• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Jé Woblud ty už víš výsledky , ty se máš :wink: gratuluju :wink:
Holky a představte si, že mám asi střevní chřipku, páč už od včera odpoledne běhám :sweat_smile: tak jím jen rohlíky :pensive:
Žofi není, počkej toho ještě bude :wink:
4. zář 2009 v 10:49  • Odpověz
Woblu, gratulace!!!!!!!!!!! :dizzy_face: a kdy jdeš na další KO?

Gabi, ty už jen do pondělka vydrž, ale počkej ty to číslo hcg :wink:
4. zář 2009 v 10:51  • Odpověz
Woblu a ty jsi šla tak brzo?
4. zář 2009 v 10:51  • Odpověz
Žofi... no, jsou odstupňovaný podle věku :wink: . A kecám, mám ve "forotě" jen 1,2 a 3 :confused:
4. zář 2009 v 11:05  • Odpověz
Woblu-velká gratulka k HCG :slight_smile: a nech se hýčkat.
Gab-tak v pondělí jsem zvědavá :grinning: , opatruj se.
Holčičky, užijte si víkend a v pondělí si asi zase počtu.
4. zář 2009 v 11:34  • Odpověz
Ahoj holky tak si mě tu prý nechají. Prý jsem měla málo tkáně, což se nedivím když jsem začala krvácet v pondělí a na revizi jsem šla až včera. Brali mi krev zda Hcg klesá a zítra se uvidí. V Hk mi nic takového nedělali, no snad vědí co dělají.
4. zář 2009 v 11:53  • Odpověz
Jo prosím holky co mají dvočata můžete mi do IP napsat název kočárků. Scháním to pro kamarádku
4. zář 2009 v 11:58  • Odpověz
Dabli... mně kontrolovali HCG asi 3x, vždycky po týdnu...
4. zář 2009 v 11:59  • Odpověz
sarii tak ať mi ho kontrolujou, ale já chci jít domů
4. zář 2009 v 11:59  • Odpověz
Ahoj holky,

my jsme doma z prvního poprázdninového plavča a bylo to super :dizzy_face: Anetka furt chtěla skákat do vody, celkem i spolupracovala :dizzy_face: Tan snad to vydrží :dizzy_face:

Gabi, čárečky krásný :dizzy_face: taky tipuju dvojky :wink: :grinning:

Žofi, my pomalu začínme najíždět na nutrilon 4 :wink: Anetka je mlíková a mohla by ho pít pořád :grinning: Dokonce jsem četla, že myslím Sunar dělá mlíko do 6ti let :sweat_smile: :confused:

Jinak jsem včera Anetku s tou nocí přechválila..dneska byla o dost horší :unamused: dokonce se po půl hodině řevu, nastěhovala do naší postele :sweat_smile: :rolling_eyes: no uvidíme, co se bude dít dneska

Sari, spaní celou noc závidím...Anetka tak od půl roku do roka spala taky celou noc a pak se to zubama zkazilo :confounded: tak si to užívěj :wink:
4. zář 2009 ve 12:29  • Odpověz
Dabli, achjo, ty tě teda trápěj :unamused:
4. zář 2009 ve 12:35  • Odpověz
Tak jsem doma, s Nelčou jsme probraly situaci, přenesla jsem na ni na chudáka pořádnou zívačku, skoukly jsme si břicha........předvedla mi jak zase skáče přes kaluže a jela jsem dom......bylo to fajn :slight_smile:

Woblu tak to graaaatulace :dizzy_face:

Gab no jsou dvě možnosti. Buď je to mega silnej jeden jedinec bo to jsou dvojky :grinning: No jsem na to moc zvědavá :wink:

Muchlíka jsem taky stihla. No tak teda větší zívačku než Muchli porod jsem nezažila :grinning: :astonished: :astonished: Neuvěřitelný, myslím si že je první a poslední v republice co kdo měl takovej porod a k tomu ještě dvojek..... :astonished: :grinning:
Až chuděra vypadala znuděně či sklamaně, že to byla taková pohoda :grinning:
Říkala jsem, aby manžu zaůkolovala, aby nám sem hodil fotečky holek,...... :dizzy_face:

Jdu se natáhnout pak poůřadovat zkusit umotat šlehačkovou roládu a na poštu. Pak na všechno kácím :sunglasses:
4. zář 2009 ve 13:40  • Odpověz
Sanu jen ať Muchlík naíbrá síly, ono jí to teprve začne a bude po zívačce :dizzy_face:

hele Sanu, kde vůbec budeš rodit?
4. zář 2009 ve 13:58  • Odpověz
Tak jsem konečně u pc :slight_smile: Žofi, musela jsem jít už dnes, protože by mi došel v sobotu Utrogestan a až podle hcg se rozhodli, zda mi předepíší další, tak proto :wink: Takže mi to o půl osmé nabrali a v deset jsme tam jeli znovu pro výsledek a dali mi ten recept. No byli jsme s manželem oba totálně zelení, srdce v krku :pensive: jsou to fakt hrozný nervy... Ptala jsem se na tu hodnotu, jestli je to hodně nebo málo, a sestřička říkala, že to vypadá na prosperující těhotenství, ale že je to tak brzo, že počet ks se z toho fakt usuzovat nedá... Objednala mě někdy za 14 dní na ultrazvuk, tak pak budeme chytřejší :slight_smile: Takže na Gabči pondělní hodnotu jsem moc a moc zvědavá :dizzy_face: - jak to tak počítám, mělo by se to pohybovat kolem pětistovky a víc by byly asi fakt ty dvojčátka :wink:

Dabli, snad Tě brzo pustí - někdy je jde ukecat, že by jsi chodila často na kontroly :confused:
4. zář 2009 ve 14:57  • Odpověz
aha Woblu :slight_smile:
4. zář 2009 v 15:00  • Odpověz
Jsem vytuhla jak sádra.

Zofi v pcích. Mám to u nosu a jak jsem viděla u tebe a Maju, když se jim nechce, tak můžou mít klidně pozlacený kohoutky ale je mi to k prdu............. tak to nebudu hrotit a pofrčíme do pardubek :wink:

Jdu pracovati.
4. zář 2009 v 15:00  • Odpověz
správné rozhodnutí Sanu :slight_smile:
4. zář 2009 v 15:01  • Odpověz
Akorát jsem nezahlídla Andi, ale je fakt, že nás vzali brzo...
4. zář 2009 v 15:04  • Odpověz
Gabi, taky to vidím na dvě :wink: A nezávidím, fakt ne...

Přidávám se k provokatérkám, Anežka spí tak od osmi do tří, dnes do čtyř :wink: a pak do sedmi nebo osmi. Zatím, ono dojde i na mě...

A budu reklamovat chůvu. Je to normální?? Řve na balkoně, chůva v kočárku u ní, já to slyším naživo, ale chůva u mě ani nehlesne.... :frowning2: :unamused: :angry:
4. zář 2009 v 15:04  • Odpověz
Žofi, nechávám taky ukňourat - právě teď. Stejné příznaky. Nepláče, ale mne si očička a kňourá. No tak ji nechám, proč ne... :slight_smile:

Woblud :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Bomba, gratuluju. A když to počítám, tak 14. den by tam bylo 270, tj. jedno miminko. Souhlas?? Anebo mám tipovat dvě? Co bys radši?? :slight_smile:

Dabli, tak to neukecáš... je to divný, ale v RK je ta hospitalizace u všeho na gyndě delší než všude jinde. Kámoška byla na revizi (po nedobře odvedeném porodu), dělali jí to ve čtvrtek a dom šla v sobotu, asi je to takto standard a dřív ani ťuk... Ale to vydrž. Uklidňuj se tím, že za rok a něco budeš psát ze stejného místa, ale jen o patro výš. Nad gyndou je porodnice a počítač tam je úplně na stejné chodbě... :wink:

Za chvíli jedu k našim, večer budu. Užijte si odpolko :slight_smile:
4. zář 2009 v 15:18  • Odpověz
nejsem sama kdo vytuhl :grinning: , musela jsem na 45 minut hodit fakt krátký spánek.

Woblu, já u tebe tipuju jedno miminko, ale vše se ještě může otočit :wink: , tak jako tak gratuluji :dizzy_face:

Dančo, určitě reklamovat, to je teda pech :confounded: , co máte za značku??
4. zář 2009 v 15:46  • Odpověz
no nic budu asi až dýl, za chvíli přijedou tchánovci

zatím...
4. zář 2009 v 15:53  • Odpověz
Holky to mi teda dáváte, zatím se nebudu nervovat dvojčatama :sweat_smile: Uvidím co ta krev, měla jsem 6a8 buněčný tak jsem si říkala, že by to silněší zvítězilo.
A taky už jsem byla odhalena, že jsem těhu páč mě rodiče znaj moc doře.To bylo, ty jsi chudinko nějaká bledá až průsvitná, hned poznali, že mě kdosi cucá :sweat_smile:

Nejlepší tady u Vás je, že máte ty odhady fakt přesný :sweat_smile: :wink: Že, vy ty dvojky poznáte už z testu...
Sanu, jasně že by pro mě byl lepší jeden silnej borec :wink:
Tak kdy budou holčičky od Muchlíka??????
Dani tak to teda naštve viď s tou chůvou.To bude mít Anežka super plíce :wink: Mě teda fungovala dobře nikdy nic..
4. zář 2009 v 16:25  • Odpověz
Ahojda holky,
v pondělí jdu na IUI,od včerejška mě pobolívá vaječník,jdou ze mě malinké kousky sliznice,já jsem z toho byla vyhoukaná,na vaječník jsem zvyklá, ten před ovulkou mě vždy pobolívá,ještě nikdy se mi to nestalo s tou sliznicí,vždy jen při MS, ale dr. říkal,že to při ovulce může být,nevadí to.Překvapil mě,že IUI až v pondělí,tak doufám,že zas nemám peška,že bude víkend. V pondělí od rána to budu mít nabitý, nejdřív chíra,pak IUI.

Woblu paráda,gratuluji :wink: :wink: :wink:

Gab pěkná tlustice :slight_smile: ,já si myslím taky dvojky

Dabli myslím na tebe,drž se

Andi jak ti je,co UTZ?

Míšo co ty????????
4. zář 2009 v 17:11  • Odpověz
No šťastní bychom byli za 1, vyloženě po dvou najednou netoužím, ale jak se na tu možnost člověk připravoval, tak myslím, že by nám už bylo líto, kdyby se nechytly obě :slight_smile: Ať tak nebo tak, jednináčka nechceme :slight_smile:
Gabi klid :slight_smile: sestřička říkala, že každý má ty hodnoty úplně jiné :wink:
Bery, držím palce, myslím že IUI je teď dobrá volba :slight_smile:
4. zář 2009 v 17:50  • Odpověz
hezký večer všem,

bery já nic, odpískali jsme to nereaguju na žádné léky co mi dávají, sliznice je 3,1mm

vys**t se na to patří, omlouvám se

vyfasovala jsem Menopur jakože bude IUI, ale nebude,potřebuju jen nafouknout sliznici, naštěstí mám cool pojišťovnu, kde se nemusí o nic žádat a rovnou mi ty léky můžou dát

takže ted se budu zase čekat až přijde MS a pak budu píchat, čekat, zase čekat, už mě to točí :angry:
4. zář 2009 v 17:50  • Odpověz
Míšo vydrž, trpělivost je u Tebe základ úspěchu. Jen hledejte, něco tu duchnu naklepe, jen to najít :wink: Pak to bude tutovka
4. zář 2009 v 18:02  • Odpověz
woblu hledám už téměř 3 roky a dochází mi síly, ono se lehce říká, jenže ani můj optimismus na tohle nestačí a konský dávky jsou evidentně taky na dvě věci
4. zář 2009 v 18:07  • Odpověz
ahoj holky tak mám smůlu i zítra, pěkně jsem to obrečela. Oni mi v ten čtvrtek krev na Hcg nevzali, ale vzali mi ji až dnes a teď nevědí, zda to klesá nebo stoupá. Před týdnem v úterý jsem měla 280 a dnes jsem měla 680. Pak mě vzali odpoledne na UZ a tam doktor viděl volnou tekutinu a něco u vaječníku a tak má strach mě pustit. Zatím mě nic nebolí a ani zatím nekrvácím. Jsem z toho na nervy a nová krev bude v pondělí a podle toho se uvidí
4. zář 2009 v 18:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.