jako já disciplínu mám, to jo, ale kam se na tebe hrabu...

Přeju všem dobrou noc, zíítra se nějak nahlásím. Dobrou :slight_smile:
3. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz
Tesinko, my jsme se taky snažili sexem Anežku vypudi, ale nezabralo to. Jestli chceš, pošlu Ti do IP nápoj proti přenášení (recept od porodní báby), jinak Anežka se narodila po deci červeného vína, kterou jsem vypila v šest večer v den termínu :wink:

Woblud, čárka je pěkně vidět :wink:

Gabi, Woblud, testovat od den, ať neplašíte, že nesílí :wink:

Dabli se neozvala, jak psala o té SMS, už jí teď psát nejdu, ale zítra kdyžtak...

Bery, chjo, doktoři šťouraví, tak přeju, ať je líp :wink:

Žofi, tak sousedku zapíjejí dneska, včera po deváté večer už to asi nemělo cenu :grinning: :grinning:

Neli, pravidelná dávka emocí, Ty máš ale smysl pro humor :grinning:
3. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz
U Sanusky se chovaly rifle - to mě pobavilo, ta představa, a taky komentáře tady holek.

Žofi, na Aljašce na medvědech?? :grinning: :grinning: To myslíš vážně? S Váma se, holčiny, člověk fakt nenudí :grinning: :grinning:

Dabli se objevila, tak to SMS zítra nebude. Jsem ráda, že Tě to nebolí!!

No, jak to stihám, Anežka návštěvám předvádí, jak je hodná, takže jde z ruky do ruky a já si dělám svoje :wink: :grinning: Ještě k prdíkům, na chvíli položit na bok, vyprdí se a je pokoj.

Woblud, unavená - a prý z počasí :grinning: :grinning: Těhule jedna :wink: Tak zítra nahlas číslo z krve, to se těším :wink:

Holčiny, baštím po lžičkách med, nějak mě pobopívalo v krku, česnek a cibuli nemůžu, céčko pětistovku, dva dny po sobě, způsobilo Anežce vyrážku (zkrátka asi jako z předávkování citrusama), takže jen ten med mi zbyl. Budu baculka :grinning:

Přeju krásnou dobrou :slight_smile: Jo, Sanusko... jen se slovo disciplína neshoduje se slovem med po desáté večer :grinning: :grinning:
3. zář 2009 ve 22:07  • Odpověz
no predstava ekrta na medvedech me taky docela pobavila, kor kdyz se bal moji kocky... :grinning: :grinning: :grinning: a to si legraci nedelam, fakt se ji bal... :grinning: :grinning: :grinning: ona je hrozna hysterka a prska jak tigr... :grinning: normalne dal ruce pod stul a krev ji malem nabiral asistent... :grinning: :grinning: :grinning:
nic, ja se loucim a jdu haji, mam vyzehlino splneny ukol, tak muzu
tak pa zitra...
3. zář 2009 ve 22:12  • Odpověz
Ježiš, člov ěk s t uc hvilku neobjeví a M uchlik už má dvojčátka na světě, Sanus skoro rodí, Sonička už má skoro půlroční slečnu , Danča po šest ienedělí?????

holky, bože b ože to to letí.... je tu plno nových tváří.... ale daří se co??? CO naše šárinka ??? jakou má uspěšnost??

jinak nám už bude 10 měsíců. pořád jen jsme na nohách, navíc máme obdob í, že bez mámy ani krok, takže i když jdu jen na wc.. tak šílený ř ev, ted nějak řvem pořád :grinning: :grinning: ale jinak je to smíšek, kecá od rána do večera, jí taky od rána do večera, všechno ji prostě chutná, děláme paci paci, šijem boty do roboty, pá pá a čau.... m áme 8 zubů... byli jsme na dovče na šu mavě, kde byla naprosto spokojená, jen se ji nelíbí v autosedačce když dlouho jezdíme , se asi n udí :grinning: :grinning: :grinning:

tak p řeju všem moc štěstíčka holky.... :wink: :wink: ještě se nos í na oPU a ET žirafky???
3. zář 2009 ve 22:16  • Odpověz
Jé, Sluni se tu mihla :wink: . Žanetka se mi moc líbí :dizzy_face:

Dani... Septisan a Homeogene 9... to kojící můžou :wink: :wink: :wink: , už jsem brala :wink: .

Muchla má pochvalu, když už holky ochutnaly její mlíčko. Určo jsou v iknkuboších na intermediálu... jó, vzpomínám si... :dizzy_face: Tak ať kouká dál hlásit aktuality dne...

Neli... vyděržaj, pijaňěrka!!!

Tak, já mám odstříkáno, jdu pokračovat ve spaní... ve 3 zase nakouknu :wink:
4. zář 2009 v 00:27  • Odpověz
Pátek je tu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak ve 3 jsem budika ignorovala :dizzy_face: ... Vypadá to na upršený den :frowning2:...
4. zář 2009 v 08:13  • Odpověz
zdravím též při pátku za chvilku jdeme ven na malou prochajdu
jéé muchlík už má holčičky tak dodatečně velká gratulka :slight_smile:
nějak nestíhám číst ..

agi včera jsem tchýni po té nehodě viděla a děs hrůza snad se jí vše zlepší to víš má 2 vnoučátka které chce vozit a užít si je no uvidíme..
4. zář 2009 v 08:20  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Já zase nevyspalá, ale ne kvůli teplu, ale párkrát jsem utíkala za trhačem když se řítil k venkovním dveřím.... ale je o dost lepší už na nás reaguje, tak je to ok..... :wink:

Sar tak jak dlouho jste spali v kuse???

Nelušáčku dneska se otočím, doufám, že jsi nezapomněla :grinning:

A dneska bude krááááásný den :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Přes den budu sama, tak jsme se s trhačema domlluvili, žee budeme odpoledne vegetit... :sunglasses:
Jen musím vymyslet, čeho můžu hodně a aby to bylo dietní :sweat_smile:

Tak zatím pa, pak nějak juknu.
4. zář 2009 v 08:25  • Odpověz
Sanu... jak, čeho můžeš hodně :grinning: :grinning: :grinning: ???
Mari spí v kuse celou noc... Těch 12 hodin, už víc jak měsíc :wink:... ale já vstávám, abych odstříkávala :angry: . Ptala jsem se Dr. na to, že spí celou noc... prý ať si toho považuju, nebude to věčně :wink:
4. zář 2009 v 08:35  • Odpověz
šári to je mari dobrá nám třeba to spaní celou noc stále trvá :slight_smile:
4. zář 2009 v 08:37  • Odpověz
mrkla jsi se na fotečky?
4. zář 2009 v 08:37  • Odpověz
jdu verunku připravit ven tady zatím neprší tak snad to ještě chvilku vydrží. .
všem hezký den :slight_smile:)
4. zář 2009 v 08:40  • Odpověz
Jaji... to víš, že jsem koukala... Verunka je krásná :dizzy_face: , ale zoubky jsem nikde neviděla :frowning2:... Tak pěknou prochajdu...

Sanu... připomínám... už si rychtuj fotoaparát na neděli :wink:
4. zář 2009 v 08:44  • Odpověz
krásné ráno

Sanu, už se od rána na tebe těším. :slight_smile:

Byla velká vizita, tak mi nechají infuze s gynipralem až do 34+0, tak šance zase vzrůstají :slight_smile: .
4. zář 2009 v 08:50  • Odpověz
Ahojky všem :slight_smile:
Dlouho jsem tu nebyla, ale snažím se dočítat. Koukám, že se to tu pěkně rozrůstá maminkama a těhulkama jen tak dál :wink:
U nás nic nového, zuby stále nemáme,ale baštíme o 106. U moře bylo fajn, děti to zvládli a my s nima. Teď jsme byli trochu nastydlí ale už je to pryč. Od 16.září začínáme chodit plavat, tak už se docela těším :slight_smile:
4. zář 2009 v 08:56  • Odpověz
Ahoj holky zdravím tak jsem testla a konečně je co fotit tak koukěte ...............

neli jen tak dál jen se hezky držte :wink:
4. zář 2009 v 09:07  • Odpověz
Jůůůůůůůůůů, Gábi, mám z toho takovou radost, nádhera, moc gratuluju. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. zář 2009 v 09:14  • Odpověz
Gabi... rozmazaný, ale ty dvě tam jsou naprosto regulerně vidět :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Neli... ty to snad dotáhneš dál jak já :astonished: :astonished: :astonished:

Aknel... ty fotky z atelieru jsou moc pěkný :dizzy_face:
4. zář 2009 v 09:19  • Odpověz
bré ranko....

tak náš Vašík spí v noci Sari v kuse max. 4 hodiny, někdy 5, takže s to fakt užívej :dizzy_face:
4. zář 2009 v 09:28  • Odpověz
gabco ta je luxusni, ani ja ji takovou nemela... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
nelco dobry, jsi drzak a kubik sice kope ale asi zas tak rychle ven nepujde, co? :wink:
4. zář 2009 v 09:29  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

Sari, ten Homeogene 9 jsem brala včera celý den a zdá se, že to zabralo. Septisan néééé, po něm jsem jednou ztratila chuť. Dost psina. Jíš brokolici, maso a brambory a vše chutná stejně... Ale přešlo to, naštěstí :grinning: :grinning:

Sluni, je fajn, že se občas objevíš. Tak Žanetce už je 10 měsíců, to snad není možný... :wink:

Neli v celku, hurá :dizzy_face: :dizzy_face:

Gabi, nádhera!! :dizzy_face: :dizzy_face:

Aknel a Sluni, pěkný fotky.

Tady zatím neprší. Ale já mám masáž, v 11, takže půjde s kočárkem manžílek. :wink: Přeju krásný den a pracujícím ať ten pátek rychle uteče (Woblud, je to fajn, být doma, viď... Ty si byla takový věčný pracovník, si vzpomínám :grinning: :grinning: a pro zasmání, včera jsem své ségře nabídla Tvoje místo, jsem si říkala, když teď si těhulka :wink: ).
4. zář 2009 v 09:30  • Odpověz
jo jo pěkná Gab :slight_smile:
4. zář 2009 v 09:32  • Odpověz
Tak ještě jukám,

Gab no to je pastva pro oči :slight_smile:

Nelušáčku dorazím dopolko.

Sar no tak to je luxusní, to bych si taky přála :sweat_smile: Pak někdy.....

Mizím, až se vrátím od Neluš, tak juknu.
4. zář 2009 v 09:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.