• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Však já vím :pensive:
DAbli, to jsou matláci :confounded: ale doktor určitě ví, co dělá :pensive:
4. zář 2009 v 18:36  • Odpověz
Dabli... si tě chtějí ohlídat... Ono to zas takovej malej zákrok není :wink:

Beryk... už v pondělí IUI :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky, nestrašte Gabi ani Woblu... dvojky jsou přeci nádherný!!! Trochu víc záhul v těhu a pak taky... ale ta dvojnásobná radost :wink: :wink: :wink:
4. zář 2009 v 18:42  • Odpověz
Ahojda,no Woblu jsme se teda minuli já tam byla v 7.45 páč všude na semaforu červená.Jsem mohla chytit aspon těhubacil od tebe :slight_smile: jinak gratuluju hele jestli budou dvě tak to máš při jednom rovnou :wink: Gab uvidíš taky to nemusí být dvojčata ale i můžouuuu :wink: Beryk-já byla včera na UTZ a vajucha tam rostou tak mi snížil dávky a v po na UTZ no doufám,že už to bude končit ta stimulka už je to dost dlouhý.A držím pěstičky na IUI :wink:
4. zář 2009 v 18:47  • Odpověz
gab co ejminka? byly jste na ty veterine? :confused:
4. zář 2009 v 18:53  • Odpověz
Tak jsem zase dočetla.

Gab no jooo co Ejmi?????? :fearful:

Bery tak 3x tfuj!!! A co to má být jako za kousky, že se tak ptám..... :sweat_smile: :confused:

Míšo tak čekáš na mrchu a pak přidaj dávky???? A co zkusit píchat minimální dávky Puregonu??????????????????

Kdy budou fotky od mladých Muchlových netuším, asi až je vloží její manža......

Jdu přebírat papíry, ale ne moc na dlouho, bolí mě v kříži, tak dám vanu a půjdu natáhnout hrba.

Pak ještě juknu
4. zář 2009 v 19:51  • Odpověz
Jo a Sar, fotím až příští neděli.......................přece po 3 týdneeeech :wink:

Jo a dneska jsem udělala i si dala luxusní šlehačkovou roládu (Sar jo pribiňáček jsem taky měla :grinning: ) a teda je to jak nic, malá je taky, ale teda fakt lahoda, kdo má rád šlehačkové "cukrovíčko....." :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jdu na pappírování :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
4. zář 2009 v 19:54  • Odpověz
Sanu... a sakra, že bych se s focením sekla o týden? Pana jo, ty jsi kuchařinka... roládu jsem nikdy nemotala :confused: ... A jak včera vdolky? Já je chci dělat o víku...

Marušce už se to taky krátí... pošupajdí domů. Konečně se ozve :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. zář 2009 ve 20:27  • Odpověz
Sanu na to jsem se ptala, Puregon si mám prý nechat kdyby to náhodou nevyšlo, já loni na podzim po Fostimonu měla sliznici 6,7mm, tak doufám, že ten Menopur to zvládne taky, mám 2DC 2 ampule a pak obden 1 ampuli, jedna má 75 jednotek
4. zář 2009 ve 20:46  • Odpověz
míšo,určo Ti zabere když Ti zabral Fostimon ono je v nich i ta nějaká druhá hladina něčeho co v Puregonu není.Je jasný na každýho zabírá něco jiného.A máš ten Menopur taky bez pera normoš injekce?Prý Menopur nejde do pera tak já ted musím taky injekcema.Mě dal právě dr.znova Menopur když jsem na něj minule dobře reagovala.Přeju Ti at zabere. :wink:
4. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz
Pěkný večer,
tchánovci odjeli, tchýňka říkala, že mi to bříško vůbec neroste, jestli jím :grinning: , já a jím -hihi, přímo žeru :sweat_smile: :grinning:

Míšo, to je teda fakt k naštvání :frowning2: , holka co tobě poradit??? Snad se to teď podaří, vždyť ty jsi byla tak dobře nastartovaná.. :wink:

Dabli, to je mi líto, taky nesnáším nemocnice, vím, že každá hodina tam navíc je hrozná, ale ono opravdu není o co stát :unamused:

Beryku, takže v pondělí IUI, tak hodně štěstíčka, taky se mihnu v budově sanusu, ale v jiných dveřích :wink: Snad taky s dobrým výsledkem a bude tam i Gabi :wink:
4. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz
Andi mám klasicky injekce, Puregon mi zabíral celkem dobře, spíš to asi Dr. myslel tak, že Puregon je drahej jak svíčka, na Menopur jsem doplácela jen 700kč
4. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz
Very povídej mi o tom, už jsem neměla ani sílu brečet, nadávala jsem už v ordinaci, doktor na mě zíral jak z jara
4. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz
Míšo, se ti ani nedivím, já bych asi bulela, ale to jsem celá já :pensive: ono takové zdravé řeknutí od plic stojí za to :wink: :grinning:

Sanu, roládu peču normálně krémovou nebo s marmeládou, ale šlehačkovou jsem neděla? nějaká speciální náplň????
4. zář 2009 ve 21:06  • Odpověz
Very já ted bulím kvůli všemu nebo aspon mi to přijde, myslím, že to je jediný co mi ty hormony dělají, jo a padají mi vlasy, příííšerně
4. zář 2009 ve 21:09  • Odpověz
míšo jo já taky dneska 700 už po třetí mám ted dlouhej protokol.Já chtěla něco jinýho třeba taky ten Puregon i když je drahej ale dal mi opět tenhle .Tak taky ted máš injekce to zmákneš a podaří se určo :wink:
4. zář 2009 ve 21:12  • Odpověz
Andi jestli jsi na něj reagovala dobře, tak oni ti ho dají zase páč už ví jak to bude vypadat

já už mám třetí léčiva, poprvé Fostimon, pak Puregon a ted Menopur a žádnej z nich mi nevytáhl sliznici tak jak by měl, ale já budu vděčná i za tech aspon 7mm
4. zář 2009 ve 21:16  • Odpověz
Míšo, i vybrečet se pomůže,ale ty jsi bojovnice a u tebe věřím, že s tvojí povahou to dotáhneš do zdárného konce "pro miminko" :dizzy_face: Je mi jasný, že každý neúspěch podráží nohy a člověk nemá sílu, ale víš jak to tu je....zázraky se dějí :wink: :slight_smile: já zase kdykoliv šla nadšeně na UTZ a s velkou radostí, že bude IUI, tak tam byla cysta a IUI se nekonala další měsíc zas a zas, pak zmizela a pak zas a pořád dokola, bylo to děsný a nebo folík přestal růst :confounded: , já si říkám, že se to jednou musí povést každé z nás co jsme tady :dizzy_face:
4. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz
Very to jooooo, to já to nevzdávám, jen už nejsem tak odvázaná jak na jaře a přiznám bez mučení, že se bojím a ne málo
4. zář 2009 ve 21:20  • Odpověz
a čím víc se to posunuje tím je to horší páč mám hromadu času přemýšlet nad svou sliznicí
4. zář 2009 ve 21:23  • Odpověz
Miško, budeš muset přijet zase na nějaký srazík a pochovat ty malý uzlíčky a on ten těhu bacil přeskočí :wink: víš, že Gabča říkala, že já to mám od Karličky :grinning: :dizzy_face: , ošaháš bříška pro štěstí a bude to.
4. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz
Very na příští dorazím ovšem nevím kdy a jak tom budu, všechny ošahám a budu za úchyla :grinning:
4. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz
nějak se to naplánuje, ale já myslím, že na ten příští pojedeš už jako těhule a jestli nééé, tak nás všechny osaháš :grinning: úchyl ne úchyl :grinning:

jdu hodit vanu
4. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz
Very tak příjemnou vanu, já půjdu hodit záda do betla, jsem celý týden pořádně nespala a od šlapaní na pedály mě bolí nohy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. zář 2009 ve 21:31  • Odpověz
Sar vdolky se povedly, jak jedou manžovi tak je to jasný, že jsou ok :wink: Ale říkala jsem si, že když je nespálím, tak budou ok, protože takovej recept dělala i moje babi (strouhala do nich taky vařený brambor) a vdolky měla luxusní.....
Sar no taky jsem byla trošku napnutá, byla to moje první roláda, ale manža má opět boule za ušima, tak je to dobrý....

Very náplň taková, že ušleháš šlehačku se ztužovačem :grinning: A těsto je bez mouky, tak je to jen taková upečená pěna. No super.

Míšo, tak to jsem zvědavá, co s tebou vymyslej, taky bych asi nadávala místo pláče. :angry:

Já papíry rozrovnala, pak to jen seřadit, aby u všeho souhlasily datumy a zařadit do šanonů.

A tímto se s váma loučím, jdu natáhnout záda.

Zítra juknu pa a doboru.
4. zář 2009 ve 22:01  • Odpověz
... nešel internet. Ale už jde :wink:

Míšo, ach jo.... :unamused: :unamused: Zas čekat... No, nevím, tohle tady ještě nikdo neměl - tedy, problémy se sliznicí jo, ale mizernou reakci na léky ne. Mám pocit... takže těžko radit...

Chůvu máme Philips Avent... ale asi to je typem přístroje, nevím. Zkrátka nejde, potvora.

Dabli :confused: :confused: ale víš co, volná tekutina může znamenat mimoděložní. Sice by to byl fakt pech, ale pamatuju to svoje rostoucí hcg... Jezdila jsem do HK ob den. Tak do pondělí vydrž, bude to dobré!

Přeju krásnou dobrou. Zítra se objevím :wink:
4. zář 2009 ve 22:45  • Odpověz
Nazdar Sanusky
Do alba jsem přidal dvě fotky Moniky a Nikolky, které jsem nafotil ještě během doby co Míša odpočívala povinné dvě hodiny po porodu na sále. Nikča měla ještě chvilku kyslík - proto ta maska. Monča byla hned ze začátku bez toho "šnorchlu". Po víkendu dodám další fotky.
Mějte se fajn

manža
:sunglasses:
4. zář 2009 ve 23:12  • Odpověz
Nevím jestli už to tady neproběhlo, ale v holky i Míša jsou naprosto v pohode, Nikca byla na kysliku jen prvni noc protoze byla dost napita plodovky a dychalo se ji spatne. Ted uz je ok. Porodni vahy a delky 1900g/45cm Nikca a Monca 1820/42. Ted samozrejme shodily (cca 140-160g, to fakt nevim přesně) ale uz dostavaji "origos" mleko od mamky :slight_smile: . Dnes zezloutly tak jedna je pod lampou, druha zatim ne - jen pro zajimavost ... Misa ma krevni skupinu 0-, ja mam AB+, Monca B+ a Nikca A+.
Takze mame v rodine vsechny krevni skupiny a Rh faktory ... no proto ta zloutenka taky byla skoro jista.
Monča je vztekloun - už musí mít dudlíka (brečí více, mele sebou, večně má odkopanou deku a zahozenou alespoň jednu ponožku) a Nikča je pohodářka - pořád spí a spí. Takže Míša už rozhodla že o Monču budu mít na starosti já :grinning:

manža :sunglasses:
4. zář 2009 ve 23:19  • Odpověz
krasne berusky... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. zář 2009 ve 04:31  • Odpověz
souhlas, berušky jsou krásné, ale jak nám manža pěkně písnul konečně infošky, to hodnotím rovněž velice kladně!!!

Já mám dobrovolnou noční, tak jukám, jestli náhodou někdo něco, Danča už nemá co, tak doufám, že Neli nerodila.
5. zář 2009 v 05:31  • Odpověz
jeee pavli se tady mihla... :sweat_smile:
ahojky pri sobote... :sweat_smile:
no koukam ze neli se jeste neukazala no snad to brzo napravi... :sweat_smile:
5. zář 2009 v 08:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.