• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Neli jaký má krásný fota ze 4D, parádička :dizzy_face:
4. zář 2009 v 09:33  • Odpověz
Dani... máš recht, ten Septisan znecitliví celou pusu včetně chuťových buněk :grinning: , nicméně, kojící ho můžou :wink: ...
To se tak někdo má, když manžílek takhle pomáhá :wink: ...
4. zář 2009 v 09:39  • Odpověz
Ahoj holky,

Neli, tebe ráda vidím hned po ránu čilou a stále 2in1 :wink: , super a držím pěsti ať to dotáhnete :dizzy_face:

Gabčo, jak píše Šári, i přes rozmazání - luxusní // :dizzy_face: jsou krásný :slight_smile:

Šári, celou noc ti teda gratuluju a né tiše, ale nahlas závidím!!!!!!!!!!!! :grinning: , nějaký "spešl" recept na to?? :grinning:

Holky, užijte si město, návštěvy, masáže a já nevím co všechno, mě asi taky čeká město :wink:
4. zář 2009 v 09:47  • Odpověz
Holky díky je pěkně tučná a byla tam dokonce dřív než ta kontrolní :confused: na 12 den je to tak akorát ne??
Jen si tak říkám, že to hodně houplo ob den .

znalkyně otázka pro Vás, je to čárka na dvojky nebo na jedno?? :sweat_smile:
4. zář 2009 v 09:55  • Odpověz
Dobré spíš dopolko!
Neliku-to je už pěkné číslo 34+0tt :slight_smile: ať jste stále v kuse!!!!
Šari- ty se máš celou noc, já su zvědavá jak mě nechaj dlouho spát ty moji broučci :grinning: :sweat_smile:
Nebyl ste někdo na kočárky v Prosetíně? Prý je to tam velké, tak se tam zítra dopolko stavíme, uvidíme jestli bude vůbec otevřeno, je to dědina :grinning:
Jdu mrknout na Gabčinu čárku :grinning: :sunglasses: :grinning:
4. zář 2009 v 09:55  • Odpověz
Znalkyně sice Gabčo nejsem, ale vidim to na dvojčátka :grinning: :grinning: :grinning: je fakt obrovská a 12.den, to vypadá dobře, kdy jdeš na HCG?
4. zář 2009 v 09:57  • Odpověz
Ahojda holky, tak zase jen prolétám :slight_smile:

Aaaaale musím říci, Gabi (a fakt nejsem škodolibá :grinning: :grinning: ), že to vypadá na "double" čárečku a brzy naše řady opět posílí :sunglasses: :sunglasses: - kor, když tam naskočila dříve, než kontrolní- to já jsem měla až někdy 15.,16. den po ET :dizzy_face:
4. zář 2009 v 10:02  • Odpověz
Rozi nestraš kam bych ty dvě dala :sweat_smile: V pondělí jdu na krev....Holky to asi fakt někdo nad námi stál a slyšel Dušánka jak pořád ležel vedle mě říkal, maminko mě by stačila klidně jedna sestřička, pořád posílal do břicha vzkazy a hladil, že se mu fakt miminko ujalo :sweat_smile: :slight_smile:
4. zář 2009 v 10:03  • Odpověz
Jinak Neli- s napětím sleduju tvůj "boj" a smekám- to už je fakt na metál, čím sis prošla a mám obr radost, že už se dá říci, že jsi "za vodou"..Teď už nezbývá, než popřát, až to přijde (kdybych tu nebyla)-ať máš hladký průběh porodu :dizzy_face:
4. zář 2009 v 10:03  • Odpověz
Evo, tvoje holčičky se mi fakt moooc líbí a hlavně Dušánkovi, chtěli by sme je taky :wink: i jména už máme :sweat_smile: ale já budu fakt ráda, když dám jedno i tak mi hrozí, že zaujmu místo za Neču :sweat_smile:
4. zář 2009 v 10:05  • Odpověz
Jo a Sari- to o tom spaní celou noc...No, některé z nás by to mohly brát jako nestydatou provokaci, že Žofi?? :grinning: :grinning: :wink:
4. zář 2009 v 10:06  • Odpověz
čus Evíku

jo jo Evíku, je to drzost, né provokace :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. zář 2009 v 10:07  • Odpověz
Sari- na to projetí mezi kasama jsem myslela, tak hold chlap bude brouzdat s kočárkem před obchoďákem a tady v Sezemicích žádný turnikety nemáme :grinning: :grinning: :grinning:
Ahojky Maju-tak jak zvládáte? Jak se hojíš? Co jizva? Už je to dobrý?
4. zář 2009 v 10:07  • Odpověz
Gabi, taky bych to viděla na dvojčátka, ale i tak se můžeme plést, hlavně ať jste v pořádku a je jedno jestli 1 nebo 2 :wink: :dizzy_face:
Nemaluj čerta na zeď, žádný místo zaujímat nebudeš.

Ahoj Evíku :slight_smile:

já bych chtěla mít takový průběh porodu jak popisovala Muchla :grinning: , jen bolení v podbřišku, to bylo bájo :sunglasses:
4. zář 2009 v 10:08  • Odpověz
Gab- no, jo, vlastně, tys měla i první těhu "vyležené", viď?? Tak to by ty dvojky byly asi pořádnej záhul... :confused: :sweat_smile:
No, však uvidíš, ale každopáďo čárečka výstavní, takže se Důša fakt snažil a zaslouží přinejmenším čokošku :sunglasses: :wink:
4. zář 2009 v 10:09  • Odpověz
hele Evíku ty budeš vědět, do kdy celkově se dává nutrilon? teď tady něco pročítám že by se mělo dávat až do 3 let, to jako fakt?
4. zář 2009 v 10:10  • Odpověz
jo o tom porodu, to fakt taky nechápu že Muchla měla jen bolení v podřišku...
4. zář 2009 v 10:11  • Odpověz
hele gab, ono splnujes vsechny podminky na dvojcatka a jestli ti carka leze driv nez kontrolni, a je to takhle tluste, tak to fakt vypada na dvojcarkovou carku... :sweat_smile: ale zrovna tebe bych to teda neprala a myslim ze i dr. by te od toho odrazovali... :sweat_smile:
a dusanka pak mu
4. zář 2009 v 10:24  • Odpověz
hele gab, ono splnujes vsechny podminky na dvojcatka a jestli ti carka leze driv nez kontrolni, a je to takhle tluste, tak to fakt vypada na dvojcarkovou carku... :sweat_smile: ale zrovna tebe bych to teda neprala a myslim ze i dr. by te od toho odrazovali... :sweat_smile:
a dusanka pak musis odmenit... kdyz tahle hezky vyprosil... :wink:
4. zář 2009 v 10:24  • Odpověz
jeee koukam mam to dvojmo, jen to prvni nedopsane... :sweat_smile:
4. zář 2009 v 10:26  • Odpověz
hlasim hcg pozitivni 135 (12.den po ET)
4. zář 2009 v 10:31  • Odpověz
Evi, Žofi... už mlčím :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: Nebudu dráždit hada bosou nohou :wink:

Gabi... taky hlasuju za dvojky :wink: . To je hezký, jak to Důša prožívá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Žofi... ten Nutrilon mě taky zajímá. Jsem koupila 3 butelky Nutrilonu 2,3,4... když jsem přikrmovala, tak jsem zvědavá, jestli to vůbec upotřebím :fearful: .
4. zář 2009 v 10:32  • Odpověz
Woblu... to je na malou oslavu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , manža může zapíjet :wink:
4. zář 2009 v 10:34  • Odpověz
kočičky zdravím :dizzy_face:
gabi ja měla 12 den hoodně slaboučkou, takže dvojky to jistěj :dizzy_face: gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face:
4. zář 2009 v 10:36  • Odpověz
Sari jako číslo 2.,3. a 4?
4. zář 2009 v 10:38  • Odpověz
holky Váša je teda dneska protivnej....
4. zář 2009 v 10:39  • Odpověz
sis udělala zásobu Sari teda :slight_smile:
4. zář 2009 v 10:40  • Odpověz
holky není to drsný nechat dítě ukňourat že?
4. zář 2009 v 10:40  • Odpověz
:grinning: žofi není, aspon bude mít pořadny plíce :dizzy_face:
4. zář 2009 v 10:42  • Odpověz
on jako neřve, ale kňourá....spát nebude a přitom si mne oči...takže prostě ho nebudu zvedat...
4. zář 2009 v 10:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.