• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
no rozi... :dizzy_face: tfuj tfuj tfuj... tak at je to ono... :wink:
1. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz
Agi- a jak ty- budeš testit :wink: ?
1. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz
Evi, děkuju, snad to bude vše v pořádku.

Máte nějaké rady, jak se ještě snažit, aby se udrželi? Cvičení, jídlo?
1. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz
Rozi, to vypadá nadějně :slight_smile: držím palce ať sílí :slight_smile:
No, rada není žádná. Fakt ne. Pokud to tam má být, tak to tam bude, pokud ne, tak ne. Případy, kdy čárka zmizela jsou a bohužel docela časté. A případy, kdy to končí porodem (tedy začíná) jsou častější... žádný sex, žádná horká vana, snad jedině myslet pozitivně, to je univerzální rada, ale jinak už nevím...
1. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz
Díky Agi a Soni, já jsem říkala - jaro je jaro - teda říkal to ten mladej laborant :wink:
1. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz
agi no ja odkdy sama nekourim tak mi to silene vadi... :confounded: jedine ze by prestall.... :grinning: :grinning: :grinning:
evi doufam ze ten system neni prilis dlooooouhej... :grinning: :grinning: :grinning: ale ne, nechme toho... :grinning: :grinning: :grinning: ty si hled holek a hezky si je hyckej... za chvilku jsou u tebe... :wink:
1. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz
Rychn. Jo o tom jsem slyšela. To je to biochemické těhotenství? Ach jo :unamused:
1. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz
Tak to s tebou Soni souhlasím, já jak přestala kouřit, tak mě je z toho taky. . .

Agi - jak je ti?
1. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz
rozi vubec na to nemysli, musis verit ze vse je jak ma byt a bude a skonci az za devet mesicu. :wink: :dizzy_face:
jj, a docela se to stupnuje, nejdrive mi to az tak moc nevadilo ale ted, no fuuuuj... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
agi a co ty? vydrzis, nebo se pridas na testovani? :confused:
1. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz
Soni, pozitivně a věřit, viď? :wink: Alespoň trošičku se mi ulevilo, že aspoň něco se děje, snad zítra čárka nezmizí. :unamused:
1. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz
autor
rozi- je mi úplně normálně a ty posituješ nějaké změny?????

holky mažu k TV moji miláčkové už mě volají. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
1. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz
autor
jo Soni, Evik- asi testnu před krví .
1. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz
ahoj ahoj,

Rozi no to jsou pozitivní zprávičky, tak držím pěsti :grinning:

Agi co ty?? budeš testit??

já jsem to s tou Kanadou vymyslela, zkusím se Dr. domluvit at mě nechá až do dalšího transferu doma, páč jsem dneska mluvila s holkama a ty řekli, že at jsem ráda, že jsem doma, že začínají vymýšlet v práci hovadiny a jak stres nebyl tak ted je ho až příliš, tak uvidzime

pujdu na transfer, 14 dní do KO budu doma a když pak bude všechno ready tak pujdu zpátky do worku abych mohla do Kanady no a když nebudu těhotná, tak to bude bez problémů úplně :grinning:

Very no jo, spááát se mi chce co, co se mi chce spát :grinning: :grinning:
1. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz
rozi hlavne testuj stejnou znackou testu, jinak by se ti mohlo zdat ze je slabsi, jina a pod... :wink:
1. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz
Hehe dobrá seznamka :grinning:
rozi tak to je dobrá zpráva :dizzy_face: tak tfuj tfuj :wink:
No a na Žofi moc myslím, ať to má brzo za sebou :dizzy_face:
Jdu prdět do peřin, brou brou
1. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz
Agi - někdy kolem 6. dne poET mi bylo divně a tak od 4. dne mě sem tam bolí v podbřišku, ale jen trošičku, když to porovnám s mrškou, kdy jsem i omdlívala bolestí :unamused:

Čauky Míšo, Kanada je taky můj se. Já byla v USA :wink:

Soni - budu se snažit, ale já si pro sichr koupila různé značky :wink:
1. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz
Díky Woblu a dobrou.
1. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz
Rozi mě USA až tak neláká, já tak maximálně Sochu Svobody a možná Washington, no uvidím jak ten můj plán bude vycházet nebo nevycházet :grinning: :grinning:
1. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz
Jo já byla ve Washingtonu a po 2. v Coloradu - nádherný hory a lyžovačka - lákají mě vodopády v Kanadě. Kanaďani jako lidi jsou takový uspořádaní - to víš Amíci :wink: Pokud to chápu nebo nechápu, ze pokud jsi těhotná, tak jedeš? Nebo nejedeš?
1. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz
rozi ale to je prave blbost... :unamused: tak nemuzes srovnavat jestli sily nebo ne...
1. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz
Aha, no vidíš, to mě nenapadlo :unamused: , tak to musím na nákupy :slight_smile:
1. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz
Rozi pojedu tak jako tak, jen pokud budu těhotná, tak s většími obavami, ale můj vnitřní pocit je, že pokud přežijí sněhuláčci probuzení ze zimního spánku, tak tentokrát už bude všechno v pohodě

zkrátka jsem si to ted vyzkoušela a ted už pojedeme naostro
1. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz
Ahojda holky, konečně jsem dorazila dom, z práce jsem letěla ke kámošce, je po ketiku,pokecaly jsme,ten čas hrozně letí ...

Žofi držím pěstičky

Rózi paráda!!!!!!!!!! at je to pořádná dálnice

Very at je ti zítra v práci hej
1. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz
Rozumim, držím pěstičky!!!!!!!!

Brouci, jsem nějaká KO, tak zas zítra. A snad budem vědět i o Žofikovi. Brou brou.
1. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz
Díky Bery :wink:
1. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz
miso s tvym pristupem to ani jinak nejde... :wink: :dizzy_face:
1. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
Bery, Ty mi někoho připomínáš - mě :grinning: :grinning: Takové to "teď jsem dorazila z práce a od kámošky".... jen si užívej, tak to má být :wink:

Rozi, na biochemické nemysli. Stává se to a vloni na jaře to tu byla skoro "móda", dost holek to tu má za sebou.... a nejen vloni... Tak mysli pozitivně, bude to OK. a testy - stejná značka, testovat obden, to jsou vidět změny :wink:

Ještě kouknu později, teď jdu cvičit :wink: Zajímá mě, jak asi Žofík... :wink:
1. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
dani cvicit??? ted??? ty jsi opravdu nezmar...
ja taky cekam na zofika... :slight_smile:
1. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz
autor
Miso- takže kanada to jistí vid, i když budeš těhu. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
To bys mi mohla poslat aspon pohled z té krásné přírody síííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím. Když já se tam asi podívám jen prstem po mapě. :dizzy_face: :dizzy_face:

Sanu- nevím zda jsi viděla tu nádheru na očku. Zase tě nechci nasrat,ale byla to lahoda pro mé oko. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
Já je stejně miluju, mám na ně prostě úchylku. Vzpomínám na můj první koncert, kdy nastoupili s Qustion of time a já začala brečet jak malá holka.Nechápala jsem, že stojím naproti někomu koho platonicky miluju od svých 14 let. Myslím tím Goreho. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Ale neboj ted už jsem normální........ :wink:

tak brou noc všem a jsem zvědavá jeslti Žofík ráno nepodá info, že Vašík je na světě :dizzy_face: :dizzy_face:
1. čer 2009 ve 22:17  • Odpověz
jdu jen nakouknout, usnula jsem u Dušánka, dneska jsem opět mákla na zahrádce, zdokonaluju skalku a jezírko, takže pleju jak divá :sweat_smile: odprdla jsem to zase parádní kejchačkou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

holky tady se dohazuje koukám, tak s tím já jsem přestala, no špatná zkušenost, dohodila jsem spolužačce kamaráda, on chtěl se mnou chodit, já už měla, ale Zbynďu tak jsem ho potřebovala odlákat, když to klaplo tak mě přestali oba znát a když se potkáme tak se snaží dělat, že mě nevidí oba.Prostě se vyhýbají co to dá, přišla jsem o kamaráda, mimochodem to je bratr mího švagra takže je v tom zamotaná celá rodina.Je to zvláštní, že někdo kdo s Vámi slavil narozeniny, všechny svátky, trávil dovolený dnes ani nepozdraví, :sweat_smile: Takže já už nedohazuju pro dobrotu nažebrotu.A jak mě otrvovala ať je seznámím, to mě ještě znala.

Jdu kouknout co Verča v práci a rozi gratulka k čárce :wink:
Evi kámoška mi je nějaká povědomá.. :confused:
A co žofík jak ta a Vašík????
1. čer 2009 ve 22:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.